m - 6 listopada 2015, 22:25:02 - *.58.protonet.pl

ja - 6 listopada 2015, 22:25:34 - *.adsl.inetia.pl

ELANA - 6 listopada 2015, 22:25:40 - *.189.71.19

dex - 6 listopada 2015, 22:26:26 - *.tktelekom.pl
Ilu kibiców Dolcana w Gdyni ? I dlaczego 0 ?

legia - 6 listopada 2015, 22:26:38 - *.nycmny.fios.verizon.net
wow ale comeback

Sylwucha - 6 listopada 2015, 22:27:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakim cudem Dolcan przegral ten mecz?? Chlopaki podupadli.. Dolcan ekstraklasy juz czas!!! Brawo Krzywy!!!

do ELANA - 6 listopada 2015, 22:27:33 - *.adsl.inetia.pl
A co to jest walka z Torunia?

ave - 6 listopada 2015, 22:27:54 - *.apus-net.pl
Brawo Arka! Kupon uratowany.

AG1929 - 6 listopada 2015, 22:29:26 - *.dynamic.chello.pl
Arka pokazała moc!!!
a ten pan komentator, kolega Kowalczyka, to się nieźle zbłaźnił stwierdzeniem, że mecz powinien być remisowy

KopernikAr - 6 listopada 2015, 22:30:06 - *.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
W Toruniu tylko Arka Gdynia!

WigryF - 6 listopada 2015, 22:32:07 - *.centertel.pl
No Panowie z Arki... To co pokazaliście w drugiej połowie, to ekstraklasa. Walka o każdą piłkę, gryzienie gleby, widziałem mecz w tv i naprawdę super to wyglądało.
I połowa to trochę padaczka była z Waszej strony, ale druga to naprawdę Klasa!
Życzę derbów Trójmiasta w przyszłym sezonie.

Honzo - 6 listopada 2015, 22:32:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arki prawie nikt nie lubi i taka jest prawda a my swoje ARKA GDYNIA!!!!

zgr - 6 listopada 2015, 22:33:04 - *.tor.exit.babylon.network
Jakubskie (Toruń) TAG! Jest nas wielu!

Dzl - 6 listopada 2015, 22:37:00 - *.navarinoinfinity.com (*.1.0.106, 127.0.0.1)
Była chwila zwątpienia.Jest pięknie.TAG!

Dax - 6 listopada 2015, 22:39:10 - *.opera-mini.net (*.217.65.31, 212.2.96.15)
Dolcan dostal w zabki

Max - 6 listopada 2015, 22:45:14 - *.146.136.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mamy lidera, do jutra !!!!!

poznaniok - 6 listopada 2015, 22:58:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cała Wielkopolska pod wrażeniem od 0.2 do 3.2. Szacun, Lech,Areczka, Cracovia!

gość - 6 listopada 2015, 23:11:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzywy: 2 mecze 4 bramki. Czyżby wreszcie nauczył się strzelać?

Areczka - 6 listopada 2015, 23:20:53 - *.146.2.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wraca gdzie jej miejsce!!!

do dex - 6 listopada 2015, 23:20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibiców Dolcana 0,gdyż ten wielki klub jakim jest Arka nie udostępnił trybuny.Na zgłoszone 59 osób przecież im sie nie opłaca wpuścić gości (koszty).To już drugi kolejny mecz w którym Arka niro przyjmuje kibiców Dolcana .Przykre ale prawdziwe

Żółto-Nieb - 6 listopada 2015, 23:23:40 - *.dynamic.chello.pl
W pierwszej połowie oni nas miażdżyli, w drugiej połowie Arka zmiażdżyła Dolcan. Brawo Arkowcy, świetny mecz, piękne zwycięstwo. Brawo trener, doskonałe zmiany. Oby tak dalej. Do soboty jesteśmy liderem.

Andrzej - 6 listopada 2015, 23:25:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moja ukochana Areczka niech w końcu awansuje do EXtry!!!!pozdrawiam wszystkich Fanów ARKI GDYNIA ze Strzelec Opolskich!

tim - 6 listopada 2015, 23:26:07 - *.85-237-168.tkchopin.pl
ale was dużo haha ale was dużo , a jeśli chodzi o kib. gości ,PANOWIE jak Was coś zaskoczyło tzn. jesteście mało zorientowani -tj. taki "klub"

haiti - 6 listopada 2015, 23:36:36 - *.dynamic.chello.pl
wstyd DOLCANIE wstyd !!!!

makos57 - 6 listopada 2015, 23:36:57 - *.rzeszow.mm.pl
Najlepszy mecz Arki w tym sezonie a na pewno jesienią!

Do Tim - 6 listopada 2015, 23:48:23 - *.as13285.net
Ciekawe ile na twój Śląsk przyjdzie na następny mecz w mieście prawie 3 razy większy niż Gdynia

TAG - 7 listopada 2015, 0:09:42 - *.175.238.251.maxnet.net.pl
do dex - 6 listopada 2015, 23:20:54 - acgq221.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopie, zmień dilera
Sandecja do Gdyni przyjechała w dwadzieścia kilka osób i trybuna Gości była otwarta, oszukują Cię chłopczyku ile wlezie

andy - 7 listopada 2015, 0:19:26 - *.play-internet.pl
malinowy nochal mówi o frekwencji ? to taki czerwony nochal z 600 tysiecznego Wrocka, gdzie jest taki klub ze stadionem ( prezentem na juro2012), na który rekordy frekwencji(dolne)w ekstraklapie są pobijane i rekord dolny na molochu ile brzmi maliniaku ? 5 432 ? no to fakt, jestescie namber łan maliniaki

Mark79 - 7 listopada 2015, 0:22:15 - *.088.068.pools.vodafone-ip.de
Nalepa to ten ze Ferenvaros Budapest?

Ewa - 7 listopada 2015, 0:26:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetne zwycięstwo Arki, piękny mecz Arkowcy walczyli do końca, brawo tak trzeba grać panowie...

KSC - 7 listopada 2015, 2:23:48 - *.bb.sky.com
Gratulacje Areczko byle ku awansu ....

RF'08 - 7 listopada 2015, 2:47:12 - *.centertel.pl
Frekwencja w Gdyni jest wręcz żenująca. Piłkarsko - ekstraklasa, kibicowsko - bez komentarza

kolejorz - 7 listopada 2015, 7:01:45 - *.ip.netarea24.pl
WOW Lider I ligi i 3173 ludzi na meczu ?? hmm wejdą do Ekstraklasy, dostaną w placy pare meczy i frekwencja jeszcze spadnie. NIE dla pipidówek w ekstraklasie ~!!

Cluj - 7 listopada 2015, 7:17:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ciekawe ile kasiory "poszło" w przerwie, bo Dolcan całkowicie olał drugą połowę... dziwnie się to oglądało, bo takiej Arki z drugiej połowy nie znałem.

Futi - 7 listopada 2015, 8:29:33 - *.133.8.9
Mnie ta frekwencja, aż tak mocno nie dziwi. Fakt, że mecz na szczycie, ale w taką chłodną pogodę jak wczoraj była też wolałbym zostać w domu. Gdyby ten mecz odbył się z miesiąc temu na trybunach pewnie byłoby 2x więcej kibiców.

mim - 7 listopada 2015, 9:04:06 - *.gdynia.mm.pl

Mariusz - 7 listopada 2015, 9:11:40 - *.dynamic.chello.pl
Frekwencja dramatyczna, w Trójmieście jednak tylko Lechia...
@mim "Ludzie o co wam chodzi,zimno,mokro,transmisja w tv i leniwce oglądali mecz w kapciach pod kocykiem.Proste? " - kolego to jest żałosne, a nie proste!
P.S nie jestem kibicem Lechii

mim - 7 listopada 2015, 9:12:34 - *.centertel.pl

Mariusz - 7 listopada 2015, 9:15:02 - *.dynamic.chello.pl
@Futi "... Fakt, że mecz na szczycie, ale w taką chłodną pogodę jak wczoraj była też wolałbym zostać w domu.." - czytam i nie wierzę jakich żeśmy kibiców się doczekali. To są jeszcze kibice skoro się deszczu boją ?

Futi - 7 listopada 2015, 9:35:33 - *.133.8.9
Napisałem to z perspektywy typowego Janusza, nie ze swojej. Ja oczywiście na pogodę nie zwracam uwagi. Poza tym mecz leciał w TV. Janusz będzie wolał podkręcić sobie kaloryfer i zostać w domu.

mim - 7 listopada 2015, 9:49:04 - *.gdynia.mm.pl
Mariusz,zgadzam się.To jest żałosne.

Wawa - 7 listopada 2015, 9:56:54 - *.play-internet.pl
Ta Arka wejdzie obok Wisly do Ekstraklasy.
Gratulacje za walke determinacje i gre do konca.

cichy - 7 listopada 2015, 10:35:04 - *.adsl.inetia.pl
Zróbcie coś z tymi tekturowymi "krzesłami" bo nikt nie będzie chciał do was przyjechać w obawie o zakaz wyjazdowy ...

bdd - 7 listopada 2015, 10:54:18 - *.134.c66.petrotel.pl
Jaki lider do dzisiaj ten lider to Ĺźaden mider

KKS - 7 listopada 2015, 11:35:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Areczka

arka smies - 7 listopada 2015, 13:35:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ahah o ku*wa widze rekord frekwencji na tym smiesznym stadionie i klubie.
Nie dziwie sie ze na Lechie chodzą ludize z gdyni i widać samochody na gdynskich tablicach w gdańsku

ArkaPrzymo - 7 listopada 2015, 14:27:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czym się tutaj podniecacie, frekwencją??? Przyjdzie czas i na odpowiednią ilość kibiców. Zobaczcie za miedzą, na śmieszną lechu.jkę stadion na 40 tys. a przychodzi ok 7-8 tys. w meczach na tzw. szczycie max. 15-16 tys. i to przy założeniu że 50% otrzymała bilet za 1,-zł. Bo taka jest prawda. Spora część ludzi otrzymuje bilety za darmo w ramach akcji promocyjnych.Godziny meczów to też odrębna historia.

AG Przymor - 7 listopada 2015, 14:28:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

judasz - 7 listopada 2015, 18:00:22 - *.opera-mini.net (*.137.1.219)