9 grudnia 2015, 22:35:00 - euzi
LM: Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski swoimi dwoma trafieniami dał Bayernowi wyjazdowe zwycięstwo 2-0 (0-0) w ostatnim meczu grupy F Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb. Reprezentant Polski w obecnej edycji Champions League ma już na koncie siedem bramek.

9 grudnia 2015, 20:45 - Zagrzeb (Stadion Maksimir)
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 FC Bayern München
Robert Lewandowski 61, 64

żółte kartki: Gonçalo Santos, Josip Pivarić, Eduardo (Dinamo).

sędziował: Martin Strömbergsson (Szwecja).
widzów: 19 681.

W 88. minucie Thomas Müller (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna już wcześniej zapewniła sobie awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca.

menda - 9 grudnia 2015, 22:36:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ahh ten Muller, szkoda, ze nie zostawił Lewemu...

vhs - 9 grudnia 2015, 22:36:45 - *.bielsk.net (*.168.1.133)
Szkoda, że Mueller nie oddał karnego, ale dobry i dwu-pak ;)

Gc - 9 grudnia 2015, 22:39:00 - *.tktelekom.pl
Trzeba było Lewemu dać wykonać tego karnego, a nie znowu Niemieć zmarnował. Mogli wyrównać rekord strzelecki Ligi Mistrzów.

G - 9 grudnia 2015, 22:43:36 - *.echostar.pl
Lewandowski we wszystkich rozgrywkach w tym roku kalendarzowym (Bundesliga, Puchar Niemiec, LM, reprezentacja) zdobył 48 goli - i może na tym nie koniec, bo jeszcze 2 mecze ligowe przed nim. To już jest poziom Messiego faktycznie.

acarax - 9 grudnia 2015, 22:45:27 - *.183.122.38.umts.static.t-mobile.pl
Robuś jest fantastyczny.

desmond - 9 grudnia 2015, 22:45:43 - *.155.188.78
Lewandowski w 1,5 sezonu zdobył już tyle bramek (47) w Bayernie ile Mandzukic przez 2 sezony. Nieźle.

obiektywny - 9 grudnia 2015, 22:46:35 - *.dynamic.chello.pl
Dziewięć goli w tym sezonie Ligi Mistrzów Lewego, szkoda tylko że z tego aż pięć strzelił ogórkom z Zagrzebia.

do G - 9 grudnia 2015, 22:46:48 - *.dynamic.mm.pl
Nie zapomnij o pucharzze niemiec jeszcze

Mądry - 9 grudnia 2015, 22:47:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jednak Chorwacja ma klub w LM.
A Polska NIE i to już bardzo długo.Fajnie że był ten awans w 95 i 96 roku tylko od tych miłych chwil mija 20 lat !!!
To jakieś przekleństwo,jakaś ogromna porażka całego Państwa...
To porażka całej polskiej piłki nożnej.

hol - 9 grudnia 2015, 22:51:24 - *.220.154.34
jak wszyscy dojdą do pełni sił, to Barca będzie mogła Bayern w pompkę cmoknąć
.................................
Lewandowski
Douglas Costa(Ribery), Muller(Gotze), Robben(Coman)

Brawo Lewy.Fajne bramy.
W innym meczu Bayer-Barcelona końcowe 5minut to powinny być trzy bramki dla Bayeru ale Bellarabi zachowywał się jak w meczu z Polską.Słusznie Hernandes się wku..iał.Sam Ciciorito czy jak mu tam,zaje...ty jest.

kriss - 9 grudnia 2015, 22:59:54 - *.dynamic.chello.pl
A myslalem ze kosmici przylecieli ;)

Fafał - 9 grudnia 2015, 23:19:52 - *.dynamic.chello.pl
A Giroud strzelił 3!!!

kris - 9 grudnia 2015, 23:21:36 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
@kriss bo przylecieli,w postaci nowego rządu co wybiera sędziów z czasów komunizmu.

ijad - 9 grudnia 2015, 23:38:19 - *.151.82.158
obiektywny-
A Cristiano 6 Malmoe i 3 Donieckowi, z czego 2 z karnych

ijad - 9 grudnia 2015, 23:41:52 - *.151.82.158
Update.
Przepraszam za nie dopatrzenie.
Cristiano wszystkie bramki strzelal Malmoe i Donieckowi.
Pozdrawiam

Rafał - 9 grudnia 2015, 23:47:23 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
Czym sie podniecacie,Lewy to drewno,strzela tylko takim ogórkom jak Dinamo.Boniek i Nawałka do dymisji.

@kris
Z czasów komunizmu to był cały poprzedni rząd oszuście.

ggggg - 10 grudnia 2015, 14:54:43 - *.55.65.9
kiedyś taki news był by na niebiesko, ale dzięki lewemu to już standardowy news

Kolo - 10 grudnia 2015, 17:02:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Lewy to jednak wiesniak jakich mało widać było jak prosił Mullera żeby pozwolił mu wykonywać 11 a kiedy Niemiec ńie strzelił to zaczął mu bić brawo

LEO - 10 grudnia 2015, 19:10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert Real niech sprawdza kasę

kris - 10 grudnia 2015, 20:52:00 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
I kto tu jest oszustem?Nie siej propagandy.Ja nie popierałem PełO a co do nowego sędziego z Krosna to sobie sprawdź.@ASSA. Zajrzałem tu bo oglądam strasznie nudny mecz Ajax-FK Molde.Milik tak sobie dzisiaj.Niby próbuję w tym polu karnym,ale do piłki dojść mu ciężko.Szkoda go trochę.

ASSA - 10 grudnia 2015, 21:23:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kris
Nie sieję propagandy.
W tym akurat mistrzami są Partia Oszustów,PeSeL,Nowoczesny bankster itd.
A także zakłamane me(n)dia.
Co do sędziego z Krosna,sprawdzę sobie.
Ale nawet jeśli to prawda,to co to zmienia?
Poprzedni rząd,konkretnie koalicja PO-PSL to zakamuflowana żydokomuna.
Więc nawet jeden taki sędzia "z PIS-u" jest jak kropla w morzu w porównaniu do tego co było.
Na marginesie - nie jestem fanatykiem PIS-u,po prostu nie słucham medialnej propagandy.

kriss - 10 grudnia 2015, 22:24:30 - *.play-internet.pl
no to przylecieli. 235-u ufoludków w nocy spisuje przeciwko 38-u milionom Polaków :/

kris - 10 grudnia 2015, 23:39:17 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
"Więc nawet jeden taki sędzia z PIS-u..." Chciałbym @ASSA żebyś wiedział że sędziowie to nie politycy.W obu partiach,czy to PO czy też PIS pracują ze sobą ludzie ,którzy kiedyś byli po przeciwnych barykadach.Jednak sędzia który karał ludzi za to że walczyli o wolną Polskę a teraz jest znów na tym samym miejscu,to coś jest nie tak.

Nd - 11 grudnia 2015, 9:05:17 - *.opera-mini.net (*.154.81.251)
A tu jak zwykle poziom komentarzy rowny tym z obetu dzieciarnia taka ze glowa mala masakra jakas, ten lortal spadl na psy