Arni - 30 lipca 2016, 18:58:38 - *.cable.smsnet.pl

babcia - 30 lipca 2016, 18:58:48 - *.146.9.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Płock - 30 lipca 2016, 18:58:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kondzio - 30 lipca 2016, 19:00:00 - *.tktelekom.pl

a - 30 lipca 2016, 19:00:52 - *.dynamic.chello.pl
#krzywypokorone

Kondzio - 30 lipca 2016, 19:01:04 - *.tktelekom.pl

luvr - 30 lipca 2016, 19:23:15 - *.adsl.inetia.pl
Koleś się upadł przed bramkarzem i bramkarz kopnął w niego piłką i gol hahahaha, druga bramka też bekowa :D hahaha rzut rożny ziomek nastrzelił mu na głowę... Dobrze że nic mu się nie stało.

LEO - 30 lipca 2016, 19:37:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezły początek jestem ciekaw co będzie dalej

ebe - 30 lipca 2016, 19:39:02 - *.dolsat.pl
GKS wygrał zasłużenie, aczkolwiek nic wielkiego nie grali. Pierwsza połowa to plaża. Bez strzału w bramkę z obu stron. Po wejściu Krzywickiego piłki wrzucane w pole karne miały adresata. Co by o nim nie mówić piłka szukała go w szesnastce i czego więcej oczekiwać od środkowego napastnika? Dołożył nogę, później głowę i było po meczu. Myślę, że w sezonie spokojnie strzeli kilkanaście goli, chyba, ze przewróci mu się w głowie. Gospodarze dobrze prezentowali się w obronie. Olimpia grała na 0-0. Nie mieli zadnej sytuacji w meczu, a dwa groźne strzały z daleka zablokowali obrońcy miejscowych. Bełchatów spokojnie powinien liczyć się w walce o pierwsze cztery miejsca na koniec sezonu.

Agata - 30 lipca 2016, 19:58:29 - *.play-internet.pl
Kiedy ten podłódzki klubik zacznie rozgrywki od B klasy?

Agata - 30 lipca 2016, 20:17:36 - *.play-internet.pl
A co to się stało,że 1342 osoby?
Czyżby bilety po 5 zł czy sami górnicy po pracy z kopalni przyszli?

Robin - 30 lipca 2016, 20:23:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A po co ma od B klasy zaczynać ? Bo jakiś gimbus tak chce ?

Ja - 30 lipca 2016, 20:55:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kiedy łódzkie kluby będą grać choćby w I lidze? Już nigdy?

tylkol - 30 lipca 2016, 22:43:53 - *.lomza.vectranet.pl
Ponoć 140 Olimpii,sportowa ekipa,prawda?

Greg - 30 lipca 2016, 23:23:40 - *.dynamic.chello.pl
A ta Łomża to gdzie gra? Niech sobie przypomnę 2 ostatnie mecze...różnica 6 bramek

Zambrow - 31 lipca 2016, 8:43:14 - *.146.68.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Władze Zambrowa niestety nie przemyśleli tego ze piłkarze z podróży od razu weszli na boisko zamiast przyjechać z noclegiem. Byli zmęczeni .

lacoste - 31 lipca 2016, 18:04:01 - *.play-internet.pl
Do luvr Druga bramka glowa to ksiazkowe wykonanie jakich wiele widzisz w najlepszych ligach Typowe ulozenie glowy do strzalu Szkoda ze zal ci dupe sciska

Qba - 1 sierpnia 2016, 8:00:21 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Greg skończ te swoje gadki. Fuksem awansowaliscie i fuksem się utrzymaliscie, a kibiców jak nie było tak nie ma. W każdym artykule na 90minut o oz piszesz o Łomży rozumiem, że Bambrów to wiocha, ale te wpisy nic nie dadzą. A jak my graliśmy w II lidze to, gdzie wy byliście? I my wtedy graliśmy z drużynami, które teraz są w ekstraklasie typu Lechia, Arka, Śląsk, jaga, Ruch, Piast.

Pasjans - 1 sierpnia 2016, 12:06:34 - *.175.149.66.piasta.pl
Pytanie do redakcji: Dlaczego Olimpia jest w tabeli niżej od Polonii, Legionovii i Stali skoro ma lepszy bilans bramkowy?

Greg - 1 sierpnia 2016, 23:31:28 - *.dynamic.chello.pl
Panowie z Komży. Załóżcie sobie chat pt. najlepsza jest legenda albo cudowna z nas ekipa wyjazdowa i tam sobie opowiadajcie swoje historie. Tu nic nie przeczytacie o swoim klubiku.