3 września 2015, 22:38:07 - maciejko
eME: Gol Valērijsa Šabali, występy Vladislavsa Gabovsa, Denissa Rakelsa i Igorsa Tarasovsa w reprezentacji Łotwy

Vladislavs Gabovs (Korona), Deniss Rakels (Cracovia), Valērijs Šabala (Miedź) i Igors Tarasovs (Jagiellonia) wystąpili w reprezentacji Łotwy w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Turcją. Jedyną bramkę dla Łotyszy strzelił Šabala. Gabovs, Rakels i Tarasovs rozegrali cały mecz, a Šabala wszedł na boisko w 85. minucie za Artūrsa Karašausksa.

3 września 2015, 20:45 - Konya (Konya Büyükşehir Torku Arena)
Turcja 1-1 Łotwa
Selçuk İnan 77 - Valērijs Šabala 90

żółte kartki: Ozan Tufan - Igors Tarasovs, Andris Vaņins, Valērijs Šabala.

sędziował: Stefan Johannesson (Szwecja).

Cały mecz w składzie Łotwy zagrali także byli polscy ligowcy - Kaspars Dubra (dawniej Polonia Bytom) i Aleksejs Višņakovs (Cracovia i Widzew). W 82. minucie na murawie Oļegsa Laizānsa (kiedyś Lechia i ŁKS) zmienił Eduards Višņakovs (Widzew i Ruch).

Na ławce rezerwowych gości mecz spędzili Aleksandrs Fertovs z Korony Kielce oraz byli polscy ligowcy - Pāvels Šteinbors (w przeszłości Górnik) i Vladimirs Kamešs (Pogoń).

@@@ - 3 września 2015, 22:41:57 - *.dynamic.chello.pl
Polski drugoligowiec troluje Turcję. ładne rzeczy!

Legia - 3 września 2015, 22:41:57 - *.play-internet.pl
Dawać mi tego z długimi włosami.

urbi - 3 września 2015, 22:42:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to je ekstraklasa

Mjölk - 3 września 2015, 22:43:14 - *.cust.tele2.se
Oj. Tylu ligowców!

1976 - 3 września 2015, 22:46:08 - *.opera-mini.net (*.146.7.91)
To chyba bedzie strzał w 10 wykonany przez Miedz! Skoro gosc w 16 wystepie strzela 7 bramke w dodatku wchodzac na boisko na 5 min przed koncem meczu i to na cieżkim terenie w Turcji!

ML - 3 września 2015, 22:58:58 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Jak taki piłkarz trafił do Legnicy? 17 meczy w reprezentacji 7 bramek. Że nikt w ekstraklasie się nim nie zainteresował.

dans - 3 września 2015, 23:09:41 - *.173.56.125.tesatnet.pl
_09_03

Stalin - 3 września 2015, 23:10:01 - *.tel.tkb.net.pl
Niesamowite,300 tysięczna Islandia w zasadzie już może bukować bilety do Francji pokonując po raz drugi Holendrów. A Turcja zrobiła się słabiutka mimo niezłych na papierze zawodników.

Hetman - 3 września 2015, 23:12:37 - *.internetia.net.pl
11 Łotyszy którzy grają lub w przeszłości grali w polskich klubach. Sporo.

varadi - 4 września 2015, 10:15:42 - *.ssp.dialog.net.pl
A jeszcze mamy reprezentanta Haiti Kevina Lafranca reprezentanta Truynidadu i Tobago Keona Daniala m Litwy Tadasa Labukasa oraz byłych reprezentantów Polsi Łobodzińskiego Gargułę Stasiaka Telichowskiego Bartczaka Slusarskiego. Hej Miedz.

do varadi - 4 września 2015, 10:22:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I dół tabeli. Co to oznaczna? Składowisko odpadów. Hej

do varadi - 4 września 2015, 10:25:43 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
I macie swietne wyniki w lidze hej.Gdyby nie przekrecony mecz z Płockime bylaby strefa spadkowa.I pelno emerytow w skladzie hej

arth - 4 września 2015, 10:32:03 - *.devs.futuro.pl
do tego barana powyżej: zobaczymy za kilka kolejek, a teraz wracaj już do kreciej nory

ZIENIU - 4 września 2015, 11:21:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Sabala tylko wypożyczony do Miedzi więc bez podniety panowie

Joker - 4 września 2015, 11:29:06 - *.legnica.vectranet.pl
i bez spiny, gumiaki, bo później będzie lament

varadi - 4 września 2015, 12:13:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Spoko spoko Miedż dopiero się rozkręca , zobaczycie płaczki na koniec rundy nasze plecy. Dopiero będziecie wyć z zazdrości .

do varadi - 4 września 2015, 12:33:01 - *.ibd.gtsenergis.pl
Ile masz lat, 7 ? 8 ? i żeby nie było , jestem z Legnicy

WKS - 4 września 2015, 13:49:31 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Taki jesteś Legniczanin i innego kibica obrażasz?
Wasz piłkarz strzelił gola w meczu reprezentacji a ty zamiast mu pogratulować to wchodzisz w dziecinne polemiki i jeszcze piszesz, że jesteś z Legnicy? Szok.