[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


14 maja 2016, 17:24:24 - maciejko
Ekstraklasa: Podbeskidzie 3-4 Wisła

14 maja 2016, 15:30 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-4 Wisła Kraków
Róbert Demjan 17, Samuel Štefánik 28, 64 - Paweł Brożek 20, Rafał Boguski 52, Zdeněk Ondrášek 59, Krzysztof Mączyński 65

Podbeskidzie: 1. Emilijus Zubas - 25. Bartosz Jaroch, 24. Jozef Piaček, 90. Kristián Kolčák, 15. Adam Mójta - 10. Marek Sokołowski, 27. Adam Deja (56, 14. Damian Chmiel), 11. Anton Sloboda (86, 9. Dariusz Kołodziej), 6. Kōhei Katō, 13. Samuel Štefánik - 23. Róbert Demjan.

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 5. Boban Jović, 6. Arkadiusz Głowacki, 43. Piotr Żemło (46, 29. Krzysztof Mączyński), 2. Rafał Pietrzak - 13. Krzysztof Drzazga (46, 9. Rafał Boguski), 8. Alan Uryga, 27. Rafał Wolski, 23. Paweł Brożek (71, 10. Denis Popovič), 88. Patryk Małecki - 14. Zdeněk Ondrášek.

żółte kartki: Sloboda - Wolski.

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
widzów: 5650.

REKLAMA

wow - 14 maja 2016, 17:25:26 - 195.205.27.1
Alez mecz!

hehe - 14 maja 2016, 17:28:53 - 088156139127.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Mączyński podziekował za powołanie

puti - 14 maja 2016, 17:34:48 - aacf184.neoplus.adsl.tpnet.pl
idzie idzie podbeskidzie

sly - 14 maja 2016, 17:34:53 - c-50-158-7-243.hsd1.il.comcast.net
szkoda.
spadl gornik i powinien spasc Ruch Chorzow za te wszystkie przekrety finansowe.
a spadlo Podbeskidzie.

REKLAMA

fgr - 14 maja 2016, 17:37:20 - 46.21.217.1.t-n.pl
Jak forma mączyńskiego w kontekście euro?

aro - 14 maja 2016, 17:45:27 - nat05.cf.lnet.pl
Jak mogło się tak Podbeskidzie sfrajerować.

albundy - 14 maja 2016, 17:48:35 - aeli93.neoplus.adsl.tpnet.pl
7 meczy, 1 pkt, to nadal wina PZPN?

Sand75 - 14 maja 2016, 17:49:52 - 83.218.113.206
Najśmieszniejsze jest to, że Podbeskidzie ma najwięcej punktów wśród wszystkich zespołów grupy spadkowej (licząc według tradycyjnej punktacji). A i tak zleciało z ostatniego miejsca.

@Sand75 - 14 maja 2016, 18:00:25 - dpq44.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jeszcze śmieszniejsze jest to, że nie umiesz liczyć

Pen - 14 maja 2016, 18:02:07 - 89-64-6-73.dynamic.chello.pl
Świetny mecz Mączyńskiego. Piękny gol, a asysta to stadiony świata. Odwdzięczył się za powołanie.

.... - 14 maja 2016, 18:08:14 - user-94-254-179-85.play-internet.pl
A te klauny za miedzy Podbeskidzi, co w koło od lat beczą po wszystkich forach ,że to klub bez kibiców to kto przyszedł na ten mecz skoro spadli z Ex i jeszcze można w telewizorze oglądnąć ...

cdnn - 14 maja 2016, 18:11:34 - user-94-254-179-51.play-internet.pl
I tak prawie 6 tys. "kibiców sukcesu" na pożegnaniu z ex. Ciekawe jak wygłądałoby to w przypadku takiej Pogoni , Piasta czy Korony czy paru innych klubów ;P

Pen - 14 maja 2016, 18:14:03 - 89-64-6-73.dynamic.chello.pl
@Sand75
Nie kompromituj się. Bez podziału punktów byłoby tak: Wisła 50 punktów, Śląsk 48, Korona 45, Jagiellonia 45, Termalica 42, PODBESKIDZIE 39, G.Łęczna 39, G.Zabrze 35.

judasz - 14 maja 2016, 18:22:27 - n08-09-07.opera-mini.net (83.137.1.203)
w II lidze gora 3tys piknikow chyba ze zrobia bilety za zlotowke

REKLAMA

G. - 14 maja 2016, 18:27:04 - boh129.neoplus.adsl.tpnet.pl
judasz@
na Podbeskidziu w lidze II przychodziło 5-6 tyś ,a na meczu z Arka G. w II lidze było 7 tys
u Was na tym śmiesznym BKSie 6 tys to jest kiedy zliczy się mecze w Bielsku z dwóch lat więc nie błaznuj.. kanciape z barw im opie... tyle potraficie

BB 1907 TS - 14 maja 2016, 18:59:33 - 188.146.75.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spadamy, ale przez te kilka sezonów w ex ustanowilismy 3 ważne rekordy:
1. Triplet czyli w jednym sezonie 3 zwycięstwa na wyjeździe z Legia, Wisłą i Lechem.
2. Najszybciej strzelone bramki w extrsklasie (dwa pierwsze miejsca mamy o ile się nie mylę)
Oba te rekordy będą trudne do pobicia ale najtrudniej będzie pobić ten ustanowiony dzisiaj:
3. W meczu bez stawki, gdzie nasz spadek był już przesądzony bilety były wyprzedane na 2 dni przed meczem! Nie wierze ze ktoś tego wcześniej dokonał. Może to dobry prognostyk na 1 lige

robercik - 14 maja 2016, 19:14:34 - edn238.neoplus.adsl.tpnet.pl
Serce krwawi, ale jest światełko w tunelu. Teraz poszukać przyczyny "cudu pod Klimczokiem", wyeliminować go i do przodu. Śtefanik dzisiaj artysta, reszta chyba już na wyleczonym kacorze.
Ostatnie zdjęcie z galerii strony TSP bardzo wymowne.IDZIE, IDZIE.....

Syn - 14 maja 2016, 20:17:49 - ceh52.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła z Krakowa, POlicja bez mundurowa?
Tak śpiewano w BB, dobrze słyszałem?
Hahaha dobry tekst! Jak że prawdziwy!

hudy - 14 maja 2016, 20:26:37 - 84-10-210-131.dynamic.chello.pl
nie jestem za tymi zespołami ,ale Podbeskidzie powinno zostać w tej śmiesznej extra-klapie , Pan Boniek namieszał bo to co mówił w Polsacie na Cafe futbol to chore!!!!!! a Lechię Gdańsk za wycofanie się z tego, od razu degradacja DLA NICH ,MKOL powinien się za to zabrać ,neutralny kibic

ktoś - 14 maja 2016, 20:28:58 - agcb165.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy wiecie że gdyby nie było podziału punktów to Podbeskidzie by miało tyle punktów co Łęczna więc na system rozgrywek nie narzekajcie. 1 punkt w grupie spadkowej i to bardzo przypadkowy bo rykoszet w ostatnich sekundach meczu z Koroną to tylko Bielsko Biała potrafi.

Witkowski - 14 maja 2016, 20:36:20 - public-gprs369605.centertel.pl
@Syn
Tak śpiewano, bodaj w odpowiedzi na „Podbeskidzie – a co to k... jest?”.

BBSV-MM - 14 maja 2016, 22:04:38 - 178235194206.bielskobiala.vectranet.pl
Spaść z Górnikiem... To zaszczyt...

.... - 14 maja 2016, 23:33:29 - 178235194087.bielskobiala.vectranet.pl
nic to pogramy w lidze PIERWSZEJ ... będzie fajnie np. zabrane pkt. Zagłębiu a kiedyś wrócimy kto wie może za rok i będzie ,będzie zabawa będzie się działo jak przy poprzednim awansie do Ex ...
a dziś dzięki kibicom za doping i kulturę po meczu .

dr - 14 maja 2016, 23:54:47 - adtr40.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podbeskidzie - ogólnie podsumowując śmieszny klub. Ślizgali się ślizgali przed spadkiem, a w sezonie który mogło by się wydawać był PRAWIE najlepszy w ich wykonaniu spadli. Do tego stadion - budowali budowali, kilka rund aż w końcu skończyli, po czym wpuszczają kibiców TYLKO na trybunę na przeciwko kamer Canal+ że niby stadion pełny, a ewidentnie widać w TV przy innych ujęciach że mecz w 3/4 oglądają puste krzesełka

..... - 15 maja 2016, 0:56:15 - 178235194087.bielskobiala.vectranet.pl
dr@
śmieszny to jesteś ty ,a ten KLUB osiągnął więcej w 20 lat niż inne w 100

dr - 15 maja 2016, 1:16:47 - adtr40.neoplus.adsl.tpnet.pl
@.....
haha rzeczywiście 20 lat sztucznego istnienia i kilkuletni pobyt w Ekstra-klapie to niby sukces? pewnie dla bielskich pikników tak. Obyście skończyli jak Groclin

Kibic - 15 maja 2016, 3:13:25 - bwa110.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ktoś Ale by było utrzymanie.

Ikla - 15 maja 2016, 4:35:28 - ip-185-50-50-144.sownet.pl
Brawo kibice, brawo zespół - za ten mecz. Oglądam mecze ostatnie lata z daleka, już nie z kochanego BB i powiem że łatwiej będzie teraz wrócić do ex niż wtedy wejść. Bo teraz to już TSP jest EXTRAKLASOWE. Kto pamięta Komorowice, Marbet, Ceramed ten wie że to najwyżej 1 sezon na zapleczu. Szczególnie pozdrawiam Pana Sokołowskiego - tak gra BB. I jeszcze Pana Chmiela. Szacun i głowy do góry, spadamy w dobrym towarzystwie ;)

jAA - 15 maja 2016, 8:34:43 - 88-110-149-216.dynamic.dsl.as9105.com
czepiacie sie górali z bielska ze niemaja tradycji, ze istnieja 20pare lat itp. itd. ludzie! wasze kluby tzn. legia, korona, pogon, slask, lechia itd. tez kiedys zaczynaly od zera i tez zostaly kiedys zalozone!!! mowie wam, za 15 lat bedziecie te cale bielsko przepraszac za te slowa.

REKLAMA

@dr - 15 maja 2016, 11:48:23 - user-94-254-177-141.play-internet.pl
Jakiego "sztucznego" istnienia ćwierćinteligencie. Paplać slogany bez zrozumienia, co się powrarz jak większość kibolstwa po podstawówce to każdy może.

LEO - 15 maja 2016, 12:36:38 - aczp230.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podbeskidzie żegna się z przytupem
mam nadzieje że szybko awansują bo nie zasłużyli na spadek

Tuomas - 15 maja 2016, 12:41:18 - 85-76-64-132-nat.elisa-mobile.fi
Dzieki za te 5 sezonow, mam nadzieje ze nie ostatnich, w Ekstraklasie. Teraz pomoze tylko spokoj i analiza z chlodna glowa. Osobiscie sklanialbym sie do dania trenerowi Podolinskiemu drugiej szansy.

ryba - 15 maja 2016, 12:44:47 - 185.53.155.235
Ojrzyński spuścił dwa kluby w jednej rundzie
To kozak

ZS - 15 maja 2016, 15:03:52 - arr70.neoplus.adsl.tpnet.pl
NO To pora znikac z mapy. W BIELSKU TYLKO BKS !!!!

kibic - 15 maja 2016, 15:11:18 - aoh88.neoplus.adsl.tpnet.pl
P. Prezydencie Krywult, za wypowiedzi z.bońka skieruj sprawę do sądu, jak taki niedacznik może tak odpowiadać? Całe B-B wie że to za "jego" sprawą PBB spada z exklasy!!!To tylko zasługa bońka,kwiatkowskiego i i tego z Bydgoszczy!!!Ci "panowie" mają wstęp wzbroniony do BB!A, sprawę należy zgłosić w trybunale ( ale nie ćwiąkalskiego!!!)lecz władz europejskich.

kibic - 15 maja 2016, 15:14:10 - aoh88.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Bielsku tylko BKS? zastanów się ZS co wypisujesz? dzisiaj z Odrą tylko 0-0!!!

robercik - 15 maja 2016, 19:00:55 - edn238.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę w telewizorze pana Roberta Podolińskiego, jest ekspertem w TVP. To znaczy, że zmienił(zmienili go) robotę. Tak szybko, no niemożliwe.

tomektsp - 15 maja 2016, 23:29:34 - 36-85.237.91-rev.victor.pl
Podbeskidzie jeszcze wróci i to za rok a nie jak powiedzial trener Wdowczyk za dwa lata.
Dokladnie wszystkie czolowe dzis kluby Legia, Wisła czy Lechia tez grały w nizszych ligach.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: