9 października 2015, 22:36:01 - koofel
Awans Hiszpanii do ME

Hiszpania wygrała 4-0 (1-0) z Luksemburgiem i zapewniła sobie awans do mistrzostw Europy.

9 października 2015, 20:45 - Logroño (Estadio Las Gaunas)
Hiszpania 4-0 Luksemburg
Santi Cazorla 42, 85, Paco Alcácer 67, 80

żółte kartki: Pedro Rodríguez - Stefano Bensi, Kevin Malget, Daniel da Mota.

sędziował: Sébastien Delférière (Belgia).

... - 9 października 2015, 22:56:16 - *.static.system77.pl
Ukraina w ostatnim meczu załóżmy 0:0 z Hiszpanią, Słowacja remisuje albo wygrywa.
W tej sytuacji Ukraina nie awansuje pomimo tylko 3 straconych goli.

jedrzej201 - 10 października 2015, 0:03:54 - *.adsl.inetia.pl
Chwila moment. Przecież Hiszpania już wcześniej awansowała. Coś tu nie gra.

dino - 10 października 2015, 1:23:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak mogli wcześniej awansować jak na 2 kolejki przed końcem mieli 5 pkt przewagi nad trzecim miejscem?

Witkowski - 10 października 2015, 2:01:03 - *.150.156.163
@...
Gorzej bywało. Dania zajęła 3. miejsce w grupie i nie weszła do finałów MŚ 1994, choć straciła tylko... dwie bramki, i to w grupie siedmiozespołowej!

toldi - 10 października 2015, 2:38:59 - *.centertel.pl