[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


18 lipca 2015, 20:48:56 - euzi
PP: Stal M. 0-2 Rozwój

18 lipca 2015, 19:00 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 0-2 Rozwój Katowice
Filip Kozłowski 35, Wojciech Król 49

Stal: 12. Tomasz Libera - 21. Robert Sulewski, 2. Sebastian Zalepa, 4. Jakub Zięba, 5. Sebastian Duda - 13. Damian Bożek (60, 19. Adrian Ślęzak), 8. Jakub Żubrowski, 24. Grzegorz Płatek (60, 6. Piotr Marciniec), 10. Bartosz Nowak, 15. Tomasz Prejs (76, 17. Przemysław Koszel) - 22. Łukasz Żegleń.

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik (54, 14. Szymon Kapias), 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki, 18. Łukasz Winiarczyk - 21. Patryk Kun (70, 7. Adam Żak), 8. Kamil Cholerzyński, 10. Robert Tkocz, 9. Tomasz Wróbel, 24. Wojciech Król - 25. Filip Kozłowski (61, 11. Sebastian Gielza).

żółte kartki: Zięba, Żubrowski - Cholerzyński, Gałecki.

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 1357.

Rozwój w następnej rundzie, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca, zmierzy się z GKS-em Katowice.

Puchar Polski 2015/2016


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Pako - 18 lipca 2015, 20:55:04 - user-188-33-31-92.play-internet.pl
Brawo !!!!!

poswojemu - 18 lipca 2015, 20:59:01 - 108.170.35.125
No to derby Katowic w następnej rundzie. Może być ciekawie. Brawo Rozwój!

Hajna - 18 lipca 2015, 21:00:06 - 89-70-110-24.dynamic.chello.pl
No to derby!W Katowicach tylko GieKSa

NIEznajomy - 18 lipca 2015, 21:15:07 - host-89-231-252-120.dynamic.mm.pl
tragedia, wygląda to źle - jestem ciekaw co powie "treneiro"

REKLAMA

bociek - 18 lipca 2015, 21:15:27 - apn-95-40-183-118.dynamic.gprs.plus.pl
Na Zgody braknie wolnych miejsc ! ! !

NIEznajomy - 18 lipca 2015, 21:22:26 - 87-206-214-131.dynamic.chello.pl
Źle to wygląda kobieta z brodą to wyglądało TRAGICZNIE!!

komodo - 18 lipca 2015, 21:29:58 - cpc15-bsfd7-2-0-cust133.5-3.cable.virginm.net
Walka o utrzymanie nic więcej panie Białek

EfKaEs - 18 lipca 2015, 21:31:58 - host-46-186-20-64.mielec.mm.pl
Stal-forma wakacyjna,bez 4 podstawowych graczy,słaby mecz.Piłkarzom z Katowic bardziej zależało i chciało się grać,wygrali zasłużenie.

asa - 18 lipca 2015, 21:41:37 - host-31-6-163-188.dynamic.mm.pl
Białek pozbył się Kościelnego, Jankowskiego, Getingera, Domańskiego gości gotowych do grania i zgranych z innymi a chce grać juniorami bo się nie odzywają. Libera bez konkurencji już jest jak Daniel puszcza co leci w bramkę i na dwa metry od linii bramkowej nie wychodzi.

FKS - 18 lipca 2015, 22:14:22 - c-69-243-137-83.hsd1.il.comcast.net
Stal Zenada, Zero Ambicji, Zero Zaangazowania, z taka Gra Bialek to mozesz walczyc o utrzyanie, jak mozna bylo pozbyc sie podstawowych 4 graczy, wychowankow z Mielca ktorzy grali juz pare lat....teraz to bedzie zenada i smiech na sali...

ja - 18 lipca 2015, 22:17:35 - 87-206-214-131.dynamic.chello.pl
No cóż nie ważne jak kto gra jeżeli ma inne zdanie od trenera to wylatuje i tyle... Kościelny Jankowski Głaz itd...

??? - 18 lipca 2015, 22:26:51 - bbservice45.mmpnet252.tnp.pl
@asa- od razu widać że nie masz o niczym pojęcia. Siejesz głupoty tylko. Pierwsza z brzegu - Getinger dalej jest w Stali, a nie grał bo ma kontuzje. Lepiej się już nie odzywaj i oszczędź sobie wstudy

grzesiek - 18 lipca 2015, 22:36:10 - pradnik2.gemini.net.pl
Tragedia. Jak to jest. Sprzedaje się ponad 10 piłkarzy, a nie można kupić 3 dobrych? W ciągu 2 miesięcy sprowadziło się 1-go z SMS,1-go którego nikt nie chciał w 1 lidze i 1-go który nie nadaje się nawet do 3 ligi/co to za napastnik?/W tej chwili nie ma ani obrony, ani pomocy, ani ataku.Jeśli wróci Radujl i Cholewiak to może pomoc będzie jaka taka.O ataku szkoda mówić /Łętocha i Żegleń-śmiech/,a Getinger też obrony nie uzdrowi. Tym bardziej zapowiadany Bierzało-chyba żart.Jak to jest?-inne drużyny ściągają nieznanych zawodników którzy strzelają bramki/np.dzisiaj Stalowa Wola/,a do Mielca ściąga się odpady,tłumacząc się brakiem pieniędzy/ a gdzie są pieniądze za zawodników którzy odeszli?-przecież nie zostali wszyscy wypożyczeni?/.Panowie z Zarządu Stali i Panie Białek lepiej zrezygnujcie bo jesteście nieudolni.A jeszcze do trenera:nie udzielaj Pan bzdurnych wywiadów,bo to co Pan mówi nadaje się do bajek.

ja - 18 lipca 2015, 22:40:51 - 87-206-214-131.dynamic.chello.pl
Krew mnie zalewa jak widzę w składzie siarki Kościelnego Domańskiego i Korzępe... Do tego Głaz już strzela w Puławach. Tylko czekać aż Legionovia przyjedzie i Jankes nam strzeli z 3 bramki...

REKLAMA

szczakus - 18 lipca 2015, 22:46:21 - atm111.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bialek dno a nie trener on spuscil szczakowianke zero pomyslu na gre

olo - 18 lipca 2015, 22:47:12 - 185.67.9.230
grzesiu może zostań prezesem, zdaje się jest wolne miejsce

GKSpaderew - 18 lipca 2015, 23:01:19 - p5B088C63.dip0.t-ipconnect.de
Swietny mecz w następnej rundzie .Derby Katowic.Super

grzesiek - 18 lipca 2015, 23:04:39 - pradnik2.gemini.net.pl
@olo.Jak ktoś nie umie rządzić to niech nie pcha się do władzy.

pioromrat - 18 lipca 2015, 23:26:50 - 21-196.2-0.pl
To, że ktoś jest wychowankiem, nie znaczy, że mu wszystko wolno. Spokornieją w Siarce przy Gąsiorze i jeśli coś prezentują i płynie w nich biało-niebieska krew - wrócą. Niech mi ktoś powie, kiedy Stal ostatnio przeszła 1 rundę PP? Zdaje się, że rok temu wyeliminowała nas SPARTA JAZGARZEW. Nie chcieli wygrać więc przegrali... w lidze będzie oki.

wujek - 19 lipca 2015, 0:13:57 - 78.10.63.243
Mam pytanko: jakie są relację kibiców GKS-u i Rozwoju? Typowa kosa klubów z jednego miasta czy może nie?

ja - 19 lipca 2015, 8:53:35 - 87-206-214-131.dynamic.chello.pl
@pioromrat
Czarny też chciał wrócić do Mielca tylko Stalówka zażądała kosmicznej ceny to samo będzie z Kościelnym itp.
Jak ktoś jest wychowankiem to przeważnie gra sercem a taki który przyszedł z innego klubu to może mieć w 100% wywalone na to czy Stal będzie w 3 lidze czy 2. Za rok odejdzie i zapomni że był w Stali.

city - 19 lipca 2015, 8:55:41 - 89-70-229-142.dynamic.chello.pl
Rozwój to raczej taki fanclub GieKSy, cholera wie jak go odebierać. Jak Rozwój grał z kimś konkretniejszym to zawsze tam szli ludzie z GieKSy.

zakari - 19 lipca 2015, 9:04:29 - 31.42.23.208
nic sie nie dzieje chlopaki taki mamy klimat termalika za tydzien :D

NIEznajomy - 19 lipca 2015, 10:21:52 - host-89-231-252-120.dynamic.mm.pl
Dla mnie nowi zawodnicy nic nie wnieśli (zgodzę się z przedmówcami że chyba tworzy się jakiś układ) jeśli słyszę że nie chcieli grać w pucharze to po h...j wychodzić i robić z siebie oraz z kibiców ( którzy płacą za uczciwą sportową walkę) idiotów, nie zrobili nawet dobrej akcji bramkowej czy ktoś widział jakąkolwiek reakcję trenera na to co się dzieje na boisku bo ja nie ( a sztab szkoleniowy to chyba największy w lidze - do wypłat) nie dawna wypowiedź "treneiro" - piłkarsko jesteśmy lepsi - pozostawię bez komentaża

@Wujek - 19 lipca 2015, 10:37:08 - ip-37-248-255-197.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ROZWÓJ = GieKSa
I mecz kolejnej rundy na pewno zostanie rozegrany na Bukowej,tak jak Ligowe derby Katowic

asd - 19 lipca 2015, 11:02:39 - host-31-6-161-6.dynamic.mm.pl
Jak Gąsior był sam to był płacz że nie ma nikogo do pomocy. W innych klubach sztaby są jeszcze liczniejsze. Ale jak ktoś się nie zna to takie głupoty wypisuje. do @ja Czarny miał ważny kontrakt. Kościelny jak by myślał to by podpisywał na rok i czekał na powrót za darmo, ale akurat Kościelnego to mi nie szkoda bo na 1 lige to on się nie nada. Skład będziemy mieć dobry gorzej z rezerwą, płaczecie po przegranej z juniorami w składzie a podstawowi zawodnicy byli na trybunach przez urazy.

ddd - 19 lipca 2015, 11:03:26 - 185.67.9.242
Czego stal wyszła w koszulkach z logiem pzl przecież umowa sponsorska była do końca sezonu?

tolo - 19 lipca 2015, 11:15:08 - apn-31-1-239-209.dynamic.gprs.plus.pl
to jaja jakieś są , przecież nie idzie patrzeć na gre na pomysł którego brak za to zacieśniają się więzy trenerowsko zawodnikowsko menagerowskie bo sprowadzanie jakiegoś szrotu - ktoś to musi robić przecież to widać a wyrzucanie bez powodu zawodników związanych z klubem , szkoda gadać. Coraz więcej lanserów kręci się po klubie, nic dobrego z tego nie będzie i tylko te konferencje i wygadywanie i wypisywanie głupot nie związanych z rzeczywistością po internetach. Ot cały obraz

asd - 19 lipca 2015, 11:23:20 - host-31-6-161-6.dynamic.mm.pl
ddd bo nowych nie mają jeszcze

REKLAMA

asd - 19 lipca 2015, 11:25:56 - host-31-6-161-6.dynamic.mm.pl
koleżko, wypisują niektórzy bzdury że mamy zdolnych juniorów, a jak zagrali ci zdolni juniorzy było widać wczoraj. Brak kontuzjowanych to będzie własnie tak wyglądać w meczach. Poza tym mamy długi i trzeba było ulżyć budżetowi bo skoro z PZL-em zrobiło się prawie 100 tys długu to bez niego by się zrobiło w następnym sezonie 400 jak by zostali wszyscy. Kumasz czy CI to narysować?

ddd - 19 lipca 2015, 12:01:16 - 185.67.9.242
Nie ma co plakac. Sezon jeszcze nie ruszyl. Jak nie bedzie szlo to bialek wyleci i zastapi go letocha. Kasy nie ma. Kibicow przyjezdnych nie wpuszczaja. Dobrze ze 3 mecze ekstraklasy ogladne. W 3 lidze tez dobre ekipy sa.

Źle !!! - 19 lipca 2015, 12:42:18 - host-89-231-159-67.dynamic.mm.pl
W Mielcu jest źle wszyscy o tym wiedzą - tylko nikt się nie chce do tego przyznac !!!! Trenerze i cały zarządzie ogarnijcie się wreszcie bo spuścicie klub do III ligi !!!

ja - 19 lipca 2015, 12:48:13 - 87-206-214-131.dynamic.chello.pl
Czarny ma ważny kontrakt a jednak trenuje z Puszczą... Co do Kościelnego to na I ligę słaby ale ja mówię o grze w Stali a w Mielcu jakoś tej I ligi nie widzę na razie ;(

Asd - 19 lipca 2015, 13:06:35 - host-31-6-161-6.dynamic.mm.pl
Bo stalowa nie zawołała widocznie tyle co od Stali albo puszcze stać na niego bo on się ze Stalą dogadal tylko stalowa zablokowala transfer

ja - 19 lipca 2015, 20:08:35 - 87-206-214-131.dynamic.chello.pl
Wiem wiem o co chodzi. To samo będzie z siarką przecież teraz nam nie oddadzą za pół ceny naszych zawodników ;(

eusebio - 19 lipca 2015, 21:00:42 - p54858203.dip0.t-ipconnect.de
Ludzie ! Pierwsza runda PP na poziomie 1- i. 2-giej ligi i juz panika ! Przedewszystkim; wygrywa zawsze ten co strzela jednego gola wiecej...
STALowka byla jeszcze myslami "z wiosny" (liga 3:1) i zapomniala, ze "letnie ferie" sa NIE dla PROFESJONALISTOW ! ROZWOJ gral i... wygral, bo im NIE FERIE w glowie, tylko... PILKA NOZNA ! STALowki, wezcie przyklad - nie gdakac i "rozpieszczac" swoich "zawodowcow"! Jak dziecko rozpiescisz - to mlodziez nie wie co... walka! Brawo ROZWOJ !!!

llv - 20 lipca 2015, 9:13:41 - 213.136.245.123
Stalówka nie grała z Rozwojem.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: