24 listopada 2015, 22:34:37 - euzi
LM: Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu, a jego drużyna wygrała 4-0 (3-0) w meczu 5. kolejki grupy F Ligi Mistrzów z Olympiakósem. Dla reprezentanta Polski to piąte trafienie w obecnej edycji Champions League.

24 listopada 2015, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-0 Olympiakós SFP (Pireus)
Douglas Costa 8, Robert Lewandowski 16, Thomas Müller 20, Kingsley Coman 69

żółte kartki: Jérôme Boateng - Luka Milivojević.
czerwona kartka: Holger Badstuber (53. minuta, Bayern, za faul taktyczny).

sędziował: Jonas Eriksson (Szwecja).
widzów: 70 000.

Lewandowskiego w 56. minucie zastąpił Mehdi Benatia.

polak - 24 listopada 2015, 22:39:33 - *.in-addr.broadbandscope.com
"wystarczy", ze Lewy zdobedzie jakis medal z Polska, badz zostanie krolem strzelcow ME czy MS i z bomby zostanie najlepszym pilakrzem w historii polskiej pilki. juz ma 3 mistrzostwa w 3 ruzynych klubach, 2 krole strzelcow i wciaz 27lat
jedziesz robert, bo lato juz za dlugo na naszych ustach jest.

ueo - 24 listopada 2015, 22:41:39 - *.79.205.124
...a pozniej wyłysieje albo bedzie rudy i zostanie prezesem pzpn.

kris - 24 listopada 2015, 23:08:44 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
@ueo,hahaha dobre.Co do meczu to pierwsza połowa dobra,również w wykonaniu Badstubera.Później po jego czerwonej,zejściu Lewego i oczywiście kontuzji Robbena ,wiele się zmieniło.Ale tempo i pressing w pierwszej,szacun.

Matt. - 24 listopada 2015, 23:31:29 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Badstuber to najwiekszy pechowiec na swiecie. Szacun dla Bayernu za cierpliwosc co do niego.

bb - 25 listopada 2015, 5:26:22 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Znowu 20 minut i po meczu

what? - 25 listopada 2015, 6:46:45 - *.137.253.78
Do Legii był za słaby,noe poznali się...buahahaha

ASSA - 25 listopada 2015, 11:44:50 - *.zychlin.vectranet.pl
Nie nastawiałbym się tak na te ME.Całkiem możliwe że mogą się nie odbyć.

sjk - 25 listopada 2015, 15:58:21 - *.dynamic.chello.pl
Muller jest kreatywny a Lewy to taki typowy d)obijacz!

kris - 25 listopada 2015, 20:13:36 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
@sjk. Jestem innego zdania,co do Lewego.Co prawda ich pozycje na to wskazują,bo w końcu Lewandowski jest napastnikiem a Müller pomocnikiem,ale oglądając dosłownie każdy mecz Bayernu,wyraźnie widać Roberta zmieniającego pozycje a i udzielającego się na środku,niczym "dziesiątka" i przecinającego podania kiedy Bayern się rozpędza w ataku niczym w piłce ręcznej.W każdym w miarę wyrównanym meczu cofa się co zauważył też ostatnio Zidane chwaląc Roberta.Zresztą być z przodu i szukać odpowiedniego miejsca na wykończenie,to jest jego praca i wykonuje ją niesamowicie efektywnie a i nierzadko efektownie.

LEO - 25 listopada 2015, 20:56:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl