20 sierpnia 2015, 20:49:05 - Monki
Legia w glorii po Zorii

Legia Warszawa wygrała 1-0 (0-0) w Kijowie w pierwszym meczu IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Zorią Ługańsk. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył na początku drugiej połowy spotkania Michał Kucharczyk. Rewanż odbędzie się 27 sierpnia o godz. 21:00 w Warszawie.

Od początku spotkania obie drużyny ruszyły z animuszem do ataku. W 5. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Dominik Furman, w polu karnym najwyżej wyskoczył Tomasz Jodłowiec i oddał mocny strzał głową, trafiając wprost w ustawionego na linii bramkowej Michała Pazdana. Po chwili z kontrą wyszli piłkarze Zorii, którą strzałem z dystansu zakończył Rusłan Malinowśkyj. Piłka po jego uderzeniu zmierzała wprost w okienko bramki strzeżonej przez Dušana Kuciaka, lecz Słowak z największym trudem zdołał przenieść ją nad poprzeczką. W 9. minucie z dwudziestu metrów z rzutu wolnego mocno strzelił Wjaczesław Czeczer, lecz i tym razem obronną ręką z tej sytuacji wyszedł bramkarz wicemistrzów Polski. Na następną groźniejszą akcję trzeba było czekać aż do 32. minuty, w której piłkę w środku pola przejął Aleksandar Prijović i odegrał ją do Nemanji Nikolicia, a ten na lewe skrzydło do Tomasza Brzyskiego. Lewy obrońca Legii akcję zakończył strzałem nad poprzeczką.

Sześć minut przed końcem pierwszej odsłony meczu składną akcję przeprowadzili goście. Piłka pomiędzy ich piłkarzami chodziła jak po sznurku by trafić w końcu do Nikolicia. Węgier w doskonałej sytuacji uderzył zaledwie ponad bramką. Chwilę później napastnik Legii, po znakomitym podaniu Guilherme, zmarnował kolejną świetną okazję, który mając sporo miejsca w szesnastce uderzył lekko wprost w bramkarza. W ostatniej minucie tej części spotkania warszawiacy powinni objąć prowadzenie. Najpierw strzał Nikolicia, któremu futbolówkę piętą podał Prijović, z trudem zdołał obronić Mykyta Szewczenko. Następnie po dośrodkowaniu Brzyskiego z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym zmierzającą do bramki piłkę po precyzyjnym strzale Węgra sprzed linii bramkowej głową zdołał wybić Artem Hordijenko.

Drugą połowę kapitalnie rozpoczęła Legia. Z rzutu rożnego dośrodkował Brzyski. W polu bramkowym znakomicie do futbolówki wyskoczył Jakub Rzeźniczak i zgrał ją do Michała Kucharczyka, a niepilnowany skrzydłowy stołecznego zespołu umieścił ją z najbliższej odległości w bramce. Chwilę później z rzutu wolnego mocno kopnął Furman, lecz znakomitą interwencją popisał się Szewczenko. W 63. minucie po składnej akcji środkiem pola przedarł się Guilherme i oddał mocny strzał zza szesnastki, który na raty obronił golkiper. Siedem minut później po dośrodkowaniu Ołeksandra Karawajewa z prawego skrzydła minimalnie obok słupka głową uderzył Pyłyp Budkiwśkyj. Po chwili mocno tuż przy prawym słupku z rzutu wolnego strzelił Željko Ljubenović, lecz na posterunku stał Kuciak, który odbił piłkę za końcową linię boiska.

W 80. minucie po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego i zamieszaniu w szesnastce gospodarzy piłka odbiła się od Jewhena Opanasenki i trafiła w lewy słupek bramki strzeżonej przez Szewczenkę. Kilkadziesiąt sekund później Guilherme na pełnej szybkości wbiegł w pole karne i, wykorzystując bierność stoperów, strzelił w poprzeczkę ponad interweniującym bramkarzem. W odpowiedzi mocno z dystansu uderzył Dmytro Chomczenowśkyj, lecz kolejną kapitalną paradą popisał się Kuciak.

20 sierpnia 2015, 19:00 - Kijów (Stadion Dynamo imeni Wałerija Łobanowśkoho)
Zoria Ługańsk 0-1 Legia Warszawa
Michał Kucharczyk 48

Zoria: 30. Mykyta Szewczenko - 39. Jewhen Opanasenko, 44. Wjaczesław Czeczer, 3. Michaił Siwakow, 6. Mykyta Kameniuka - 20. Ołeksandr Karawajew (70, 10. Dżaba Lipartia), 5. Artem Hordijenko, 4. Ihor Czajkowśkyj (46, 22. Željko Ljubenović), 18. Rusłan Malinowśkyj, 34. Iwan Petriak (46, 37. Dmytro Chomczenowśkyj) - 28. Pyłyp Budkiwśkyj.

Legia: 12. Dušan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Michał Pazdan, 17. Tomasz Brzyski - 6. Guilherme, 37. Dominik Furman, 3. Tomasz Jodłowiec, 99. Aleksandar Prijović (75, 8. Ondrej Duda), 18. Michał Kucharczyk - 11. Nemanja Nikolić (89, 9. Marek Saganowski).

żółte kartki: Czajkowśkyj, Ljubenović, Hordijenko, Siwakow - Guilherme, Jodłowiec.

sędziował: Anastássios Sidirópoulos (Grecja).
widzów: 8000.

W zespole Zorii wystąpił były zawodnik Wisły Kraków - Michaił Siwakow.

Liga Europy 2015/16

barti - 20 sierpnia 2015, 20:49:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo legia I Love Legia

Kolejorz19 - 20 sierpnia 2015, 20:49:59 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze że Legia dziś dostała baty w ukrainie. Widać gdzie jest nasza liga a gdzie ich.

xxx - 20 sierpnia 2015, 20:50:00 - *.tktelekom.pl
Brawo Legia

xv - 20 sierpnia 2015, 20:50:03 - *.181.100.190
Wielki mecz z trudnym przeciwnikiem! Brawo Legia!

t. - 20 sierpnia 2015, 20:50:05 - *.97.213.99
brawo Legia! Zabrakło trochę szczęścia przy słupku(gdzie powinien być karny!) i poprzeczce chwilę później!

narumakudo - 20 sierpnia 2015, 20:50:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten nieudacznik z grecji to chyba na codzien sedziuje handball.dwie reki tak ewidentne ze nawet wonder by to zauwazyl.brawo Legia dobry mecz

abcd - 20 sierpnia 2015, 20:50:21 - *.ksiezyc.pl
Prijovic najlepszy!!! Jodłowiec dno!!! Szkoda że nowy skrzydłowy nie zagrał ani minuty

yahooGKS - 20 sierpnia 2015, 20:51:03 - *.centertel.pl
Brawo dla Legii od kibica GKS BEŁCHATÓW! Teraz czas na zwycięstwo Lecha!

ree - 20 sierpnia 2015, 20:51:08 - *.elwico.pl
Ja mam pytanie, redaktorzy na bieżąco wymyślają te tytuły
@abcd Prijovic zagrał normalny mecz

xxx - 20 sierpnia 2015, 20:51:40 - *.tktelekom.pl
czekam na cebulatorskie komentarze typu że słaby rywal itd Pozdro Motor Lublin Władcy Wschodu

Zaki - 20 sierpnia 2015, 20:52:25 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
No i jak się okazało jak Legii się chce to i taką Zorię potrafi ograć!

Murphy - 20 sierpnia 2015, 20:52:39 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie teraz jest ta banda "ekspertów" wieszczących sromotną porażkę Legii w komentarzach po losowaniu?
Wyprawki do gimnazjum już skompletowane?
Dobry mecz Legii, cieszy bardziej jak wynik. Bo tak faktycznie trzeba jeszcze 90 minut u siebie zagrać na takim samym poziomie. Bo Zoria też pokazała że ma ekipę, i w piłkę grać umie, i tylko interwencje Kuciaka ratowały Legię od utraty bramek.

M.Koniarek - 20 sierpnia 2015, 20:53:52 - *.72.117.200
Wiedzialem ze szewa nie zakonczyl jeszcze kariery. Kiedys strzelal gole teraz broni bramki. Widac kasy potrzebuje.

Lobo - 20 sierpnia 2015, 20:54:20 - *.adsl.inetia.pl
No no... dobrze że nie trafiliśmy na Odd, Borussia zbiera potworne baty od niej teraz : D

KoniK - 20 sierpnia 2015, 20:54:24 - *.play-internet.pl
Tak się gra w Europie. Brawo (L)egia!

barti - 20 sierpnia 2015, 20:54:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda że nie dwie byłby awans

Boateng - 20 sierpnia 2015, 20:56:24 - *.itsa.net.pl
Dwa ewidentne karne dla Legii, szkoda, że Lech został miszczem, bo byłaby szansa na LM.

adi - 20 sierpnia 2015, 20:56:45 - *.dolsat.pl
Dalej trzeba uważać, Zorya to poziom Legii i równie dobrze w rewanżu może być 2-0 dla rywali. Także, w rewanżu zagrać na 100% i powinno być dobrze. Generalnie liga ukraińska opiera swoją siłę na Szachtarze, Dynamie i Dnipro, reszta to poziom polskiej ekstraklasy

typowapyra - 20 sierpnia 2015, 20:57:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fragment opisany przez Redakcję jako 'po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego i zamieszaniu w szesnastce gospodarzy piłka odbiła się od Jewhena Opanasenki, trafiając w lewy słupek bramki strzeżonej przez Szewczenkę' to było zagranie ręką z premedytacją we własnym polu karnym przez Opanasienkę. Legii należał się rzut karny. Trudny mecz, ale dobrze rozegrany przez mającą problemy kadrowe Legię. Zwycięstwo zasłużone, ale awansu jeszcze nie ma.

Boateng - 20 sierpnia 2015, 20:57:42 - *.itsa.net.pl
19 meczów Berga w Europie, 15 zwycięstw, 12 do zera. A w Polsce i tak jest hejtowany, Maciuś Skorża lepRZy hahaha

koxu - 20 sierpnia 2015, 20:57:48 - *.cdma.centertel.pl
Fatalna zmiane dał Duda/Jodłowiec grał do a co do Kuciaka to bronił wysmienicie ale wykopy z wlasnej bramki lepiej niech pocwiczy bo prawie kazdy wykop ladowal na aucie/zawodnicy którzy sie wyrózniali to Pazdan,Prijowic i Kuciak nie liczac tych wykopow.A co do Kucharczyka to oprócz bramki średni mecz w jego wykonaniu.gratki dla Legii

olo - 20 sierpnia 2015, 20:58:17 - *.adsl.inetia.pl
uf, po 12 minutach moglo byc ze 3:0

Tomek - 20 sierpnia 2015, 21:00:32 - *.ms-net.eu
Zorya grała na remis i na zwycięstwo w Warszawie ale im się nie udało sędzia ewidentnie był za gospodarzami mamy szanse na 2 drużyny w LE Jaga i Śląsk są ciągle za słabe nawet na 3-4 rundę nadzieja w Lechu powodzenia.

Dario - 20 sierpnia 2015, 21:05:32 - *.dip0.t-ipconnect.de
Gdzie napinacze ktorzy robili wpisy stojac murem za Zoria ???? Bo bydlo zyczace Lechowi zle juz sie pojawilo. Nie umiecie odroznic ligowego podworka od pucharow to do szkoly won !!!! Obydwa kluby pracuja na ten sam cel czyli pkt do rankingu BARANY.... nie jestem kibicem ani legii ani lecha ale tylko w rodzimej lidze zaznaczam, pozdrawiam normalnych

Ruch Radz - 20 sierpnia 2015, 21:05:35 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
Brawo! Obawiałem się tych ukraińców,a mogło być wyżej.Teraz Lech do boju! Polska piłka potrzebuje 2 klubów w LE,inaczej nigdy nie ruszymy do przodu.Pozdro dla normalnych,obiektywnych kibiców.

Misiek - 20 sierpnia 2015, 21:09:28 - *.nowysacz.vectranet.pl
Sędziowanie skandaliczne. Ukraina WON !!!

Sopot - 20 sierpnia 2015, 21:10:02 - *.146.78.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie jestem kibicem Legii ale to jedyny klub który w Europie nie kompromituje Polski
Zoria to vice lider bardzo silnej ligi który ośmieszyl Belgów w III rundzie
Dwa ewidentne karne nie gwizdano dla Legii

Murphy - 20 sierpnia 2015, 21:13:34 - *.dynamic.chello.pl
@Misiek
Mecz sędziował grek. Co Ci Ukraina zawiniła?
A Lech już prowadzi.

fryzjer - 20 sierpnia 2015, 21:14:35 - *.opera-mini.net (*.61.141.148)
Pazdan i Prijovic najlepsi.
Fatalny tez dobrze, a Furman jak profesor ale do 70minuty, potem slabo.
dobry mecz rozegrany, szkoda ze nie wyzej.
A Lechici juz prowadza

Sk(L)ku - 20 sierpnia 2015, 21:16:54 - *.dynamic.chello.pl
2 Karne dla Legii słupek i poprzeczka. 1:0 to minimalny wymir kary. BTW PAOK roazbil Broendby 5:0....

Kibic - 20 sierpnia 2015, 21:18:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A na Lechu katują nas Żewłakowem. Czy nikt nie widzi ,że chłop nie ma smykałki do komentowania? Szuka słów, coś tam duka, ale robi takie długie przerwy w szukaniu słów, że sam zapomina o czym mówił wcześniej... Tragedia

Kris - 20 sierpnia 2015, 21:31:32 - *.public.t-mobile.at
Brawo Legio pozdr z Wiednia

sfg - 20 sierpnia 2015, 21:42:18 - *.play-internet.pl
A Dinamo Mińsk wygrało z silniejszym od Zorii Salzburgiem 2:0 to jest dopiero wyczyn, Legia wygrała dzięki sprytowi Kucharczyka i niezgraboty obrońców Zorii.

valar - 20 sierpnia 2015, 21:42:22 - *.dab.02.net (*.64.102.83)
Cieszy. Postawić tylko w rewanżu kropkę nad "i", czego wam życzę jako sympatyk polskich klubów grających w pucharach. Marzy mi się (mniemam, że nie jestem osamotniony), aby któryś z naszych klubów zdumił Europę jak czyniła to kiedyś krakowska Wisła. Gratki

(L) - 20 sierpnia 2015, 21:42:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie po co nam te punkty do rankingu skoro drużyny polskie poza Legią i Lechem nie są w stanie zrobić z nich użytku? Chocbysmy mieli 3 drużyny w el. LM i 6 w el. LE, to i tak szanse na cokolwiek mają tylko Legia i Lech.
Byle Cypryjczyk, Slowak czy Chorwat klepie 3-cią czy 4-tą drużynę naszej Ekstraklasy.
Taka smutna prawda i nie ma się co napinać.
P. S.
Chociaż mam cichą nadzieję że Jaga dołączy do czołówki i przy odrobinie cierpliwości i stabilizacji zacznie coś znaczyć w futbolu, tak polskim jak i europejskim

Daniel - 20 sierpnia 2015, 21:46:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dla mnie był to nudny mecz , początek mi się podobał.

WZL - 20 sierpnia 2015, 21:46:45 - *.168.234.227
Jedyny klub, który może coś pograć w Pucharach, reszta to śmiech na sali.

Hans - 20 sierpnia 2015, 21:53:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
(L) - Jagiellonia? Ja mam nadzieję, że Cracovia w końcu zacznie grać tak, jak grać powinna. To klub poukładany wewnętrznie i finansowo. Najprędzej to oni staną się 3 siłą eksportową z naszej ligi.

kell1987 - 20 sierpnia 2015, 21:54:03 - *.dynamic.chello.pl
Pazdan profesor, naprawiał wszystkie błędy Rzeźniczaka, który nie potrafi wyprowadzać piłek, więc niech się za to nie zabiera, bardzo pozytywnie Furman, dużo lepiej od Jodłowaca i liczę, że dostanie powołanie na kadrę, fajnie Guilherme, choć bałem się, że dostanie czerwo bo grał ostro, Prijović dobrze grał, ale czegoś tam ostatecznie mu brakowało, no i Kuciak rewelacja. Słabe wejście Dudy i Sagana, niewidoczny dzisiaj Nikolić, Brzyski, Kucharczyk i Bereszyński solidnie

toto - 20 sierpnia 2015, 21:55:40 - *.170.246.94.jerzostrada.pl
Pazda - reprezentacyjna forma

Zaria - 20 sierpnia 2015, 21:57:31 - *.146.52.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spójrzcie na herb klubu z Ługańska i dopiero zabierajcie się do pisowni jego nazwy.

KKK - 20 sierpnia 2015, 22:22:24 - *.stansat.pl
Legia dziękuję Jagieloni za Pazdana i 53 flag .

Hanys - 20 sierpnia 2015, 22:30:09 - *.dynamic.chello.pl
Lobo--- i jak tam twoje ODD ;) Pozdro A Legia powinna szukać kogoś na miejsce Kucharczyka oraz dobry defensywny by sie przydał ,Duda to jak na razie do Interu Baku by może sie załapał

acarax - 20 sierpnia 2015, 22:31:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kuciak, Pazdan i Furman - klasa europejska. Brawo Legia - przeciwnik naprawdę dobrej klasy. Cieszy taka gra i zwycięstwo na wyjeździe.

DO REDAKCJ - 20 sierpnia 2015, 22:33:45 - *.olsztyn.mm.pl
Moje pytanie brzmi czemu Legia ma 2,1 pkt w rankingu klubowym za ten sezon skoro z rankingu krajowego przysługuje jej 0,6 pkt a za rundy eliminacyjne nie dostaje sie punktów tylko za odpadniecie, wiec skad te dodatkowe 1,5 pkt?

rad - 20 sierpnia 2015, 22:43:50 - *.dynamic.chello.pl
@zaria
bzdury piszesz - Zoria jest poprawną transkrypcją, analogicznie w j. polskim używamy takich nazw jak Dynamo ( a nie Dinamo ) i Szachtar ( a nie Szachtior )

p - 20 sierpnia 2015, 22:49:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie są ci co tak pisali,że już po Legii.Znawcy futbolu.Jeszcze Lech awansuje i za rok dwie drużyny o Ligę Mistrzów!

bolekndm - 20 sierpnia 2015, 23:00:31 - *.111.238.0
Legia zagrała jak stary pucharowy wyjadacz. Dała się Zorji wyszaleć na początku, a potem spokojnie stwarzała kolejne sytuacji i szkoda, że pech i sędzia przeszkodzili w wyższej wygranej. Najtrudniejsze już za Legią, bo takich meczy w dzikich krajach, z silną drużyną zawsze należy się obawiać. No ale teraz tylko zagrać na pełnej koncentracji u siebie i spokojnie awansować do fazy grupowej.

CRACOVIA - 20 sierpnia 2015, 23:04:31 - *.156.230.166
Legia w szczególnej glorii po grilowaniu w metrze z upaińcami. Szacunek za godne reprezentowanie Polski

Tomo - 20 sierpnia 2015, 23:06:49 - *.150.158.166.internetia.net.pl
Gratulacje dla Legii. Po dzisiejszych meczach realna staje się szansa losowania fazy grupowej z drugiego koszyka. Oby tylko w rewanżu postawić kropkę nad "i"

@rad - 20 sierpnia 2015, 23:12:17 - *.centertel.pl
Zaria to Zaria, nie ma to nic wspólnego z transkrypcją. Poza tym jest to śmieszne w kontekście parcia redakcji na oryginalna pisownię - stosują np. jakieś azerskie i inne dzikie litery nie do odczytania dla normalnego człowieka, a tutaj przerabiają rosyjskojęzyczną nazwę (bo Ługańsk JEST rosyjskojęzyczny) na banderowską.

Alex - 20 sierpnia 2015, 23:12:55 - *.lodz.mm.pl
I przez dziadów z Legii po kuponie

@rad - 20 sierpnia 2015, 23:15:15 - *.centertel.pl
Szachtar to też jest po banderowsku. Jak już chcesz po polsku to mów po prostu Górnik.

2fff - 20 sierpnia 2015, 23:16:15 - *.63.111.27
Legia wygrywa, Lech wygrywa zloty dzien polskiej pilki. Do tego Legia bije ukrainskich kacapow, a Ruch rozruszal kosci Wegra i mamy idealny dzien polskiego sportu a i sportu b

egze - 20 sierpnia 2015, 23:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia w glorii była co najwyżej po Sampdorii.

cos wiedzą - 20 sierpnia 2015, 23:26:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem kibicem Wisły Kraków, ale muszę stwierdzić, że poziom decyzji na niekorzyść Legii był nie do zaakceptowania. Pachnie to małym skandalem, ale mam nadzieje, że oba zespoły awansują do fazy grupowej

Dancygier - 20 sierpnia 2015, 23:49:59 - *.dynamic.chello.pl
Oj Legiunia Legiunia TVN pieje z zachwytu!

mixer - 21 sierpnia 2015, 0:13:54 - *.opera-mini.net (*.146.80.28)
Skandal że sędzia nie podyktował ewidentnego karnego! Szkoda też tej sytuacji z poprzeczką... Ogólnie powinno być 0-2 dla (L) i pozamiatane. Ale i tak jest nieźle przed rewanżem

bob1 - 21 sierpnia 2015, 0:15:34 - *.as43234.net
Brawo zwracam honor - teraz tylko nie spieprzyć rewanż i grupa - fajnie .
I pamiętajcie wszystkie siły na zabrze na początku października - macie zagrać z pełnym zaangażowaniem i najsilniejszym składem - satysfakcjonujący wynik to 0-6 lub 1-7 i większy .
pozdrawiam

chrupek - 21 sierpnia 2015, 0:19:40 - *.centertel.pl
Legia triumfuje na mieście i na boisku. Brawo za wyjazd!!!

alex - 21 sierpnia 2015, 0:21:24 - *.dynamic.chello.pl
Obyśmy mieli 2 polskie kluby w fazie grupowej LE i oby oba z niej wyszły. Czyli minimum sukces taki jak Legia i Wiła parę sezonów temu

adi - 21 sierpnia 2015, 0:25:03 - *.adsl.inetia.pl
Legia była drużyną lepszą, dojrzalszą i dzięki temu wygrała. Z taką grą w rewanżu powinni spokojnie awansować nawet jeśli sędzia będzie "przeszkadzał". A teraz życzę szybkiego (to chyba tylko samolotem bo ukraińskie drogi właściwie nie istnieją) i zdrowego powrotu z tego dzikiego trzeciego świata zarówno drużynie Legii jak i jej kibicom.

Łasica - 21 sierpnia 2015, 0:31:06 - *.centertel.pl
Kucharczyk notuje kolejną ważną bramkę w europejskich pucharach dającą cenne 0-1 na wyjeździe. Poprzednio w zeszłym sezonie z Trabzonsporem.

rafi - 21 sierpnia 2015, 3:21:38 - *.hsd1.fl.comcast.net
to znaczy ze Piast jest lepszy od Zorii i powinni grac w LE lub LM

Sebo(L) - 21 sierpnia 2015, 6:14:38 - *.slupsk.vectranet.pl
Świetny mecz Legii,która większość meczu miała pod kontrolą.Zoria pokazała jednak,że nie bez przypadku jest czołową drużyną ligi ukraińskiej."Wojskowi" zagrali tak jak od nich się oczekuje.Świetnie w obronie i bardzo dobrze w pomocy.Jeśli w Warszawie Legia zagra tak samo będziemy w fazie grupowej Ligi Europy.

PB - 21 sierpnia 2015, 7:08:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duże wrażenie robi Kucharczyk! Bardzo solidny zawodnik.

czesiek - 21 sierpnia 2015, 7:45:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
Mimo że nie jestem kibicem Legii to gratuluję bardzo dobrego występu Podobają mi się kibice Legii w jednym temacie, są najbardziej patriotyczni w Polsce. Pamięć po wspaniałych młodych ludziach z Powstania Warszawskiego zobowiązuje. Potraktowanie kibiców Legii przez Ukraińców powinno dać sporo dla myślenia dla naszych polityków, czy warto ich tak wspierać.Ich stosunek do nas i tak się nie zmieni.

Kutno - 21 sierpnia 2015, 8:25:56 - *.116.200.101.kutno200.tnp.pl
Bravo chociaż pierwsze 30 minut było bardzo trudne i naprawdę Legia miała dużo szczęścia . Później albo ukraińcy osłabli albo Legia się ogarnęła i w zasadzie powinno być co najmniej 2;0 dla Legii na koniec .W Warszawie trzeba będzie zagrać bardzo rozsądnie i oczywiście odpowiednio przyjąć banderowską swołocz .Jeśli ktoś od nich oczywiście tu przyjedzie .

Patryk - 21 sierpnia 2015, 9:58:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jako kibic Legii jestem zdziwiony aż tak pozytywnymi komentarzami, ale cieszę sie bardzo, w Europie kibicujemy naszym drużynom

Yuki - 21 sierpnia 2015, 10:32:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W rewanzu Legia musi zagrac duzo lepiej i strzelic pierwsza bramkę.Bo inaczej może byc różnie.Podobał mi sie u nich ten Malinowski.W Legii najbardziej szarpał Kucharczyk

hisorik - 21 sierpnia 2015, 10:37:14 - *.net011-g2.isko.net.pl
ukraińcy nigdy nie byli i na pewno nie będa przyjacielami dla Polaków - wrogowie gorsi od Rosjan i Niemców historia calej prawdy nie powie

gg - 21 sierpnia 2015, 11:15:23 - *.219.51.243.static.nsti.pl
Chciałem pogratulować Legii świetnej postawy. Walka, szybkie piękne akcje. Ostatni tak dobry mecz to chyba spotkanie z Celticem u siebie, rok temu. Zoria to naprawdę świetny zespół i tym cenniejsze jest to zwycięstwo. Uwaga na rewanż. Słabszy dzień, a Ukraińcy na pewno to wykorzystają. Lechowi mogę za to pogratulować wyniku, bo sama gra nie najlepsza. Videoton słabiutki, o klasę słabszy od rywala Legii. Dobrze, że chociaż skuteczność była ok. Lech koniecznie musi znaleźć napastnika bo z Thomallą i Robakiem za dużo bramek w grupie nie strzelą.

kks - 21 sierpnia 2015, 11:38:00 - *.static.ip.netia.com.pl
Gratulacje dla legi dobry mecz 1 do 0 to najniższy wymiar kary powinno być 3 do 0 licze nie odgwizdany karny i poprzeczkę. Zoria nie miała za dużo do zaoferowania 2-3 kontry na początku i na tyle jest ich stać na ukrainie są 3 kluby reszta to poziom naszej ekstraklasy

hartu - 21 sierpnia 2015, 12:21:01 - *.centertel.pl
brawo za gol. teraz tylko w rewanzu nie dac se wbic w pierwszych minutach dwie bramki na goło z przodu-co jest mozliwe ze nie bedzie tak- i awans pewny

tk - 21 sierpnia 2015, 12:21:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam nadzieję że Legia zostanie ukarana za zachowanie kibiców na Ukrainie.Dyskwalifikacja na 2 lata może by czegoś nauczyła tych kiboli.

MmaUfcKsw - 21 sierpnia 2015, 12:36:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolejorz osle legia nie dostala batow popatrz na sb i swoj videoton to on dostal baty

HZL - 21 sierpnia 2015, 13:07:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na mecz z Lubina pojechaliśmy w 26 osób mocnym sportowym składem, wspierać kibiców Zorii. Debiutuje tam nasza nowa flaga FC ZL. Po meczu jak i przed wraz z Ukraińcami atakujemy parę razy Legię, zdobywając kilka szali. Dziękujemy za gościnę fanom Zorii i do zobaczenia następnym razem. HZL & Zoria Fans zawsze razem !!

wichura - 21 sierpnia 2015, 13:08:10 - *.146.82.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jodłowiec - co podanie, to strata,
Rzeźniczak - masa błędów, daje się objechać jak junior,
Pazdan - wielkie brawa!
Prijović - zdecydowanie na plus, wielka chęć gry,
Nikolić - oczekiwaliśmy znacznie więcej (tj. gola - bo okazje miał),
Kucharczyk - niby gol, niby szalał na skrzydle, ale strzał "panu Bogu w okno" wciąż pozostaje jego znakiem firmowym.

tyry - 21 sierpnia 2015, 14:14:01 - *.elomza.pl
a przed meczem zadyma, ale podobno wina kibiców Dnipra i Dynama. Brawo L za zwycięstwo z Łomży

sewa - 21 sierpnia 2015, 17:13:34 - *.lukman.pl
Temu gwiazdorowi z Zorii,wróżę wspaniałą karierę.Chodzi mi o Rusłana Malinowskyj ,chłopak ma mega celną bombę z lewej nogi ,conby Messi i Ronaldo nie powstydzili się.Pasował by do Legii Warszawa,może kiedyś.

Arek - 21 sierpnia 2015, 21:40:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@tk, szkoda, że ciebie nikt nie może zdyskfalifikować, a przydało by się za kretynizmy, które wypisujesz. Tylko, że pasowałoby nie na dwa lata a dożywotnio, bo bałwanów jak ty nikomu tu nie trzeba. Jest blisko dwóch drużyn w le w tym roku. Mam nadzieję, że Legia w rewanżu dopełni formalności, bo Lech w zasadzie to już awansował. Swoją drogą to ja nie pamiętam, żeby dwie polskie drużyny wygrywały mecze w Europie oczywiście mam na myśli te najważniejsze rundy, które decydują o awansie do fazy grupowej, a nie rundy wstępne eliminacji do eliminacji.

MUNGOSHOV - 22 sierpnia 2015, 8:13:00 - *.warszawa.vectranet.pl