12 października 2015, 22:35:09 - euzi
eME: Fedor Černych zagrał przeciwko reprezentacji Anglii

Fedor Černych z Jagiellonii Białystok znalazł się w składzie reprezentacji Litwy na mecz grupy E eliminacji mistrzostw Europy przeciwko reprezentacji Anglii. Jego drużyna przegrała w Wilnie 0-3 (0-2).

12 października 2015, 20:45 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 0-3 Anglia
Ross Barkley 29, Giedrius Arlauskis 35 (s), Alex Oxlade-Chamberlain 62

żółte kartki: Lukas Spalvis, Egidijus Vaitkūnas - Jonjo Shelvey, Jamie Vardy.

sędziował: Kenn Hansen (Dania).
widzów: 5051.

Černych rozegrał całe spotkanie, a razem z nim dwaj byli gracze polskich klubów - Georgas Freidgeimas (Łódzki KS) oraz Mindaugas Panka (Widzew Łódź i Ruch Chorzów). W 82. minucie byłego obrońcę Lechii Gdańsk Vytautasa Andriuškevičiusa zmienił Egidijus Vaitkūnas, a cztery minuty później za Lukasa Spalvisa wszedł Deivydas Matulevičius (w przeszłości Odra Wodzisław Śląski i Cracovia). Na ławce rezerwowych pozostali z kolei bramkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała Emilijus Zubas oraz były golkiper Korony Kielce Vytautas Černiauskas.

xxx - 13 października 2015, 20:33:44 - *.tktelekom.pl
Brawa dla reprezentacji Anglii litewskie chłopki w pole to kara za przekręcanie Polskich nazwisk na litwie i przymusowa litwinizacja. Lech Poznań na meczu z ŻALgirisem u siebie napisał prawde o was Pozdro Motor Lublin Władcy Wschodu

lol - 13 października 2015, 21:24:00 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
patrząc sie na Anglie i jej grupe to nie jest dziwne że mają komplet...