16 lipca 2016, 17:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Wał Matejki)
Błażej Ciesielski 41, Rafał Jankowski 66 (k), 90, 101, Przemysław Balcerzak 90 - Rafał Niziołek 19, 51 (k), Patryk Gondek 23, Michał Kojder 60

KKS 1925: 1. Jędrzej Dorynek - 16. Marcin Tomaszewski, 21. Michał Grzesiek, 3. Mateusz Gawlik, 7. Łukasz Grabowski - 11. Błażej Ciesielski, 8. Stajko Stojczew, 31. Jakub Budrowski (89, 24. Przemysław Balcerzak), 9. Joshua Balogun Kayode (19, 2. Dominik Domagalski), 20. Konrad Chojnacki (98, 15. Adam Majewski) - 17. Rafał Jankowski.

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 26. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 15. Patryk Gondek, 5. Rafał Niziołek, 18. Radosław Kursa (68, 3. Paweł Gierak), 23. Michał Kojder, 8. Krystian Sanocki (71, 6. Michał Szewczyk) - 19. Maciej Kowalczyk (88, 14. Robert Brzęczek).

żółte kartki: Ciesielski - Orłowicz, Ganowicz, Brodziński, Gierak,
czerwone kartki: Łukasz Ganowicz (90. minuta, Kluczbork, za drugą żółtą), Michał Kojder (120. minuta, Kluczbork, za brutalny faul).

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 600.

Mecze I rundy Pucharu Polski zostaną rozegrane w dniach 23-24 lipca. Rywalem KKS-u 1925 w tej fazie rozgrywek będzie zwycięzca pary Świt Skolwin - Polonia Bytom.

Puchar Polski 2016/2017

źródło: własne / MKS Kluczbork / KKS 1925 Kalisz / Nowa Trybuna Opolska

znawca - 16 lipca 2016, 19:30:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym Kluczborku to musi być niezła ekipka do ustawiania meczów
Patrzyłem na ich mecze w tamtym sezonie prawie w każdym meczu spadki kursów czasami nawet o 2
Teraz 1 mecz 4-1 prowadzenie i przegrana 5-4 w tym 2 gole w doliczonym

Cześć - 16 lipca 2016, 19:32:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z czegoś trzeba żyć

Szymon - 16 lipca 2016, 19:33:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Klucznork Wstyd!!! Kandydat do spadku.

on - 16 lipca 2016, 19:36:02 - *.ipv.net.pl
Potraktowali ten mecz jak sparing.Zresztą to już tradycja,że odpuszczają rundę wstępną.

k - 16 lipca 2016, 19:37:20 - *.58.protonet.pl
Kluczbork pierwszym kandydatem do spadku.

on - 16 lipca 2016, 19:42:05 - *.ipv.net.pl
Znawcy się odezwali kto spadnie a kto awansuje jak liga dopiero za 2 tygodnie.Kluczbork po prostu od wielu lat nie chce grać w pucharach i tyle.

1976 - 16 lipca 2016, 19:43:30 - *.opera-mini.net (*.254.193.187)
Bez przesady z tym odpuszczeniem. Bo jak sie wygrywa 4-1 to w 9 to sie dowozi do konca

Barça - 16 lipca 2016, 20:11:35 - *.dynamic.mm.pl
KKS Kalisz brawo chłopaki to był prawdziwy horror z którego trzeba się cieszyć, ten mecz był bardzo dobry z waszej strony, daliscie z siebie wszystko co było widać na boisku dzięki za wolę walki i ambicje wygrywając przebrany w zasadzie mecz 1-4 wyciagneliscie na 5-4 wielki szacunek KKS Kalisz

chg - 16 lipca 2016, 20:16:29 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Brawo KKS! Pozdro z Głogowa.

mkzcentrum - 16 lipca 2016, 21:02:33 - *.146.73.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

fan - 17 lipca 2016, 0:09:59 - *.icpnet.pl
Jak zaprezentował się nowy bramkarz KKS - Dorynek?

ha ha - 17 lipca 2016, 0:18:38 - *.centertel.pl
Ha ha

slabo - 17 lipca 2016, 0:26:32 - *.centertel.pl
Słabo,mocno słabo bramkarz

big - 17 lipca 2016, 10:24:36 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
Trzeba przyznać że Kluczbork konkretnie i bez zażenowania "odzyskuje" kaske. Mogli u buka jeszcze obstawić że stracą dwie bramki w doliczonym czasie to wygrana byłaby wyższa. Od lat jest to samo więc nie można się dziwić że chcą tam grać piłkarze za ćwierć kontraktu niż gdzie indzieej skoro można mieć inaczej i bez podatków. To "piłkarska marka opolszczyzny"

small - 17 lipca 2016, 10:26:22 - *.ssp.dialog.net.pl