22 lutego 2016, 19:52:31 - dyrovski
Wisła wciąż bez wygranej

W meczu kończącym 23. kolejkę Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna 1-1 (1-0). Gola dla gospodarzy strzelił Wilde-Donald Guerrier. Goście odpowiedzieli trafieniem Krzysztofa Danielewicza. Dla "Białej Gwiazdy" był to ósmy mecz bez zwycięstwa z rzędu.

Pierwszy strzał w tym spotkaniu w 7. minucie oddali goście. Krzysztof Danielewicz uderzył z rzutu wolnego, ale piłka poleciała nad poprzeczką. Następnie próbę podjął Jakub Świerczok, jednak strzał był zbyt słaby i Michał Miśkiewicz bez trudu złapał futbolówkę. W 17. minucie dobrą sytuację do zdobycia bramki stworzyła sobie Wisła. Witalij Bałaszow dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, lecz Zdeněk Ondrášek nie spodziewał się, że piłka do niego trafi i nie zdołał oddać celnego strzału. Dwie minuty później gospodarze strzelili gola. Boban Jović kopnął mocno zza szesnastki, jednak futbolówka nie leciała w światło bramki, ale świetnie w tej sytuacji odnalazł się Wilde-Donald Guerrier, który strzałem wślizgiem pokonał Džiugasa Bartkusa.

W 36. minucie Danielewicz ponownie uderzył z rzutu wolnego, lecz i tym razem niecelnie. Trzy minuty przed przerwą Danielewicz podał do Świerczoka, a napastnik łęcznian poradził sobie z pilnującym go Rafałem Pietrzakiem, po czym oddał niecelny strzał z linii pola karnego. W 44. minucie mocno zza szesnastki kopnął Grzegorz Piesio, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

W drugiej części spotkania pierwszą dobrą okazję stworzyli sobie krakowianie. Ondrášek z lewej strony boiska zacentrował w pole karne, a niecelnie z bliska uderzył Paweł Brożek. W 54. minucie Patryk Małecki oddał strzał zza szesnastki, lecz golkiper gości pewnie złapał futbolówkę. Jedenaście minut później było blisko wyrównania. Marquitos dośrodkował w pole karne, gdzie Świerczok chciał opanować piłkę głową, jednak zrobił to w taki sposób, że Miśkiewicz z problemami wybił ją na rzut rożny.

W odpowiedzi Jović zacentrował w szesnastkę gości, a głową uderzył Ondrášek, ale futbolówka poleciała obok bramki. W 75. minucie Świerczok trafił w słupek, a kilka chwil później Górnik doprowadził do remisu. Łukasz Mierzejewski dośrodkował w pole karne, a precyzyjnym strzałem głową gola strzelił Danielewicz. Sześć minut później próbę z rzutu wolnego podjął Marquitos, jednak minimalnie się pomylił.

22 lutego 2016, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Łęczna
Wilde-Donald Guerrier 19 - Krzysztof Danielewicz 76

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 5. Boban Jović, 6. Arkadiusz Głowacki, 26. Richárd Guzmics, 2. Rafał Pietrzak - 7. Witalij Bałaszow (82, 9. Rafał Boguski), 19. Tomasz Cywka (85, 10. Denis Popovič), 8. Alan Uryga, 14. Zdeněk Ondrášek, 77. Wilde-Donald Guerrier (52, 88. Patryk Małecki) - 23. Paweł Brożek.

Górnik: 12. Džiugas Bartkus - 22. Łukasz Mierzejewski, 17. Radosław Pruchnik, 24. Tomislav Božić, 26. Damian Jakubik - 15. Grzegorz Bonin (56, 21. Marquitos), 93. Łukasz Bogusławski, 77. Krzysztof Danielewicz, 45. Przemysław Pitry (87, 5. Łukasz Tymiński), 8. Grzegorz Piesio - 10. Jakub Świerczok.

żółte kartki: Głowacki, Guzmics - Bogusławski.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 9110.

siwewlosy - 22 lutego 2016, 19:52:53 - *.dynamic.chello.pl
Już bałem się, że piłkarze Górnika Łęczna stresują się moją osobą, bowiem ile razy byłem na ich meczu, to nic nie grali. Pierwsza połowa to potwierdzała, ale w drugiej się przełamali. W pierwszej części natomiast przełamała się Wisła i strzeliła w końcu bramkę za sprawą szybkiego Donalda, który przypomina mi trochę Kalu Uche. Szkoda, że musiał przedwcześnie opuścić boisko, bo Małecki nie jest w stanie go zastąpić na lewej stronie. Na prawej stronie ten nowy Bałaszow też powinien walczyć niczym w Zagłębiu Donieckim o każdy metr kwadratowy pola, a często odstawiał nogę zupełnie jakby nie chciał strzelić Litwinowi... kto tam wie, co w ich głowach się kombinuje? Łęczna ambitnie, gdyby wszyscy grali tak walecznie jak w końcówce ten młody Góral Łukasz Tymiński, to mogliby pokusić się o 3 punkty.

Przemek - 22 lutego 2016, 19:53:09 - *.adsl.inetia.pl
Wisełka w końcu progres formy. Po 6 porażkach w ekstraklasie w końcu przyszedł czas na zdobycz punktową. To chyba i tak za mało bo pamiętam czasy Henia Kasperczaka kiedy to byłem z dziadkiem na meczu z Lazio Roma. To były mecze i to były czasy. Wspominam także te chwile kiedy przez meczem na Reymonta rozbrzmiewał Hymn Ligi Mistrzów, gdzie obecnie zasiadają chyba już najwierniejsi kibice. Jeżeli chodzi jeszcze o niniejszy mecz to w 80 minucie dopiero zauważyłem, że w Wiśle znowu gra Małecki i od razu nasunęła mi się taka myśl: Jaki Patryk taka Wisła. To tyle bo bateria w telefonie mi pada ale może uda się to wrzucić w necik… po meczu idę z dziadkiem na PKP ponieważ mamy pociąg o 22:02 na Śląsk Cieszyński.

Tomek - 22 lutego 2016, 19:53:29 - *.telekomunikacjawschod.pl
Łęczna lepsza

Hutnik NH - 22 lutego 2016, 19:53:52 - *.noc.fibertech.net.pl
Gdzie tam było 9 tysięcy ludzi? :O

hyperion - 22 lutego 2016, 19:53:58 - *.markom.krakow.pl
miód na moje serce...choć szkoda, że nie przegrali..

rafał - 22 lutego 2016, 19:55:47 - *.222.58.154
Brawo za walkę Górnik z beznadziejną Wisłą. W końcu punkt na tym stadionie. Wielki bluzgający Kraków i na meczu 9 tysięcy? Na oko to tam 5 nie było

dziki - 22 lutego 2016, 19:55:54 - *.68.77.159.brzesko77.tnp.pl
nigdy nie spadnie!! Wisełka!! nigdy nie spadnie !!!

9tysięcy - 22 lutego 2016, 19:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z perspektywy telewizora nie było 4tysięcy, kartonowych widzów też nie widziałem, wiem że stadion jest duży ale by uzyskać wynik 9tysięcy trzebaby zapełnić chociaż1/3 wszystkich miejsc, a tam ciężko było uchwycić zajęte siedlisko...

KSC - 22 lutego 2016, 19:56:27 - *.net-bis.eu
hahahahahaha

KKK - 22 lutego 2016, 19:56:35 - *.eaw.com.pl
Wisła zero kondycji a następny mecz Głowacki i Guzmics pauza.. Oj będzie walka do końca o utrzymanie

do Przemek - 22 lutego 2016, 19:57:54 - *.7-1.cable.virginm.net
Przemek jak pamietasz hymn Ligi Mistrzow przy Reymonta to chyba jestes starszy od dziadka siwewlosy :P

A - 22 lutego 2016, 19:58:58 - *.dg-net.pl
Z Pawlowskim nic dobrego nie wyjdzie . Cupial po raz kolejny sie przejechal zatrudniajac czlowieka ktory nie wymaga kosztow bo go nikt nie chce .

TW_Bolek - 22 lutego 2016, 19:59:06 - *.centertel.pl
Ale propaganda z tymi rzekomymi 9k. Jak tam było tyle ludzi co w Niecieczy w sobotę to max. Górnik lepszy szkoda, że dali zdobyć Wiśle punkt, ale i tak kolaborantka SB walka o utrzymanie do 37 kolejki

Stańczyk - 22 lutego 2016, 19:59:19 - *.dynamic.chello.pl
Przemek z dziadkiem dziś PKP? Oj chyba dziadek sobie dobrze łyknął z piersiówki, że dziś nie swoim samochodem ;) Pozdrawiam i czekam na kolejny weekend na fanpage'u i oczywiście tutaj!

wRedny - 22 lutego 2016, 19:59:24 - *.mmj.pl
Dwa zespoły z bogatą historią na spadkowym to będzie hit jak się sezon zakończy i Wisła i Górnik spadną. a do ludzi z 90 minut dlaczego ten news wyróżniony a wczorajszy z Wielkich Derbów Ślaska nie ?

Olo - 22 lutego 2016, 19:59:46 - *.74.86.193
Zamknął wam te szczurze ryjki Danielewicz

lubelak - 22 lutego 2016, 20:00:11 - *.ennet.pl
Wisła slaba akurat jej pozycja w tabeli odzwierciedla to co dzialo sie na boisku moga miec klopoty w tym sezonie by sie utrzymac biorac pod uwage jeszcze klopoty organizacyjno-finansowe.Gornik tylko momentami gral dobrze,tez niewiele mu sie udawalo.
Nie wiem dlaczego Marcos nie moze grac na boisku razem z Boninem czy Nowakiem zdaniem Szatalowa,moze trener to przemysli i w nastepnym meczu ustawi inaczej wyjsciowa 11-ke bo Marcos ma potencjał jak na polskie warunki.
Mecz ogolnie sabiej niz przecietny niewiele skladnych akcji i emocji.

piotras by - 22 lutego 2016, 20:00:20 - *.awacom.net
Ta Wisła cienka jest .obecnie widać gołym okiem że to najsłabsza ekipa w lidze.

ruski - 22 lutego 2016, 20:00:33 - *.ennet.pl
Ja słyszałem ze Wisła wprowadziła nowatorki system sprzedaży biletów. 2 w cenie jednego ale tylko kupujący może się nim posługiwać. Dlatego w kasie sprzedano 9 tys biletów natomiast widzów było 4,5 tys.
Co do meczu to kopanina. jedni i drudzy mieli sporo szczęścia. Świerszczok i Ondrasek mieli swoje sytuacje.

Olo - 22 lutego 2016, 20:00:48 - *.74.86.193
Głowacki emerytura co Ty tu robisz...;)

STO(L)ICA - 22 lutego 2016, 20:00:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ja patrzę co ja widzę milicjanci w pierwszej lidze, brawo Górnik byliście lepsi i powinniście wygrać. wisła dno i na trybunach i na boisku.

Tjrjrj - 22 lutego 2016, 20:00:53 - *.satfilm.com.pl
Sędzia dzisiaj pozwalał grać. Piłkarze wykorzystali te warunki i zagrali dobry mecz.

Kilowat - 22 lutego 2016, 20:00:57 - *.adsl.inetia.pl
Tydzień temu już to napisałem. PAWŁOWSKI OUT!

Mario - 22 lutego 2016, 20:01:06 - *.dynamic.chello.pl
wisła kraków a co to kurcze jest?? a co to kurcze jest??

Kamil - 22 lutego 2016, 20:01:25 - *.dynamic.chello.pl
Małecki to się nadaje... Pogoń ogórka oddała i się cieszy.

Bromcik - 22 lutego 2016, 20:01:29 - *.106.132.240
Taki klub zasłużony dla Polski a tutaj 14 miejsce... żal dvpę ściska jak się patrzy na tabelę, no ale cóż - taka jest na razie rzeczywistość. Wisła, grupa spadkowa raczej, coraz bardziej prawdopodobna, hahaha

Rollo - 22 lutego 2016, 20:01:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No witam pieski. A cóż was tak mało ? Sesja na AGH się skończyła ? I widzę że wam wygraną z głowy były piłkarz Cracovii wybił. Oby tak dalej - kurs 1 liga !

Expert - 22 lutego 2016, 20:03:04 - *.centertel.pl
To Wiselka moze poleciec w tym sezonie do 1 ligi telefonika sie wykrusza,musza sie jeszcze wzmocnic bo 1 liga czeka,Wolskim bylym pilkarzem Legii sa zainteresowani.Pierwsza do spadku i tak jest ta druzyna co wczoraj w zabrzu na Paradzie Rownosci przegrala tak wazny derbowy mecz ogolem bez walki.

1920 - 22 lutego 2016, 20:03:55 - *.sileman.net.pl
wisla i ksg ...1 liga

Kamil - 22 lutego 2016, 20:03:55 - *.dynamic.chello.pl

Pan - 22 lutego 2016, 20:05:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol byłego piłkarza Cracovii po centrze byłego piłkarza Cracovii. Auuuuuuuuuuuu, auuuuuuuuuuuu, auuuuuuuuuuu

Rafel - 22 lutego 2016, 20:06:44 - *.218.124.102
Pierwsza liga już się zbliża już puka do mych drzwi...

KONIU - 22 lutego 2016, 20:06:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła około 75 minuty stanęła na boisku, uważam że wynik raczej sprawiedliwy, choć Górnik zostawił po sobie nieco lepsze wrażenie. Ciekawie zapowiada się kolejna kolejka, w której Górnik zagra z Koroną, a Wisła z Podbeskidziem, typowe mecze o punkty sąsiadów w tabeli.

WGW - 22 lutego 2016, 20:07:55 - *.play-internet.pl
TYLKO GÓRNIK ŁĘCZNA!!! wisełka w 1 lidze bedzie ładnie wyglądać! hahaha

DementorKS - 22 lutego 2016, 20:09:44 - *.146.9.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Krzysiek !

as - 22 lutego 2016, 20:10:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
miodzio

tatar - 22 lutego 2016, 20:11:02 - *.play-internet.pl
Co robią w Wiśle małecki i ten rusek? Panie Cupiał pogoń w końcu tych transferowych specjalistów.

rafalski - 22 lutego 2016, 20:16:30 - *.centertel.pl
Na plus Jakubiak i mierzejewski były piłkarz dolcanu z powodzeniem dal by sobie rade w legii w rywalizacji z brzeskim i hlouskiem cienko grał danielewicz ale swoje zrobił i strzelił bramkę na koronę w sobotę potrzebne są zmiany w pomocy widoczny brak Nowaka i mimo wszystko nikitovica gdyż będzie to mecz walki do ostatniej minuty

daniel36 - 22 lutego 2016, 20:21:02 - *.40.249.163.threembb.co.uk
9 tyś ludzi???wy sobie jaja robicie?3,5 to maks,maks...

FARMAZON - 22 lutego 2016, 20:26:10 - *.centertel.pl
Wisła jak rasowa resortowka - dezinformacja przede wszystkim. W tabeli 14 miejsce - ale twierdzą że grają o puchary na widowni ze 4 tysiące ludzi - ale podają 9110, o 4 osoby więcej niż na ostatnim meczu u siebie Cracovii PARODIA skończą jak ich guru Bolek

rafalski - 22 lutego 2016, 20:26:57 - *.centertel.pl
Malecki to stylizuje się na księdza jedyny minus u Jakubiak to buty wygląda to z daleka tak jak by na budowie pracował Damian nie lepiej ubrać klasycznego Adidasa z lat 70

antek - 22 lutego 2016, 20:28:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I po kuponie

kosa - 22 lutego 2016, 20:30:28 - *.dynamic.mm.pl
Brawo gornik, przed meczem wzieliby punkt ale po pewnie maja niedosyt. maja pomysl na rozegranie akcji a to w naszej ekstraklasie nie codzienna sytuacja. gdyby bylo wiecej dokladnosci to kilka akcji bylo bardzo ladnych. troche brakuje mi rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia. bartkus solidny bramkarz. pewnyy na przedpolu dobrze gra nogami jak narazie, brakuje mi leandro, w pomocy srednio ale jak na takie nazwiska to nawet nawet, swierczok sie rozkreca coraz lepiej, moglby byc szybszy i miec lepszy drybling. brawo szatalow ale o utrzymanie bedzie ciezko

Do STO(L)I - 22 lutego 2016, 20:34:54 - *.146.132.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chyba zapomniałeś że twój komunistyczny klub także był powiązany z milicją...

rafalski - 22 lutego 2016, 20:39:26 - *.centertel.pl
6 milionów budżet to nie ma szans na utrzymanie na papierze wiadomo kasa sama nie gra gdzie korona 18 Wisła.k 30 KGHM zagłębie 25 Lechia 40 Jagiellonia 20 Lech 50 piast 20 Cracovia 20 Legia 120 to o czym my mówimy jak wejdą do czołowej 8 to będzie cud

(L)EGIONIS - 22 lutego 2016, 20:40:42 - *.174.116.169
Brawo Górniczku ! ! !
Pozdrawiam !

lucek - 22 lutego 2016, 20:42:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
jestem kibicem WISŁY ale takiego dna od czasu MOSKAŁA nie było ŻENADA

jasko - 22 lutego 2016, 20:43:00 - *.play-internet.pl
Jak to jest w życiu!? W ostatnim sezonie ostatni mecz z Leszkiem. Nie chciała Wisła wygrać aby Legia nie zdobyła majstra. To w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie.

yoz - 22 lutego 2016, 20:44:21 - *.tel.tkb.net.pl
Potrzebny jest Wiśle potężny sponsor który by udzwigną finanse i znowu by grali i najwyzsze cele - Czy taki Orlen nie moze zainwestować w Wisłe ? Jest spora rzesza sponsorów w Polsce - niech ktoś w końcu zajdzie do tych wiślackich drzwi... Panie Bednarz - dlaczego pan nic w tym kierunku nie robi - a może jest pan do końca Legionistą?

kibic - 22 lutego 2016, 20:54:16 - *.play-internet.pl
myślałem że się dzisiaj polplacze ...przecież to niemożliwe żeby moja ochana Wisełka była taka słaba...
I do tego jeszcze spóźniłem się na PKS i musiałem wracać stopem do mnie na wieś .

kibic - 22 lutego 2016, 20:55:54 - *.play-internet.pl
Ale mam nadzieję ze będzie lepiej bo jak nie to chyba zacznę chodzić na Puszczę Niepołomice bo bliżej i szansa na sukceswieksza. A po co chodzić na mecze jak sukcesów nie ma ??!!!

tomekk - 22 lutego 2016, 20:57:40 - *.237.91-rev.victor.pl
Ale ten Głowacki ma pecha.
Na jesieni w Bielsku nie zagrał z Podbeskidziem i na wiosne w Krakowie nie zagra z Podbeskidziem z powodu... nadmiaru kartek jak pech to pech

Lolo - 22 lutego 2016, 20:58:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepsi byli komentatorzy meczu - no dzisiaj Wisła trzy punkty za tydzień trzy. Panowie gramy o puchary!!!

yoz - 22 lutego 2016, 20:59:44 - *.tel.tkb.net.pl
Dobry kierunek dla Wisły - Odmłodzić skład - postawić na wschodzących 20 latków szukać ich w 3 lidze oraz 4 lidze - postawić na skauting - wtedy Wisła sie odbuduje - krakowski ma b dobry potencjał finansowy ma spory stadion dzieki ktoremu sa dochody gdy przyjdzie troche ludzi plus tranmisje oraz reklamy itd itp - dalej wyprzedać połowe zawodników i nabyć taniej wyrózniających sie w niższych ligach.
Recepta na sukces Wisły...

CHWDP - 22 lutego 2016, 21:01:10 - *.dynamic.chello.pl
Górnik bliżej wygranej

Ondrasek - 22 lutego 2016, 21:03:12 - *.dynamic.chello.pl
Ondrasek był zapowiadany przez kibiców Wisły na drugiego Nikolić'a. I co? Bo Nikolić po dwóch meczach miał już 3 bramki :v

bysior - 22 lutego 2016, 21:03:41 - *.centertel.pl
Co was tak duzo p...ly?

hary - 22 lutego 2016, 21:05:03 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla Górnika Łęczna z Poznania za 1 punkt ,który może zaważyć na końcu w tabeli .

FTP - 22 lutego 2016, 21:05:22 - *.dynamic.mm.pl
niesamowite jesli zleci Wisla i Gornik

RKS - 22 lutego 2016, 21:09:29 - *.dynamic.chello.pl
wisło powiedz szczerze nie jest Ci wstyd mieć milicyjne pochodzenie ?

ooo. - 22 lutego 2016, 21:11:03 - *.centertel.pl
Wisła Kraków i Górnik Zabrze dały dvpy śląskowi i lechowi p to teraz poniosą teraz tego konsekwencje i polecą tam gdzie ich miejsce czyli do 1 ligi

StaryPies - 22 lutego 2016, 21:14:00 - *.dynamic.chello.pl
Ale macie kompleks pasiaste świnie :-D Wiśle wypominacie GTS ale WY byliście święci :-) Żałosne są te wasze wpisy. Tak samo jak żałosna jest frekwencja na waszych meczach. No, ale oczywiście MY fałszujemy, wszystko co się da :-)

9tys - 22 lutego 2016, 21:14:19 - *.dynamic.chello.pl
9 tys. było sprzedanych biletów, na stadionie ok 8 tys. W samym młynie było 3 tys. ale Wy zza telewizora wiecie lepiej.

buhihihihi - 22 lutego 2016, 21:15:12 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo dobrze, szkoda troche jednak bo wisla o 1 pkt za dużo, ale oby w kolejnych meczach zgarniała po 0 pkt i bedzie super. Pozdrawiam. Do I ligi

mdnm - 22 lutego 2016, 21:22:49 - *.centertel.pl
Asysta byłego gracza Pasów, gol byłego gracza Pasów.

hary - 22 lutego 2016, 21:24:49 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla sędziego Jarosława Przybyła za b.dobre sędziowanie .Uwaga na Musiała i Stefańskiego

aa - 22 lutego 2016, 21:29:17 - *.free.aero2.net.pl
w przyszłym sezonie wisła będzie grała w ekstraklasie ale ta z Płocka he he

tinho - 22 lutego 2016, 21:33:39 - *.dynamic.chello.pl
Eh ten Miśkiewicz... strzał prosto w niego a on strzela paradę i puszcza gola. A wystarczyło ręce wyciągnąć nad głowę. Każdy bramkarz i w 5 lidze by to obronił :/

JohnyKSG - 22 lutego 2016, 21:35:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A w Zabrzu juz rewolucja! Ojrzyński,Danch i szef d/s sportowych juz na dywaniku! Wyleciec może tez Prezes!

Anka - 22 lutego 2016, 21:39:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podbeskidzie przejedzie się po Wiśle jak walec. Myśleniczanie bez Głowackiego i Guzmicza pauzujących za kartki- szykuje się pogrom.

Expert - 22 lutego 2016, 21:42:05 - *.centertel.pl
Leczna ogolnie dobry mecz zagrala,Wisla slaba.W Zabrzu rewolucja jaka....musieli by cala druzynke wypi....c,przeciez oni wczoraj grali jak ci...y chodzili po tym boisku.

Expert - 22 lutego 2016, 21:43:16 - *.centertel.pl

TW Bolek - 22 lutego 2016, 21:43:40 - *.146.132.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ja też byłem kibicem Wisły.

trytek - 22 lutego 2016, 21:47:54 - *.74.86.193
brawo Łęczna za walkę!!

premo - 22 lutego 2016, 21:48:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolejna kompromitacja Wisły!Zastanawiam się ile jeszcze Pan Cupiał wytrzyma obserwując tą żenadę i płacąc tym piłkarzom takie pieniądze za taka grę!ktoś powie ,że takiego granko ,jakie sianko!ale zarobki w Wiśle nawet przy kłopotach finansowych są bardzo dobre juz nie mówiąc jaki poziom prezentują!!!!jeszcze dwa trzy mecze i coś czuje że w klubie nie bedzie wesoło napewno ,juz nie jest!

mou - 22 lutego 2016, 21:50:37 - *.mobile.sferia.net
do tinho: no niestety Cierżniak ukarany musi być i nie do sprzedania za nic to broni Misiu

Wislak - 22 lutego 2016, 21:56:48 - *.dynamic.chello.pl
Wróciłem z meczu,przeczytałem kilka komentarzy a teraz moja opinia.
Trzy tematy mi się rzuciły w oczy.
1.Frekwencja to w rzeczywistości 9110 biletów sprzedanych a nie osób na stadionie tak było podane na meczu i napisane "Sprzedanych biletów" mam nadzieje ze klub sprostuje te sprawę i poda frekwencje na meczu.
2.Małecki jeśli ktoś pisze ze zobaczył go dopiero w 80 minucie to chyba wtedy wszedł na stadion,a inni którzy go krytykują dziś za występ to chyba ze względu na to że go nie lubią za jego osobę.
Gość dobrze się wprowadził w mecz i zagrał kilka naprawdę fajnych piłek i zrobił kilka porządnych wrzutek.
3.Remis sprawiedliwy niestety że wskazaniem na Górnik za ambicje i agresje w grze.Wisłą w drugiej połowie pomijając Małeckiego,Bałaszowa,Jovica bez ambicji i agresji w grze checi do zdobycia drugiej bramki.
Obiektywnie słaba Wisła w tym roku zostaje nam walka o utrzymanie,Do zobaczenia w sobotę na R22.

needle - 22 lutego 2016, 21:56:53 - *.adsl.inetia.pl
Przysnąłem na meczu...
...może dlatego, że ciśnienie spadło, może z innego powodu ale całości nie dało się obejrzeć w moim przypadku. To co widziałem nie dało radości; albo mam złe oko albo poziom siadł przez ostatnie lata; dobrze, że chociaż gole sympatyczne.
Komentator mówił, że do tej pory WISŁA 5 razy wygrała z GŁ a ja lubię jak następuje przełom. Może dziś - pomyślałem- i jak otworzyłem oko to już 1:1 było.
A co mi się nie podobało...?
Ano jak widzę ligę powiedzmy belgijską to tam zawodnicy wyrabiają sobie pozycję strzelecką i trafiają w światło bramki albo tuż obok a tu (podobnie było jak grała w piątek JAGA) zupełnie tego nie było.
Tak czy owak chciałbym wierzyć, że za miesiąc gdy będzie cieplej zaczną grac lepiej ale wiecie co...? Mam taka smutną refleksję:
jak sobie spojrzałem na graczy, którzy mają szanse wbić 100 goli w naszej lidze to zobaczyłem, że...NIE MA KTO.
Jak to ktoś powiedział: zagra ktoś więcej niż poprawnie przez 1,5 sezonu i zaraz zgłoszą się po niego a to z Holandii a to z Austrii czy Anglii i już nie strzeli a bez takich "gwiazdek" nie sposób się identyfikować z drużyną jeśli po udanym sezonie już zaginają nań skuteczny parol. Dlatego na razie nie spodziewam się ofensywy polskich drużyn w pucharach a szanse powtórzenia wyniku, który krytykowaliście [dwie drużyny w grupie LE] uważam za raczej nieduże w tym sezonie.
Natomiast liczę na pewien przełom po ME; szczególnie jak rząd nie popsuje zbytnio gospodarki
IGła

iksde - 22 lutego 2016, 22:03:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

mu - 22 lutego 2016, 22:05:27 - *.mobile.sferia.net
jest niezły napastnik w sam raz do polskiej ligi
Marcelo Larrondo , właśnie strzelił pierwszy raz 3 bramki w meczu (jak dotąd 19 bramek w 10 sezonów) , niestety nie był to klasyczny hattrick , tak zwany 2+1 czyli 2 dla swoich i jeden samobój , ale wynik 3-3 z River Plate poszedł w świat , ciekawe ile by tam nastrzelali Janczyk albo Korzym , gwiazdy ligi jak Małecki itd , co za koszmar , wystarczyło do niczego się nie nadawać i grać , grać ,kłusować po tych boiskach ,pojeździć po kraju , Matko Boska zmiłuj się nad nimi

exfan - 22 lutego 2016, 22:21:19 - *.hsd1.il.comcast.net
w Sobote egzekucja na zespole Wisly zacznie się ok. 65 minuty meczu,jesli sedzia nie posypie czerwonymi kartkami zawodnikow Podbeskidzia

Krismat - 22 lutego 2016, 22:50:23 - *.231.22.6.koba.pl
Bardzo tęsknie za tą Wisłą co ogrywała Schalke 1-4...

Giovanni - 22 lutego 2016, 23:00:33 - *.play-internet.pl
Wisła cienka jak kwity na Wałese

polo - 22 lutego 2016, 23:10:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widziałem.Ktokolwiek powie, że trzeba zmienić trenera ten nie ma pojęcia o piłce.To większość zawodników jest do wymiany.Prowadzi piłkę, ma do podania partnera,łup do przeciwnika.Strzał na bramkę-niecelny.Przyśpieszenia z piłką przy nodze zero.I tak można jeszcze długo.Czy tam w Krakowie nie da się wyszkolić normalnych zawodników?

wesser - 22 lutego 2016, 23:20:45 - *.dynamic.chello.pl
Jest coraz gorzej

loop - 22 lutego 2016, 23:38:22 - *.dynamic.mm.pl
Gdyby Zieliński (ten z Craxy) prowadził wisłę to byli by na 3-4 miejscu. Zmiencie trenera.

bob1 - 23 lutego 2016, 0:58:49 - *.40.248.240.threembb.co.uk
Nikt nie spadnie! Haha powiekszaja lige doo 18 ,zespołów. - pewne info przeciek z PzPN-u

X.Darencjo - 23 lutego 2016, 2:05:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz na remis, wylatuje 2 zawodników w obronie Wisly, i do tego Donald w szpitalu.
Górnik gra dobrą piłke i nie jednemu urwie pkt.
Sędziowanie tragedia.
widzów 7876 kibiców, oficjalne info

pewnyTyp - 23 lutego 2016, 4:38:34 - *.dynamic.chello.pl
Za Moskala Wisłab była prawie niepokonana. Grała fajną poukladaną piłkę i tylko brakowało napastnika z prawdziwego zdarzenia. Teraz Wisła jest najsłabszym zespołem w lidze bez pomysłu na grę bez polotu bez agresji. Stoczą się do 1 ligi jak TW Bolek donoszacy na kolegów.

tomylee - 23 lutego 2016, 9:17:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie wiem po co sprowadzono Małeckiego on gra tylko dla siebie. Biega szarpie, ale nie gra z drużyną. Zamiast strzelać móg podać i byłoby więcej pożytku. Cywka to też porażka. On nadrabia tylko ambicją, ale na ekstraklasę jest za słaby.
Jak tak dalej pójdzie to Wisła z tymi piłkarzami spadnie do I ligii.

hary - 23 lutego 2016, 12:49:03 - *.icpnet.pl
Do zakonczenia zostało bardzo dużo meczy od pozycjii nr 5 kazdy może być zagrozony plus dzielenie tabeli na 1/2to wszystko może się wydarzyć.Wielu moich ziomali w zachodniej Polsce cieszą sie że na razie Górnik Łęczna sobie radzi

idzie - 23 lutego 2016, 12:55:54 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
teraz przyjezdza Podbeskidzie z wielka grupa kibicow i wywozi z Krakowa 3 pkt

JohnyKSG - 23 lutego 2016, 13:39:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Krakowie zle sie dzieje podobnie jak w Zabrzu,tyle,że w Zabrzu Miasto robi co może,żeby naprawić sytuacje Klubu,piękny stadion(3 trybuny),pełen kibiców,tylko trener i gra...to trzeba zmienic.Wczoraj wszyscy byli na dywaniku! Jak nie wygraja we Wrocławiu-to zmiana trenera i odsuniecie od składu kilku zawodników,którym sie nie chce!
Musimy ratować Extraklasę,a nie płacic pieniadze cieniarzom,nie umiejacym nawet celnie podac,albo wygrac pojedynek jeden na jeden!

Golbi - 23 lutego 2016, 14:27:30 - *.czeladz.vectranet.pl
JohnyKSG - Juz mozesz byc pewny przgranej. Wprowadzajcie dalej jeszcze wieksza presje na piłkarzy a spadniecie z hukiem

Jaaa - 23 lutego 2016, 14:37:53 - *.static.sl-net.pl
Hehe

or - 23 lutego 2016, 15:35:38 - *.rev.pro-internet.pl
Chyba Pawłowski to nie jest właściwy na teraz trener dla Wisły??.

B - 24 lutego 2016, 9:49:21 - *.183.153.255
Zachciało się zwalniać Moskala... To zamiast walki o puchary będzie rozpaczliwa batalia o utrzymanie.

dasda - 25 lutego 2016, 12:27:23 - *.elk.mm.pl
hohoho

tago - 25 lutego 2016, 22:22:21 - *.Red-79-155-80.dynamicIP.rima-tde.net
Wisla nie potrafi odebrac przeciwnikowi pilki w srodku pola - p.Pawlowski ogladaj trenerze taktyczne tricki Hiszpanow...zaodnicy Wisly nie graja 1 na 1 ...nie potrafia sie "kiwac" ? Mr. Boguski biega 5 metrow od przciwnika zamiast go atakowac ...jak zeszta wiekszosc Wislakow. Mieszkam w Sevilli i co tydzin ogladam dobry footal...extraklsa jest na poziomie hiszpanskie 3 ligi...trzeba cos z tym zrobic rodacy !

buczu - 27 lutego 2016, 11:04:50 - *.devs.futuro.pl
Jak można było tak spartolić taki dobry klub? Wstyd i hańba, zróbcie Wisła tą przysługę swoim kibicom, wylećcie z ekstraklapy i wróćcie, jak zarząd pójdzie po rozum do głowy. Bo to się nie godzi.

tadek - 27 lutego 2016, 23:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl