Max - 22 listopada 2015, 17:52:59 - *.85-237-179.tkchopin.pl

Pawełek. - 22 listopada 2015, 17:53:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

geo573 - 22 listopada 2015, 17:53:48 - *.dynamic.chello.pl
Jeeest.3 punkciory

Boateng - 22 listopada 2015, 17:53:54 - *.itsa.net.pl
Czy piłkarze Miedzi grają u buka, że znowu w doliczonym czasie gry przegrywają?

varadi - 22 listopada 2015, 17:53:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Jaki był kurs na bramkę w ostatniej minucie ? Szkoda tylko tych kibiców , którzy pojechali z L-cy do Chojnic !!

adam - 22 listopada 2015, 17:55:44 - *.10.67.58
Rozgonić tych przepłaconych piłkarzyków!

aaa - 22 listopada 2015, 17:56:02 - *.petrus.pl
Wreszcie liga oddaje Chojniczance te wszystkie bramki stracone w końcówkach, gramy do końca i to się liczy.

wer - 22 listopada 2015, 17:56:54 - *.opera-mini.net (*.26.190.206)
Szkoda... i znowu w końcówce... tak jak z Rozwojem... brak słów.

sda - 22 listopada 2015, 17:57:40 - *.centertel.pl
Hahah.. Miedź tyle kasy na starych pyrków daje a nic nie grają, średnia wieku ~28 lat gdzie w Bełchatowie średnia jest 21 lat i są wyżej w tabeli. Brawo Tarasiewicz

dd - 22 listopada 2015, 17:58:57 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Za tydzień z Dolcanem pewnie też przegrają :/

varadi - 22 listopada 2015, 18:01:26 - *.ssp.dialog.net.pl
do dd - zależy jaki będzie najwyższy kurs u buka. Rysiek znowu zapewne będzie tłumaczył z miną zbitego psa porażkę tak jak zwycięstwo.

vvv - 22 listopada 2015, 18:01:59 - *.centertel.pl
Hahahaha ekstraklasa haha

Jest Super - 22 listopada 2015, 18:02:22 - *.play-internet.pl
Kuźma przynajmniej miał 2-2 z tym zlepkiem zawodników, a Taraś przerżnął. Brawo wszyscy działacze, brawo dyrektorzy. Miedź potęgą jest i basta. Jak nie spadniecie to można mówić o cudzie, a jak się utrzymacie, to w nowym sezonie chcę widzieć jeszcze lepszych graczy z jeszcze lepszym CV.

kibic - 22 listopada 2015, 18:02:22 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
Nic nowego

miedz - 22 listopada 2015, 18:05:00 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Ty admin masz jakis problem z moim postem?

@1976 - 22 listopada 2015, 18:06:18 - *.dynamic.mm.pl
@1976 - gdzie jesteś? Gdzie ten twój awans? Nadal podobają ci się letnie transfery dziadków?
Bez pozdrowień z Płocka !

.. - 22 listopada 2015, 18:12:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
normalne - trener " artykujący" coś pod nosem i wyrażnie "ZMĘCZONY" to i gra nieciekawa... jaki pan taki kram...
ryś

wer - 22 listopada 2015, 18:13:20 - *.opera-mini.net (*.26.190.206)
Płock, ty si tak nie ciesz bo i tak nie awansujecie burki. Nie macie kasy.
Nie najlepiej wyglądają wasze finanse i dobrze o tym wiesz. Odpuszczanie meczy zacznie sie w rundzie wiosennej. Wspomnisz moje słowa

Lechista69 - 22 listopada 2015, 18:18:14 - *.play-internet.pl
Chojnice pozdrowienia z zaprzyjaźnionego gdańska tylko Lechia.

@wer - 22 listopada 2015, 18:20:26 - *.dynamic.mm.pl
@wer - masz bardzo słabe informacje, bo jest nawet opcja powrotu Orlenu do sponsorowania Wisły, jeśli uda się awansować. Co do wspominania waszych słów to tak jak pisałem - spinaliście się przed sezonem, pisałem że nic z tego nie będzie i efekty widać. Spokojnie, jeszcze sporo kolejek, ale i tak Wisła w tym roku zostanie do końca liderem.

osinski - 22 listopada 2015, 18:21:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę jestem rozczarowany brakiem charakteru trenera. Po pierwsze Miedz nie jest Juventusem. Gdyby miała podobny procent zwycięstw i sukcesów co Juve to każdy napewno wybaczyłby im słabszy mecz w ofensywie zwłaszcza jeżeli jest to poparte strategią i rezultatem. A ze nie ma wyników i styl jest kiepski to każdy sie go czepia. Po drugie Stomil to nie Man City. Osobiście byłem zwolennikiem zatrudnienia Tarasia i szanowałem godzą to jakim był piłkarzem i jakim staje sie trenerem. Nie oczekiwałem od razu cudów natomiast jak narazie to bardzo mnie rozczarowuje jego postawa lecz nie pod względem warsztatu trenerskiego tylko bardziej pod względem tego tłumaczenia sie. Zawsze uważałem ze to gość z jajami i charakterem i ze nie da sobie wejść na głowę. Niestety swoim tlumaczeniem za bardzo zaczyna przypominać swoich poprzedników. Brakuje tej jego iskry

Filo - 22 listopada 2015, 18:31:47 - *.146.129.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Staropolskie przysłowie mówi: "Stary piernik nie wytrzyma kondycyjnie całego meczu" - czas ma młodzież = Nowak od wiosny w pierwszej 11-stce.

kaszub - 22 listopada 2015, 18:40:08 - *.chojnet.pl
mecz wyrównany w I połowie i dość słaby. w drugiej Chojniczanka miała więcej z gry i wygrała zasłużenie. odniosłem wrażenie, że w miarę upływu czasu piłkarze z Legnicy są zadowoleni z remisu. Legniczanie zagrali solidnie z tyłu ale z przodu Miedz pokazała niewiele atutów. Łobodziński bez werwy, wystarczyło dobre przygotowanie motoryczne i agresywna gra żeby go nakryć czapką, o tym, ze gra Garguła dowiedziałem się kiedy speaker wymienił jego nazwisko jak schodził z boiska. sadząc po tym meczu, to pokolenie piekarzy już raczej miedzi nie zbawi. cieszy 3 mecz wygrany Chojniczanki, chociaż jeśli chodzi o grę to jest jeszcze wiele do poprawy.

kaszub - 22 listopada 2015, 18:43:15 - *.chojnet.pl
piłkarzy a nie piekarzy miało być oczywiście. sorki.

paFF - 22 listopada 2015, 18:43:33 - *.centertel.pl
frajerstwo miedzi nie ma granic

spiderwoma - 22 listopada 2015, 18:53:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Trener Tarasiewicz ma moje pełne zaufanie oraz wolną rękę w podejmowaniu decyzji zarówno dyscyplinarnych, jak i finansowych, dotyczących piłkarzy pierwszego zespołu. Oczekuję, że wyselekcjonuje grupę piłkarzy, którzy chcą grać dla Miedzi na miarę oczekiwań jego, moich oraz kibiców. Natomiast nie mam zamiaru zajmować się tymi piłkarzami, których za chwilę w naszym klubie nie będzie".
Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi
ble ble ble

gość2 - 22 listopada 2015, 18:57:07 - *.is.net.pl
Taraś miej honor --odejdź

euGENIUSZ - 22 listopada 2015, 19:19:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
Chwila, jak to było? Błędy indywidualne, jestem zadowolony z dyscypliny taktycznej, jest w nas sportowa złość i gdybyśmy mogli to wyszlibyśmy na boisko jeszcze raz, gol był kwestia przypadku, prowadziliśmy przebieg gry przez cały mecz...

kali - 22 listopada 2015, 19:29:36 - *.anonymouse.org
no i lipa . . .

b - 22 listopada 2015, 19:41:28 - *.146.71.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Adiutanci Śląska polegli.

henio - 22 listopada 2015, 19:49:07 - *.petrus.pl
Zwycięstwo zasłużone MIEDZ słabo , może trochę pograli w 1 połowie ale na 2 połowe zostali w szatni.Chojniczanka starała się prowadzić grę i nagroda przyszła w doliczonym czasie gry.Do poprawy jest dużo u jednych i drugich , i będzie to trzeba przemyśleć w przerwie zimowej.Szacun za zwycięstwo ale panowie praca praca i jeszcze raz praca

Led - 22 listopada 2015, 20:00:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he . Lesne Dziadki !

kibic - 22 listopada 2015, 20:08:22 - *.mlawa.vectranet.pl
Nie jestem kibicem Miedzi ale to co tam wyprawiają przepłacani piłkarze to dramat powinni ich rozgonić kibice i sponsor a inne kluby nie powinni zatrudniać pseudo grajków patrzeć w ich CV brak zaangażowania w wykonywanie zawodu piłkarza

piekary - 22 listopada 2015, 20:28:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zespół realizował założenie taktyczne zadecydowały indywidualne błędy jest progres. Już nie moźemy doczekać się następnego meczu. W Ząbkach gramy o trzy punkty. Ryszard T.

gch - 22 listopada 2015, 22:05:24 - *.cm-5-8c.dynamic.ziggo.nl
Coś pięknego, drugi mecz z rzędu wygrany w ostaniej minucie, dotychczas zazwyczaj to my traciliśmy gole w ostatnich minutach i naprawdę sporo punktów w poprzednim sezonie przez to straciliśmy. Mówiło się wtedy, że Chojniczanka płaci frycowe za brak doświadczenia w I lidze, ale jak widać równowaga w przyrodzie zachowana i to cieszy.

corruption - 22 listopada 2015, 23:32:49 - *.ssp.dialog.net.pl
koPACZE Z LCy obstawiaja przeciwko sobie u bukmacherów w internecie wraz z dyrektorem mowlikiem PEWNE INFO !!!

bumar - 23 listopada 2015, 0:19:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
panie mowlik jak tam sie dzieje lech kiech nie chce grać Derbów z Wartą??? Pozdro Old Miedz i Baziuk I Puchar Polski !!!Warta Old 1912 Poznań!!! Zakaczawie Legnica Rodowici!!!