4 września 2015, 22:34:30 - maciejko
eME: Gibraltar 0-4 Irlandia

W meczu rywali reprezentacji Polski w grupie D eliminacji do mistrzostw Europy Gibraltar przegrał w portugalskim Faro z Irlandią 0-4 (0-1).

4 września 2015, 20:45 - Faro (Estádio Algarve)
Gibraltar 0-4 Irlandia
Cyrus Christie 26, Robbie Keane 49, 51 (k), Shane Long 79

Gibraltar: 1. Jordan Perez - 20. Jean-Carlos Garcia, 15. Erin Barnett, 6. Roy Chipolina, 3. Joseph Chipolina - 4. Jack Sergeant (85, 21. Robert Guiling), 10. Liam Walker, 17. Anthony Bardon, 7. Lee Casciaro, 9. Kyle Casciaro (61, 11. Jake Gosling) - 18. John-Paul Duarte (73, 22. Michael Yome).

Irlandia: 16. Shay Given - 15. Cyrus Christie, 4. John O'Shea, 5. Ciarán Clark, 19. Robbie Brady - 20. Wes Hoolahan (77, 7. Aiden McGeady), 6. Glenn Whelan, 8. James McCarthy (70, 18. Stephen Quinn), 21. Jeff Hendrick - 14. Jon Walters, 10. Robbie Keane (70, 9. Shane Long).

żółta kartka: K.Casciaro, Barnett - Walters.

sędziował: Marijo Strahonja (Chorwacja).

K.J. - 4 września 2015, 22:51:33 - *.dynamic.chello.pl
Irlandia nas jeszcze wyprzedzi i zagramy w barażach. A w barażach odpadniemy i koniec Euro dla paralityków z Polski

Lolex - 4 września 2015, 23:04:59 - *.adsl.inetia.pl
K*J jesteś załosny 1-3 z mistrzami świata po dobrej naprawde grze damy rade

Lędzic - 4 września 2015, 23:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
66. i 67. gol Keane'a w meczu międzynarodowym. Jeszcze trzy i wejdzie do TOP10 wszechczasów. Ale rekordzisty świata, Alego Daeia (109 goli) już nie dogoni...

fc DG - 5 września 2015, 9:34:35 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Lewy da radę i ustrzeli hattricka !

kubota - 5 września 2015, 12:05:51 - *.dynamic.chello.pl
@K.J. - Nie mogę się doczekać awansu naszych na Euro, wtedy pęknie ci dupa z rozpaczy paralityku umysłowy.

zdzich659 - 5 września 2015, 17:07:04 - *.adsl.inetia.pl
K.J przeciesz ostatni mecz gramy u siebie z Irlandia,i chyba nie wierzysz,że Polacy mogą dac sobie odebrac awans

DIEGO - 5 września 2015, 20:29:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl