PP: Górnik Włb. 1-1 pd. k. 3-0 Okocimski KS

18 lipca 2015, 17:00 - Wałbrzych (Stadion 1000-lecia)
Górnik Wałbrzych 1-1 pd. k. 3-0 Okocimski KS Brzesko
Marcin Orłowski 38 (k) - Arkadiusz Lewiński 33

karne: 1-0 Mateusz Sawicki, (1-0 Wojciech Dziadzio - obroniony), 2-0 Dominik Radziemski, (2-0 Mateusz Wawryka - obroniony), 3-0 Marcin Orłowski, (3-0 Jurij Hłuszko - obroniony)

Górnik: 1. Kamil Jarosiński - 14. Michał Oświęcimka, 2. Dariusz Michalak, 3. Sławomir Orzech, 16. Mateusz Sawicki - 7. Dominik Radziemski, 18. Grzegorz Michalak, 10. Marcin Morawski (100, 6. Kamil Misiak), 11. Kamil Śmiałowski, 15. Mateusz Krzymiński (46, 8. Sebastian Surmaj) - 20. Marcin Orłowski.

Okocimski KS: 1. Waldemar Sotnicki - 4. Mateusz Wawryka, 23. Radosław Jacek, 20. Arkadiusz Garzeł, 5. Jakub Baran - 16. Paweł Pyciak, 18. Arkadiusz Lewiński, 6. Wojciech Dziadzio, 7. Taras Jaworśkyj (71, 19. Filip Kasiński), 22. Aleksander Ślęczka (74, 8. Kamil Białkowski) - 11. Jurij Hłuszko.

żółte kartki: D.Michalak, Orzech, Sawicki, G.Michalak - Lewiński, Hłuszko, Białkowski.
czerwone kartki: Sławomir Orzech (99. minuta, Górnik, za drugą żółtą), Dariusz Michalak (106. minuta, Górnik, za drugą żółtą).

sędziował: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).
widzów: 300.

Górnik w następnej rundzie, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca, zmierzy się z Wigrami Suwałki.

kto chciał, to przyszedł...
a co widział - to jego i Górnika historia!!!!
WIELKIEGO GÓRNIKA!!!
oby to było dobre otwarcie ważnego sezonu... a cała reszta to ch...
buda, buda, buda, łańcuch pies... wrocławska ... WKS!!!

Harder32 - 18 lipca 2015, 21:18:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elegancko Napawa optymizmem przed nowym sezonem
!!!TGW!!!

maril - 18 lipca 2015, 22:01:38 - *.centertel.pl
Brawo Kamil Jarosiński!!!Widać że chłopak ma papiery na bramkarza!!!Wspaniały mecz w jego wykonaniu!!!A już te obronione karne to po prostu REWELACJA!!!Kto był ten widział😊 Brawo Górniku za walkę i grę do końca w 9.Poziom sędziowania pomijam

KSG - 18 lipca 2015, 22:06:39 - *.19.253.104
Teraz Wigry ograć, i ktoś z ekstra potem, najlepiej Śląsk.

klin - 18 lipca 2015, 22:38:38 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Wasze zdrowie Panowie, dobra robota. Nam się w Koszalinie nie udało. Powodzenia dalej!

pik - 18 lipca 2015, 22:54:20 - *.static.chello.pl
Brawo Górnik, szczęście w nieszczęściu że czerwone kartki zdobyli najsłabsi zawodnicy Górnika, dlatego w 9 dali radę ugrać remis. Jarosiński mistrzostwo świata, co ten chłop wyprawiał w bramce to brak słów, po prostu zagrał fenomenalny mecz.

1976 - 18 lipca 2015, 23:08:29 - *.opera-mini.net (*.8.202.249)
KSG wstawaj otwieraj oczy starczy juz ci tak pieknego snu! Bo jeszcze zejdziesz z tak pieknej krainy jak Wałbrzych!

meg - 18 lipca 2015, 23:16:11 - *.walbrzych.vectranet.pl
okocimski spadek - pewne info

Pietrovsky - 18 lipca 2015, 23:23:16 - *.play-internet.pl
Jak dla mnie gdyby nie jarosinski gornik by przegral w regulaminowym czasie 3-1 po powrocie jogiego dla mnie nr 1 jest Jarosinski pewny na przed polu jak i na lini widac ze ogral sie za granica .Brawo gorniku za walke do ostatniej minuty .Co jak co ale zaskoczyla mnie dzisiaj slaba postawa krzyminskiego oby chlopak wyciagnol wnioski i wnastepnym meczu pokazal jak potrafi grac .praca sedziow beznadziejna zostawia wiele do rzyczenia Gorniko tak dalej a droga liga bedzie nasza BRAWO

D... - 18 lipca 2015, 23:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędziowie na żywca przeciwko gospodarzom, a w dogrywce to już na chama: dwie czerwone i tak jednak nie pomogły, bo nawet w 9 na 11 dali radę. Druga sprawa: jakoś tak się układa, że Wałbrzych od zawsze ma wybitnych bramkarzy: Szeja, Walusiak, Waldek Nowicki, Matysek, potem Jogi czy teraz Jarosiński. Szkoda tylko, że słabych mają agentów, bo papiery to mają na granie na zdecydowanie wyższym poziomie, niż nasze niskie ligi. Dzisiaj bramkarz wygrał Górnikowi awans i to nawet wbrew sędziemu. Brawo, to była wielka sprawa :-)

1972 - 19 lipca 2015, 0:39:25 - *.walbrzych.dialog.net.pl
Krzyminski to niech idzie do A klasy i tam gra bo tutaj to tylko wpatki i bramka to jego nieudolność!!! Brak słów daj spokój chłopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gigo - 19 lipca 2015, 5:23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz Wigry rozbić a potem Leegła Warszawa

L - 19 lipca 2015, 8:25:42 - *.opera-mini.net (*.254.198.19)
@ Gigo
I do przerwy 0:6 :-P

ultras - 19 lipca 2015, 8:34:47 - *.dynamic.chello.pl
Zdecydowana przewaga Okocimskiego. Czerwone kartki dla naszych wynikały z mniejszych umiejętności. Gdyby Brzesko było choć trochę skuteczne to byłoby 2:6. Ogromny szacunek dla Górnika za ogromne zaangażowanie, determinację noi karne bo w tym elemencie faktycznie byliśmy lepsi.

Led - 19 lipca 2015, 9:53:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co ja widze,co ja slysze Gornik Walbrzych w 3 Lidzeeeee !!

fan23jk - 19 lipca 2015, 10:05:58 - *.domtel.ptc.pl
jezeli w oks z obecnej kadry zabrakninie 2 -3 zawodnikow to wtakim meczu pewne lanie gra z 2 mlodzizowcami w polu to nieporozumoienie wczesniej ogranymi w 4 lidze ale trzymamy nza slowo nowego prezesa ktory utrzymania jest pewny

kapelan - 19 lipca 2015, 11:42:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Górnik spadek. Pewne info !

Doktorek - 19 lipca 2015, 12:31:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
NA trybunach tłumy

pp - 19 lipca 2015, 13:32:20 - *.static.ip.netia.com.pl
Brawo dla Górnika za ambicje mimo gry w dziewiątke .Super mecz bramkarza.Górnik wygrał z Okocimskim,pogodą a zwłaszcza z sędziowaniem pod drużyne gości.Duże brawa!

Pietrovsky - 19 lipca 2015, 13:34:21 - *.opera-mini.net (*.254.208.177)
Moim zdaniem gdy już mrowiec wróci do składu wtedy górnik w obronie powinien zagrać w zestawieniu Jarosinski w bramce lewa obrona orzech w środku mrowiec i darek michalak a na prawej sawicki i obrona jak trza na trzecia ligę martwić może słaba ławka rezerwowych

ultras - 19 lipca 2015, 15:51:49 - *.play-internet.pl

kk - 19 lipca 2015, 20:55:51 - *.opera-mini.net (*.61.136.205)
thorez NIKIM!!!!!!! TYLKO GÓRNIK

Odra - 20 lipca 2015, 21:03:30 - *.static.tvk.wroc.pl
Thoreziacy reaktywowali swój klub, to na mecze Górnika przychodzi po 300 widzów. Naprawdę w Walbrzychu tylko KSG -druga siła na Dolnym Śląsku ;)