1 października 2015, 20:47:56 - Monki
Islandzka klątwa Lecha

W meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Europy Lech Poznań przegrał na wyjeździe 0-2 (0-0) ze szwajcarskim FC Basel 1893. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli w 55. minucie Islandczyk Birkir Bjarnason oraz w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Breel Embolo.

Na pierwszą groźną akcję kibice musieli czekać aż do 19. minuty, w której to na lewym skrzydle przedarł się Davide Callà i kopnął mocno piłkę w pole bramkowe, w którym futbolówkę w kierunku własnej bramki odbił Paulus Arajuuri, lecz czujnie zdołał ją złapać Maciej Gostomski. Kilkadziesiąt sekund później mocny strzał po ziemi zza pola karnego oddał Birkir Bjarnason, jednakże i tym razem na posterunku stał golkiper mistrzów Polski. W 31. minucie Dariusz Formella w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem zdołał zablokować mocne uderzenie Luci Zuffiego. Dwie minuty później Breel Embolo ograł pod końcową linią Arajuuriego i wbiegł z piłką w szesnastkę, po czym oddał mocny strzał z ostrego kąta wprost w interweniującego bramkarza. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy spotkania Szwajcarzy byli bliscy objęcia prowadzenia. Piłkę w pole karne kopnął Embolo, w nim piętą przedłużył ją Marc Janko i trafiła ona do Mohameda Elneny'ego. Egipcjanin stanął oko w oko z Gostomskim, lecz nie trafił czysto w piłkę i bramkarz nie miał najmniejszym problemów z obroną jego strzału.

Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony meczu potężnie z dwudziestu metrów uderzył Zuffi, lecz dobrą interwencją popisał się Gostomski. W 49. minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, za faul w środku pola otrzymał Karol Linetty, osłabiając swój zespół. Osłabienie Lecha już sześć minut później wykorzystali gospodarze. Długim, dokładnym prostopadłym podaniem za linię obrony popisał się Walter Samuel, który dograł piłkę wprost do wybiegającego Bjarnason. Islandczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce. W 60. minucie strzelec bramki podał znakomicie w tempo do wbiegającego w szesnastkę Embolo. Skrzydłowy mistrzów Szwajcarii w doskonałej sytuacji kopnął zaledwie w boczną siatkę. Dwanaście minut później mocny, zmierzający w kierunku bramki, strzał Taulanta Xhaki zablokował Tamás Kádár. Sześć minut przed końcem meczu składną akcję przeprowadzili lechici, lecz nikt nie zamknął akcji po dobrym dośrodkowaniu Formelli. W 87. minucie po dośrodkowaniu Kádára celny, lecz zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza, strzał głową oddał Arajuuri. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Breel Embolo, który wykorzystał znakomite podanie Marca Janko.

1 października 2015, 19:00 - Bazylea (St. Jakob-Park)
FC Basel 1893 2-0 Lech Poznań
Birkir Bjarnason 55, Breel Embolo 90

Basel: 1. Tomáš Vaclík - 34. Taulant Xhaka, 17. Marek Suchý, 6. Walter Samuel, 5. Michael Lang - 36. Breel Embolo, 33. Mohamed Elneny, 7. Luca Zuffi, 8. Birkir Bjarnason, 39. Davide Callà (80, 11. Shkëlzen Gashi) - 21. Marc Janko.

Lech: 33. Maciej Gostomski - 21. Kebba Ceesay, 23. Paulus Arajuuri, 35. Marcin Kamiński, 5. Tamás Kádár - 28. Dariusz Formella, 55. Abdul Aziz Tetteh, 7. Karol Linetty, 10. Darko Jevtić (54, 6. Łukasz Trałka), 14. Maciej Gajos (69, 11. Gergő Lovrencsics) - 24. Dawid Kownacki (46, 19. Kasper Hämäläinen).

żółte kartki: Samuel - Linetty.
czerwona kartka: Karol Linetty (49. minuta, Lech, za drugą żółtą).

sędziował: Ognjen Valjić (Bośnia i Hercegowina).

takiMISZCZ - 1 października 2015, 20:49:15 - *.227.c92.petrotel.pl
Pamiętacia jak kilka lat temu jeszcze bodajżę w pucharze UEFA Amica przegrała wszystkie mecze w grupie? Teraz zapowiada się niewiele lepszy bilans... No chyba, że teraz ugrają kilka punktów z Fiorentiną...

cycu112 - 1 października 2015, 20:49:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Masakra na cholere jeszcze trzymają Skorżę !

amica - 1 października 2015, 20:49:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żenada Poznań

z - 1 października 2015, 20:50:05 - *.bb.sky.com
Linetty byl do zmiany ,tak samo jak Kownacki ale Skorza liczyl nie wiadomo na co juz po tym 1 wejsciu z kartka powinien go zmienic tym bardziej ze obaj mieli kazde zagranie niedokladne ,

blitz - 1 października 2015, 20:50:11 - *.dynamic.chello.pl
Linetty...

Mądry - 1 października 2015, 20:50:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak na OSTATNI zespół polskiej ligi to wynik całkiem przyzwoity.
Zwykłe 0:2

Fan - 1 października 2015, 20:51:02 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Jeszcze Tylko Legia i Będzie Super !!!!!!!!!!!!! ;)

xxx - 1 października 2015, 20:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skorża out

@takiMISZC - 1 października 2015, 20:51:27 - *.lublin.hypnet.pl
@takiMISZCZ, serio? Z Fiorentiną mają ugrać jeden punkt? Dla Lecha maksimum to 5 punktów - po remisie u siebie z Basel i wygranej z Belenenses. Ale to wariant baaardzo optymistyczny.

rosk - 1 października 2015, 20:52:14 - *.centertel.pl
Basel grał na 50%. Klepanie piłki i totalna dominacja.

Kloszard - 1 października 2015, 20:52:41 - *.badexample.net
Nie ugrają nic z fiorą bo właśnie fiora strzela czwartą bramkę leszczom z portugali którym leszcze z poznania nie potrafili nawet wepchnąć jednego gola,tak więc portugalcom i polakom pozastaje walka o 3 miejsce

hyperion - 1 października 2015, 20:52:53 - *.markom.krakow.pl
Nie da się patrzeć na tych ogórków z Lecha. Przegrywają 1:0 i do akcji nie wychodzą nic, a nic. Linetty to cienias jakich mało, choć sędzia swoje dołożył. Ja bym tego przygłupa symulanta z Islandii żółtą poczęstował za symulowanie. Arajuuri to następny patałach, nie wiem co on sobie myślał przy drugim golu. Bazylea nie gra na żadne 20-50% jak niektórzy twierdzą uparcie od pierwszego ich meczu z Lechem. Widziałem więcej ich meczy i stwierdzam z całą stanowczością, że w tym sezonie jest to przeciętny klub europejski, nawet nie średniak. Lech, no cóż. Ogórki i frajerzy do golenia.

amica - 1 października 2015, 20:53:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a honorowego gola strzelą w grupie?

eh - 1 października 2015, 20:53:22 - *.dynamic.mm.pl
Oni tam pojechali przegrać jak najniżej, nic więcej !

bartek - 1 października 2015, 20:53:23 - *.nowysacz.vectranet.pl
Trener Maciej Skorża powinien podać się do dymisji po meczu z FC Basel.
Tomasz Rząsa i Dariusz Żuraw powinni poprowadzić drużynę w zbliżającym się meczu Ekstraklasy z Cracovią 4 października.

lechpoznan - 1 października 2015, 20:53:29 - *.adsl.inetia.pl
kownacki niech do juniorow wraca.. zero zawstawki , zero walki bark w bark... albo zima niech na silownie idzie !!!!

cyrril - 1 października 2015, 20:54:26 - *.236.4.31
WSTYD !
Jak taki poziom może prezentować mistrz Polski!!!

oO---Oo - 1 października 2015, 20:54:29 - *.97.213.39
brawo :D:D:D

fachura - 1 października 2015, 20:54:37 - *.net011-g2.isko.net.pl
miszcz Polski 2015 rok tylko dwójka do zera nie3 jest jeszcze żle

Giedlarowa - 1 października 2015, 20:54:49 - *.146.65.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zła dyspozycja tak Lecha jak i Legii to pokłosie beznadziejnego systemu rozgrywek Extraklasy. Teraz płacą za to te kluby bo nie mają wytchnienia i są za biedne aby zatrudnić przynajmniej 22 pilkarzy na tym samym wysokim poziomie. Trzeba powiększyć ligę do 18 drużyn i rozgrywać 34 kolejki.

Squbson - 1 października 2015, 20:55:38 - *.toop.pl
Jak oni muszą walczyć o utrzymanie w lidze, to gdzie im do Europy. Wstyd !!!

erni - 1 października 2015, 20:56:38 - *.tvk.torun.pl
Kownacki wyroznial sie piekba tleniona grzywka...linetty dramat...caly lech dramat...won z pucharow z tak beznadziejna grą.

sebinho - 1 października 2015, 20:57:17 - *.adsl.inetia.pl
Hej ho wiśta wio Lech tu sobie nie pogro.

jakgeje - 1 października 2015, 20:59:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dramat Poznań

tt - 1 października 2015, 20:59:54 - *.play-internet.pl
Dobre bylo jak kamera pokazala na ławkę Basel a tam 90 % guma w pysku i kawały na boku widać bylo jak Lech cenia;) i zaraz komentarz... zawodnik Lecha obowial sie przed meczem wyniku 5-0 dla Basel.... tragedia. Jak zobaczylem czerwo dla Linettego to mecz aut, tak przypuszczalem ze ich 2, 3 zero na 25 % pojada . Tragedia.

A - 1 października 2015, 21:00:23 - *.dg-net.pl
Nawalka bierz Linettego , Kaminskiego , Formelle i Kownackiego do kadry . Jako kibic podziwiam wiernych kibicow Lecha ktorzy placa za bilety Zarzad , trener czy pilkarze doprowadzili do takiego gnoju , nie wiem juz sam .Jedno jest pewne ze to jest sabotaz .

SPQR - 1 października 2015, 21:00:27 - *.dynamic.chello.pl
Taki mecz to wstyd dla Polski i anty promocja miasta Poznań. Mały napastnik Basel przyjmuje piłkę przy dwóch rosłych obrońcach i strzela bramkę, Formella biegnący praktycznie z miejscu ze swoim jedynym zwodem na prawą nogę no i akcja z Gostomskim jak goni piłkę, przewraca się, zostawia ją na bosiku i idzie w drugą stronę :D

dave - 1 października 2015, 21:02:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Linetty to jeden z najbardziej przereklamowanych zawodnikow w Polsce,Murawski z Piasta Gliwice bije pyroka na głowę

ree - 1 października 2015, 21:02:37 - *.elwico.pl
Kocian ma objąć Lecha, oby zrobił porządek z piłkarzami !

luky - 1 października 2015, 21:04:35 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
ludzie piszecie zwolnic skorze lech zle gra itd ok ale co zrobi nowy trener nic i kto ma nim zostac dajcie skorzy 50 milionów euro na transfery a potem wymagajcie zeby grał na trzech frontach

Kks kalisz - 1 października 2015, 21:09:44 - *.kalisz.mm.pl
Sory ale taki linetty powinien zostać odesłany do drużyny rezerw za tak bezmyślny faul w 2 połowie . Swoim zachowaniem osłabił zespół i przyczynił się do porażki 2-0 tym samym oddalajc zespół Kolejorza od europejskich pucharów . Może to i dobrze że tam nie zagrają ponieważ reprezentują bardzo słaby futbol i widać ze jest jakiś zgrzyt na lini trener zawodnicy .

kibic - 1 października 2015, 21:13:36 - *.adsl.inetia.pl
ktoś może podać statystyki po meczu ?

żal - 1 października 2015, 21:17:08 - *.retsat1.com.pl
no co prawda widać postęp - ale Basel. Bo w el do LM pyknęli im jedną bramkę tu już dwie. Ciekawe jak w rewanżu czy pykną im 3 bramki czy może już 6. Ale Lech spoko z Fiorentiną już pobiją rekordy.

bao - 1 października 2015, 21:18:57 - *.opera-mini.net (*.254.145.84)
takiMISZCZ z fiorentina cos ugraja? zmien lekarza bo ten cie oszukuje

jjo - 1 października 2015, 21:23:37 - *.net.hawetelekom.pl
Proponuje aby Lech resztę meczy rozegrałjuniorami. Juniorom będzie się chciało

tomek - 1 października 2015, 21:24:14 - *.dynamic.chello.pl
Basel bardziej zaskoczyło in minus niż Poznań. Napoli to nie ten sam poziom co Basel. Remis Legii to będzie sukces. Włoskie galakticos wyniki robią wrażenie.

Adi - 1 października 2015, 21:26:50 - *.icpnet.pl
Jevtic dramat prosze cie skorza daj spokoj juz jaki to talent masakra out cały zarząd bojkot na Rutkowskich jak najszybciej

ksS - 1 października 2015, 21:42:43 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Klątwa? Przecież Basel po raz kolejny wygrało od niechcenia.

aha - 1 października 2015, 21:42:45 - *.dynamic.chello.pl

L - 1 października 2015, 21:45:37 - *.244.86.224
Nic się nie stało,hej pyry.Nic się nie stało.

Kol - 1 października 2015, 21:47:47 - *.dynamic.chello.pl
Wstyd za takiego mistrza...

Pete - 1 października 2015, 21:50:27 - *.dynamic.chello.pl
no masakra, co za porażka i wstyd, no ale, nie ma tego złego, w przyszłym sezonie Lech/Kuchenkorz, jak zwał tak zwał, najprawdopodobniej będzie grał w 1 lidze, więc nie będziemy musieli oglądać tego czegoś ani w lidze ani w pucharach; dla Lecha normalnie szkoda miejsca w pucharach, lepiej puścić inny polski zespół, przynajmniej będą próbować, bo łach to jakoś rok w rok się w ogóle nie stara i traci na tym cała polska piłka

LS - 1 października 2015, 21:50:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i gitara, jest goło i wesoło.

gogo - 1 października 2015, 21:53:32 - *.gdynia.mm.pl
Za to kartofle mają w Poznaniu bardzo dobre!

brudny har - 1 października 2015, 21:59:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
temu tzw. trenerowi dziekujemy,miej honor chlopie,odejdz

Urbi - 1 października 2015, 21:59:52 - *.cdma.centertel.pl
;ech słaby , jak nie wiem , dawno takiego mistrza nie widziałem.

Filippo - 1 października 2015, 22:11:29 - *.play-internet.pl
Linetty żałosny widać że nie chciał się przemęczać i chciał jak najszybciej zarobić 2 żółtka... największy leniwiec na kadrze się nie chce w lechu się nie chce. Po drugie jak można nie wystawić optymalnego składu na LE?! To w takim razie jaki jest sens grać w ekstraklapie jak nagrodą za podium są europejskie puchary... w Anglii grają po dużo więcej spotkań a polskie gwiazdeczki zmęczone. Zawsze kibicowalem wszystkim polskim drużynom w pucharach ale teraz skreślam lecha bo nigdy nie widziałem takiego braku ambicji. Życzę spadku bo po co nam zespoły przynoszące co roku wstyd w Europie.

roro - 1 października 2015, 22:17:32 - *.icpnet.pl
Teraz remis z Fiorentiną, potem w Poznaniu wygrywamy, a w ostatnim meczy Basel będzie miało pewny awans, więc odpuści mecz. I tak zagramy w 1/16 ;)

x - 1 października 2015, 22:18:10 - *.icpnet.pl
ja obstawiam że Lech nawet bramki nie strzeli w LE

Kibic - 1 października 2015, 22:20:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Proponuję piłkarzom Lecha podnieść gaże, tak dobrze grają .................... Niech Zarząd pomyśli ( nic walki ,na stojąco i ta kasiorka na konto )

Kibic z Po - 1 października 2015, 22:21:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

barti - 1 października 2015, 22:26:31 - *.146.71.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gostomski kto to jest co ten facet robi zostawia piłkę w polu i ucieka Lech & Legia dziękujemy w tym roku

34535 - 1 października 2015, 22:26:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
generalnie to faulu nie było karol dostał czerwoną niesłusznie

Raul35 - 1 października 2015, 22:38:28 - *.play-internet.pl
Ludzie tu nie ma co pisać ani robić nikomu wywodów po prostu takie jest poziom naszej para ligi żartobliwie tylko nazwanej ekstraklasą.To nie przypadek na nawet t-mobile zostawili to dziadostwo i nie łoża kasy na parodie sportu.Ta liga wygląda mniej wiecej tak że w jednej kolejce Lech potrafi wygrać w Warszawie np z Legia by za chwile przegrać u siebie z Niecieczą.W kolejnej kolejce Legia wygrywa na wyjeździe np z Wisła by za chwile przegrać u siebie z Podbeskidziem.Ta liga nie ma żadnego poziomu a emocjonują się tym wszystkim już tylko idioci z NC+ bo za to płaca im grubę pieniądze.Nam kibica jak co roku pozostaje tylko kupa wstydu i rozmyślanie dlaczego od 19 lat żadne Polski klub nie grał elitarnej LM.Pozdrawiam.

Rafel - 1 października 2015, 23:10:33 - *.218.124.102
Powinni grać za najniższą krajową

Mariusz - 1 października 2015, 23:11:30 - *.dynamic.chello.pl
Wstyd! Zwyczajnie tak po ludzku wstyd, jak ludzie niepotrafiący podawać piłki do przodu mogą zarabiać tak gigantyczne pieniądze. Chyba w żadnej pracy nie płaci się tyle partaczom co w Lechu Inna sprawa to transfery, każdy z nich to niewypał!

gimmi - 1 października 2015, 23:43:04 - *.kalisz.mm.pl
lech z tymipilkarzykami sie zegna kaminski kadar tralka pawlowki lovrencis formella thomalla i robak no i pan skorza i budujemy od nowa za 5 lat druzyna i wyprzedaz tak to jest unas po sukcesie sodowka

antopol - 2 października 2015, 0:16:53 - *.centertel.pl
A wy się dziwicie, że liderem EX jest Piast. Ci przynajmniej coś grają.

rafalski - 2 października 2015, 1:09:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie ze sztabu szkoleniowego Lecha i z zarządu Zróbcie kasting taki jak jeszcze jakiś czas temu robili w Bełchatowie jak trenerem w klubie był Jan.Złomańczuk A nie pożałujecie bo patrząc na Linettiego to tragedia straszna Lepiej ciąć koszty maksymalnie i na amatorów postawić z takiego kastingu Budżet 15 milinów i tyle

travis - 2 października 2015, 6:16:21 - *.tel.tkb.net.pl
Skorża do dymisji!

wojtek - 2 października 2015, 6:58:24 - *.231.29.126.koba.pl
Do Mariusz chodzi o to że oni nie zarabiają żadnych dużych pieniędzy gdyby potrafili grać to zarabiali by normalną kasę kobiety lekkich obyczajów zarabiają tyle co ci kopacze

taki - 2 października 2015, 7:50:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie dno! Po głowach się wyżelowani chłopcy kopia!

l - 2 października 2015, 7:52:39 - *.dynamic.chello.pl
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.Tak trzymać (w lidze)

max - 2 października 2015, 8:09:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech, najgorszy Mistrz Polski od lat !!!
Dajcie sobie spokój panowie, idźcie w bierki pod wodą grać.

znawca - 2 października 2015, 8:44:10 - *.tktelekom.pl
Rudolf Kapera we wczorajszym Przeglądzie Sportowym powiedział że linetty to brutal i nic więcej.Są jeszcze jednak w Polsce ludzie co trochę znają się na piłce,tylko nie chcą ich w klubach.Jak można wystawiać do składu Kownackiego,formellę,pisałem już przed sezonem że ci nieudacznicy nie poradzili by sobie nawet w okręgówce,to wszyscy mi pisali jakie to niby są talenty.Litości.

Adi - 2 października 2015, 8:53:27 - *.play-internet.pl
Co ma ten Skorza sam zrobic patrzysz na ławkę i widzisz tych śmiesznych asystentów rzasa i żuraw którzy sa bardziej wystraszeni niż kopacze na boisku żal naprawde bo po starym Lechu została tylko nazwa ostatni zespol prawdziwy to był Lech który wygrywał puchar polski i super puchar w 2004 r bo wtedy w klubie była bieda nie było kasy na pensje a chłopaki na boisku gryźli trawę a miło i taka jest prawda ....na co wydawać bez sensu kase na śmiesznych asystentów i tego Włocha od przygotowania jak w Poznaniu jest pełno chłopaków którzy kiedyś grali w Lechu i napewno wiecej by pomogli skorzy w jakiejś podpowiedzi czy ustaleniu decyzji a rzasa i żuraw wystraszeni głowa w dół i tyle zaraz zawiną krętki i wrócą do siebie a my zostaniemy z tym syfem wiec Rutkowski przemysl to co pisze bo juz ile mozna robić wstyd w Poznaniu.ciecia kosztów zaczni robić od sztabu szkoleniowego bo w poznaniu nie jest potrzebny ani przestraszony rzasa i żuraw oraz ten smieszny Włoch sa ludzie z poznania którzy napewno wiele lepszego wnieśli by do zespołu i udzielili większych przemyślanych rad czy to w taktyce czy wystawieniu optymalnego składu bo na to co sie dzieje nie idzie patrzeć teraz wyjazd do Krakowa wiec dobra sytuacja zeby rzasa juz tam został a żurawia po drodze wysadzić i tyle na temat

PoznanCity - 2 października 2015, 9:01:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jeszcze w plecy z Craxą i zwolnią Skorżę. Przyjdzie nowy i będzie dalej w plecy. Zawodnicy Lecha za mało zarabiają! podnieść pensję i będzie lepiej ;)

ós - 2 października 2015, 10:27:51 - *.centertel.pl
To koniec ligii europejskiej dla Wielkopolski

wichura - 2 października 2015, 10:42:54 - *.146.129.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kownacki widzę, że ma warunki fizyczne normalnego, zdrowego faceta (185 cm, 75 kg). To dlaczego do jasnej cholery gra jak Kosecka???
Formella... Boże! Toż to umiejętności na okręgówkę!

pep - 2 października 2015, 14:06:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
co mial ten czarny z Lecha napisane na podkoszulku?(nie znam angielskiegoi co na to wielcy narodowcy z kotla?

DIEGO - 2 października 2015, 15:03:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślałem że się uda a tu znowu klops

słaba liga - 2 października 2015, 16:16:08 - *.leon.com.pl
niestety 20 lat żaden zespół nie grał w LM nic nie osiągli chyba że tylko sięgneli dna!!! fakt sport narodowy upadł i tyle w temacie

jojo - 2 października 2015, 16:46:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
traktujmy lecha tak.....w wekendy kabaret neonowka ,ani mru mru ,kon polski,paranienormalni i w niedziele kabaret ---lech poznan--prowadzacy m. skorza buchchchchchchcchchahahahaha

Przełom - 2 października 2015, 18:00:18 - *.stimo.net
Poprostu nasza liga jest dno i szmacianą ligą a wy zachwycacie się naszą ekstra klasą

kibic - 2 października 2015, 18:06:05 - *.stimo.net
Nie podnnieść pensje tylko wyrypać kaleków a ściągnąć dobrych 5,6 piłkarzy i wtedy będzie dobrze

kibic - 2 października 2015, 18:09:33 - *.stimo.net
wichura nie obrażaj okręgówki,bo tam chłopaki walczą a lech to kaleki

^^^ - 2 października 2015, 18:42:21 - *.bielskobiala.vectranet.pl
nasza ELITA grała dwa najbogatsze kluby brawo ...
ale z drugiej ,stówka na miesiąc ... za takie marne grosze nie ma się znowu co przeciążać ...

Amirall - 2 października 2015, 21:42:39 - *.238.157.16
To prawda że Lech gra lepiej niż wskazuje ich pozycja w tabeli Ekstraklasy. Najlepiej w tym meczu zagrała obrona.Basel podeszło do spotkania na zbyt dużym luzie. Linetty(gracz mistrza Polski...)zalatwił ten mecz. Kto podpisał przedluzenie kontraktu z tym zgrywusem? Czyżby jakieś koneksje??Jakby nie było to na pewni nie dobry duch zespołu Lech Poznań. Szkoda bo można było ten mecz wygrać.

arbuz - 3 października 2015, 0:02:54 - *.dynamic.chello.pl
W zasadzie kopia 1 meczu w Szwajcarii. Przy większym szczęściu mecz do zremisowania (ale Napoli Basel by łykło). Poznań i tak jest cierpliwy co do Skorży.

gogo - 3 października 2015, 9:59:24 - *.gdynia.mm.pl