10 października 2015, 18:48:29 - elenril

10 października 2015, 17:00 - Legnica (Stadion Miejski)

Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak (68, 29. Marcin Garuch), 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 31. Keon Daniel - 4. Wojciech Łobodziński, 8. Adrian Cierpka, 10. Yannick Kakoko, 7. Łukasz Garguła, 21. Marquitos (78, 99. Marek Gancarczyk) - 18. Bartosz Ślusarski (90, 9. Tadas Labukas).

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 25. Piotr Witasik, 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 8. Lukáš Kubáň - 11. Łukasz Wroński (72, 7. Bartłomiej Bartosiak), 6. Szymon Zgarda, 94. Marcin Flis (69, 15. Hieronim Gierszewski), 21. Jakub Serafin, 16. Aghwan Papikjan - 23. Cezary Demianiuk (35, 66. Szymon Stanisławski).

żółte kartki: Ślusarski - Kubáň.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 1280.

W 19. minucie Łukasz Garguła (Miedź) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Lenarcik obronił).

źródło: własne / Miedź Legnica

adax - 10 października 2015, 18:50:24 - *.centertel.pl
Dzieci Ulatowskiego 6 meczów z rzędu bez zwycięstwa.

kocmułuch - 10 października 2015, 18:51:43 - *.dynamic.chello.pl
Jak długo, powtarzam jak długo, kibice Miedzi będą dali sobie pluć w twarz przez rozkapryszone gwiazdki, których z niewiadomych powodów zwie się piłkarzami, twierdząc, że to deszcz? Czy nie czujecie się ocyganieni?

bongo - 10 października 2015, 18:53:01 - *.master.pl
mimo że jestem kibicem Chrobrego pytam się czemu od początku nie gra garuch on ma więcej ambicji niż 90% tych patałachów w miedzi

ukleja - 10 października 2015, 18:59:54 - *.centertel.pl
Ślusarz zapraszamy do Bełchatowa - my już Cię ładnie przywitamy...

atomowy13 - 10 października 2015, 19:12:49 - *.static.ip.netia.com.pl
walka o utrzymanie :-( niestety Legnica

Robin - 10 października 2015, 19:13:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@adax, dlaczego bezczelnie kłamiesz , że 6 meczy bez zwycięstwa ?

Petardon - 10 października 2015, 19:13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie są ci napinacze z Legnicy, którzy się napilani, że GKS dostanie od Miedzi takie bęcki, że będzie klęczał i błagał o najniższy wymiar kary??? Drużyna zbudowana ZA TAKIE PIENIĄDZE, TAKIE NAZWISKA i tylko remis z bełchatowską młodzieżą??? Ph! Kabaret jakiś!

@kocmoluch - 10 października 2015, 19:18:30 - *.dynamic.chello.pl
Ale jacy kibice ? Szukasz kibiców w Legnicy ?

vebd - 10 października 2015, 19:18:40 - *.centertel.pl
Hejjj miedzzzz krolowo spinania ekstraklasa albo smierc pozdrawiamy z plocka looozerzy

Petardon - 10 października 2015, 19:18:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto wie dlaczego Demianiuk został zmieniony już w 35 min.? Jakaś kontuzja?

Robert - 10 października 2015, 19:19:45 - *.toya.net.pl
Dziękuję "dzieciom Ulatowskiego" za ambicję i wiarę przez przeszło 50 minut, że można wynik odwrócić. Brawo 20-letni Lenarcik za obronę karnego, strzelanego przez byłego GKS-iaka i byłego reprezentanta Polski, Gargułę.

Cnx - 10 października 2015, 19:20:22 - *.dolsat.pl
@adax, 5 meczów w lidze bez porażki, może tak na to spojrzysz.
@Robin 5 w lidze plus puchar.

Torfiorz - 10 października 2015, 19:26:13 - *.belchatow.vectranet.pl
@adax
@Robin
@Cnx
Jeśli chodzi o mecze z rzędu bez zwycięstwa GKS to: 4 mecze w lidze (remisy) plus puchar (przegrana po dogrywce), czyli razem 5.
Przed tym GKS wygrał w Sosnowcu 1:0.
Pozdrawiam

Robin - 10 października 2015, 19:35:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Torfiorz, Ja to wiem, oni nie.

lopez - 10 października 2015, 19:37:51 - *.dynamic.chello.pl
Rachwał to chyba celowo dostał 4 zolta kartke tydzien temu.

gość - 10 października 2015, 19:41:39 - *.is.net.pl
dla miedzi tylko trener zagraniczny,
bo na to nie da się patrzeć.

wm - 10 października 2015, 19:56:10 - *.146.129.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już tak bliziutko , jeden kroczek i jest extraklasa :-P . HA ! HA ! HA !

WheelerML - 10 października 2015, 20:34:27 - *.opera-mini.net (*.7.222.158)
NIKT ! ALE TO NIKT !! w Legnicy nie pompował balonika o ekstraklasie. Hasło "EKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ" to było hasło GKS-u Katowice w tym sezonie.
W tym sezonie w Legnicy tematem przewodnim było zbudowanie drużyny na miarę awansu w przyszłym sezonie.
Jeśli chodzi o ten mecz, to w pierwszej połowie GKS oddał tylko jeden celny strzał na bramkę Miedzi. To, że nie skończyło się 5-1 to zasługa waszej obrony, którą WY macie a MY nie mamy.
W drugiej połowie nieco się wyrównała gra i można było oglądnąć fajną piłkę.
Kibiców z Bełchatowa około 30. Bez dopingu. Obyło się bez bluzgów. Kibicowska neutralna atmosfera.
Miedzi brakuje napadziorów takich z prawdziwego zdarzenia, bo Ci emeryci to długo nie pociągną. Ślusarski w 70 minucie to już ledwo stał.
W Bełchatowie mają super obronę, która czyściła wiele akcji Miedzianki.
Szkoda, że sędzi puścił gola po ewidentnym spalonym aż trzech zawodników... No trudno, taka jest piłka. Pozdrowienia dla normalnych kibiców GKS-u Bełchatów. !

aro - 10 października 2015, 20:45:55 - *.siedlce.domtel.com.pl
Petardon pisałem Ci już po meczu z Siedlcami że jeszcze trochę i będą pisać w 1 lidze jeżeli nie z Bełchatowem to z kim wygrywać.Remisujecie piłkarzami którzy najlepsze lata piłki mają za sobą,remisujecie z Pogonią która w 1 miesiąc zbudowała drużynę to z kim chcecie wygrywać. Chcę Ci przypomnieć że to Wy jesteście spadkowiczem z ekstraklasy i wypadałoby jakiś poziom trzymać w tej 1 lidze.

(*)1976(*) - 10 października 2015, 20:52:57 - *.legnica.vectranet.pl
Pierwsza połowa bardzo dobra, być może
najlepsza w tym sezonie. Bełchatów tylko biegał za
piłką. Ładna klepa Bartczaka z Marquitosem, wejście
Bartczaka w pole karne i słupek! Mogło być 3-0, ale
skuteczność...
Garguła strzelać karnych raczej nie może. Brak siły.
Miałem przeczucie, że strzeli tak samo jak z Sosnowcem,
więc też bym obronił tego karnego jak bramkarz Bełchatowa.
co działo się do końca meczu, to recydywa. Jak tyle setek
można było zmarnować? Nawet już nie wiem, ile ich było; 4,5,6...
Bełchatów już tylko czekał, aż ten mecz się skończy, bo sytuacje
dla Miedzi coraz lepsze, a piłka nad bramką, albo jakiś kiks,
anemiczny strzał po ziemi w bramkarza. TRAGEDIA!
Na skrócie tylko się patrzeć i śmiać. Przed golem dla Bełchatowa
mieli oni jeszcze jedną niezłą sytuację po rajdzie jakiegoś
zawodnika na lewym skrzydle, ale świetnie wybronił Smug.
To tylko pokazuje, że taktycznie to jakaś tragedia po wyjściu
z szatni. Trzeba było grać tak samo, a nie cofnąć się bardziej
na swoją połowę i dać grać rywalom, bo cofnięcie było
widoczne gołym okiem. Tarasiewicz się nie popisał.
Gra po stracie bramki tylko to potwierdza.

po wejściu z ławy nieźle. Miałby asystę, ale skuteczność
strzelającego... Sam mógł też później strzelić, ale to samo...
---
Miedź o awans nie gra. Było to mówione przed sezonem.
W co tam chcecie ludzie z Płocka i reszta sobie wierzcie, lecz
nie rozpowiadajcie całej reszcie. Cele będą na zimę. Wtedy
zobaczymy, jaka strata i co dalej.

cris - 10 października 2015, 21:49:34 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda straconych dwóch punktów bo Miedz powinna to wygrać 5-1. Ale tak grającą Miedzianke, szczególnie jak w I polowie, zawsze chce oglądać! Rządzili w środku boiska, odbiory, aktywne skrzydła, wsparcie od bocznych obrońców. Tak trzeba grać! Narzucić swój styl, atakować, stwarzać sytuacje. Szkoda ze nie bylo Sabali bo z nim w ataku wygralibyśmy ten mecz i to pewnie wysoko. Znów zaskakuje mnie na plus Keon Daniel. Wygląda na to że na lewej obronie jest nie do przejscia. Za tydzień w Nowym Sączu tylko zwycięstwo!!

opos - 10 października 2015, 22:38:18 - *.dsl.dynamic.simnet.is
hahahaha "cele będą na zimę" śmieszniejszego tekstu to ja nie słyszałem. Przecież wy od 3,4 lat mierzycie w ekstraklasę i cele dopiero na zimę ? Ale jakie żeby chyba zająć 14 miejsce i spokojnie się utrzymać bo z tym potencjałem ludzkim możecie grać ale w lidze oldbojów

@opos - 10 października 2015, 23:35:02 - *.opera-mini.net (*.11.158.161)
Tworzysz sobie bajki w głowie, a później się śmiejesz... z własnej głupoty. To są słowa prezesa wypowiedziane na głos przed sezonem w związku ze zmianami w składzie. W tym sezonie nikt nic nie pompował - z wyłączeniem ciebie - ale w duszy wiadomo, że nie po to ich ściągano, żeby dołować.

Rafał - 11 października 2015, 11:06:13 - *.ip4.greenlan.pl
Nie dyskutuj z oposem. Byłeś na meczu, widziałeś w jakim kierunku to zmierza. Widziałeś co robi Sabala w reprezentacji. A takie dzieci niech się tam śmieją dalej i niech tam sobie dalej marzą o walce o utrzymanie i 14 miejscu.
Ja miałem tylko jedno pytanie. Tarasiewicz nie znał piłkarzy, postawił na tych a nie na innych od początku. Byłem ciekaw, czy skoryguje błędy czy będzie brnął w nie konsekwentnie tak jak Stawowy.
Teraz już nie mam żadnych pytań.

Karkonosze - 11 października 2015, 11:33:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co kolejkę od 4 lat czytam ten sam tekst ze powinni wygrać 5-1 ale coś tam, ale coś tam i budowa drużyny na awans za rok. :-) obyście się utrzymali kolorowi o ciemnej karnacji kibice. :-)

z - 11 października 2015, 12:02:28 - *.bb.sky.com
mam pytanie kiedy marni kopacze jak Slusarski za dewastowanie auta tak samo Dankowski , Dudka za jazde po pijaku a Wawrzyniak za doping zostana w koncu skazani ?

Cnx - 11 października 2015, 12:36:18 - *.belchatow.vectranet.pl
@Torfiorz, przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie rozumiem po co do mnie się odnosisz. Doskonale znam wyniki GKS, w lidze jak i w pucharze. Pzdr !

maxiu - 11 października 2015, 16:56:03 - *.satfilm.net.pl
Mecz bardzo dobry. Niewiele brakowało a Miedź rozniosłaby Bełchatów. Szkoda, że ciągle ktoś wypomina nam tą ekstraklasę. Pocieszające jest jednak to, że Tarasiewicz coraz lepiej radzi sobie z drużyną. Z meczu na mecz jest lepiej. Teraz było widać dynamizm i walkę. Będzie dobrze

Kaziu - 13 października 2015, 17:24:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Wasilewski i Murawski z 2 drużyny tylko czekają na szansę, ale oczywiście jej nie otrzymają bo ponieważ są za darmo, a wiadomo : grają tylko kupieni