10 października 2015, 22:35:57 - euzi
Awans Belgii do ME

Reprezentacja Belgii wygrała 4-1 (2-0) w wyjazdowym meczu grupy B eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Andorze i na kolejkę przed końcem zapewniła sobie awans na przyszłoroczny turniej rozgrywany we Francji.

10 października 2015, 20:45 - Andora (Estadi Nacional)
Andora 1-4 Belgia
Ildefons Lima 51 (k) - Radja Nainggolan 19, Kevin De Bruyne 42, Eden Hazard 56 (k), Laurent Depoitre 64

żółte kartki: Marc Rebés, Óscar Sonejee, Gabriel Riera, Marc Garcia - Jordan Lukaku, Jan Vertonghen, Laurent Depoitre.

sędziował: Paweł Gil (Polska).

W 78. minucie Eden Hazard (Belgia) nie wykorzystał rzutu karnego (Ferran Pol obronił).