26 listopada 2015, 22:54:51 - dyrovski
LE: Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Ajaxu w wygranym 2-1 (1-1) meczu 5. kolejki grupy A Ligi Europy z Celtikiem. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. Było to jego drugie trafienie w obecnej edycji rozgrywek. Ponadto Milik zaliczył asystę przy drugiej bramce Ajaxu.

26 listopada 2015, 21:05 - Glasgow (Celtic Park)

- 26 listopada 2015, 22:58:46 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie info, że formella nominowany przez fife na piłkarza roku wszechświata?

typer - 26 listopada 2015, 22:59:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
dzięki arek zamykałeś mi kupon

guizmo - 26 listopada 2015, 23:00:25 - *.elisa-laajakaista.fi
Formella to powinien obronca prawy albo lewym zostac. Podawac do tylu, zadnej inicjatywy, boi sie podejsc, kompletne zero w ofensywie, do pilki tez sie boi podejsc.

marco - 26 listopada 2015, 23:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadza się, formella nadawałby się na bocznego obrońcę, zadziorny, twardy ale za słaby technicznie na skrzydłowego, brak dryblingu.... thomalla na bramkę...

kris - 26 listopada 2015, 23:07:52 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Oglądałem i muszę przyznać że z przyjemnością.Tempo meczu było zaj....te,również w drugiej połowie mimo że walka była dosłownie wręcz.Sporo błędów z obu stron również z tego powodu.Ajax ogólnie lepszy. Dobry mecz Milika.Kibice Ajaxu też postarali się o dobry klimat.Ćerny strzelił drugą bramę ale akcja Milika przednia.Sanogo,ten niby z Arsenalu strasznie cienki jest.

G - 26 listopada 2015, 23:11:27 - *.echostar.pl
Szkoda, że na wiosnę już w pucharach nie pogra raczej - Ajax jest w takiej sytuacji jak... nasze kluby, musi wygrać z Molde i liczyć na porażkę Turków (ma gorszy bilans).

Arek - 26 listopada 2015, 23:42:58 - *.static.ip.netia.com.pl
@typer, proszę bardzo

xx - 26 listopada 2015, 23:47:08 - *.238.131.63
haha Formella to niezły grajek ha ha

sgh - 27 listopada 2015, 1:08:50 - *.dynamic.chello.pl
Najzdolniejszy przedstawiciel rocznika otwierającego pokolenie gimbazy (czyli takich co nie wiedzą co to pegasus )
Brawo!

Mądry - 27 listopada 2015, 7:46:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mamy najlepszych napastników świata.
Ograliśmy mistrzów świata.
Zdobędziemy Mistrzostwo Świata !!!

Killua - 27 listopada 2015, 9:52:26 - *.instalnet.com.pl
@G Sytuacja holenderskich klubów i tamtejszej ligi staje się bardzo interesująca. W LE żaden z trzech klubów nie nastukał punktów. A tu za sezon 2011/12 odpada im niebotyczne 13,600 pkt z rankingu, po stracie których na chwilę obecną holenderska liga ląduje na 16. miejscu. Jednocześnie AZ Alkmaar i FC Groningen nie mają żadnych szans na awans, Ajax wydaje się mieć iluzoryczne (Fenerbahce u siebie musiałoby przegrać z Celtikiem, który szans na awans już nie ma). Cała nadzieja, że 2 miejsca w LM obroni im PSV... które w takim wypadku chyba lepiej, żeby "spadło" do LE ;) Dziwnie będzie myśleć o holenderskiej lidze, że jest na poziomie austriackiej, chorwackiej, duńskiej, czy polskiej... ;D

LEO - 27 listopada 2015, 18:42:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek

Ikechukwu - 30 listopada 2015, 9:50:34 - *.toya.net.pl
Jeśli chodzi o Formellę to bez napinki z Niego do mistrzostw U-21 zostało jeszcze trochę czasu ... więc spokojnie się rozwinie ale lepiej było by gdyby wchodził z ławki na ostatnie 20 minut w roli dżokera bo wystawianie go od pierwszej minuty to zbyt wygórowane zadanie dla tego piłkarza !!!!