8 października 2015, 19:47:33 - bartekwr9
eME: Gruzja 4-0 Gibraltar

W meczu rywali reprezentacji Polski w grupie D eliminacji do mistrzostw Europy Gruzja wygrała u siebie z Gibraltarem 4-0 (3-0).

8 października 2015, 18:00 - Tbilisi (Boris Paiczadzis Sachelobis Dinamo Arena)
Gruzja 4-0 Gibraltar
Mate Wacadze 30, 45, Tornike Okriaszwili 35 (k), Waleri Kazaiszwili 87

Gruzja: 12. Nukri Rewiszwili - 21. Otar Kakabadze, 4. Guram Kaszia, 5. Aleksandre Amisulaszwili, 18. Gia Grigalawa, 19. Sandro Kobachidze - 10. Tornike Okriaszwili (58, 20. Nika Dzalamidze), 7. Dżaba Kankawa (58, 23. Guga Palawandiszwili), 16. Nika Kwekweskiri, 8. Waleri Kazaiszwili - 11. Mate Wacadze (73, 14. Baczana Cchadadze).

Gibraltar: 1. Jordan Perez - 20. Jean-Carlos Garcia, 6. Roy Chipolina, 5. Ryan Casciaro, 3. Joseph Chipolina - 11. Jake Gosling, 17. Anthony Bardon, 10. Liam Walker, 7. Lee Casciaro (76, 18. John-Paul Duarte), 9. Kyle Casciaro (85, 22. Michael Yome) - 12. George Cabrera (46, 8. Brian Perez).

żółte kartki: Okriaszwili - Cabrera.

sędziował: Serhij Bojko (Ukraina).
widzów: 10 000.

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził były zawodnik Jagiellonii Białystok Giorgi Popchadze. Inny były piłkarz Jagiellonii Nika Dzalamidze zmienił w 58. minucie Tornike Okriaszwiliego.