24 września 2015, 17:45 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-1 pd. GKS Bełchatów

Chojniczanka: 12. Dominik Hładun - 17. Wojciech Lisowski, 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 9. Tomasz Lisowski - 6. Łukasz Kosakiewicz, 7. Paweł Zawistowski, 18. Jakub Mrozik, 5. Rafał Grzelak (101, 14. Dragan Jelič), 19. Bartłomiej Niedziela (58, 8. Maciej Rogalski) - 10. Andrzej Rybski (74, 15. Przemysław Czerwiński).

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 8. Lukáš Kubáň, 18. Lukas Klemenz, 5. Václav Cverna, 46. Mateusz Szymorek (81, 25. Piotr Witasik) - 11. Łukasz Wroński (88, 9. Paweł Zięba), 20. Patryk Rachwał, 94. Marcin Flis (72, 15. Hieronim Gierszewski), 6. Szymon Zgarda, 23. Cezary Demianiuk - 66. Szymon Stanisławski.

żółte kartki: Kieruzel, Biernat, Zawistowski, Hładun - Wroński, Demianiuk, Rachwał.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 1100.

Chojniczanka w kolejnej rundzie, która odbędzie się 28 października i 18 listopada, zagra ze zwycięzcą meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk.

Puchar Polski 2015/2016

Suseł - 24 września 2015, 20:17:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli Legia z palcem w d... w półfinale.

jaca - 24 września 2015, 20:17:38 - *.multi-ip.pl
Bełchatów juz z Bytovia powinien odpaść

bytovia - 24 września 2015, 20:18:59 - *.centertel.pl
Graty Chojniczanka.

Kristof - 24 września 2015, 20:19:06 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl
Szkoda,myślałem ze będą karne Może w meczu Legia-Lechia będą?

z - 24 września 2015, 20:21:45 - *.54.0.102
Dobry mecz obydwu druzyn !

Polsat - 24 września 2015, 20:21:55 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
Feddek na wizję!!!!
Cała Polska głośno krzyczy, WEŹCIE KOWALCZYKA Z WIZJI!!

bartek - 24 września 2015, 20:23:37 - *.elektron.com.pl
Sedziowanie ewidentnie pod Chojniczanke. Dlaczego sedzia był facet z Gdańska czyli z miasta ew. nastepnego przeciwnika zwyciescy z tej pary?? Miałem wrażenie że gość gwizdał tylko w jedną stronę. Czy ktoś ma podobne zdanie??

aaa - 24 września 2015, 20:23:52 - *.petrus.pl
Dziś Chojniczanka pokazała, że potrafi, mecz nie do końca się układał, ale mamy to! Wielka sprawa, coś niesamowitego się dziś tu wydarzyło.

on - 24 września 2015, 20:24:29 - *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de
Rogalski się zrehabilitował za ta wtopę z ostatnich sekund Brawo Chojna!!!

kaszub - 24 września 2015, 20:32:12 - *.chojnet.pl
w meczu ligowym Chojniczanka prowadziła w Bełchatowie 1:0 do 85 minuty, wtedy sędzia Szczerbowicz podyktował przeciwko Chojniczance 2 karne z niczego. Dziś sędziego Szczerbowicza zabrakło i Bełchatów zdechł. Było widać wyraźnie, że grajki z Bełchatowa ciągle szukają sędziego licząc na jakąś łaskę zjego strony. do tego są po prostu przyzwyczajeni. wystarczy trochę bardziej obiektywny sędzia i Bełchatowa nie ma.

pomorski - 24 września 2015, 20:41:14 - *.29.165.46.threembb.co.uk
już tym razem sędzia nie pomógł panom z bełchatowa! zasłużone zwycięstwo Chojniczanki ;)

Kofallus - 24 września 2015, 20:41:30 - *.petrus.pl
Legia w Chojnicach. Będzie świeto. Sulik mam wrażenie, że troszkę przychylniej spoglądał w stronę naszych kopaczy, a zwłaszcza strasznie drewnianego Lisowskiego, ale kto o tym będzie pamiętał. Generalnie bez wielbłądów. Rogal był głównym aktorem, raz w 90+3 i gdy strzelił gola. Mrozik o dziwo na plus.

Kibic Lech - 24 września 2015, 20:45:17 - *.warszawa.vectranet.pl
Gratulujemy Legii awansu do półfinału! :-)

K.s. - 24 września 2015, 20:53:48 - *.CNet.Gawex.PL
Kowalczyk najlepszy.

manu - 24 września 2015, 20:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
witam. jestem kibicem z Mielca.ciekawi mnie jaka grupe kibicow ma chojniczanka? bardziej pikniki czy ultrasi?

kaszub - 24 września 2015, 21:00:51 - *.chojnet.pl
W Chojnicach nie ma pikników

do kibiców - 24 września 2015, 21:02:51 - *.play-internet.pl
witam serdecznie mam pytanie o 2 zawodników B. Niedzielę i P. Zawistowskiego czy chłopkai prezentują dobry poziom lub ogólnie co grają i czy są wiodącymi ppstaciami w zespole. Pozdrawiam z Białegostoku

sdf - 24 września 2015, 21:05:40 - *.play-internet.pl
Miejmy nadzieje że kolejny mecz Chojniczanki w Pucharze Polski pokaże Polsat Sport News będe im kibicował bo zawsze lubie słabych tak jak w tamtym sezonie Błękitnych.

Kofallus - 24 września 2015, 21:13:33 - *.petrus.pl
Zawias jest kapitanem, biega dość ekonomicznie, walczy w środku pola, no i potrafi uderzyć z dystansu. Raczej bez wahań formy. Bartek gra moim zdaniem za mało. Indywidualnie dobry, gorzej z efektywnością dla zespołu.

Ryba - 24 września 2015, 21:17:45 - *.adsl.inetia.pl
Hej. Kto tak losował ten puchar?? jaką drogę miało Zagłębię (Jaga, która pokonała Pogoń ), jaką Chojniczanka, zejdźmy na ziemię. Ten mecz to walka, walka i nic po za tym, poczekajmy na ekstraligę. Komentarz żałosny, tak jakby grali już o finał. Pozdrawiam.

czarny - 24 września 2015, 21:32:16 - *.play-internet.pl
Panie Ulatowski czy Pan coś wygra czy jest pan nieudacznikiem.

kpw - 24 września 2015, 21:35:06 - *.centertel.pl
Gratulacje ale mam parę zastrzeżeń. Nie ma środka słaby defensywny pomocnik do zmiany. Ofensywny siła na pół meczu boczni obrońcy wiele strat. natomiast bramkarz super zmiana

pryndza - 24 września 2015, 22:03:43 - *.play-internet.pl
Chojna jest wielka

yoka - 24 września 2015, 22:04:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to półfinał Chojniczanka-Cracovia :3

kalost - 24 września 2015, 22:06:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To już staje się nudne że Legia jako pierwszy Finalista PP 2016 ale mam nadzieje że Pucharu nie zdobędzie

eksof - 24 września 2015, 22:18:14 - *.189.26.20
Brawa dla Chojniczanki.
Brawa też dla redakcji za zbanowanie tego Ojgena. Niedobrze patrzeć na jego wypociny

Trener AS - 25 września 2015, 6:31:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bytów gratuluje Chojniczance! Brawo!!!

Robert - 25 września 2015, 8:10:13 - *.toya.net.pl
Dziękuję młodzieży z Bełchatowa za emocjonujący mecz. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Przyszłość z sukcesami, przed Wami.

DIEGO - 25 września 2015, 17:29:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1/4 To będzie wielki sukces

kpw - 25 września 2015, 17:38:09 - *.centertel.pl
w odpowiedzi DO KIBICÓW według mnie Niedziela poprawnie natomiast Zawistowski przeciętnie raczej mało aktywny nie ma siły biegać pierwsze 30 minut ok.

do kpw i k - 25 września 2015, 20:48:23 - *.play-internet.pl