23 lipca 2016, 17:00 - Ostrowiec Świętokrzyski (Miejski Stadion Sportowy)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 pd. Pogoń Siedlce

KSZO 1929: 1. Stanisław Wierzgacz - 4. Michał Stachurski (73, 26. Damian Mężyk), 14. Dariusz Pietrasiak, 5. Mateusz Podstolak, 22. Klaudiusz Łatkowski - 15. Damian Nogaj, 17. Radosław Mikołajek, 19. Mateusz Mąka (62, 8. Kamil Dziadowicz), 18. Paweł Czajkowski, 25. Jakub Kapsa (68, 10. Kamil Bełczowski) - 11. Łukasz Jamróz.

Pogoń: 1. Przemysław Frąckowiak - 93. Konrad Wrzesiński, 25. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 24. Damian Świerblewski (86, 9. Daniel Gołębiewski), 20. Piotr Krawczyk (70, 6. Marcin Paczkowski), 7. Daniel Dybiec, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 19. Michał Bajdur (76, 18. Piotr Kurbiel) - 21. Cezary Demianiuk.

żółte kartki: Stachurski, Czajkowski, Jamróz, Nogaj - Chyła, Demianiuk, Żytko, Tomasiewicz.
czerwona kartka: Mateusz Żytko (102. minuta, Pogoń, za drugą żółtą).

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 863.

Losowanie 1/16, 1/8 oraz 1/4 finału odbędzie się 25 lipca o godz. 13:00. Mecze 1/16 finału zostaną rozegrane 10 sierpnia.

Kawi - 23 lipca 2016, 19:36:52 - *.dynamic.chello.pl
Niespodzianka na pewno, choć można się było spodziewać wyrównanego spotkania. Buki z tym 1.35 na Pogoń, to mocno przegięli. Gratulacje dla KSZO, w następnej rundzie prawdopodobnie po kilku ładnych latach wróci do Was ekstraklasa.

eop - 23 lipca 2016, 19:37:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje kszoki powodzenia dalej a w lidze zycze awansu

Piter - 23 lipca 2016, 19:37:17 - *.154.63.2
Brawo Kszo powtórzyliście sukces Łysicy Bodzentyn z przed dwóch lat kiedy to w 1/32 pokonali Pogoń Siedlce 5-1 na swoim boisku . Tylko Świętokrzyskie !

Wwa - 23 lipca 2016, 19:37:28 - *.146.17.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
kibice Legii gratuluja ! Przyjaźń na wieki Legia i KSZO.

Krzysiu - 23 lipca 2016, 19:39:09 - *.static.ip.netia.com.pl
hej KSZO

a22 - 23 lipca 2016, 19:44:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie prezesie Chromiński dalej pan widzi w rozgrywkach I ligi górną połówkę tabeli.

muszek59 - 23 lipca 2016, 19:46:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
w poniedziałek losowanie oby KSZO wpadło na Koronę-było by pięknie!!!

beko - 23 lipca 2016, 19:46:35 - *.dynamic.chello.pl
panie Banasiak jesli tak ma wygladac liga a na to się zanosi to pieknie dziekuje. stracic dwie bramki z trzecia liga no to jest wynik nie ma co.

Mario71 - 23 lipca 2016, 19:50:22 - *.dynamic.chello.pl
Za tydzień spotkanie dwóch co odpadło z PP .

Wisła Krak - 23 lipca 2016, 19:51:33 - *.blokowe.pl
Gratulacje KSZO wracajcie to wyższej półki bo brakuje was ;/

Allan - 23 lipca 2016, 20:02:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Popis....

zibi - 23 lipca 2016, 20:08:36 - *.blokowe.pl
Dobry mecz KSZO, ładne bramki a ta Podstolaka to stadiony świata. KSZO 10 min dogrywki grało w osłabieniu. Zwycięstwo zasłużone.

WSTA - 23 lipca 2016, 20:11:14 - *.unity-media.net
Co do niektórych prośba Nasz zespół piszemy z dużej litery KSZO

lolo - 23 lipca 2016, 20:13:50 - *.siedlce.domtel.com.pl
Pogoń jak zwykle 2 runda to dla nich max.

Aleks - 23 lipca 2016, 20:38:30 - *.interkar.pl
Wszyscy "znawcy" spójrzcie na składy...

axel - 23 lipca 2016, 20:49:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A na czyje składy?

j23 - 23 lipca 2016, 20:54:43 - *.146.43.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
KSZO szacun.Wierzgacz siła spokoju. Podstolak i Pietrasiak czysciciele. Stachurski walka aż do kontuzji. Nogaj, Kapsa, Be)czowski przecinaki. Jamroz szacun. Dziadowicz jestes wielki. Czajkowski swietny mlody pilkarz, dużo jakosci. Mezyk pewny punkt po zmianie. Lewy obronca sory zapomniałem nazwiska, nr 22 swietny gość - walczak, szacun. No i Tadziu Krawiec - trener ktory to podkładał. Przyjemnością było obejrzeć ten mecz. Brawo KSZO.

Pyra - 23 lipca 2016, 21:23:40 - *.play-internet.pl
Gratki z WLKP!

wyjazd - 23 lipca 2016, 21:33:31 - *.play-internet.pl
KSZO Ostrowiec & Lech Poznań! ..... KSZO Ostrowiec & Lech Poznań! .... KSZO Ostrowiec & Lech Poznań! ... HEJ
a teraz jedziemy na 2 wyjazdy .... na KSZO i LECHA w Kielcach

MKS - 23 lipca 2016, 21:47:09 - *.centertel.pl
Panie prezesie Chromiński czy to prawda że został pan prezesem tylko po to żeby pana firma Sedbud miała zlecenia od PECu i innych spółek miejskich? Czy to prawda że pana firma Sedbud za reklamę min na strojach piłkarskich zapłaciła w poprzedniej rundzie 5tys zł? Proszę odpowiedzieć nie chce mi się wierzyć żeby była to prawda

zielonooki - 23 lipca 2016, 23:03:35 - *.opera-mini.net (*.115.24.42)
Kszoki, serdeczne gratulacje z Zielonego Radomia, wracajcie do II ligi bo tęskno mi już za Wami, parę lat nie graliśmy ze sobą.

faflun - 24 lipca 2016, 0:14:07 - *.adsl.inetia.pl
KSZO to brzmi dumnie.I to co dziś widziałem to jest piękne.Walka,nieustępliwość,charakter,i walka do końca.Po to się chodzi na mecze.Przepraszam sędziów za niemile okrzyki z mojej strony,po zdobytej bramce dla KSZO,która według mnie była prawidłowa,a sędzia jej nie uznał.Ale okazało się, że sędziowali sprawiedliwie.Aktorstwo wyższych lig,i cwaniactwo,w udawaniu fauli,mam na myśli piłkarza nr.10 z Siedlec,trzeba tępić,i grać normalną piłkę.BRAWO KSZO!!!

ZielonyRad - 24 lipca 2016, 0:56:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gratulacje z Radomia dla swietokrzyskich rozbujnikow.oby jwk najszybciej sie spitkac w 1 lidze

rafalski - 24 lipca 2016, 2:50:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KSZO może wpaść na kogoś z trójki Wisła.k Cracovia górnik.Łęczna

rafalski - 24 lipca 2016, 3:22:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co się dzieje z tym bramkarzem dymanowskim dalej w Bodzentynie jest ? Szkoda ze nie ma miejsca w KSZO dla niego! ja uważam ze to może być fachowiec od bramkarzy numer 1 w kraju lepszy niż tkocz! Tylko to trzeba by mu było dac szanse a jak nie to go inne województwo zabierze np lubelskie konkretnie motor tylu co on przeszedł trenerów z tyloma co on bramkarzami bronił od każdego cos uszczknal po trochu no chyba ze on sobie w spokoju za te nędzne parę złotych chce trenować i bronić w tej całej łysicy to tak

tr - 24 lipca 2016, 7:39:00 - *.ssp.dialog.net.pl
@rafalski - Dymanowski jest bodajże w Kamienna Brody

echhh - 24 lipca 2016, 10:23:43 - *.play-internet.pl
Niech Banasik robi wypad z Pogoni czym prędzej. Misztal na bank wyjąłby tą bramkę na 2:1, on wyjmuje znaczną większość sam na sam. Już nie mówię o obronie. I jeszcze jedna sprawa. Jakim cudem gość z KSZO wbiega w obronę Pogoni kiwając dwóch gości która była niemal bezrobotna przez cały mecz (KSZO dopiero w drugiej połowie połowy zaatakowało, tak to nawet na trybunach nikt nie wierzył że tutaj coś zmienią). Kondycyjnie Pogoń też w końcówce grała tragicznie. W dogrywce to samo bo zależało im na karnych. Nagle ta kontra i kompromitacja. Życzę Wam awansu do II ligi. A Banasik wypad z Pogoni. Wyglądało na sprzedany mecz. Tyle km przejechać i się przejechać.

maxks - 24 lipca 2016, 11:21:29 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Najfajniejsza nazwa piłkarskiego klubu w PL -KSZO !!! pozdro z Sanoka!!

dario - 24 lipca 2016, 11:39:15 - *.centertel.pl
Echhhh nie pisz glupot.Fakt,Pogon miala przewage szczegolnie w pierwszej polowie ale cala druga duzo lepsza w wykonaniu KSZO.Za to pajacowanie waszych pikarzy spotkala was kara w postaci porazki.A kibice do konca wierzyli ze chlopaki dadza rade.Sedziowie tez na sile starali sie "pilnowac wynik".

KSZO - 24 lipca 2016, 11:52:56 - *.10.55.6
echhh - zawodnik, który zrobił ten rajd po prostu był świeższy kondycyjnie, wszedł na boisko w II połowie spotkania.

asas75 - 24 lipca 2016, 12:45:29 - *.stratoserver.net (*.246.158.50)
Czy ktoś z Siedlec może powiedzieć czy Pogoń grała pierwszym składem a jeśli nie to ilu brakło? Czekam z niecierpliwością na skrót meczu na stronie skkszo.

TKO - 24 lipca 2016, 13:01:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza połowa nudna jak flaki z olejem. Pogoń miala 1 sytuacje ktora wykorzystala, pozniej grali piłką w poprzek, od czasu do czasu wrzucając. W drugie polowie mecz sie ozywil za sprawa KSZO ktore zaczelo mocniej atakowac. Strzelili bramke ktorej nie uznal sedzia pokazujac faul na bramkarzu (kontrowersyjna decyzja), mieli poprzeczke po 100% Pietrasiaka, a wychdzacego na 1na1 Jamroza wyciol na czerwona kartke jeden z obrońców. Pogon nie grala nic, wyszla z 1 kontra po ktorej mogla zdobyc bramke ale swietnie bronil Wierzgacz. Bramka w 90 to kara za gre na czas, uderzenie stopera z 35metrow,samo okno , stadiony swiata. Dogrywke KSZO gra w osłabieniu po kontuzji w koncowce meczu, do czasu czerwonej kartki dla Zytki.W tym czasie dominuje Pogon. Po wyrownaniu sil KSZO wyrownuje po kontrze. Przypominam ze chlopaki z KSZO graja i pracuja a lepiej wytrzymali dogrywke kondycyjnie.

Kibic - 24 lipca 2016, 13:08:04 - *.ittmedia.pl
Asas75-gratulacje dla KSZO. W Pogoni brakowało Misztala i to było widać na bramce. Oprócz niego na boisko nie wyszło 2 z podstawowego składu. Powodzenia w p.p a Pogoń niech się skoncentruje na lidze bo tego zespołu nie stać na walkę na dwóch frontach.

kakaes - 24 lipca 2016, 13:57:22 - *.play-internet.pl
Gratulacje z Wielkopolski! Teraz wylosować Lecha!!

dzidziuś - 24 lipca 2016, 15:03:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie by było wylosować Lecha,pewnie przegramy chociaż puchary rządzą się swoimi prawami.Natomiast na trybunach na pewno byłby kibolski karnawał.

kot - 24 lipca 2016, 17:47:49 - *.static.espol.com.pl
bardzo dobrze że Kszo wygrało z tymi szmaciarzami z Siedlec. brawo KSZO czekamy na klub z extra klasy. na pewno będzie więcej ludzi tak jak za dawnych czasów. Kszo Arka Lech

WSTA - 24 lipca 2016, 19:23:02 - *.unity-media.net
Człowieku o nicku "kot" juz wczesniej prosilem aby nazwe naszego klubu pisac poprawnie a mianowicie KSZO a nie jakies Kszo. To jest skrót Klub Sportowy Zakładów Ostrowieckich a skroty pisze sie z duzych liter. Pamietaj nastepnym razem. Ja z pewnoscia napisalbym nazwe Twego klubu poprawnie nawet jakbys był z Kielc

pg - 25 lipca 2016, 16:27:42 - *.static.ip.netia.com.pl
@ do asas75
Pogoń: 1. Przemysław Frąckowiak — 93. Konrad Wrzesiński, 25. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła — 24. Damian Świerblewski (86, 9. Daniel Gołębiewski), 20. Piotr Krawczyk (70, 6. Marcin Paczkowski), 7. Daniel Dybiec, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 19. Michał Bajdur — 21. Cezary Demianiuk.

bumhaha - 25 lipca 2016, 18:25:17 - *.dynamic.chello.pl
WSTA wyluzuj się trochę, bo Ci gumka w gaciach pęknie. To nie konkurs ortograficzny.
Z kompleksu do Kielc to już się chyba nie wyleczysz, nawet jakbyś przeprowadził się do Poznania...
KSZO, czy Kszo jeden h.... Ważne, że nie kszo...