1 października 2015, 20:55:07 - dyrovski
LE: Belenenses 0-4 Fiorentina

ACF Fiorentina wygrał na wyjeździe z CF "Os Belenenses" 4-0 (2-0) w meczu 2. kolejki grupy I Ligi Europy, w której znajduje się także Lech Poznań. Trzecia bramka padła po zagraniu Jakuba Błaszczykowskiego, który pojawił się na boisku w barwach gości w 81. minucie, zmieniając Ante Rebicia.

1 października 2015, 19:00 - Lizbona (Estádio do Restelo)
CF "Os Belenenses" 0-4 ACF Fiorentina
Federico Bernardeschi 18, Khouma Babacar 45, Tonel 83 (s), Giuseppe Rossi 89

Belenenses: 24. Hugo Ventura - 19. André Geraldes, 4. Tonel, 28. Gonçalo Brandão, 20. Filipe Ferreira - 17. Fábio Sturgeon (40, 14. Dálcio Gomes), 6. Rúben Pinto, 8. André Sousa, 12. Kuca (63, 92. Fábio Nunes) - 22. Carlos Martins (78, 9. Tiago Caeiro), 99. Luís Leal.

Fiorentina: 33. Luigi Sepe - 4. Nenad Tomović, 13. Davide Astori, 28. Marcos Alonso - 11. Ante Rebić (81, 16. Jakub Błaszczykowski), 8. Matías Vecino, 18. Mario Suárez, 14. Matías Fernández, 10. Federico Bernardeschi (60, 5. Milan Badelj) - 22. Giuseppe Rossi, 30. Khouma Babacar (78, 21. Joan Verdú).

żółte kartki: Kuca, Rúben Pinto - Rebić, Badelj.

sędziował: Aleksandar Stavrev (Macedonia).

bhh - 1 października 2015, 20:57:31 - *.8-1.cable.virginm.net
to pokazuje jakie to belenenzes jest słabe i gdzie teraz jest lech..

Krowa - 1 października 2015, 20:57:52 - *.hartvoorinternetvrijheid.nl
No to trzecia porażka polaków jest już przesądzona bo nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w to że z tak grającą violą polacy mogą cokolwiek ugrać

Krowa - 1 października 2015, 21:00:01 - *.hartvoorinternetvrijheid.nl
miałem na myśli dwie porażki z violą co daje 3 porażki

Bereza - 1 października 2015, 21:07:40 - *.223.16.128
Viola może być pewna swego i już teraz dopisać sobie 6 punktów w meczu z lechem a u buków można postawić ciężkie pieniądze na wygraną Violi i zarobić kupe hajsu zresztą stawianie na przeciwników polskich drużyn jest inwestycją bardzo opłacalną więc nie pozostaje nic innego jak stawiać na przeciwników

v - 2 października 2015, 10:50:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy to będzie Lech, czy ktokolwiek inny, jeszcze długo będzie w plecy - bo polska liga to zacofana technicznie i taktycznie kopanina, gdzie nie ma pressingu, a kopacze mają czas na holowanie piłki i rozglądanie się dookoła zanim ją kopną.
Potem w pucharach, przy zetknięciu z zagranicą dostają kociej mordy, bo okazuje się, że tego czasu nie ma...

DIEGO - 2 października 2015, 17:59:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl