24 listopada 2015, 22:33:50 - euzi
LM: Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w meczu 5. kolejki grupy E Ligi Mistrzów, w którym jego Roma przegrała na wyjeździe aż 1-6 (0-3) z Barceloną. W 77. minucie reprezentant Polski obronił strzał Neymara, ale wobec dobitki Adriano był bezradny.

24 listopada 2015, 20:45 - Barcelona (Camp Nou)
FC Barcelona 6-1 AS Roma
Luis Suárez 15, 44, Leo Messi 18, 60, Gerard Piqué 56, Adriano 77 - Edin Džeko 90

żółte kartki: Gerard Piqué, Dani Alves, Leo Messi - William Vainqueur.

sędziował: Cüneyt Çakır (Turcja).
widzów: 71 433.

W 77. minucie Neymar (Barcelona) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).
W 82. minucie Edin Džeko (Roma) nie wykorzystał rzutu karnego (Marc-André ter Stegen obronił).

kris - 24 listopada 2015, 22:49:47 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Niesamowicie silna dzisiaj była Barcelona.Wrócił Leo i proszę.Co prawda obrona Romy im czasem wogóle nie przeszkadzała.

marco - 24 listopada 2015, 23:11:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przy jakiejś bramce Szczęsny zawinił?

do; marco - 24 listopada 2015, 23:14:39 - *.dynamic.chello.pl
przy żadnej nie zawinił

:-) - 24 listopada 2015, 23:19:23 - *.146.73.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Szczęsnego - razem z Džeko najlepsi w Romie, z której ogólnie nie było co zbierać, jeszcze sędziowie jej pomogli "widząc" spalone, których nie było. Gdyby była dwucyfrówka nie mogliby mieć goście pretensji.

Matt. - 24 listopada 2015, 23:33:32 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Biedny Szczesny, trafil po prostu na Barcelone w super wysokiej formie.

Ojgen - 24 listopada 2015, 23:44:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kumba Ja ma lord ! Cóż za gradobicie bramek

Domingos - 25 listopada 2015, 10:24:46 - *.enertel.com.pl (*.168.16.52)
Szczęsny w połowie zawinił tylko przy drugiej bramce Messiego gdzie instynktownie sparował strzał wprost pod jego nogi.

@Domingos - 25 listopada 2015, 10:43:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale też nie pomógł. Trudno uznać mecz gdzie wpuszcza się sześć goli za udany.

123 - 25 listopada 2015, 12:59:08 - *.189.c94.petrotel.pl
"Wesoła" grupa. 42 bramki w 5 meczach.

taklepiej - 25 listopada 2015, 13:02:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny , wpuścił 6 goli a jego drużyna strzeliła 1.

khris - 25 listopada 2015, 13:29:38 - *.elk.mm.pl
6 goli w sieci to raczej nie jest powód do dumy. Szczęsny zagrał tak samo słabo jak cała Roma. Po włoskiej drużynie spodziewałem się więcej ale takiego piachu to w ogóle.

Mądry - 25 listopada 2015, 14:07:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rezerwowy bramkarz rep.Polski obronił rzut karny w LM grając przeciwko Barcelonie.
Będąc bramkarzem Romy.

ha ha ha! - 25 listopada 2015, 15:04:15 - *.badexample.net
śmiech na sali. Laluś Szczęsny niech sobie fajeczkę zapali pod prysznicem, wyleci za to tak samo jak wyleciał z Arsenalu, i niech sobie jeszcze więcej słit foci zrobi z tą ukraińską pseudocelebrytką......

mobil73 - 26 listopada 2015, 8:06:55 - *.play-internet.pl
przy takich warunkach fizycznych to kazdego karnego powinien wciagac nosem,ale to b.dobry bramkarz...i im starszy bramkarz-tym lepszy...moze grac spokojnie do 40stki...