12 sierpnia 2015, 19:51:35 - euzi
PP: Zawisza 4-1 Chrobry

12 sierpnia 2015, 18:00 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka)
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Chrobry Głogów
Szymon Lewicki 26, 39, Krzysztof Nykiel 60, Kamil Drygas 79 (k) - Bartosz Machaj 71

Zawisza: 96. Damian Węglarz - 4. Krzysztof Nykiel, 27. Tomasz Wełnicki, 32. Łukasz Nawotczyński, 19. Blažo Igumanović - 7. Jakub Smektała (87, 6. Giorgi Alawerdaszwili), 21. Maciej Kona, 14. Kamil Drygas, 17. Arkadiusz Gajewski (76, 16. Kamil Żylski), 28. Sebastian Kamiński - 20. Szymon Lewicki (64, 23. Jakub Łukowski).

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 3. Michał Michalec, 20. Damian Byrtek, 2. Łukasz Szczepaniak (46, 22. Adam Samiec), 21. Krzysztof Ziemniak - 26. Robert Pisarczuk (46, 17. Damian Sędziak), 25. Szymon Drewniak, 10. Marcel Gąsior (67, 14. Patryk Malinowski), 36. Wołodymyr Hudyma, 9. Bartosz Machaj - 18. Maciej Górski.

żółte kartki: Janicki, Samiec.
czerwona kartka: Damian Byrtek (79. minuta, Chrobry, za faul taktyczny).

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 400.

Zawisza w następnej rundzie, która odbędzie się 23 września, zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola.

Puchar Polski 2015/2016

źródło: własne / ekstraklasa.net / Zawisza Bydgoszcz / lajfy.com

ali - 12 sierpnia 2015, 19:54:47 - *.174.168.124
Ale sprawili lanie Chrobremu Głogów.

piotras75 - 12 sierpnia 2015, 19:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i gitara brawo ZAWISZO, poprawić grę w obronie, dojdzie Mica, teraz wygrać z Pogonią

mac - 12 sierpnia 2015, 19:57:19 - *.play-internet.pl
Ale pojechali, a w niedzielę garbate nosy też z nimi pojadą.

baron - 12 sierpnia 2015, 19:59:49 - *.icpnet.pl
CHrobry Głogów miał swoje sytuacje pod bramką rywala ale brakowało skuteczności. Zawisza podrażniona przegraną z Kluczborkiem w lidze postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i jej się to udało.

@baron
Jak rozumiem Zawisza Czarny też była kobietą?

Tadeusz - 12 sierpnia 2015, 20:14:37 - *.centertel.pl
ChG bedzie mial duze problemy z pozostaniem w I lidze. Klasa roznicy bardzo widoczna.
Zycze ChG powodzenia ale jeszcze raz na farta nie ma co liczyc.

audi - 12 sierpnia 2015, 20:25:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A ja zawsze wierze i wiara daje nadzieje,Zawisza ukochany klubie moj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paulina - 12 sierpnia 2015, 20:30:52 - *.plock.mm.pl
Zawisza i Chrobry najlepsze wódki ma swiecie!

1976 - 12 sierpnia 2015, 20:42:25 - *.opera-mini.net (*.8.77.124)
No to łatwiej Chrobremu bedzie sie pogodzic z porażka w podobnych rozmiarach w lidze z Miedzia!

O/S - 12 sierpnia 2015, 20:57:29 - *.internetia.net.pl
Nykiel i Smektałą - przepraszamy, że graliśmy w Ruchu; Nykiel - przepraszam, że grałem w Ruchu i strzeliłem bramkę dla Zawiszy. Kibiców musiało to bardzo zaboleć ;)

kolo - 12 sierpnia 2015, 21:10:39 - *.ssp.dialog.net.pl
w niedzielę z Miedzią 1-1

Obiektywny - 12 sierpnia 2015, 21:12:18 - *.centertel.pl
Jak sie nie wykorzystuje swoich sytacji podbramkowych to zawisza wykorzystał?..Mam nadzieje że Chrobry zacznie pracować nad wykończeniem akcji bo skuteczność sĺaba i powtarza się sytuacja z przed sezonu.Brać się w garść i kubeł zimnej wody na głowe piłkarzyki..Skoro Sosnowiec potrafi wygrać z Zabrzem a Stalówka z Piastem to wszystko jest możliwe tylko że szkoda że u was takiej determinacji nie ma!!A pan panie Mamrot weź czasem krzyknij na tych chłopaków,przeklnij bo czasem tak trzeba..!

Obiektywny - 12 sierpnia 2015, 21:16:54 - *.centertel.pl

radek - 12 sierpnia 2015, 22:00:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile kibiców osucha na stadionie ?

max - 12 sierpnia 2015, 22:08:18 - *.play-internet.pl
Więcej, niż kiboli w sobotę pod stadionem.

Paweł - 12 sierpnia 2015, 22:35:07 - *.eaw.com.pl
Jak na warunki bydgoskie frekwencja niezła. Zdziwiły mnie kolejki przed kasami.

pikol - 12 sierpnia 2015, 22:51:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na ekstraklasa net napisali ze 100 osób na meczu. Prokuratura juz zajęła się prezesikiem

ZTM - 13 sierpnia 2015, 5:17:12 - *.dynamic.chello.pl
Więcej kibiców pojawiało się na meczach Zawiszy ,gdy ten grał w 5 lidze !!!

coolas - 13 sierpnia 2015, 6:45:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie bylo spiny przed meczem wiec przegrana na luzie przyjeta. Tylko Chg !

Been - 13 sierpnia 2015, 7:34:37 - *.play-internet.pl
Frekwencja żenada!Dla kogo oni grają jak na trybunach pustki mają?

Mika - 13 sierpnia 2015, 7:57:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zawisza spadek pewne info !

Mar - 13 sierpnia 2015, 8:03:17 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Moglbym zadac dwa pytania do kogos ( najlepiej kumaty kibol) kto ciagle sie czepia frekwencji?jesli tak to prosze o odpowiedz na moj post i licze na konkretne odpowiedzi , chyba ze takich nie ma

iker7712 - 13 sierpnia 2015, 8:49:36 - *.adsl.inetia.pl
Damian Węglarz zagrał od pierwszej minuty i nie zawiódł, oby tak dalej. właśnie trener musi dawać szanse młodym piłkarzom.

gwardia - 13 sierpnia 2015, 9:15:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Chrobrym niektórzy za dużo pudru sobie zasypali i się zawarli stąd problem ze skutecznością.

mzks - 13 sierpnia 2015, 9:51:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
widzów 300 w tym jak widać na zdjęciach połowa to chłopcy z akademii przyprowadzeni dla frekwencji!
wstyd!! panie Osuch dni są policzone

DENIS - 13 sierpnia 2015, 13:55:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślałem że Chrobry awansuje a tu proszę Zawisza potrafi wygrywać

asd - 14 sierpnia 2015, 1:28:21 - *.range86-143.btcentralplus.com
W Bydgoszczy bezrobocie więc w środę mieli czas przyjść na mecz. W weekend nie mają bo wykładają towar na półki. Takie miasto a % bezrobocia jeden z najwyższych w kraju lol