25 lipca 2015, 17:00 - Zgierz (Stadion Miejski)

Boruta: 1. Krystian Ilnicki - 4. Tomasz Antczak (75, 18. Mateusz Wiktorowski), 20. Patryk Retkowski, 13. Dominik Kowalski, 6. Damian Ceglarz - 15. Igor Olesiński (70, 9. Kamil Gil), 5. Przemysław Snita (82, 16. Wojciech Banaszczyk), 8. Damian Antosik, 7. Krzysztof Baszczyński, 10. Sebastian Ceglarz - 11. Patryk Pietrasiak.

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 2. Konrad Wieczorek, 18. Damian Lepiarz, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk - 16. Dominik Maluga (46, 27. Mateusz Janiec), 7. Marcel Kotwica (80, 4. Łukasz Furtak), 17. Dariusz Gawęcki, 21. Mateusz Broź (78, 20. Mateusz Lampart), 11. Dawid Sojda - 6. Roman Stepankow.

żółte kartki: Kowalski - Kotwica, Wieczorek.

Puszcza w następnej rundzie, która odbędzie się 12 sierpnia, zmierzy się z Lechią Gdańsk.

Puchar Polski 2015/2016

źródło: własne / Puszcza Niepołomice

tolek - 25 lipca 2015, 19:08:27 - *.xdsl.hringdu.is
mam pytanie do kibicow puszczy o zawodnikow marcin staniszewski i dominik maluga dobrzy pilkarze czy slabi

Imesh - 25 lipca 2015, 19:11:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, myślałem, że Boruta może sprawić sporą niespodziankę ale i tak brawa dla chłopaków!

Kibicp - 25 lipca 2015, 19:13:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Staniszewski młody perspektywiczny Malują jak się ogra ma potencjał

ja - 25 lipca 2015, 19:19:26 - *.leczyca.vectranet.pl
i tak Boruta daleko zaszła mój rodzimy klub ich lał 3 temu w 4 lidze.

BZ22 - 25 lipca 2015, 20:25:18 - *.156.185.50.dynamic.ip.euron.pl
Pilkarze Boruty do 60 minuty naprawde rozgrywali poprawne zawody. Przy pilce lepiej wygladala Puszcza, ale do 60 minuty to Boruta miala dwie setki. Po godzinie opadli z sil i skonczylo sie 0:3.
Brawo Boruta

Kamil - 25 lipca 2015, 21:11:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boruta to, podobnie jak Zawisza, ON. A więc Boruta MIAŁ dwie setki, a nie miała.
Pisze to kibic Boruty, więc wie co pisze ;)

IQ2500 - 25 lipca 2015, 22:27:05 - *.fiberway.pl
Brawo Roman Stepankov.

jarock - 25 lipca 2015, 23:13:26 - *.free.aero2.net.pl
Szkoda. Powodzenia dla Boruty w lidze z Jarocina...

:-) - 25 lipca 2015, 23:25:40 - *.146.84.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Boruta - jeden z najfajniejszych klubowych herbów

xyz - 26 lipca 2015, 12:06:32 - *.dynamic.chello.pl
Staniszewski rozegrał świetne zawody. Bardzo pewny punkt Puszczy.
Maluga dynamiczny, ze smykałką ale wczoraj chaotyczny.

ziecina - 26 lipca 2015, 14:02:20 - *.play-internet.pl
Staniszewski bdb. Świetnie zagrał Broź i Joniec. Broź powinien grac z Gębalskim i Roman za nimi. Byłoby cudo. Fajny skład... Fajne nowe stroje - po stadionie przyszła pora na sponsora technicznego,.

kempajurek - 27 lipca 2015, 10:17:57 - *.skomur.pl
Dobry mecz w wykonaniu obu zespołów Faktycznie piłkarze Boruty wytrzymali kondycyjnie 2/3 spotkania, no a stracona bramka podcięła im skrzydła. Puszcza grała swoje do końca meczu. Młody bramkarz Puszczy w II połowie uchronił swój zespół przed stratą gola - gdyby Boruta objął prowadzenie mecz pewnie potoczyłby się inaczej. W zespole Puszczy dobrze zaprezentowali się: bramkarz Staniszewski, obrońca Czarny i skrzydłowy Broź. W Borucie najbardziej ambitnie walczyli Antosik, S. Ceglarz i Pietrasiak. Zawodnicy Puszczy biegali nawet po meczu, w szczególności ci którzy grali najmniej.

TuynINYJKU - 3 grudnia 2015, 16:39:31 - *.178.182.83