PP: Stomil 2-0 Sandecja

25 lipca 2015, 17:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Łukasz Suchocki 60, Rafał Kujawa 65

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 6. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech (70, 7. Paweł Głowacki), 10. Irakli Meschia, 8. Piotr Głowacki (20, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa.

Sandecja: 12. Łukasz Radliński - 20. Adrian Danek, 5. Dawid Szufryn, 4. Przemysław Szarek, 24. Kamil Słaby - 37. Bartłomiej Dudzic, 11. Matej Náther (79, 17. Filip Piszczek), 7. Grzegorz Baran, 23. Bartłomiej Kasprzak, 88. Maciej Małkowski - 9. Arkadiusz Aleksander (65, 21. Bartosz Sobotka).

żółte kartki: Lech, Szymonowicz, Suchocki, Meschia - Słaby, Baran.

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
widzów: 1200.

Stomil w następnej rundzie, która odbędzie się 12 sierpnia, zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

OKS % ZKS - 25 lipca 2015, 19:16:11 - *.play-internet.pl
Dobry mecz Stomilu. Sandecja w zasadzie nie dała rady oddać ani jednego poważnego strzału na bramkę Stomilu. Kibice Sandencji obsrali się z sobie znanych powodów i nie dotarli do Olsztyna.

NS - 25 lipca 2015, 19:28:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kibicp. Ma kontuzje. Na ostatnim sparingu z Partizanem pojechał do szpitala.
@Oks
Cała pierwsza połowa to dominacja Sandecji. Druga połowa Sandecji słaba. Byliśmy miesiąc temu będziemy za dwa tygodnie. Dla nas Puchar Polski nie jest strasznie ważny w dodatku info o meczu na wyjezdzie 5 dni przed meczem.

ol. - 25 lipca 2015, 19:34:33 - *.olsztyn.vectranet.pl
Jaka dominacja? Do 60 minuty oba zespoły w zasadzie bez sytuacji. Kilku słabych strzałów z obu stron nie ma co liczyć. Kopanina w środku pola. Potem trochę przypadkowa akcja i gol Stomilu. Za chwilę drugi gol i Sandecja zrezygnowała z gry.

StomilFan - 25 lipca 2015, 19:45:53 - *.olsztyn.vectranet.pl
Historyczny, pierwszy mecz Stomilu przy jupiterach na własnym stadionie. Sztuczne oświetlenie zostało włączone od początku drugiej połowy z powodu nagle zapadającej ciemności.
Inauguracja jupiterów udana
OKS OKS OKS !!!

OKS % ZKS - 25 lipca 2015, 19:49:55 - *.play-internet.pl
Nie napisałem o dominacji... tylko o tym, że Sandecja przez caly mecz nie miała żadnej "setki". Zera na trybunach nic nie tłumaczy... jeździ się wszędzie. Chyba, że Mława do dziś Was jeszcze "boli"...

ajf - 25 lipca 2015, 19:58:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tak kozaczycie jak ten cwaniaczek w Giżycku bo bidny musiał wracać do domu z "gołą klatą"

kopec - 25 lipca 2015, 21:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jestem pajacem i chciałem zapowiedzieć że za dwa lata sandecja ekstraklasa hehehe

STOMIL - 25 lipca 2015, 21:14:37 - *.play-internet.pl
Ooo jak STOMIL wygrał to gościa o nicku ,, jeziorak" który się wiecznie napina jakoś nie widać. Brawo piłkarze teraz czekamy na Śląsk. TYLKO STOMIL OKS !!!!!

Arek - 25 lipca 2015, 21:20:00 - *.play-internet.pl
Pierwsza połowa dla gości. Druga dla Stomilu. Brawo Suchy, brawo Messi i brawo Kujawa! No i brawo jupitery w meczu ligowym będzie ciężko.

OkS - 25 lipca 2015, 21:28:52 - *.centertel.pl
Brawo Stomil !

DENIS - 25 lipca 2015, 21:31:59 - *.centertel.pl
Śląsk pozdrawia Stomil. Liczę na dobre widowisko zarówno na boisku jak i na trybunach.

lol - 25 lipca 2015, 21:39:28 - *.play-internet.pl
oks sie nadaje razem z hutnikiem kraków z kamieniarzami trzymają

gb - 25 lipca 2015, 22:15:39 - *.olsztyn.mm.pl
jak możliwe ze na tym meczu było 1200 widzów. skoro na mecz wchodziłem 40 minut! takie kolejki przed kasami! w kolejce ustawiłem się 0 16:15 a na miejscu usiadłem o 16:55! i wydaje Mi się ze udało sie wejść wmiare szybko bo stałem w najkrótszej kolejce. Brawo dla oganizatorow meczu! totalna amatorszczyzna!

joker - 26 lipca 2015, 11:10:20 - *.adsl.inetia.pl
stomil cienizna i bida na trybunach aż piszczy a napinają się jak by co najmniej byli ekstraklasowym klubem takich śmiesznych drużyn miejsce jest w 4 lidze trochę pokory błazny

edo - 26 lipca 2015, 12:17:14 - *.olsztyn.vectranet.pl
Joker już mama pozwoliła usiąść do kompa ?

hj - 26 lipca 2015, 12:28:18 - *.140.67.26