16 marca 2016, 23:16:13 - bartekwr9
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, a jego drużyna wygrała po dogrywce 4-2 (0-2, 2-2, 2-2) z Juventusem i awansowała do ćwierćfinału. W pierwszym meczu było 2-2. To była ósma bramka reprezentanta Polski w obecnej edycji Champions League.

16 marca 2016, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-2 pd. Juventus FC
Robert Lewandowski 73, Thomas Müller 90, Thiago Alcântara 108, Kingsley Coman 110 - Paul Pogba 6, Juan Cuadrado 28

żółte kartki: Joshua Kimmich, Arturo Vidal, Robert Lewandowski, Thiago Alcântara, Juan Bernat - Sami Khedira, Álvaro Morata, Stephan Lichtsteiner, Leonardo Bonucci, Juan Cuadrado, Roberto Pereyra, Stefano Sturaro.

janusz - 16 marca 2016, 23:20:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od 2 połowy sędzia gwizdał tylko pod Bayern.

messina - 16 marca 2016, 23:20:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo pokonal samego Gianlugiego Buffona!

dangen - 16 marca 2016, 23:21:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszystko co zle dla Juve zaczelo sie od pojawienia sie na boisku najwiekszego zazdrosnika Mario!!! Mandzukicia xD

Yy - 16 marca 2016, 23:22:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Juve miało świetne 60 min, później zaczęło się cofanie i odcinanie tlenu. Bayern zaliczył wielki powrót, czapki z głów bo strzelenie dwóch bramek grając atakiem pozycyjnym przeciwko takiej obronie to duża rzecz.

Fiolek - 16 marca 2016, 23:23:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szwabiny znowu górą i jak zwykle strzelili gola w ostatniej minucie. Zemściła się ch...a taktyka na obrone tylko w 2 połowie, tak nie można grać. Gdyby Juve gralo w 2 połowie jak w I pierwszej to daliby radę!!!!!!!!

sjk - 16 marca 2016, 23:24:07 - *.dynamic.chello.pl
Juve grało dobrze zdjęcia Guardado , potem znowu ta głupota z tym autobusem i ten mecz wyglądał jakby grały Brazylia z San Marino
Jestem wkurzony bo każdy zespół co gra z Bayernem popełnia ten sam błąd czyli autobus do tego ten autobus był bardzo niezdarny bramki padły po akcjach zaczynających się po odbiciu się od nóg piłkarzy Juve niczym grając szkolną piłkę, a Buffon już wie że do doskrodkowań po prostu się wychodzi bo takie Lewandowskie i Mullery mu strzelają z 0,5m od linni bramkowej głowami...

Atom - 16 marca 2016, 23:25:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dosc, ze Coman asystowal przy bramce dajacej dogrywke to i ostatecznie dobil Juve. Dlatego zawsze warto zastrzegac, zeby wypozyczony zawodnik nie mogl wystepowac przeciwko swojej druzynie.

matiz - 16 marca 2016, 23:32:23 - *.dynamic.chello.pl
Zakazać nie można ale można w umowie napisać że jak zagra to trzeba zapłacić dodatkowe pieniądze ;P

drin - 16 marca 2016, 23:35:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Coman wypożyczony na 2 lata za 7 mln wiec to nie jest zwykłe wypożyczenie gdzie płaci sei zawodnikowi tylko pensję.

jedrzej201 - 16 marca 2016, 23:37:04 - *.adsl.inetia.pl
Lewandowski nie zagra w 1.meczu 1/4 finału z powodu nadmiaru żółtych kartek.
Ale fart.
Cieszę się, że Bayern gra dalej.
Triumfator sprzed 3 lat jako najlepszy niemiecki klub wszech czasów musi się znaleźć minimum w 1/4 finału. Aczkolwiek szkoda Juventusu, to finalista tamtej edycji, grali bez Dybali. Teraz rywalem Bayernu będzie M City, PSG, Benfica lub Wolfsburg.
U dziewcząt jeśli chodzi o niemieckie też są na czele Bayern i Wolfsburg, ale to w lidze, tam jeszcze mamy FFC Frankfurt (triumfator LM kobiet). 1/4 finału bez włoskich drużyn.
Niemcy i Hiszpania mają więcej niż 1 klub w następnej fazie. Niemcy zyskały przecież jedno miejsce w fazie grupowej LM kosztem Włochów, którzy mogą odzyskać to miejsce kosztem Anglii.

Mati - 17 marca 2016, 0:01:45 - *.adsl.inetia.pl
No i pieknie strzelil w waznym monencie dzisiaj. Ogolnie bardzo dobry mecz do ogladania - gdzie porownac te 2 druzyny ze wczorajszym meczem City-Dinamo... Juventus za gleboko zdecydowanie sie cofnal niestety. Ustawili sie na 20 metrze od bramki i mieli nadzieje ze szczelnie zamurowali. Niestety trzeba bylo te 10metrow wyzej wychodzic ustawic lijie pomocy na 35Metrze i pozniej obrone przed 16... Szkoda zejscia Moratu swietnie gral i nie wiem czy to zmiana na rzadanie Allegriego czu juz nie mial wiecej sil. Pytanie do redakcji. Po ilu zoltych kartkach zawodnik zostaje zawieszony bo Robert 2 zlapal a nie pamietam czy byly 2 czy 3 kartki I pozniej zawieszenie.

pawcio - 17 marca 2016, 0:10:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po trzech się pauzuje, a Lewy ma dwie. Po ćwierćfinale kartki się kasują

wolf - 17 marca 2016, 5:46:30 - *.212.43.18-internet.zabrze.debacom.pl
juventus orżnięty przez sędziego z awansu bo bramka nie uznana była prawidłowo zdobyta

MattCK - 17 marca 2016, 5:56:27 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Ogromne gratulacje dla Roberta i calej druzyny, piekny mecz.

KSGKS - 17 marca 2016, 6:57:05 - *.opera-mini.net (*.172.247.251)
Dobry mecz , Lewandowski dał sygnał że można

xy - 17 marca 2016, 7:25:20 - *.warszawa.vectranet.pl
Nieuznana bramka została zdobyta prawidłowo, powtórki pokazały brak spalonego. Mówię o sytuacji gdy Neuer zle wybił piłkę. Było wtedy 1:0, gdyby było 3:0 do przerwy Juve dałby radę.

Beret - 17 marca 2016, 7:34:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
Fatalne zmiany w Juve!

z - 17 marca 2016, 7:35:05 - *.205.5.107
@wolf kartki sie nie kasuja moze nawet w finale nie zagrac jakby 3cia dostal w polfinale jesli by tam doszli

jasnowidz - 17 marca 2016, 7:37:40 - *.uznam.net.pl
Lewy grał bardzo dobrze i podciągnął drużyną ale Juve prawie cały mecz lepszy,więc nie zasłużyło na przegranie.Bayern z taką grą dostaną od każdego wielkie lanie(po pierwszej połowie przestałem tą kopaninę oglądać)

do xy - 17 marca 2016, 7:39:24 - *.radom.vectranet.pl
Ale nie masz pewności że gdyby ta bramka została uznana i byłoby 2-0 wpadłaby ta na 3-0. Gra zupełnie inaczej by się wtedy ułożyła, Bayern zaczynałby od środka a nie z wolnego, co na pewno spowodowałoby inny przebieg spotkania.

mati - 17 marca 2016, 8:00:38 - *.promax.media.pl
@pawcio - dzieki za informacje bo włąsnie nie wiedziałem jak to jest a po ćwierćfinałach sie kasują wszystkie chyba z to co pamiętam ? To chyba zmienili po tej " akcji" z Xabi Alonso

Bolo - 17 marca 2016, 8:39:41 - *.38.95.97
Gdyby nie gol Mullera w doliczonym czasie, towszyscy by grzmiali jaki Bayern słaby. Bo naprawdę jest słaby! Nie może funkcjonować drużyna na tym poziomie bez środkowych obrońców. Co z tego, że wymienią tysiąc podań, jak ani jednego celnego strzału? Pierwszy celny strzał, to gol Lewego w 73min. Bo Bayern grał atakiem pozycyjnym. Przecież w 1 min. było 0-0 i to Juventus był zmuszony odrabiać straty. Niezasłużony awans Bayernu!

pawcio - 17 marca 2016, 9:18:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, obie kartki Lewego skasują się po rewanżu w ćwierćfinale. Chyba że dostanie trzecią to jeden mecz będzie pauzować

Jurgen - 17 marca 2016, 9:19:34 - *.238.158.98
Był mecz na szwabskim ZDF ,bo u mnie w CP jakis film na tym kanale leciał a zawsze dawali LM

@Jurgen - 17 marca 2016, 10:09:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
U mnie to samo, zawsze dawali jak grały niemieckie drużyny a ostatnio nawet oglądałem tam Chelsea - PSG. Tym razem leciał film, ale nazwa kanału brzmiała ZDF NEO czy jakoś tak, być może zakodowali sygnał do Polski, chociaż nie wiem..

Hajto - 17 marca 2016, 10:25:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Fatalne zmiany w Juve a Mandzukicz to leszcz!

ZIENIU - 17 marca 2016, 10:44:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Robert ! Jesteś Wielki

Polbyt - 17 marca 2016, 10:52:38 - *.akk.net.pl
No i sie zaczęło ...Od rana na Polsat News i TVN 24 średnio co godzinę przez jakieś 10-15 min pitolenie o świetnym Bayernie i znakomitym Lewandowskim albo na odwrót..Ale to juz bylo wczoraj do przewidzenia.Prawda jest taka że Lewandowski poza bramką niczym specjalnym sie nie wyróznił,a Bayern przez 3\4 meczu grał straszliwa kupę....W końcówce mieli masę szczęścia ,a Juve tą końcówkę własnie przespało .Po za tym jak sie nie strzela na 3:0-a mieli ku temu okazje -to sie przegrywa 2:4 .Szkoda mi strasznie Juve i ich kibiców.Z tej pary odpadła drużyna silniejsza i lepsza na dzień dzisiejszy.

memy - 17 marca 2016, 11:10:25 - *.10.246.147
uventus/

jorg. - 17 marca 2016, 11:12:42 - *.adsl.inetia.pl
za niedługo lewandowski będzie bogiem bo wszędzie nie kto inny tylko lewandowski to już w tyłku piecze jak tylko o nim słychać.

Mijar - 17 marca 2016, 11:17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bayern grał słabo w I połowie bo Guardiola kombinował ze stoperami wstawiając słabego Benatię, który nie zatrzymał Moraty. Dopiero po zmianie ustawienia z Alabą na stoperze/ 1 bramka jego i Neurera/ obrona zagrała jako tako.

. - 17 marca 2016, 14:01:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bayern grał drugą połowę zacnie Makaronom aż głowy się kręciły! Nie pozwalał im wyjśc za połowę a Mandziukic co miał to spartolił.

krzysztof7 - 17 marca 2016, 14:30:56 - *.business.static.vectranet.pl
alaba popelnil przerazajaca ilosc bledow

kkk - 17 marca 2016, 14:51:29 - *.dynamic.chello.pl
Doceniam Lewandowskiego za poziom jaki prezentuje - ale jego pajacowanie doprowadza mnie do szału

LEO - 17 marca 2016, 16:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie mecze chce się oglądać jak najczęściej
Brawo Robert

Dark - 17 marca 2016, 18:02:11 - *.dynamic.chello.pl
Fiolek - Ale to grał Bayern, a nie Stuttgart.

Zaki - 17 marca 2016, 20:28:33 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Dobrze, że Makarony odpadły! I brawo, że Polak dał sygnał do ataku i że nie wszystko stracone! Niemcy walczą do końca, do końcowego gwizdka sędziego! Ci z Juve wyraźnie o tym zapomnieli...

tellchar - 18 marca 2016, 8:54:12 - *.adsl.inetia.pl
@jedrzej201 - rywalem Bayernu może być też Real, Barca czy Atletico, w tej fazie nie ma już rozstawień