4 listopada 2015, 22:34:32 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swojego czwartego gola w obecnej edycji Ligi Mistrzów, a jego Bayern wygrał w Monachium w meczu 4. kolejki grupy F z Arsenalem 5-1 (3-0).

4 listopada 2015, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-1 Arsenal FC
Robert Lewandowski 10, Thomas Müller 29, 89, David Alaba 44, Arjen Robben 55 - Olivier Giroud 69

żółte kartki: Mesut Özil, Joel Campbell (Arsenal).

sędziował: Gianluca Rocchi (Włochy).

Lewandowskiego w 71. minucie zmienił Arturo Vidal, a Krystian Bielik nie jest zgłoszony do rozgrywek Champions League w barwach Arsenalu.

sfg - 4 listopada 2015, 22:37:28 - *.dynamic.chello.pl
Co prawda z bliższa się nie dało, jednak tym razem brawa za niebywały spryt jakim wykazał się Robert.
Taki typowy Polski spryt

kris - 4 listopada 2015, 22:45:53 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
W grę w "dziadka" nie ma lepszej drużyny niż Bayern.

@sfg - 4 listopada 2015, 22:52:26 - *.9.117.198
Chyba polski spiryt.

z - 4 listopada 2015, 23:00:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Bayern Guardioli miazdzy chyba bardziej niz Barcelona Guardioli ciekawe czy tez zdobeda 6 trofeow w jednym roku

DYSKOBOL - 4 listopada 2015, 23:20:54 - *.146.72.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
szacun dla lewego.... było wielu, do szczytu doszli nieliczni...

systane - 4 listopada 2015, 23:35:44 - *.20.ftth.classcom.pl
Ta jedna bramka przy wyniku 5:1 nie robi żadnej różnicy. To nie jest gol na miarę zwycięstwa.

Evil_Monke - 4 listopada 2015, 23:36:47 - *.135.192.13
@DYSKOBOL - co ty gadasz - ja szczytuję codziennie kilka razy ...

Greg - 4 listopada 2015, 23:46:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do Evil_Monke . Na starość będziesz miał reumatyzm rąk

Marek - 5 listopada 2015, 0:09:08 - *.gdansk.vectranet.pl
Za tego gola należy mu się Złota Piłka

Przemek - 5 listopada 2015, 1:38:33 - *.bb.sky.com
do systane:
po pierwsze był to gol otwierający wynik, a takie zawsze są ważniejsze niż czwarty czy piąty
po drugie o co ci chodzi? mamy się nie cieszyć, że strzelił, nie gratulować?
Przeczytaj uważnie swój komentarz jeszcze raz, a dojdziesz do wniosku, że był głupi i niepotrzebny

he-man - 5 listopada 2015, 8:30:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert. Strzelaj jak najwięcej. Im więcej zawistnych komentarzy tym lepiej. Oni bez twoich bramek żyć nie mogą. Strzelaj gole i dawaj radość prawdziwym kibicom.

LEO - 5 listopada 2015, 8:37:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawowoowoooooo Robert uu XD xDD

robi - 5 listopada 2015, 8:47:14 - *.mielec.mm.pl
Brawo Robert, ale prawda jest taka że nie da się już patrzeć na tą formułę rozgrywek, niby wszyscy grają ale na koniec i tak z grup wychodzą te same kluby, nuda, zero niespodzianek, UEFA stworzyła rozgrywki dla najbogatszych i tym sposobem powieksza różnice pomiędzy pozostałymi klubami Europy

Kriss - 5 listopada 2015, 9:57:45 - *.146.75.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten kopacz zawsze w cieniu Robena

kris - 5 listopada 2015, 10:44:21 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Ten kopacz zawsze w cieniu Roberta :-) A tak na poważnie,jakie to ma znaczenie,choć Lewy jednak ma więcej uzbieranych bramek w LM mimo że uczestniczy w tych rozgrywkach krócej bodajże o 8 lat.W tym meczu Bayern grał jak chciał a Arsenal(Wenger) nie miał żadnego pomysłu jak to zmienić.Robert przy bramce,zaje...cie przytomnie i spokojnie się zachował.Totalny luz.

LEO - 5 listopada 2015, 18:14:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przykro patrzeć na Arsenal Ale dobrze że Robert jest w gazie

jolan - 5 listopada 2015, 20:35:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bayern w formie ale moim zdaniem osiągnęli apogeum za szybko. W zeszłym roku Real Ancelottiego też Nowego Roku miażdżył rywali aby wypalić sie do maja. Nikt nie wytrzyma tego tempa cały rok. Lepiej zrobić to w stylu Barcelony Luisa Enrique; pierwsza część sezonu na spokojnie , przyspieszenie w styczniu i pod koniec roku gdy nadchodzą najważniejsze mecze szczyt formy. Ciekawe jak to wypali w tym roku? Brawo dla Lewego. PEACE