8 października 2015, 22:38:59 - euzi
eME: Richárd Guzmics, Tamás Kádár i Nemanja Nikolić zagrali w barwach Węgier

Richárd Guzmics z Wisły Kraków, Tamás Kádár z Lecha Poznań oraz Nemanja Nikolić z Legii Warszawa zagrali w meczu grupy F eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Wyspom Owczym. Ich drużyna wygrała w Budapeszcie 2-1 (0-1).

8 października 2015, 20:45 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 2-1 Wyspy Owcze
Dániel Böde 63, 71 - Róaldur Jakobsen 11

żółte kartki: Zoltán Gera - Rógvi Baldvinsson, Atli Gregersen.
czerwona kartka: Atli Gregersen (90. minuta, Wyspy Owcze, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Schörgenhofer (Austria).
widzów: 19 000.

Guzmics i Kádár rozegrali całe spotkanie, a Nikolicia w 75. minucie zmienił Tomáš Priškin. Na ławce pozostał Gergő Lovrencsics z Lecha Poznań. Kádár zanotował ponadto asystę przy golu na 1-1, a Nikolić asystował przy trafieniu na 2-1.

Świnia - 8 października 2015, 23:02:43 - *.177.243.42
Wszyscy w tej grupie męczyli się z Owcami niemożebnie. Trochę więcej szczęścia i może by nawet baraże ugrali. :D

Rozwałka - 8 października 2015, 23:07:04 - *.dynamic.mm.pl
Grupa śmiechu. Wszystkie drużyny oprócz Irlandii Płn mają mniej zdobytych bramek niż rozegranych meczów.

Anka - 8 października 2015, 23:18:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska, Niemcy, Irlandia i Szkocja rozniosłyby tę grupę w pył. Gruzja tez by mocno namieszała. Grupa śmiechu.

Aberian - 8 października 2015, 23:48:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Węgry już czasem nie mają zagwarantowanego awansu?
Jak nie z drugiego to z trzeciego miejsca?

@Aberian - 9 października 2015, 0:56:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
matematycznie nie mają, ale na oko to na 97% awansują, niezależnie od swojego wyniku z Grecją

Amiral - 9 października 2015, 8:44:17 - *.petitforestier.fr
Fajnie. Zawodnicy Wisly, Lecha i legii zagrali w tej samej reprezentacji i zwyciesko Wielka Trojka Polskiej Pilki rzadzi!

do @Aberia - 9 października 2015, 9:03:04 - *.dynamic.chello.pl
Poprawka kolego, na 100% mają już trzecie miejsce także zapewniony awans do baraży. Nawet jeśli Finlandia wygra, a Węgry przegrają to mają przewagę nad czwartym zespołem 2 pkt.

ish - 9 października 2015, 10:13:13 - *.sgyl.cable.virginm.net
Jemu nie chodzilo o baraze tylko o bezposredni awans do ME z 3 miejsca, ktorzy Wegrzy juz maja niemal zapewniony

ron - 9 października 2015, 10:32:38 - *.static.ip.netia.com.pl
są bardzo bliscy,przeszkodzić im może praktycznie tylko wygrana Ukrainy u siebie z Hiszpanią, chyba że Słowacja totalnie zawali mecze z Białorusią i Luksemburgiem, to wtedy już Węgrom nic nie przeszkodzi

xxx - 9 października 2015, 23:25:15 - *.tktelekom.pl