11 sierpnia 2015, 17:00 - Świecie (Stadion Miejski)

Wda: 1. Łukasz Zapała - 18. Damian Szczukowski (68, 13. Damian Meyer), 2. Szymon Kocieniewski, 20. Jakub Gackowski, 21. Maciej Góra - 11. Karol Maliszewski, 6. Grzegorz Brzeziński, 8. Dawid Frelek (84, 30. Maciej Rożnowski), 9. Radosław Mik, 10. Mikołaj Prybiński (88, 7. Michał Igliński) - 19. Kamil Kamiński.

Korona: 22. Artur Marzec - 14. Kamil Kobryń, 32. Michał Wrześniewski, 13. Krzysztof Kiercz, 39. Rafał Grzelak - 10. Tomasz Zając (89, 23. Adam Zawierucha), 19. Nabil Aankour (87, 9. Hubert Laskowski), 17. Maciej Załęcki, 21. Jakub Kotarzewski, 15. Łukasz Sierpina - 6. Michał Przybyła (59, 26. Kamil Matulka).

żółte kartki: Gackowski, Góra, Kocieniewski, Zapała, Kamiński - Kiercz, Załęcki, Aankour.

sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa).
widzów: 981.

W 66. minucie Tomasz Zając (Korona) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Zapała obronił).

Korona w następnej rundzie, która odbędzie się 23 września, zmierzy się z lepszym z pary Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze.

Puchar Polski 2015/2016

źródło: własne / PZPN

arturekck - 11 sierpnia 2015, 18:53:04 - *.keywordsintl.com
Zawsze chcialem to powiedziec. PIERWSZYYYYY. Bravo Koronka.

maxu - 11 sierpnia 2015, 18:55:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Wda po karnym to pokazuje ,,klasę" korony korona 1 liga wita (oby-z korzyścią dla polskiej piłki)

zaklady bu - 11 sierpnia 2015, 18:55:36 - *.175.159.22.koba.pl
Ale sie zdygalem jak na stsach i livespotcie 1-1 pisalo w 94 minucie az mi prawie serce stanelo bo 1000 zl w 70 minucie na korone postawilem a tu szczescie i gola nie uznano :D

Zetka - 11 sierpnia 2015, 18:58:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Typowe, Korona wygrywa po problematycznym ... Typowe!

Jordi - 11 sierpnia 2015, 18:59:20 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Jak by medialnie wyglądała porażka ekstraklapowicza z trzecioligowcem? Ano nijak - gwiżdze się spalonego przy golu Wdy i wstyd zamieciony pod dywan.

dex - 11 sierpnia 2015, 19:00:05 - *.tktelekom.pl
Ilu kibiców Korony na tym wyjeździe ?

mm - 11 sierpnia 2015, 19:01:48 - *.dynamic.chello.pl
Spalony podobno prawidłowy, tak piszą w prasie. Jak medialnie? A normalnie, Korona nie raz odpadała w przedbiegach i to podstawowym składem.

q - 11 sierpnia 2015, 19:02:17 - *.dynamic.chello.pl
"Dwa karne dla Korony w 5 minut, niepodyktowany karny dla Wdy, nieuznana prawidłowa bramka dla Wdy. Ciekawe."
Nie 5 tylko 15.
Niepodyktowany, bo nie było faulu.
Nieuznana, bo był spalony.
Coś jeszcze chcesz dodać?

q - 11 sierpnia 2015, 19:08:15 - *.dynamic.chello.pl
Warto dodać, że nie zagrali Małkowski, Trela, Sylwestrzak, Malarczyk, Dejmek, Gabovs, Fertovs, Jovanović, Pilipczuk, Cebula, Sobolewski i Trytko ;)

luka - 11 sierpnia 2015, 19:11:38 - *.146.53.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
q
Nie zagralo bo juz sie sezonem biedaczki zmeczyli.
Takiego drukowania dawno nie widzialem.

ździsio - 11 sierpnia 2015, 19:16:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z innej mańki: czego w takie upały mecze puch. na tyg. grane są o 17/18 ?! Tak jak by od minim. 18.30 np. nie można było? Tylko nie piszcie, że to z uwagi na Superp. Eur. (20.45) tak wcześnie, bo nie będę miał więcej pytań...

rob - 11 sierpnia 2015, 19:22:19 - *.free.aero2.net.pl
te rozgrywki powinny nazywać się Drukarz Polski, a nie Puchar Polski, tyle w temacie, Panie Boniek tacy ludzie jak sędzia Korycki ośmieszają te rozgrywki, tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz sędziowania, piłkarski poker 2 widzieliśmy na żywo...

bolek - 11 sierpnia 2015, 19:22:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Redakcjo - prosimy o dopisywanie w której lidze słabszy klub tak jak w meczach towarzyskich.

Jenson - 11 sierpnia 2015, 19:22:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
III ligowa Wda przegrała z III ligowymi rezerwami Korony. Obie drużyny to IV-ty poziom rozgrywek. Oczekiwaliście Korony wygrywającej 0-5 ? Bo nie rozumiem Świecian marudzących na wysokość przegranej waszej drużyny.

hehe - 11 sierpnia 2015, 19:25:24 - *.dynamic.chello.pl
Wisla Krakow zrobila interes zycia ze nie podpisala kontraktu z zajacem niewykorzystac karnego i w 90 minucie w systuacji sam na sam trafil prosto w bramkarza cos czuje ze 1 bramka w sezonie bedzie jego sukcesem jezeli oczywiscie trafi w bramke.

Padere - 11 sierpnia 2015, 19:26:30 - *.access.telenet.be
Oj nie płaczcie.... wygrał lepszy hehehe może za rok spróbujecie hheeh

arczi - 11 sierpnia 2015, 19:28:14 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Ani jednego zawodnika pierwszej drużyny a ty maxu półgłowiu z korzyścią dla polskiej piłki zamknij się.

wzl - 11 sierpnia 2015, 19:33:17 - *.kghm.pl (*.25.2.148)
spalony prawidłowy,karne tez wiec w czym problem???

wzl - 11 sierpnia 2015, 19:33:20 - *.kghm.pl (*.25.2.148)

sfg - 11 sierpnia 2015, 19:33:21 - *.play-internet.pl
Odpad ostatni z III ligi chyba że jeszcze ktoś jest z III albp niżej?
Zaczyna być nudno

4S - 11 sierpnia 2015, 19:33:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam! Niech Wda zrozumie grały rezerwy Korony występujące III lidze małopolsko - swiętokrzyskiej lidze w tamtym sezonie 10 miejsce do kibiców Wdy to była Korona II Kielce . Pozdrawiam !!!

qqq - 11 sierpnia 2015, 19:33:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@maxu Odsłuchaj ważną wiadomość (oby - z korzyścią dla Polski).

sfg - 11 sierpnia 2015, 19:34:36 - *.play-internet.pl
Odpad ostatni klub z III lub niższej ligi chyba że jeszcze jest ktoś z poniżej II ligi????

sss - 11 sierpnia 2015, 19:49:05 - *.adsl.inetia.pl
brawo dla sędziego, to chyba były zawodnika Drukarza Warszawa. B klasa dla Pana Koryckiego to odpowiednia liga do sędziowania.

marinero - 11 sierpnia 2015, 20:03:19 - *.natip.skydsl.de
Skład Korony to zawodnicy występujący w 3 ligowych rezerwach . Wda miała swą szansę zakończoną frustracją jej sympatyków . co tu robi ktoś a gtsu , pewnie syn zomowca .

kielczanin - 11 sierpnia 2015, 20:26:48 - *.131.89.85
Trzecioligowe rezerwy Korony tam grały.

kibic - 11 sierpnia 2015, 20:41:37 - *.mlawa.vectranet.pl
Nie widziałem ale powiem że dziwne to raz karny nie udało się za chwilę poprawka

Darek - 11 sierpnia 2015, 21:15:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Przybyła to jak głęboka rezerwa Korony? Drugiego karnego dla Korony nie ma jest karny dla Wdy no i czerwień dla obrońcy Korony w pierwszej połowie. Do następnej rundy powinien przejść Drukarz Warszawa

Padere - 11 sierpnia 2015, 22:07:53 - *.access.telenet.be
@Końskie i Maciek nie przejmujcie się jakimś pryszczatym wiślakiem z gts-u. chłopiec z wiślackiego osiedla ma pewnie kompleksy po wspólnych nocach z ojcem i dlatego chce błysnąć. Małpa zawsze w naszej pamięci. Paziu żryj zwycięstwo Koroneczki hehe jutro wisła podzieli los Wdy hehehe

pytanie do - 13 sierpnia 2015, 21:45:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy zawodnik Zawierucha był uprawniony do gry? Bo wygląda na to, iż szykuje się niezła Zawierucha - tzn. walkower

manxz - 15 sierpnia 2015, 2:45:52 - *.play-internet.pl
III ligi już nie ma, została II-ligowa Stal i 5 I-ligowców.

KONRAD - 16 sierpnia 2015, 22:28:04 - *.centertel.pl
Pytanie do@Przy zgłoszeniu Adama Zawieruchy nie dopełniono wszystkich formalności.Jeżeli PZPN uzna,że był nieuprawniony do gry to będzie walkower i Wda zagra w 1/8 PP.