Miedź: 33. Mateusz Lis - 2. Michał Ilków-Gołąb, 44. Michał Stasiak, 6. Błażej Telichowski, 27. Rumen Trifonow - 4. Wojciech Łobodziński, 20. Adrian Łuszkiewicz, 10. Yannick Kakoko (79, 11. Daniel Feruga), 7. Łukasz Garguła, 99. Marek Gancarczyk (87, 29. Marcin Garuch) - 18. Bartosz Ślusarski (64, 9. Tadas Labukas).

Dolcan: 12. Mateusz Kryczka - 14. Damian Jakubik, 6. Piotr Klepczarek, 27. Szymon Sawala, 21. Piotr Petasz - 7. Michał Bajdur (83, 5. Mateusz Wieteska), 23. Szymon Matuszek, 20. Bartosz Osoliński, 11. Damian Kądzior (71, 15. Antonio Calderón), 4. Aleksander Jagiełło - 10. Daniel Gołębiewski (71, 24. Damian Świerblewski).

żółte kartki: Gancarczyk, Łuszkiewicz, Labukas, Garuch - Osoliński, Matuszek, Jakubik, Sawala.
czerwona kartka: Szymon Matuszek (74. minuta, Dolcan, za drugą żółtą).

źródło: własne / Miedź Legnica

lol - 8 sierpnia 2015, 21:53:58 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
co ten sedzia ślepy ?!

Kawi - 8 sierpnia 2015, 21:54:00 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Dolcanu. Cenny remis z dobrym przeciwnikiem. Ale będzie walka w tym sezonie o awans. Jeszcze nikt nie ma 6 punktów na koncie.

DENIS - 8 sierpnia 2015, 21:55:21 - *.centertel.pl
Napewno miedz spadnie.Powodzenia zycze

kolo - 8 sierpnia 2015, 21:58:52 - *.davenet.cz
Miedz to my........

lulek - 8 sierpnia 2015, 22:00:16 - *.plock.mm.pl
tak to jest jak się ściąga nazwiska a nie piłkarzy

Joker - 8 sierpnia 2015, 22:03:23 - *.opera-mini.net (*.7.26.165)
Rysiu!! Nadal nic w ataku!
Obrońcami i stałymi fragmentami nie pociągnie się całego sezonu.
Jedyna zmiana w stosunku do meczu z Chojniczanką to to, że lepiej grali z przewagą 1 zawodnika. Nic więcej...
Na szczęście Dolcan nie był skuteczny.
------
Poza tym RUDY Z PZPNu!!! WON Z TAKIMI SĘDZIAMI!! Drugi mecz w Legnicy i jest żenada pod tym względem.

rrrrr - 8 sierpnia 2015, 22:12:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Dolcan,widać Dawid może się Goliatowi postawić.Niech wiedzą,że tak łatwo im o ten awans nie będzie

hdhd - 8 sierpnia 2015, 22:13:08 - *.centertel.pl
Hehehe Miedz ekstraklasa albo smierc nawet sie rymuje z czym wy do Wielkiej Widly Plock przypominam 0:2 ostatni wynik

mario - 8 sierpnia 2015, 22:14:47 - *.centertel.pl
A tak krzyczeli no to Wisla jutro liderem gdzie wy pilkarsko juz nie mowie kibicowsko do Wisly

samyr - 8 sierpnia 2015, 22:28:58 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
To co wyprawiał sędzia w dzisiejszym meczu zasługuje na szczególne uznanie. Swoimi decyzjami szczególnie tych które tyczyły się spalonych bądź też reki w polu karnym skutecznie podniósł widowisko na wyższy poziom emocjonalny.

CO ?! - 8 sierpnia 2015, 22:36:13 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@hdhd - Kiedy słyszałeś tekst od klubu czy od kibica Miedzi: ekstraklasa albo śmierć ? Powiem wiecej ktoś kto nie był na meczu nie powinien się wyrażać na temat meczu ale widać są tu "Wielcy Eksperci" którzy po wyniku 1-1 wiedzą że dana drużyna była gorsza. A ja ci hdhd mogę przypomnieć co mówi prawdziwy ekspert piłkarski Andrzej Iwan o waszej Wiśle. Cóż powiem o meczu tylko tyle że frajersko Miedź straciła bramke oraz kibice jak i piłkarze Miedź mogą czuć sie poszkodowani takim wybitnym sedziowaniem. Co do Dolcanu to silna drużyna, która przyjechała pewna siebie i tym razem szczeście im pomogło. Taka jest MOJA opinia.

Płock - 8 sierpnia 2015, 22:38:44 - *.class101.petrotel.pl
Krzywy nawet na boisko nie wszedł widzę. Trzeba było zostać... jakby nie było, to całkiem fajny napastnik, a w Wiśle został tylko Mikołaj i Kubus aktualnie. I najlepsze, że kibice w Płocku (m.in mecz z Bytovią) pytają, gdzie jest Krzywy. :D

fff - 8 sierpnia 2015, 22:48:14 - *.centertel.pl
Nie wazne w jakim stylu liczy sie to co w siatce przeplacsne gwiazdku nie daja rade hakby byla taka dobra to nawet sedzia Nic by nie zrrobil udahecie non stop Kim Wy nie jestescie a jestescie cienkie bolki I pilkarsko I kibicowsko

yeti - 8 sierpnia 2015, 22:50:34 - *.dynamic.chello.pl
@kolo "Miedz to my........" .... i kształtki w Castoramie!

kig - 8 sierpnia 2015, 22:55:40 - *.legnica.vectranet.pl
fff, jakies kłopoty z polszczyzna masz. za długo na emigracji ? czy może kłopoty w szkole. są szkoły specjalne, niech rodzice porozmawiają z pedagogiem szkolnym. jeśli juz tam uczęszczasz , to przepraszam

1976 - 8 sierpnia 2015, 22:56:36 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
Wisłe Miedz przy normalnym sedziowaniu rozjedzie bez zadnego problemu! A to ze dzis zremisowalismy to tylko przez sedziego! ALE DZIS MIEDZ ZOSTAŁA OKRADZIONA NA ŻYWCA!!! bramka dla Dolcanu z spalonego tak widocznego ze to nie był bład tylko puszczenie z pełna premedytacja!!! A w ostatniej minucie doliczonego czasu ewidetny karny dla Miedzi po zagraniu reka! Wszyscy to widza tylko nie sedzia! Nawet piłkarze Dolcanu nie bronili sie ze reki nie było tylko spuscili głowy i odetchneli z ulga. A pan Przesmycki twierdzi ze sedziowanie sie poprawia? Gdzie ja zapytuje! Bo drugi mecz a sedziowie to masakra! Jak w jednym przypadku na wynik nie miał wpływu, tak dzis okradł Miedz z zwyciestwa

Joker - 8 sierpnia 2015, 23:06:19 - *.opera-mini.net (*.115.72.243)
@1976
Jak zwykle bredzisz. Nie mów, że ktoś kogoś rozjedzie, bo później będzie z ciebie pośmiewisko. Według mnie spalonego nie było. Ciekawe kto ma racje. Ja czy ty. Akurat obserwowałem Jagiełłę w momencie wykopu przez bramkarza i on puścił się w bieg jeszcze przed linią środkową. Piłka leciała długo, więc niektórzy mogli odnieść mylne wrażenie, że był spalony. Może się jednak myle, ale bez powtórki twierdzę, że spalonego nie było. Winę za bramkę ponoszą obrońcy Miedzi, bo Lis ładnie spowolnił akcję i chyba nawet coś tam odbił, ale piłka wróciła pod nogi Jagiełły.

lol - 8 sierpnia 2015, 23:15:36 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@Joker. O ile taki skrót meczu wyjdzie bo PolsatSport już sie pochwalił swoim skrótem Miedź- Chojniczanka, gdzie uważam że mój telefon to lepiej by nagrał. A tak z innej beczki wie ktoś czemu Miedź nie publikuje konferencji przed i po meczowych jak w tamtym sezonie ?

Rafał - 8 sierpnia 2015, 23:17:30 - *.ip4.greenlan.pl
Akurat patrzyłeś na na Jagiełłę.... Tylko, że ten sędzia liniowy w I połowie gwizdał spalone Miedzi w każdej akcji, nawet jak tego spalonego nie było a w I połowie - a były takie sytuacje. Każda akcje Miedzi i chorągiewka w górze, nawet kiedy Łobodziński stał metr przed obrońcą. Wiem, bo akurat siedziałem naprzeciwko i naszą reakcję - kibiców na machanie chorągiewką w I połowie widziałeś. Tym razem jednak puścił akcję.
Karny już powinien być odgwizdany dwie minuty wcześniej na powalenie piłkarza Miedzi. A rękę to widział cały stadion. Nie ma co jednak zwalać na sędziego ani załamywać rąk. Widać, że zespół się zgrywa, taką piłka jaką Rumen dał Labukasowi, albo jego mega strzał... Rozgrywa się Garguła, dzisiaj było już na co popatrzeć, czekam na kolejne mecze.

Joker - 8 sierpnia 2015, 23:28:01 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
@Rafał
------
Patrzyłem na Jagiełłę. Dlaczego kropkujesz?
Piłkę miał bramkarz, wszyscy stali, a on jako jedyny puścił się w bieg, więc zwrócił moją uwagę.
Innych sytuacji nie oceniam, bo mam podobne zdanie do twojego, że sędziowanie najlepsze nie było, o czym napisałem w 1. poście. Natomiast sytuacja Jagiełły jest dla mnie raczej oczywista, że spalonego nie było. Zobaczymy powtórki. Oby się pokazały, bo skrótu z Chojniczanką nigdzie nie widziałem.

m - 8 sierpnia 2015, 23:30:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
DENIS - DENIS to napewno jest P_NIS

Rafał - 8 sierpnia 2015, 23:34:05 - *.ip4.greenlan.pl
Joker. Zgadzam się z Tobą, że piłka leciała długo, Lis przerwał akcję i obrona Miedzi powinna reagować lepiej. Spalonego ocenię jak zobaczę video, możesz mieć rację.
Mi chodzi tylko o to, że jak liniowy macha chorągiewką i w 1 połowie wiele akcji przerywa niesłusznie, ale w drugiej połowie to już nagle wszystko dokładnie widzi i puszcza - to nie jest to w porządku.

1976 - 8 sierpnia 2015, 23:45:08 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
To ze Jagieło zaczynał bieg z własnej połowy nie ma zadnego znaczenia! Wazny jest moment kopniecia piłki przez bramkarza, a w momencie wykopu Jagieło był juz na naszej połowie a obroncy Miedzi dwa kroki z przodu! To raczej ty bredzisz! Pozatym nawet jakby nie brac pod uwage tego spalonego, to i tak karny ewidetny widoczny dla wszystkich z kazdej strony trybun, tylko nie dla sedziego?! Kpina i tylko tak mozna to nazwac! Pozatym gosciu jak ty twierdzisz ze bredze i nie jestes rozgoryczony tym co sedziowie gwizdali to napewno byłes na meczu?! Bo ja wychodzac z stadionu nie widziałem jednej osoby ktora by nie byla wsciekla na kretacza, dlatego sadze ze ty to jakis farbowany lis udajacy kibica Miedzi ktory szuka usprawiedliwienia dla sedziego! Gdyz według niego sedziowie wyniku nie wydrukowali! Jestes jedyny chyba ktory nie krzyczał na stadionie jak na imie ma ten sedziowski złamas!

A2o - 8 sierpnia 2015, 23:55:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pan Robert Marciniak psuje wizerunek 1. ligi, co Polsat i PZPN powinny zauwazyc (spowalnianie akcji, kartkowanie, kontrowersyjne decyzje w polu karnym). Liniowi tez pod lupe. Widowidko cierpi; na murawie i na trybunach bluzgi, cwaniactwo i hamstwo na boisku, rekoczyny. Tylko slaby sedzia tak moze, ew. kupiony. Zawiadomienie o podejrzeniu popelnienia przestepstwa calkiem zasadne.

Joker - 9 sierpnia 2015, 0:15:06 - *.legnica.vectranet.pl
Bo ja się nie spinam tak jak ty. Przykład dałeś wyżej. Przynajmniej później pół 90minut i lca się ze mnie nie śmieje Ja przez 2 sezony dużo się nauczyłem i tak ty np. twierdzisz, że Miedź okradziono z wyniku, to ja zgadzam się z tym połowicznie, bo gdyby Miedź grała, to nie byłoby żadnego okradania. 2 sytuacje Gancarczyk, Feruga (spojenie), Labukas (tutaj powinna być bramka). Jeszcze mi powiedz, że gra Miedzi z przodu dobrze wyglądała. Po czerwieni tak, ale przed to Dolcan miał więcej z gry. Kilka dosrodkowań przeciągniętych, a kilka szło ładnie przez pole karne. Obiektywizm. Ty byś tego nie napisał. Ja, owszem, jak widzisz.
Jak wywnioskowałeś, że nie jestem rozgoryczony sędziowaniem? Dlatego, że staram się być obiektywny w odróżnieniu od ciebie? Śmieszne, el siarka. Pracę sędziów skomentowałem krótko i nie będę pluł się na forum, bo nic to nie zmieni.
Obyś nie przeliczył się z tym spalonym Jagiełły (bo stracisz w moich oczach już całkowicie), bo ja taki pewny jak ty nie jestem.

1976 - 9 sierpnia 2015, 0:19:08 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
Jeszcze tak na koniec dodam ze w każdym innym klubie na Zawiszy. Osuch lub w Jagieloni Probierz, jakby tak zostali wykreceni to by huczało na cały Kraj, tylko Miedzi kierownictwo widzac co jest gwizdane, siedzi cichutko bo Pani Pajaczek jest wice Prezesem 1 ligi wiec nie wypada robic szumu z sedziowaniem bo Prezes Listkiewicz moze musiał bedzie sie tłumaczyc, czemu sedziowanie jest tak na zenujacym poziomie! A jest! i to coraz bardziej! Bo jak w rundzie sedziowie choc raz nie beda mieli zadnego wpływu na wynik to juz uwarza to sie cos wyjatkowego! Tyle w temacie! A co do Miedzi to i tak wiem ze w tym roku beda walczyc o awans, bo juz dzis to lepiej wygladało, i tak prawde mowiac to na przekor sedzia powinnismy ten mecz wygrac! tyle sytuacji szczególnie w drugiej połowie, powinny byc wykożystane! No i trener nadal nie pomaga swoja taktyka grajac na jednego napastnika! A widac było jak tylko Miedz ich nacisneła to gubił sie Dolcan wielokrotnie!

1976 - 9 sierpnia 2015, 0:20:17 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)

Joker - 9 sierpnia 2015, 0:32:22 - *.legnica.vectranet.pl
Tak jeszcze wracając do spalonego Jagiełły. Gdyby było tak jak piszesz, że Jagiełło był za plecami obrońców Miedzi w momencie wykopu, to on musiałby czekać na piłkę 3-4 sekundy obok obrońców Miedzi, bo chyba niedaleko nich przyjął. Krótko mówiąc musiałby stanąć, a on raczej cały czas biegł.
Dalej jesteś taki pewny? Niedługo twoje komentarze powinny dostać przycisk ignoruj za takie pociskane banialuki.

autobus - 9 sierpnia 2015, 0:32:43 - *.legnica.vectranet.pl
z Jokerem sie zgadzam, usprawiedliwienia pomimo skandalicznego sędziowania tak na prawde nie ma, drugi mecz gramy w przewadze j ratujemy remis, ręka ewidentna, ale co z tego sędzia mógł gwizdnąć, ale nie gwizdnął, trzeba grać od początku jak w ostatnich 20-stu minutach, prowadzić dwa do zera, a na końcu mieć pretensje do pseudoarbitra, dobry doping, jedziemy dalej, hej Miedź!

71old ultr - 9 sierpnia 2015, 0:38:58 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
Brawo sektor C, dajecie rade chłopaki mimo ,ze za dużo Was dziś nie było .Piłkarsko Miedz do 60 min słabizna Dolkan o w grze o klase lepszy .Luszkiewicz najlepszy ps to jest tylko wyłącznie moja opinia
WSZYSCY DO KATOWTIC

1976 - 9 sierpnia 2015, 0:51:13 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
Mowisz ze obiektywnie oceniasz sytuacje? A to ze karnego powinnismy dostac a nie zostal zagwizdany jakos obiektywnie nie stwierdzasz? ze tak było! Za to obiektywnie opisujesz o dominacji Dolcanu ktorego jakos nie widziałem poza biegajacym Jagiełła i wrzutkami w pole karne w stylu a moze ktos tam siegnie piłki! A Jak Miedz w podobnym stylu robi wrzutki i nikt piłki nie ma szans siegnac, to jest narzekanie ze gramy piach na pałe! Moge jedynie zgodzic sie ze gry w ataku niema! bo jak napastnik nie dostaje piłek to co ma byc tam grane! Potrzeba na dwoch napastnikow zaczac grac odrazu i gra z przodu sie poprawi napewno! A tak na marginesie to ja napewno nie uwarzam ze z Chojnicami wpływ na wynik miał sedzia, chociaz sedziował fatalnie, nie bo tak nie było, a winni sami bylismy sobie winni! Ale dzis mimo tego jak twierdzisz jakbysmy grali to powinnismy ten mecz i tak wygrac! Pewnie ze powinnismy bo choc jedna setke wystarczyło strzelic i by było ok, ale ze nie strzeliliśmy to nie jest powód zeby sedzia wałował i nie gwizdał tak ewidetnego karnego jaki dzis miał miejsce! Ale za to jakby to było w druga strone jestem pewny ze bez wachania by to widział! Jakie karne były gwizdane dla rywali w Legnicy, dla Płocka Widzewa czy dla Arki w pamietnym 4-4 bez namysłu, To jakos obiektywizmu u ciebie nie widze! Za to bez trudu narzekasz na swuj klub wiedzac ze prawie cała druzyna jest nowa i potrzebuje czasu jak kazda ktora sie dopiero tworzy!

1976 - 9 sierpnia 2015, 1:13:30 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
Nastepny widze ktory w druzynie Dolcanu widzial o klase lepszy zespół od Miedzi? Tylko ze poza strzałem Petasza z wolnego nie odała zadnego strzału, nadodatek do przerwy przegrywali i mogli stracic jeszcze jednego gola po strzale Slusarskiego. Wiec albo kolego byłes nagrzany i wydawało ci sie jak ten Dolcan pieknie gra albo nastepny ktory podpina sie pod kibica Miedzianki? Co jest tez bardzo mozliwe piszac o meczu w Katowicach by byli tam wszyscy, zapominajac lub nawet nie wiedzac iz najpierw gramy w Pucharze Polski w czwartek u siebie z Podbeskidziem, nastepny mecz gramy w lidze rownież u siebie z Chrobrym w Niedziele! a ty nawołujesz do meczu za dwa tygodnie? Ostry jestes? Na Chrobrym nie musi byc kibicow twoim zdaniem? skoro tak prestizowy mecz pominełes, a zachecasz do wyjazdu do Katowic na ktorym nawet jakbys byl z Legnicy i tak cie nie bedzie!

Joker - 9 sierpnia 2015, 1:13:54 - *.legnica.vectranet.pl
Nie stwierdzam? Komuś rację przyznałem. Wystarczy czytać. Oczywiście nie byłeś to ty.
Miedź nie miała tyle wrzutek. Pamiętasz, którą stroną szły groźne wrzutki Dolcanu? Strona Gołąbka czy Trifonowa (sprawdzam, czy byłeś na meczu)?
Kilka razy po tej stronie były takie dziury, że z tego szły groźne wyrzutki, z których coś mogło być. U nas na sektorze pewienemu Panu aż krew się gotowała. Dolcan wrzucał, a Miedź groźną akcję miała dopiero w 27 minucie. O widzisz, jakiś pozytyw jest w stosunku do meczu z Chojniczanką. W drugiej połowie też tym skrzydłem próbowali się przebijać, ale już nie było takich dziur i tyle miejsca na wrzutki, bo w 1. połowie w mojej ocenie było tego za dużo. To, że Miedź strzela tylko ze stałych fragmentów potwierdza, że z gry jest cienko.
Tutaj zmiana na duży plus, bo można postraszyć stałymi fragmentami + strzelają obrońcy (oby tak w obronie; Stasiak kiks i piłkarz Dolcanu wszedł w pole karne, ale nie trafił w światło bramki, później w 2. połowie Stasiak się zrehabilitował i zablokował w polu karnym strzał gracza Dolcanu - tu było bardzo groźnie). Dobrze, że obrońcy to na razie ciągną i są punkty.

lol - 9 sierpnia 2015, 1:16:47 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@1976 wszyscy pieją by grać na 2 napastników ale Miedź nie jest na to naszykowana, nawet nie mamy zmieników za nich bo jak mamy grać na 2 napastników to rozumiem Ślusarski-Labukas a na ławie Chrzanowski. No niby spoko tylko Chrzanowski jest kontuzjo-geny a jak jeszcze ktoś sie wykartkóje lub dozna kontuzji to co ? Zostanie nam tylko Wasilewski z którym nawet nie wiadomo czy go trener Jacek póści ponieważ rezerwy miedzi mają trudne zadanie w lidze: Osiągnąć co najmniej 7 miejsce. Jeżeli mamy grać na 2 napastników to tylko wtedy gdy dojdzie dobry jeszcze napastnik np. od niedawna odwieszono D.Nowaka. Już kończąc moją wypowiedź miejmy nadzieje że Miedź wygra z Chrobrym no i nawet jak na te 3 mecze u siebie 5 punktów bd dobrym wynikiem. No i możemy sie cieszyć że Miedź nie przegrała meczu.

1976 - 9 sierpnia 2015, 1:38:44 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
Tylko zeby miec te stałe fragmenty gry potrzeba je najpierw wypracowac! A z tego co pamietam Dolcan w 1 połowie nawet rogu niemial, a wrzutek raptem z dwie lub trzy i to takich ktorych nie dało sie siegnac, a Miedz takich wrzutek miała o wiele wiecej nadodatek po ktorych dochodzilismy do strzalow Slusarski dwa razy strzelał i to celnie a i asyste tez zaliczył bo to on stracil piłke na długi słupek i Telich bramke strzelil! Wiec naprawde potrzeba miec cos nie tak z głowa zachwycac sie nad druzyna Dolcanu ktora była słabsza od Miedzi w dodatku ktora zremisowała tylko dlatego iz im sedzia pomogł, a Miedzi wytyka jakies słabsze momenty ktore zdarzaja sie wszystkim druzyna bo to jest tylko piłka, twierdzac ze jest sie kibicem Miedzianki!

1976 - 9 sierpnia 2015, 1:56:22 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
lol jak Miedz nie jest gotowa na gre na 2 napastnikow? Tak jak napisałes mysłałem o Ślusarskim i Labukasie a zmiennikiem spokojnie moze byc nawet Feruga ktory w Rowie grywał na tej pozycji i strzelał sporo bramek zreszta na zmiennika napastnika czasami wpuszcza sie jako czarnego konia przypadkowo wybranego piłkarza z innej pozycji jak by była potrzeba zmiany napastnika, sa tez napastnicy w drugiej drużynie ktorzy strzelaja tam sporo bramek wiec nie widze problemu by w razie potrzeby dawac im szanse, zreszta jest sporo pretensji czemu im tak mało grac sie daje?. Ja nie widze problemu by Miedz grała na 2 napastnikow, trzeba tylko chciec widziec ze w tym ustawieniu nie wykożystujemy wszystkich atutow drzemiacych w drużynie

Lubin - 9 sierpnia 2015, 4:34:00 - *.play-internet.pl
Była miedz?

ZDZICH10 - 9 sierpnia 2015, 6:24:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Miedz w niedziele pokona Chrobrego Glogow 3 do 0 z c

ZDZICH10 - 9 sierpnia 2015, 6:42:20 - *.ssp.dialog.net.pl
dO BOJU nasza Miedz. Teraz 2 zwyciestwa. Wygrana z Chrobrym i 3 punkty w Zawisxzy,

ZDZICH10 - 9 sierpnia 2015, 6:45:52 - *.ssp.dialog.net.pl
My wierni oddani fani. Dzielni pilkarze zawodnicy.Calym sercem z Miedzia.Chwala dla Legnicy.

Mika - 9 sierpnia 2015, 8:45:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do ZDZICH 10. Kolego Marzy Ci sie taki wynik z ChG ? !pzdr z Glogowa.

abuie - 9 sierpnia 2015, 9:21:11 - *.17.110.245
szok... tyle komentarzy 1976 i zero na temat Lubina... az mnie zatkalo :P

Green - 9 sierpnia 2015, 9:37:08 - *.jmdi.pl
Ciekawe czy telichowski i ślusarski zabrali sawale na wódkę po meczu

Rafał - 9 sierpnia 2015, 9:44:59 - *.ip4.greenlan.pl
Martw się lepiej Green czy piłkarze waszego "Wielkiego" klubu po kolejnym wspaniałym meczu w ich wykonaniu pojechali świętować do Pragi....

sory - 9 sierpnia 2015, 11:14:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Narzekamy na sędziego a dwa mecze i sędziowie dają po czerwieni gościom. Pretensje miejmy do siebie jak można w przewadze nie wygrać meczu. Martwi słaba ilość widzów na meczu.

Greg - 9 sierpnia 2015, 11:23:17 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Tak czytam wypociny co niektórych i emocje Wami rzucają. Jak dla mnie mecz bardzo wyrównany, do momentu przewagi zawodnika, Miedz miała wiecej okazji, ale to Dolcan wydaje mi sie, ze miał wiecej z gry, ale to było takie rozgrywanie. Po czerwonej kartce, juz duża przewaga Miedzi i kilka dobrych okazji, w tym setka Labukasa i poprzeczka Ferugi. Na pewno Miedz lepiej sie zaprezentowała niz z Chojniczanka, wiecej grali środkiem, a skrzydłami wiecej jakości. Co do sędziego, to rzeczywiście kabaret, nie bede oceniał czy był spalony, ręka itd., ale jedna sytuacja utkwiła mi w pamięci. Mianowicie zawodnik Dolcanu na oczach sędziego kładzie sie chyba na Luszkiewiczu, upada na murawę i teatrzyk, zwija sie z bólu. Wydaje mi sie, ze nie widział sędziego, a Marciniak doskonale to widzi i daje żółta Luszkiewiczowi, normalnie jaja. Cieszę sie, ze jest progres i oby tak dalej. Dolcan to nie chłopcy do bicia, wiec remis tez dobry

^^^ - 9 sierpnia 2015, 12:20:14 - *.bielskobiala.vectranet.pl
hahahahahaha dobre Bielsko w Ex nie pasi to teraz do Niecieczy Ząbki do EX ...

Szakal - 9 sierpnia 2015, 12:26:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Dadełło rozwalił Cię Jagiełło...

Joker - 9 sierpnia 2015, 13:07:01 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
@1976
------
Jak tam po pierwszych wywiadach pomeczowych?
Odpowiedziałem na pierwszy twój komentarz, że raczej spalonego Jagiełły nie było, po czym ty odpowiedziałeś dosadnie, że był. Jakieś zmiany w tej kwestii?. Przypominam, że napisałem, że jak racji mieć nie będziesz, to stracisz w moich oczach całkowicie, no bo jak twoje komentarze ma odbierać osoba, która nie była na meczu? Głupim jest to wszystko co piszesz na poważnie Teraz już wiesz, dlaczego tak wielu cię tu zna. Właśnie przez takie perełki. Mijasz się z prawdą w wielu przypadkach, bo np. nie potrafisz docenić gry rywala. Niestety nie ma przycisku "Ignoruj" obok pseudonimów. Pamiętasz komentarze za Stawowego? A z tego artykułu można się dowiedzieć, że Miedź będzie walczyła o awans. Już wiesz to po 2. kolejkach

Joker - 9 sierpnia 2015, 13:13:33 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
*brać na poważnie

@1976 - 9 sierpnia 2015, 13:33:20 - *.class96.petrotel.pl
@1976 - jak pisałem, że w trzech meczach u siebie zdobędziecie max 3 punkty, to sapałeś. Na razie wszystko idzie w tym kierunku.

Gajer - 9 sierpnia 2015, 14:39:39 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Dolcan, dobry i punkt zdobyty w Legnicy!

DENIS - 9 sierpnia 2015, 16:25:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Redakcji Jestem już znudzony ale będę to pisał aż w końcu zareagujecie żądam zdecydowanie natychmiastowego zablokowanie

Rafał - 9 sierpnia 2015, 16:43:38 - *.ip4.greenlan.pl
@1976 Ja czytałem na forach takich cwaniaczków przed meczem jak ty co pisali, że ten Dolcan miał nas rozjechać. Gdzie oni są???? Tak się śmiejesz i puszysz jak to nie miałeś racji, ale to przecież niemal jak cud, że ten Dolcan zremisował.

wazuuup - 9 sierpnia 2015, 23:26:28 - *.dolsat.pl
Telich, Ślusarz, Sawala - wszystkiego najgorszego, dla Was! Najemnicy bez honoru. Wierzę w rychły upadek. GKS BEŁCHATÓW nie zapomina...

twojstary - 10 sierpnia 2015, 11:05:44 - *.centertel.pl
Po tym blamażu trener powinien zrezygnować

varadi - 10 sierpnia 2015, 14:59:40 - *.ssp.dialog.net.pl
do wszystkich krytykantów Miedzi i "znacuf" - na stronie Miedzi jest skrót meczu. Wszystko jest widoczne m.in. ta ręka w ostatniej minucie meczu gracza Ząbek. Sedzia bał siępodyktowac 11 -stkę chyba tylko dlatego , że to była ostatnia minuta meczu.

1976 - 10 sierpnia 2015, 20:35:14 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
Oczywiscie racji nie przynałes mi! Ale jak masz, macie watpliwosci to odsyłam na strone Miedzi! Byłem pewny ze spalony był i to wyrazny! Bo to ze Jagieło zaczał bieg z własnej połowy nie ma zadnego znaczenia, gdyz bramkarz dopiero szykował piłke do wybicia! Jagieło był w momencie wykopu juz na naszej połowie nadodatek za naszymi obroncami! bo oni w momencie podrzucenia piłki jednoczesnie podeszli dwa kroki do przodu! Jak byk widac ze po wykopie piłki Jagieło nawet nie jest w biegu tylko czeka na nia by ja przyjac! stojac z dwa trzy metry za obroncami! Wiec jak mi pisałes o jakiejs stracie wizerunku w twoich oczach? Tak wy niby wszyscy teoretycznie? kibice Miedzi dlamnie nimi nie jestescie! Tym bardziej ze robiliscie zemnie jakiegos debila! bo sami twierdziliscie ze spalonego nie bylo! I kto na tego debila wyszedł!

DENIS - 11 sierpnia 2015, 7:19:36 - *.centertel.pl
Lubię Legie i szaleje za sandencjo

Joker - 11 sierpnia 2015, 9:38:28 - *.legnica.vectranet.pl
Piłkarze widzieli sytuacje lepiej od ciebie, bo stali na murawie. To samo trenerzy. Nikt nie mówi o spalonym w tej sytuacji, bo go nie było. Skończ pierd.... bo się niedobrze robi.
"Znawca" 1976 zawsze wie najlepiej... Pytasz, kto wyszedł na debila. No to jest oczywiste przy każdej twojej wypowiedzi. Żyj w swoim ślepym świecie. PS. Jak obstawisz już teraz topowr miejsce Miedzi na koniec sezonu to zgarniesz niezłą kasę. Przecież już wiesz po 2 kolejkach, że Miedź będzie walczyła o awans. Podejdź na Inwaszkiewicza, bo podejrzewam udar i majaki. To by wiele wyjaśniało.