5 września 2015, 19:51:07 - maciejko
eME: Gol Konstantina Vassiljeva, występ Fedora Černycha w meczu Estonii z Litwą

Konstantin Vassiljev z Jagiellonii strzelił bramkę dla Estonii w wygranym 1-0 (0-0) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Litwą. W barwach Litwy w tym spotkaniu zagrał także inny gracz białostockiego klubu - Fedor Černych. Černych rozegrał cały mecz, a Vassiljeva w 90. minucie zmienił Siim Luts.

5 września 2015, 18:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 1-0 Litwa
Konstantin Vassiljev 71

żółte kartki: Ats Purje, Aleksandr Dmitrijev - Deivydas Matulevičius, Marius Žaliūkas, Deividas Česnauskis.

sędziował: Oliver Drachta (Austria).

Do 63. minuty w zespole Litwy grał Deivydas Matulevičius (kiedyś Odra Wodzisław Śląski i Cracovia), którego zmienił Lukas Spalvis, a do 78. minuty Mindaugas Panka (Widzew i Ruch), którego zastąpił na boisku Deimantas Petravičius. W 80. minucie w drużynie gości na murawę wszedł Georgas Freidgeimas (onegdaj ŁKS) za Deividasa Česnauskisa. W zespole Estonii w 86. minucie za Atsa Purje na boisko wszedł były gracz Korony Sander Puri.

Na ławce rezerwowych gospodarzy spotkanie spędził były zawodnik Wisły Sergei Pareiko. Wśród rezerwowych gości natomiast byli Emilijus Zubas z Podbeskidzia oraz byli polscy ligowcy - Vytautas Černiauskas (w przeszłości Korona), Tadas Kijanskas (Jagiellonia i Korona) i Vytautas Lukša (Polonia Warszawa).