Do zes Twój ulubiony Donek wtedy był trenerem w meczu ze Stomilem 2:2.

MKS KLB - 21 maja 2016, 21:21:08 - *.vodafone-net.de
do zes,nie wydaje ci sie ze spotkaniem Wigier z Sandecja rowniez powinien sie zajac prokurator????ten sam scenariusz,pewne utrzymanie Sandecji,a walczace o utrzymanie Wigry?morał jest taki ze kazda z druzyna z dolu tabeli walczy godnie o swoj 1 ligowy byt i nie ma tu mowy o zadnej korupcji,jest walka do konca

Zes - 21 maja 2016, 21:29:41 - *.77.85.50

Rado - 21 maja 2016, 21:35:27 - *.centertel.pl

Zes - 21 maja 2016, 21:37:20 - *.77.85.50
Ja nie pytam o Wigry, pytam sie o Kluczbork-Stomil

arturo - 21 maja 2016, 21:43:57 - *.centertel.pl
Z tym, że Wigry z dzisiejszą formą, a przede wszystkim stylem gry i jej urodą pokonałyby każdego z tej ligi, pewnie i niektórych z EK

z bieguna - 21 maja 2016, 21:47:40 - *.dynamic.mm.pl
Wigry-Sandencja 2:0 zasłużone zwycięstwo Wigier,dobry mecz Adamka,Santany i Atanackovica.Widzów ok.1900,w tym kilku z Nowego Sącza. Jak na suwalskie warunki bardzo dobry doping gospodarzy!

Żarnowiak - 21 maja 2016, 22:24:52 - *.centertel.pl
Brawo Wigry. W końcu Litwin zwolniony i wyniki są. Utrzymanie w zasadzie już jest choć było jeszcze parę tygodni gorąco. Tu należą się szczególne Gratulacje dla trenera Nowaka. Wykonuje naprawdę dobrą robotę.

SKS - 21 maja 2016, 22:30:46 - *.suwalki.vectranet.pl
SanencjaIN@
Gliwa obronił strzał w okno a przy dobitce nie miał szans, druga bramka to błąd obrony sandencji i Adamek sam na sam strzela między nogami.

typer - 21 maja 2016, 22:46:08 - *.telpol.net.pl
Wigry zawalił jeden blok 3.1 było na remis...niech tylko Ara jeszcze nie wygra...

wigrzak - 21 maja 2016, 23:25:34 - *.suwalki.vectranet.pl
Bardzo przyzwoity mecz, ciekawe ustawienie z Karanem w roli defensywnego pomocnika. Przez dłuższy czas wydawało się błędem trenera Nowaka gra jednym napastnikiem bo gra Wigier do pola karnego Sandecji wyglądała bardzo dobrze a później to wszystko siadało bo nie było komu grać piłki. I tak przez całą pierwszą połowę. No, ale pomogło trochę szczęście przy pierwszej bramce gdy bramkarz wypluł piłkę przed siebie, i obrońcy Sandecji przy drugiej a ważne też że na zero z tyłu.

goral - 22 maja 2016, 10:23:12 - *.1-3.cable.virginm.net
@bosi bo gra się jak przeciwnik pozwala...