[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 30 czerwca-1 lipca, 7-8 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2015, 12:00 - Nyon)

Lincoln Red Imps FC 0-0 FC Santa Coloma 30 czerwca, 20:00
Crusaders FC 0-0 FC Levadia Tallin 30 czerwca, 20:45
Pjunik Erewan 2-1 SS Folgore 30 czerwca, 18:00
Wardges Satumjan 45, César Romero 48 - Adolfo Hirsch 71
B36 Tórshavn 1-2 The New Saints FC 1 lipca, 20:00
Hans Samuelsen 7 - Scott Quigley 9, Mike Wilde 90

FC Santa Coloma 1-2 Lincoln Red Imps FC 7 lipca, 20:00
Ildefons Lima 44 - Anthony Bardon 48, Lee Casciaro 64
Andora
FC Levadia Tallin 1-1 Crusaders FC 7 lipca, 18:00
Siim Luts 22 - Michael Carvill 4
SS Folgore 1-2 Pjunik Erewan 7 lipca, 20:30
Michael Traini 66 - Kamo Howhannisjan 6, Wardges Satumjan 44
Serravalle
The New Saints FC 4-1 B36 Tórshavn 7 lipca, 20:00
Mike Wilde 15, 27, 47, Matty Williams 89 - Łukasz Cieślewicz 90

II runda eliminacyjna - 14-15 lipca, 21-22 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2015, 12:00 - Nyon)

Hibernians FC 2-1 Maccabi Tel Awiw 14 lipca, 20:00
Jorginho 74, Jackson Lima 85 - Nosa Igiebor 22
APÓEL (Nikozja) 0-0 FK Vardar (Skopje) 14 lipca, 19:00
Stróvolos
Qarabağ Ağdam 0-0 FK Rudar (Pljevlja) 15 lipca, 18:30
Baku
FK Sarajevo 0-2 Lech Poznań 14 lipca, 21:00 (16 500)
Kasper Hämäläinen 40, Denis Thomalla 62
NK Maribor 1-0 FK Astana (2) 14 lipca, 20:30
Marko Šuler 5
BATE Borysów 2-1 Dundalk FC 15 lipca, 19:30
Aleksandr Karnickij 11, Jewgienij Jabłonskij 38 - David McMillan 32
FK Ventspils 1-3 HJK 14 lipca, 17:30
Antons Jemeļins 63 - Erfan Zeneli 75 (k), Ousman Jallow 86, Atomu Tanaka 90
FC Midtjylland 1-0 Lincoln Red Imps FC 14 lipca, 19:30
Morten Rasmussen 33
Molde FK 5-0 Pjunik Erewan 14 lipca, 20:00
Mohamed Elyounoussi 36, 45, Ola Kamara 84, 90, Mattias Moström 90
Malmö FF 0-0 Žalgiris Wilno 15 lipca, 19:00
Västerås
Celtic FC 2-0 Stjarnan (Garðabær) 15 lipca, 20:45
Dedryck Boyata 44, Stefan Johansen 56
AS Trenčín 0-2 Steaua Bukareszt 14 lipca, 20:30
Nicolae Stanciu 63, Jugurtha Hamroun 70
Żylina
FK Partizan (Belgrad) 1-0 Dila Gori 14 lipca, 20:45
Stefan Babović 83
Łudogorec Razgrad 0-1 Milsami Orhei 14 lipca, 19:45
Alexandru Antoniuc 41
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 CS Fola Esch 15 lipca, 21:00
Ángelo Henríquez 36 - Samir Hadji 25
Skënderbeu Korçë 4-1 Crusaders FC 14 lipca, 20:00
Bakary Nimaga 15, Hamdi Salihi 34, 83, Bernard Berisha 76 - Jordan Owens 48
The New Saints FC 0-1 Videoton FC Fehérvár 14 lipca, 20:00
Ádám Gyurcsó 77

Maccabi Tel Awiw 5-1 Hibernians FC 21 lipca, 19:30
Jorginho 32 (s), Eran Zahavi 58 (k), 90, Tal Ben Haim II 61, Nosa Igiebor 82 - Rodolfo Soares 52
FK Vardar (Skopje) 1-1 APÓEL (Nikozja) 21 lipca, 20:00
Blagojče Ljamčevski 90 - Tomás De Vincenti 60
FK Rudar (Pljevlja) 0-1 Qarabağ Ağdam 22 lipca, 20:45
Reynaldo 57
Petrovac
Lech Poznań 1-0 FK Sarajevo 22 lipca, 20:45 (22 205)
Barry Douglas 6
FK Astana (2) 3-1 NK Maribor 22 lipca, 16:00
Baurżan Dżołczijew 12, Róger Cañas 43, Patrick Twumasi 58 - Aleksander Rajčevič 39
Dundalk FC 0-0 BATE Borysów 22 lipca, 20:45
HJK 1-0 FK Ventspils 21 lipca, 18:00
Mike Havenaar 83
Lincoln Red Imps FC 0-2 FC Midtjylland 21 lipca, 20:00
Martin Pušić 44, Mikkel Duelund 89
Pjunik Erewan 1-0 Molde FK 21 lipca, 16:00
Zawen Badojan 75
Žalgiris Wilno 0-1 Malmö FF 21 lipca, 20:10
Anton Tinnerholm 55
Stjarnan (Garðabær) 1-4 Celtic FC 22 lipca, 21:15
Ólafur Karl Finsen 7 - Nir Biton 33, Charlie Mulgrew 49, Leigh Griffiths 88, Stefan Johansen 90
Steaua Bukareszt 2-3 AS Trenčín 22 lipca, 20:30
Muniru Sulley 57, Grégory Tadé 60 (k) - Wesley 13, 84, Matúš Bero 21
Dila Gori 0-2 FK Partizan (Belgrad) 21 lipca, 14:30
Darko Brašanac 37, Aboubakar Oumarou 64
Milsami Orhei 2-1 Łudogorec Razgrad 21 lipca, 17:00
Gheorghe Andronic 26, Petru Racu 89 - Wánderson 25
CS Fola Esch 0-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 22 lipca, 20:00
Marko Pjaca 29, 40, Marko Rog 75
Luksemburg
Crusaders FC 3-2 Skënderbeu Korçë 21 lipca, 20:45
Stephen O'Flynn 50, Matthew Snoddy 90, Andrew Mitchell 90 - Bernard Berisha 69, Liridon Latifi 77
Videoton FC Fehérvár 1-1 The New Saints FC 22 lipca, 20:30
pd.
Ádám Gyurcsó 107 - Matty Williams 78

III runda eliminacyjna - 28-29 lipca, 4-5 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2015, 12:00 - Nyon)

Lech Poznań 1-3 FC Basel 1893 29 lipca, 20:45 (25 478)
Denis Thomalla 35 - Michael Lang 34, Marc Janko 77, Davide Callà 90
Maccabi Tel Awiw 1-2 FC Viktoria Plzeň 28 lipca, 19:30
Barak Yitzhaki 79 - Aidin Mahmutović 17, Milan Petržela 21
FC Salzburg 2-0 Malmö FF 29 lipca, 19:00
Andreas Ulmer 51, Martin Hinteregger 89 (k)
Panathinaïkós AÓ 2-1 Club Brugge KV 28 lipca, 20:00
Marcus Berg 37, Níkos Karélis 65 (k) - Boli Bolingoli-Mbombo 10
BSC Young Boys Berno 1-3 AS Monaco FC 28 lipca, 20:15
Raphaël Nuzzolo 74 - Layvin Kurzawa 64, Guido Carrillo 72, Mario Pašalić 75
CSKA Moskwa 2-2 AC Sparta Praga 28 lipca, 18:15
Ałan Dzagojew 14, Zoran Tošić 53 - Kehinde Fatai 15, Ladislav Krejčí 57
Chimki
SK Rapid Wiedeń 2-2 AFC Ajax 29 lipca, 21:05
Florian Kainz 48, Robert Berič 76 - Davy Klaassen 25, 43
Fenerbahçe SK 0-0 Szachtar Donieck 28 lipca, 20:00
Steaua Bukareszt 1-1 FK Partizan (Belgrad) 29 lipca, 20:30
Fernando Varela 81 - Miroslav Vulićević 62
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 Molde FK 28 lipca, 21:00
Ángelo Henríquez 18 - Ola Kamara 21
Milsami Orhei 0-2 Skënderbeu Korçë 28 lipca, 19:00
Hamdi Salihi 50, 73 (k)
Kiszyniów
HJK 0-0 FK Astana (2) 29 lipca, 18:00
FC Midtjylland 1-2 APÓEL (Nikozja) 28 lipca, 19:00
Jakob Poulsen 88 - Tomás De Vincenti 30, 33
Celtic FC 1-0 Qarabağ Ağdam 29 lipca, 20:45
Dedryck Boyata 82
Videoton FC Fehérvár 1-1 BATE Borysów 28 lipca, 20:30
Paulo Vinícius 89 - Nemanja Milunović 56

FC Basel 1893 1-0 Lech Poznań 5 sierpnia, 20:15 (18 196)
Birkir Bjarnason 90
FC Viktoria Plzeň 0-2 Maccabi Tel Awiw 5 sierpnia, 20:45
Eran Zahavi 76 (k), 83
Malmö FF 3-0 FC Salzburg 5 sierpnia, 20:30
Nikola Đurđić 7, Markus Rosenberg 14, Vladimir Rodić 42
Club Brugge KV 3-0 Panathinaïkós AÓ 5 sierpnia, 20:30
Dion Cools 53, Víctor Vázquez 58, Obbi Oularé 82
AS Monaco FC 4-0 BSC Young Boys Berno 4 sierpnia, 20:45
Ivan Cavaleiro 54, Layvin Kurzawa 64, Anthony Martial 70, Stephan El Shaarawy 77
AC Sparta Praga 2-3 CSKA Moskwa 5 sierpnia, 18:45
Ladislav Krejčí 6, Kehinde Fatai 16 - Ahmed Musa 34, 51, Ałan Dzagojew 76
AFC Ajax 2-3 SK Rapid Wiedeń 4 sierpnia, 20:15
Arkadiusz Milik 52, Nemanja Gudelj 75 - Robert Berič 12, Louis Schaub 39, 77
Szachtar Donieck 3-0 Fenerbahçe SK 5 sierpnia, 20:45
Ołeksandr Hładkyj 25, Darijo Srna 65 (k), Aléx Teixeira 68
Lwów
FK Partizan (Belgrad) 4-2 Steaua Bukareszt 5 sierpnia, 20:30
Stefan Babović 8, Marko Jevtović 60, Andrija Živković 69, Nikola Trujić 90 - Muniru Sulley 11, Jugurtha Hamroun 33
Molde FK 3-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 4 sierpnia, 19:00
Etzaz Hussain 43, Mohamed Elyounoussi 52 (k), Ola Kamara 75 - Marko Pjaca 17, Arijan Ademi 20, Marko Rog 22
Skënderbeu Korçë 2-0 Milsami Orhei 5 sierpnia, 20:45
Hamdi Salihi 16, Gerhard Progni 55
Elbasan
FK Astana (2) 4-3 HJK 5 sierpnia, 16:00
Patrick Twumasi 44, Róger Cañas 47 (k), Dmitrij Szomko 56, Jewgienij Postnikow 90 - Ousman Jallow 4, Gideon Baah 42, Erfan Zeneli 86 (k)
APÓEL (Nikozja) 0-1 FC Midtjylland 4 sierpnia, 19:00
Erik Sviatchenko 3
Stróvolos
Qarabağ Ağdam 0-0 Celtic FC 5 sierpnia, 18:30
Baku
BATE Borysów 1-0 Videoton FC Fehérvár 5 sierpnia, 19:30
Nemanja Nikolić 82

IV runda eliminacyjna - 18-19 sierpnia, 25-26 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2015, 12:00 - Nyon)

FK Astana (2) 1-0 APÓEL (Nikozja) 18 sierpnia, 18:00
Baurżan Dżołczijew 14
Skënderbeu Korçë 1-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 19 sierpnia, 20:45
Blendi Shkëmbi 37 - El Arbi Hillel 66, Josip Pivarić 90
Elbasan
Celtic FC 3-2 Malmö FF 19 sierpnia, 20:45
Leigh Griffiths 3, 61, Nir Biton 10 - Jo Inge Berget 52, 90
FC Basel 1893 2-2 Maccabi Tel Awiw 19 sierpnia, 20:45
Matías Delgado 39 (k), Breel Embolo 88 - Eran Zahavi 31, 90
BATE Borysów 1-0 FK Partizan (Belgrad) 18 sierpnia, 20:45
Michaił Gordiejczuk 75
SS Lazio 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 18 sierpnia, 20:45
Keïta Baldé 77
Manchester United FC 3-1 Club Brugge KV 18 sierpnia, 20:45
Memphis Depay 13, 43, Marouane Fellaini 90 - Michael Carrick 8 (s)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 CSKA Moskwa 18 sierpnia, 20:45
Teófilo Gutiérrez 12, Islam Slimani 82 - Seydou Doumbia 40
SK Rapid Wiedeń 0-1 Szachtar Donieck 19 sierpnia, 20:45
Marlos 44
València CF 3-1 AS Monaco FC 19 sierpnia, 20:45
Rodrigo 4, Dani Parejo 59, Sofiane Feghouli 86 - Mario Pašalić 49

APÓEL (Nikozja) 1-1 FK Astana (2) 26 sierpnia, 20:45
Semir Štilić 60 - Nemanja Maksimović 84
Stróvolos
GNK Dinamo (Zagrzeb) 4-1 Skënderbeu Korçë 25 sierpnia, 20:45
El Arbi Hillel 9, 80, Armin Hodžić 15, Jérémy Taravel 55 - Esquerdinha 10
Malmö FF 2-0 Celtic FC 25 sierpnia, 20:45
Markus Rosenberg 23, Felipe Carvalho 54
Maccabi Tel Awiw 1-1 FC Basel 1893 25 sierpnia, 20:45
Eran Zahavi 24 - Luca Zuffi 11
FK Partizan (Belgrad) 2-1 BATE Borysów 26 sierpnia, 20:45
Maksim Żawnierczik 74 (s), Ivan Šaponjić 90 - Igor Stasiewicz 25
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 SS Lazio 26 sierpnia, 20:45
Hakan Çalhanoğlu 40, Admir Mehmedi 48, Karim Bellarabi 88
Club Brugge KV 0-4 Manchester United FC 26 sierpnia, 20:45
Wayne Rooney 20, 49, 57, Ander Herrera 63
CSKA Moskwa 3-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 sierpnia, 20:45
Seydou Doumbia 49, 72, Ahmed Musa 85 - Teófilo Gutiérrez 36
Chimki
Szachtar Donieck 2-2 SK Rapid Wiedeń 25 sierpnia, 20:45
Marlos 10, Ołeksandr Hładkyj 27 - Louis Schaub 13, Steffen Hofmann 22
Lwów
AS Monaco FC 2-1 València CF 25 sierpnia, 20:45
Andrea Raggi 17, Uwa Echiéjilé 75 - Álvaro Negredo 4

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Paris Saint-Germain FC 2-0 Malmö FF 15 września, 20:45 (46 612)
Ángel Di María 4, Edinson Cavani 61
Real Madrid CF 4-0 Szachtar Donieck 15 września, 20:45 (66 389)
Karim Benzema 30, Cristiano Ronaldo 55 (k), 63 (k), 81

Kolejka 2 - 29-30 września

Szachtar Donieck 0-3 Paris Saint-Germain FC 30 września, 20:45 (32 730)
Serge Aurier 7, David Luiz 23, Darijo Srna 90 (s)
Lwów
Malmö FF 0-2 Real Madrid CF 30 września, 20:45 (20 500)
Cristiano Ronaldo 29, 90

Kolejka 3 - 20-21 października

Malmö FF 1-0 Szachtar Donieck 21 października, 20:45 (20 500)
Markus Rosenberg 17
Paris Saint-Germain FC 0-0 Real Madrid CF 21 października, 20:45 (46 858)

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Szachtar Donieck 4-0 Malmö FF 3 listopada, 20:45 (23 712)
Ołeksandr Hładkyj 29, Darijo Srna 48 (k), Eduardo 55, Aléx Teixeira 73
Lwów
Real Madrid CF 1-0 Paris Saint-Germain FC 3 listopada, 20:45 (78 300)
Nacho Fernández 35

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Malmö FF 0-5 Paris Saint-Germain FC 25 listopada, 20:45 (20 500)
Adrien Rabiot 3, Ángel Di María 14, 68, Zlatan Ibrahimović 50, Lucas Moura 82
Szachtar Donieck 3-4 Real Madrid CF 25 listopada, 20:45 (33 990)
Aléx Teixeira 77 (k), 88, Dentinho 83 - Cristiano Ronaldo 18, 70, Luka Modrić 50, Daniel Carvajal 52
Lwów

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Paris Saint-Germain FC 2-0 Szachtar Donieck 8 grudnia, 20:45 (44 408)
Lucas Moura 57, Zlatan Ibrahimović 86
Real Madrid CF 8-0 Malmö FF 8 grudnia, 20:45 (60 663)
Karim Benzema 12, 24, 74, Cristiano Ronaldo 39, 47, 50, 59, Mateo Kovačić 70

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 16 5 1 0 19-3 3 0 0 13-0 2 1 0 6-3
2.  Paris Saint-Germain FC 6 13 4 1 1 12-1 2 1 0 4-0 2 0 1 8-1
3.  Szachtar Donieck 6 3 1 0 5 7-14 1 0 2 7-7 0 0 3 0-7 2 3 1 0 1 4-1
4.  Malmö FF 6 3 1 0 5 1-21 1 0 2 1-7 0 0 3 0-14 2 3 1 0 1 1-4

Grupa B
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

VfL Wolfsburg 1-0 CSKA Moskwa 15 września, 20:45 (20 126)
Julian Draxler 40
PSV Eindhoven 2-1 Manchester United FC 15 września, 20:45 (35 292)
Héctor Moreno 45, Luciano Narsingh 57 - Memphis Depay 41

Kolejka 2 - 29-30 września

Manchester United FC 2-1 VfL Wolfsburg 30 września, 20:45 (74 811)
Juan Mata 34 (k), Chris Smalling 53 - Daniel Caligiuri 4
CSKA Moskwa 3-2 PSV Eindhoven 30 września, 20:45 (16 152)
Ahmed Musa 7, Seydou Doumbia 21, 36 (k) - Maxime Lestienne 60, 68
Chimki

Kolejka 3 - 20-21 października

CSKA Moskwa 1-1 Manchester United FC 21 października, 20:45 (18 456)
Seydou Doumbia 15 - Anthony Martial 65
Chimki
VfL Wolfsburg 2-0 PSV Eindhoven 21 października, 20:45 (23 375)
Bas Dost 46, Max Kruse 57

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Manchester United FC 1-0 CSKA Moskwa 3 listopada, 20:45 (75 165)
Wayne Rooney 79
PSV Eindhoven 2-0 VfL Wolfsburg 3 listopada, 20:45 (35 000)
Jürgen Locadia 55, Luuk de Jong 86

Kolejka 5 - 24-25 listopada

CSKA Moskwa 0-2 VfL Wolfsburg 25 listopada, 18:00 (16 450)
Igor Akinfiejew 67 (s), André Schürrle 88
Chimki
Manchester United FC 0-0 PSV Eindhoven 25 listopada, 20:45 (75 321)

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

VfL Wolfsburg 3-2 Manchester United FC 8 grudnia, 20:45 (26 400)
Naldo 13, 84, Vieirinha 29 - Anthony Martial 10, Marouane Fellaini 82
PSV Eindhoven 2-1 CSKA Moskwa 8 grudnia, 20:45 (34 000)
Luuk de Jong 78, Davy Pröpper 85 - Siergiej Ignaszewicz 76 (k)

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL Wolfsburg 6 12 4 0 2 9-6 3 0 0 6-2 1 0 2 3-4
2.  PSV Eindhoven 6 10 3 1 2 8-7 3 0 0 6-2 0 1 2 2-5
3.  Manchester United FC 6 8 2 2 2 7-7 2 1 0 3-1 0 1 2 4-6
4.  CSKA Moskwa 6 4 1 1 4 5-9 1 1 1 4-5 0 0 3 1-4

Grupa C
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Galatasaray SK 0-2 Club Atlético de Madrid 15 września, 20:45 (33 469)
Antoine Griezmann 18, 25
SL e Benfica 2-0 FK Astana (2) 15 września, 20:45 (32 799)
Nicolás Gaitán 51, Kóstas Mítroglou 62

Kolejka 2 - 29-30 września

FK Astana (2) 2-2 Galatasaray SK 30 września, 18:00 (27 264)
Hakan Balta 77 (s), Róger Cañas 89 - Bilal Kısa 31, Nenad Erić 86 (s)
Club Atlético de Madrid 1-2 SL e Benfica 30 września, 20:45 (40 938)
Ángel Correa 23 - Nicolás Gaitán 36, Gonçalo Guedes 51

Kolejka 3 - 20-21 października

Club Atlético de Madrid 4-0 FK Astana (2) 21 października, 20:45 (33 853)
Saúl Ñíguez 23, Jackson Martínez 29, Óliver Torres 63, Denys Dedeczko 89 (s)
Galatasaray SK 2-1 SL e Benfica 21 października, 20:45 (33 615)
Selçuk İnan 19 (k), Lukas Podolski 33 - Nicolás Gaitán 2

Kolejka 4 - 3-4 listopada

FK Astana (2) 0-0 Club Atlético de Madrid 3 listopada, 16:00 (29 231)
SL e Benfica 2-1 Galatasaray SK 3 listopada, 20:45 (35 726)
Jonas 52, Luisão 67 - Lukas Podolski 58

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Club Atlético de Madrid 2-0 Galatasaray SK 25 listopada, 20:45 (35 753)
Antoine Griezmann 13, 65
FK Astana (2) 2-2 SL e Benfica 25 listopada, 16:00 (15 089)
Patrick Twumasi 19, Marin Aničić 31 - Raúl Jiménez 40, 72

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Galatasaray SK 1-1 FK Astana (2) 8 grudnia, 20:45 (26 464)
Selçuk İnan 64 - Patrick Twumasi 62
SL e Benfica 1-2 Club Atlético de Madrid 8 grudnia, 20:45 (47 630)
Kóstas Mítroglou 75 - Saúl Ñíguez 33, Luciano Vietto 55

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 6 13 4 1 1 11-3 2 0 1 7-2 2 1 0 4-1
2.  SL e Benfica 6 10 3 1 2 10-8 2 0 1 5-3 1 1 1 5-5
3.  Galatasaray SK 6 5 1 2 3 6-10 1 1 1 3-4 0 1 2 3-6
4.  FK Astana (2) 6 4 0 4 2 5-11 0 3 0 4-4 0 1 2 1-7

Grupa D
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Manchester City FC 1-2 Juventus FC 15 września, 20:45 (50 363)
Giorgio Chiellini 57 (s) - Mario Mandžukić 70, Álvaro Morata 81
Sevilla FC 3-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 15 września, 20:45 (36 959)
Kévin Gameiro 47 (k), Éver Banega 66 (k), Jewhen Konoplanka 84

Kolejka 2 - 29-30 września

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-2 Manchester City FC 30 września, 20:45 (46 217)
Lars Stindl 54 - Nicolás Otamendi 65, Sergio Agüero 90 (k)
Juventus FC 2-0 Sevilla FC 30 września, 20:45 (36 499)
Álvaro Morata 41, Simone Zaza 87

Kolejka 3 - 20-21 października

Juventus FC 0-0 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 21 października, 20:45 (40 940)
Manchester City FC 2-1 Sevilla FC 21 października, 20:45 (45 595)
Adil Rami 36 (s), Kevin De Bruyne 90 - Jewhen Konoplanka 30

Kolejka 4 - 3-4 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-1 Juventus FC 3 listopada, 20:45 (46 217)
Fabian Johnson 18 - Stephan Lichtsteiner 44
Sevilla FC 1-3 Manchester City FC 3 listopada, 20:45 (39 261)
Benoît Trémoulinas 25 - Raheem Sterling 8, Fernandinho 11, Wilfried Bony 36

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Juventus FC 1-0 Manchester City FC 25 listopada, 20:45 (38 193)
Mario Mandžukić 18
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 4-2 Sevilla FC 25 listopada, 20:45 (45 177)
Lars Stindl 29, 83, Fabian Johnson 68, Raffael 78 - Vitolo 82, Éver Banega 90 (k)

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Manchester City FC 4-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 8 grudnia, 20:45 (41 829)
David Silva 16, Raheem Sterling 80, 81, Wilfried Bony 85 - Julian Korb 19, Raffael 42
Sevilla FC 1-0 Juventus FC 8 grudnia, 20:45 (35 583)
Fernando Llorente 65

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 6 12 4 0 2 12-8 2 0 1 7-5 2 0 1 5-3
2.  Juventus FC 6 11 3 2 1 6-3 2 1 0 3-0 1 1 1 3-3
3.  Sevilla FC 6 6 2 0 4 8-11 2 0 1 5-3 0 0 3 3-8
4.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 5 1 2 3 8-12 1 1 1 6-5 0 1 2 2-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

TSV Bayer 04 Leverkusen 4-1 BATE Borysów 16 września, 20:45 (24 280)
Admir Mehmedi 4, Hakan Çalhanoğlu 47, 76 (k), Javier Hernández 59 - Nemanja Milunović 13
AS Roma 1-1 FC Barcelona 16 września, 20:45 (57 836)
Alessandro Florenzi 31 - Luis Suárez 21

Kolejka 2 - 29-30 września

FC Barcelona 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 29 września, 20:45 (68 694)
Sergi Roberto 80, Luis Suárez 82 - Kyriákos Papadópoulos 22
BATE Borysów 3-2 AS Roma 29 września, 20:45 (12 767)
Igor Stasiewicz 8, Filip Mladenović 12, 30 - Gervinho 66, Vassílis Torossídis 82

Kolejka 3 - 20-21 października

BATE Borysów 0-2 FC Barcelona 20 października, 20:45 (13 074)
Ivan Rakitić 48, 64
TSV Bayer 04 Leverkusen 4-4 AS Roma 20 października, 20:45 (29 412)
Javier Hernández 4 (k), 19, Kevin Kampl 84, Admir Mehmedi 86 - Daniele De Rossi 29, 38, Miralem Pjanić 54, Iago Falqué 73

Kolejka 4 - 3-4 listopada

FC Barcelona 3-0 BATE Borysów 4 listopada, 20:45 (68 502)
Neymar Jr 30 (k), 83, Luis Suárez 60
AS Roma 3-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 4 listopada, 20:45 (38 361)
Mohamed Salah 2, Edin Džeko 29, Miralem Pjanić 80 (k) - Admir Mehmedi 46, Javier Hernández 51

Kolejka 5 - 24-25 listopada

BATE Borysów 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 24 listopada, 18:00 (12 601)
Michaił Gordiejczuk 2 - Admir Mehmedi 68
FC Barcelona 6-1 AS Roma 24 listopada, 20:45 (71 433)
Luis Suárez 15, 44, Leo Messi 18, 60, Gerard Piqué 56, Adriano 77 - Edin Džeko 90

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-1 FC Barcelona 9 grudnia, 20:45 (29 412)
Javier Hernández 23 - Leo Messi 20
AS Roma 0-0 BATE Borysów 9 grudnia, 20:45 (29 489)

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 14 4 2 0 15-4 3 0 0 11-2 1 2 0 4-2
2.  AS Roma 6 6 1 3 2 11-16 1 2 0 4-3 0 1 2 7-13 2 4 1 1 0 7-6
3.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 6 1 3 2 13-12 1 2 0 9-6 0 1 2 4-6 2 1 0 1 1 6-7
4.  BATE Borysów 6 5 1 2 3 5-12 1 1 1 4-5 0 1 2 1-7

Grupa F
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-1 Arsenal FC 16 września, 20:45 (17 840)
Josip Pivarić 24, Júnior Fernandes 58 - Theo Walcott 79
Olympiakós SFP (Pireus) 0-3 FC Bayern München 16 września, 20:45 (31 688)
Thomas Müller 52, 90 (k), Mario Götze 89

Kolejka 2 - 29-30 września

FC Bayern München 5-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 29 września, 20:45 (70 000)
Douglas Costa 13, Robert Lewandowski 22, 28, 55, Mario Götze 25
Arsenal FC 2-3 Olympiakós SFP (Pireus) 29 września, 20:45 (59 428)
Theo Walcott 35, Alexis Sánchez 65 - Felipe Pardo 33, Kóstas Fortoúnis 40, Alfreð Finnbogason 66

Kolejka 3 - 20-21 października

Arsenal FC 2-0 FC Bayern München 20 października, 20:45 (49 824)
Olivier Giroud 77, Mesut Özil 90
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 20 października, 20:45 (13 678)
Brown Ideye 79

Kolejka 4 - 3-4 listopada

FC Bayern München 5-1 Arsenal FC 4 listopada, 20:45 (70 000)
Robert Lewandowski 10, Thomas Müller 29, 89, David Alaba 44, Arjen Robben 55 - Olivier Giroud 69
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 4 listopada, 20:45 (31 473)
Felipe Pardo 65, 90 - Armin Hodžić 21

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Arsenal FC 3-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 24 listopada, 20:45 (58 978)
Mesut Özil 29, Alexis Sánchez 33, 69
FC Bayern München 4-0 Olympiakós SFP (Pireus) 24 listopada, 20:45 (70 000)
Douglas Costa 8, Robert Lewandowski 16, Thomas Müller 20, Kingsley Coman 69

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 FC Bayern München 9 grudnia, 20:45 (19 681)
Robert Lewandowski 61, 64
Olympiakós SFP (Pireus) 0-3 Arsenal FC 9 grudnia, 20:45 (31 388)
Olivier Giroud 29, 49, 67 (k)

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 15 5 0 1 19-3 3 0 0 14-1 2 0 1 5-2
2.  Arsenal FC 6 9 3 0 3 12-10 2 0 1 7-3 1 0 2 5-7 2 3 1 0 1 5-3
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 9 3 0 3 6-13 1 0 2 2-7 2 0 1 4-6 2 3 1 0 1 3-5
4.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 3 1 0 5 3-14 1 0 2 2-4 0 0 3 1-10

Grupa G
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Dynamo Kijów 2-2 FC Porto 16 września, 20:45 (52 369)
Ołeh Husiew 20, Witalij Bujalśkyj 89 - Vincent Aboubakar 23, 81
Chelsea FC 4-0 Maccabi Tel Awiw 16 września, 20:45 (40 684)
Willian 15, Oscar 45 (k), Diego Costa 58, Cesc Fàbregas 78

Kolejka 2 - 29-30 września

Maccabi Tel Awiw 0-2 Dynamo Kijów 29 września, 20:45 (27 100)
Andrij Jarmołenko 4, Júnior Moraes 50
Hajfa
FC Porto 2-1 Chelsea FC 29 września, 20:45 (46 120)
André André 39, Maicon 52 - Willian 45

Kolejka 3 - 20-21 października

FC Porto 2-0 Maccabi Tel Awiw 20 października, 20:45 (35 209)
Vincent Aboubakar 37, Yacine Brahimi 41
Dynamo Kijów 0-0 Chelsea FC 20 października, 20:45 (60 291)

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Maccabi Tel Awiw 1-3 FC Porto 4 listopada, 20:45 (26 646)
Eran Zahavi 75 (k) - Cristian Tello 19, André André 49, Miguel Layún 72
Hajfa
Chelsea FC 2-1 Dynamo Kijów 4 listopada, 20:45 (41 241)
Aleksandar Dragović 34 (s), Willian 83 - Aleksandar Dragović 78

Kolejka 5 - 24-25 listopada

FC Porto 0-2 Dynamo Kijów 24 listopada, 20:45 (31 220)
Andrij Jarmołenko 35 (k), Derlis González 64
Maccabi Tel Awiw 0-4 Chelsea FC 24 listopada, 20:45 (29 121)
Gary Cahill 20, Willian 73, Oscar 77, Kurt Zouma 90
Hajfa

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Dynamo Kijów 1-0 Maccabi Tel Awiw 9 grudnia, 20:45
Denys Harmasz 16
bez udziału publiczności
Chelsea FC 2-0 FC Porto 9 grudnia, 20:45 (41 096)
Iván Marcano 12 (s), Willian 52

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 13 4 1 1 13-3 3 0 0 8-1 1 1 1 5-2
2.  Dynamo Kijów 6 11 3 2 1 8-4 1 2 0 3-2 2 0 1 5-2
3.  FC Porto 6 10 3 1 2 9-8 2 0 1 4-3 1 1 1 5-5
4.  Maccabi Tel Awiw 6 0 0 0 6 1-16 0 0 3 1-9 0 0 3 0-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

València CF 2-3 Zienit Sankt Petersburg 16 września, 20:45 (28 005)
João Cancelo 55, André Gomes 73 - Hulk 9, 45, Axel Witsel 76
KAA Gent 1-1 Olympique Lyonnais 16 września, 20:45 (19 601)
Danijel Miličević 68 - Christophe Jallet 58

Kolejka 2 - 29-30 września

Olympique Lyonnais 0-1 València CF 29 września, 20:45 (33 534)
Sofiane Feghouli 42
Zienit Sankt Petersburg 2-1 KAA Gent 29 września, 20:45 (18 095)
Artiom Dziuba 35, Oleg Szatow 67 - Thomas Matton 56

Kolejka 3 - 20-21 października

Zienit Sankt Petersburg 3-1 Olympique Lyonnais 20 października, 20:45 (17 517)
Artiom Dziuba 2, Hulk 56, Danny 82 - Alexandre Lacazette 49
València CF 2-1 KAA Gent 20 października, 20:45 (38 207)
Sofiane Feghouli 15, Stefan Mitrović 72 (s) - Thomas Foket 40

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Olympique Lyonnais 0-2 Zienit Sankt Petersburg 4 listopada, 20:45 (30 173)
Artiom Dziuba 25, 57
KAA Gent 1-0 València CF 4 listopada, 20:45 (19 452)
Sven Kums 49 (k)

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Zienit Sankt Petersburg 2-0 València CF 24 listopada, 18:00 (17 002)
Oleg Szatow 15, Artiom Dziuba 74
Olympique Lyonnais 1-2 KAA Gent 24 listopada, 20:45 (30 206)
Jordan Ferri 7 - Danijel Miličević 32, Kalifa Coulibaly 90

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

València CF 0-2 Olympique Lyonnais 9 grudnia, 20:45 (32 494)
Maxwel Cornet 37, Alexandre Lacazette 76
KAA Gent 2-1 Zienit Sankt Petersburg 9 grudnia, 20:45 (19 978)
Laurent Depoitre 18, Danijel Miličević 78 - Artiom Dziuba 65

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zienit Sankt Petersburg 6 15 5 0 1 13-6 3 0 0 7-2 2 0 1 6-4
2.  KAA Gent 6 10 3 1 2 8-7 2 1 0 4-2 1 0 2 4-5
3.  València CF 6 6 2 0 4 5-9 1 0 2 4-6 1 0 2 1-3
4.  Olympique Lyonnais 6 4 1 1 4 5-9 0 0 3 1-5 1 1 1 4-4

1/8 finału - 16-24 lutego, 8-16 marca
(Losowanie - 14 grudnia 2015, 12:00 - Nyon)

KAA Gent 2-3 VfL Wolfsburg 17 lutego, 20:45 (19 978)
Sven Kums 80, Kalifa Coulibaly 89 - Julian Draxler 44, 54, Max Kruse 60
AS Roma 0-2 Real Madrid CF 17 lutego, 20:45 (55 612)
Cristiano Ronaldo 57, Jesé Rodríguez 86
Paris Saint-Germain FC 2-1 Chelsea FC 16 lutego, 20:45 (46 505)
Zlatan Ibrahimović 39, Edinson Cavani 78 - Mikel John Obi 45
Arsenal FC 0-2 FC Barcelona 23 lutego, 20:45 (59 889)
Leo Messi 71, 83 (k)
Juventus FC 2-2 FC Bayern München 23 lutego, 20:45 (41 332)
Paulo Dybala 63, Stefano Sturaro 76 - Thomas Müller 43, Arjen Robben 55
PSV Eindhoven 0-0 Club Atlético de Madrid 24 lutego, 20:45 (34 948)
SL e Benfica 1-0 Zienit Sankt Petersburg 16 lutego, 20:45 (48 615)
Jonas 90
Dynamo Kijów 1-3 Manchester City FC 24 lutego, 20:45 (53 691)
Witalij Bujalśkyj 58 - Sergio Agüero 15, David Silva 40, Yaya Touré 90

VfL Wolfsburg 1-0 KAA Gent 8 marca, 20:45 (23 457)
André Schürrle 74
Real Madrid CF 2-0 AS Roma 8 marca, 20:45 (76 654)
Cristiano Ronaldo 64, James Rodríguez 68
Chelsea FC 1-2 Paris Saint-Germain FC 9 marca, 20:45 (37 591)
Diego Costa 27 - Adrien Rabiot 16, Zlatan Ibrahimović 67
FC Barcelona 3-1 Arsenal FC 16 marca, 20:45 (76 092)
Neymar Jr 18, Luis Suárez 65, Leo Messi 88 - Mohamed Elneny 51
FC Bayern München 4-2 Juventus FC 16 marca, 20:45 (70 000)
pd.
Robert Lewandowski 73, Thomas Müller 90, Thiago Alcântara 108, Kingsley Coman 110 - Paul Pogba 6, Juan Cuadrado 28
Club Atlético de Madrid 0-0 PSV Eindhoven 15 marca, 20:45 (50 135)
pd. k. 8-7
Zienit Sankt Petersburg 1-2 SL e Benfica 9 marca, 18:00 (17 688)
Hulk 69 - Nicolás Gaitán 85, Ânderson Talisca 90
Manchester City FC 0-0 Dynamo Kijów 15 marca, 20:45 (43 630)

1/4 finału - 5-6 kwietnia, 12-13 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2016, 12:00 - Nyon)

VfL Wolfsburg 2-0 Real Madrid CF 6 kwietnia, 20:45 (26 400)
Ricardo Rodríguez 18 (k), Maximilian Arnold 25
FC Bayern München 1-0 SL e Benfica 5 kwietnia, 20:45 (70 000)
Arturo Vidal 2
FC Barcelona 2-1 Club Atlético de Madrid 5 kwietnia, 20:45 (88 534)
Luis Suárez 63, 74 - Fernando Torres 25
Paris Saint-Germain FC 2-2 Manchester City FC 6 kwietnia, 20:45 (47 228)
Zlatan Ibrahimović 41, Adrien Rabiot 59 - Kevin De Bruyne 38, Fernandinho 72

Real Madrid CF 3-0 VfL Wolfsburg 12 kwietnia, 20:45 (76 684)
Cristiano Ronaldo 15, 17, 77
SL e Benfica 2-2 FC Bayern München 13 kwietnia, 20:45 (63 235)
Raúl Jiménez 27, Ânderson Talisca 77 - Arturo Vidal 38, Thomas Müller 52
Club Atlético de Madrid 2-0 FC Barcelona 13 kwietnia, 20:45 (52 851)
Antoine Griezmann 36, 88 (k)
Manchester City FC 1-0 Paris Saint-Germain FC 12 kwietnia, 20:45 (53 039)
Kevin De Bruyne 76

1/2 finału - 26-27 kwietnia, 3-4 maja
(Losowanie - 15 kwietnia 2016, 11:30 - Nyon)

Manchester City FC 0-0 Real Madrid CF 26 kwietnia, 20:45 (52 221)
Club Atlético de Madrid 1-0 FC Bayern München 27 kwietnia, 20:45 (52 127)
Saúl Ñíguez 11

Real Madrid CF 1-0 Manchester City FC 4 maja, 20:45 (78 300)
Fernando 20 (s)
FC Bayern München 2-1 Club Atlético de Madrid 3 maja, 20:45 (70 000)
Xabi Alonso 31, Robert Lewandowski 74 - Antoine Griezmann 54

Finał - 28 maja

Real Madrid CF 1-1 Club Atlético de Madrid 28 maja, 20:45 (71 942)
pd. k. 5-3
Sergio Ramos 15 - Yannick Ferreira Carrasco 79
Mediolan, Stadio Giuseppe Meazza

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas