11 października 2015, 19:52:08 - koofel
eME: Gol Gergő Lovrencsicsa. Występy Tamása Kádára i Nemanji Nikolicia w kadrze Węgier

Gergő Lovrencsics i Tamás Kádár z Lecha Poznań oraz Nemanja Nikolić z Legii Warszawa wystąpili w reprezentacji Węgier w przegranym 3-4 (1-1) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Grecją. Lovrencsics strzelił bramkę, wyrównując stan spotkania na 1-1.

11 października 2015, 18:00 - Pireus (Stádio Geórgios Karaïskákis)
Grecja 4-3 Węgry
Kóstas Stafylídis 5, Panagiótis Tachtsídis 56, Kóstas Mítroglou 79, Panagiótis Koné 86 - Gergő Lovrencsics 26, Krisztián Németh 54, 75

żółte kartki: Iossíf Cholévas, Vangélis Móras - Roland Juhász, Ákos Elek, Krisztián Németh, Dániel Böde, Attila Fiola.

sędziował: Ivan Bebek (Chorwacja).
widzów: 6000.

Kádár rozegrał całe spotkanie, a Lovrencsicsa w 62. minucie na boisku zmienił Nikolić. Cały mecz na ławce Węgier przesiedział obrońca Wisły Kraków Richárd Guzmics.

t. - 11 października 2015, 19:53:27 - *.97.213.190
Węgrzy zapewne też pojadą na Euro z trzeciego miejsca.

rrrrrr - 11 października 2015, 19:55:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale wstyd!!!Grecja to teraz poziom Luksemburga jest

TSW - 11 października 2015, 19:58:59 - *.219.213.69
posadził Guzmics'a na ławce i efekty od razu widać !!!
4 bramy od słabiutkiej Grecji, brawo :/
Kadar=DREWNO !

egze - 11 października 2015, 20:01:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten mecz tak naprawdę nie miał dla Węgrów żadnego znaczenia, biorąc pod uwagę zwycięstwo Rumunii. Trzecie miejsce mieli zapewnione, a punkty z Grecją, która zajęła (i musiała zająć, bowiem miała niekorzystny bilans spotkań z Wyspami Owczymi) trzecie miejsce i tak się nie liczą do tabeli drużyn z trzecich miejsc.

egze - 11 października 2015, 20:02:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oczywiście nie trzecie, a ostatnie miejsce

lagerbier - 11 października 2015, 20:04:46 - *.customers.d1-online.com (*.56.171.125)
ten kadar to naprawde jest slabiutki jak lech mogl go pozyskac za takie duze pieniadze a mogli kogos kilkakrotnie lepszego sciagnac z kolumbi lub ekwadoru typowego obronce takzwanego konia nie do przejscia typu arboleda ale nie woleli zainwestowac pieniadze w taki nie wypal .....przestroga dla klubow ekstraklasy skoro koles czesto zmienia kluby to cos z nim jest nie tak ......sciagac kolumbijczykow i ekwadorczykow !

? - 11 października 2015, 20:15:44 - *.173.3.21.tesatnet.pl
A co takiego niby zrobił Kadar?

to zrobil ze nie jest warty gry dla lecha poznan jest takzwanym ,, hamulcowym '' w druzynie mistrza polski .... Slaby pilkarzyna poziom nie ekstraklasowy .

TSW - 11 października 2015, 22:54:17 - *.219.213.69
no to, że jest cienki !.
w zestawieniu z Richard'em Guzmics'em wypada blado i to było widać.
chyba, że trener Reprezentacji Węgier wyszedł z założenia, żeby dać zagrać rezerwowym/słabszym, ale to mimo wszystko są eliminacje, więc wstyd :/

Wiesław - 12 października 2015, 9:35:17 - *.leczyca.vectranet.pl
Jak Hiszpania odpuści mecz z Ukrainą to sąsiedzi ze wschodu awansują bezpośrednio. I jeszcze Turcja ma duże szanse jeśli wygra z Islandią i jednocześnie Kazachstan z Łotwą.

f@n - 12 października 2015, 13:40:38 - *.tomaszow.mm.pl
KADAR ASYSTA(w poprzednim meczu),LOVRENCICS GOL dziś także HAMALAINEN ASYSTA,ARAJURII GOL,LINETTY DOBRY MECZ I AWANS DO MŚ,CEESAY ŚWIETNY WYSTĘP W KADRZE GAMBII.Do tego młodzieżowi reprezentanci kraju:KĘDZIORA(kapitan),Kownacki itd.Co się dzieje,że zajmują ostanie miejsce w tabeli?!?

KCH - 12 października 2015, 14:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To się dzieje że jakby nie podkładka w Zabrzu w przedostatniej kolejce to żadnego mistrza by nie było.

mati - 12 października 2015, 15:08:57 - *.static.ip.netia.com.pl
oglądałem skrót spotkania. Na trybunie kibiców z Węgier Polska flaga! brawo bracia!

LEO - 12 października 2015, 17:48:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl