II liga: Warta 1-1 Kotwica

30 lipca 2016, 17:00 - Poznań (Stadion KS Warta Poznań)
Warta Poznań 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Bartosz Kieliba 12 - Piotr Giel 32

Warta: 93. Mateusz Filipowiak - 17. Artur Marciniak, 4. Tomasz Dejewski, 5. Bartosz Kieliba, 3. Jakub Kiełb - 19. Krzysztof Biegański (76, 22. Dominik Chromiński), 14. Łukasz Białożyt, 16. Alain Ngamayama, 15. Michał Cywiński (66, 11. Filip Brzostowski), 7. Michał Ciarkowski - 9. Łukasz Spławski.

Kotwica: 12. Robert Błąkała - 3. Błażej Chouwer, 18. Jakub Poznański, 6. Mateusz Jagiełło, 4. Remigiusz Szywacz - 7. Łukasz Kacprzycki (74, 22. Piotr Paprocki), 5. Maciej Załęcki, 14. Korneliusz Sochań (46, 8. Mateusz Świechowski), 19. Sebastian Bartlewski, 15. Karol Żmijewski (86, 11. Karol Zieliński) - 9. Piotr Giel (82, 26. Hubert Laskowski).

żółte kartki: Chromiński - Żmijewski, Sochań, Poznański, Bartlewski.

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 780.

źródło: własne / lajfy.com

bumar - 30 lipca 2016, 19:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo warta wilda tylko rodowici brawo pyżalscy ludzie z jajami a nie amika janusze

kot - 30 lipca 2016, 19:00:56 - *.dynamic.mm.pl
Idiota dalej jest sponsorem???? Mam nadzieję że szybko spadną na swoje miejsce

bumar - 30 lipca 2016, 19:01:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

maracana - 30 lipca 2016, 19:12:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myslalem ze z pyrlandi uda się przywiezdz zwycięstwo ale remis tez może być.

Wojciech - 30 lipca 2016, 19:19:07 - *.opole.hypnet.pl
Brawo Gielu!! Pozdro z Kluczborka

rafi89 - 30 lipca 2016, 19:29:49 - *.dynamic.chello.pl
Prawy obronca Chouwer dla kotwy będzie kotem!!
Extra! Nowa duma kotwicy!!!!!

LEO - 30 lipca 2016, 19:48:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ciekawy początek Warty ciekawe czy mąż pani prezes był na trybunach;)

bolszewik - 30 lipca 2016, 20:29:54 - *.echostar.pl
Pan Jakub obecny na trybunach razem z Panią Prezes i dwójką latorośli. Niestety, tym razem nie deprymował swoim zachowaniem drużyny przeciwnej. Obrońca numer 4 w Warcie katastrofalny występ, chyba jego tatuś ma na imię Gepetto. Najlepszy na boisku strzelec gola dla Kotwicy. Tylko co ten chłopina robi w tak niskiej lidze?

jarock - 30 lipca 2016, 20:31:56 - *.free.aero2.net.pl
Kiełb, Kieliba, Filipowiak, Białożyt, Chromiński- Jarota Jarocin pamięta, dziękuje i pozdrawia ! Życzę awansu !

BadBoy - 30 lipca 2016, 20:42:05 - *.col.wideopenwest.com
800 januszy na otwarcie lol.?

blaah - 30 lipca 2016, 21:28:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Piotra Giela goniła stara?

... - 30 lipca 2016, 21:57:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
8000 widzów jako beniaminek 2 ligi to ładny wynik

Pyza - 30 lipca 2016, 23:23:14 - *.opera-mini.net (*.254.225.180)
Zremisowali bo pyzalski ze swoja"stara" tylko na trybunach siedzieliHa,ha,ha Precz chamom!

Shrek - 30 lipca 2016, 23:28:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oceny:Alan 10.Alu 7,Deja 2 pozostali 4.Szkioły pilnowali płotu za bramką to dla mnie żenada.

Bumar - 30 lipca 2016, 23:31:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bumar jest Tylko Jeden!!! a napinacze nie podszywajcie sie podemnie!!! Kibiców 1000 z Kotwy mieli przyjechac ale w klatce gości 0 moze jakiś problem z transportem!!Jak na 2 lige dobry mecz Warta miała 5 setek i po 45 mni powinyy być 5-1 atak skończyło sie 1-1 Gielu były Warciarz załatwił nas Dumę Wildy Pozdro Gielu!!!Cieszy Frekwencja szkoda że mecze bojkotuję Kibicowska Warta Ultras Style. Szkoda że na Warcie kibice są tak podzielenii!!! Myślę ze z Polonią Bytom bedzie 2000 i kibice z Bytomia w sile 300 osób !!!

Bumar - 30 lipca 2016, 23:33:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zamiast Deja powiniien grac Brylewski a Alan Profesor na Boisku i Kieliba dziś też 10 !!!

Shrek - 30 lipca 2016, 23:46:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kieliba 10 ? Jakiś żart czy co?

Bumar - 30 lipca 2016, 23:56:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka i walka jak go lech rozwalił na Derbach z lech 2 graj z krwiom i wygladal jak Terry Butcher!!

kibic - 31 lipca 2016, 0:09:30 - *.173.11.95.tesatnet.pl
obiektywnym okiem człowieka który trochę zycia spedzil na boisku bardzo wyrównany mecz obfitujący, szczególnie w pierwszej polowie w wiele sytuacji dla Warty, jednak ptraktycznie żadna z nich nie była 100%. Dobry mecz całej trojki nowych graczy Warty, mysle ze szczególnie z Cywińskiego będzie sporo pożytku. Dejewski nie był za bardzo widoczny, poniewaz Giel i cala ofensywa Kotwicy grala na Kielibe, a nie na szybszego i lepiej przygotowanego fizycznie Dejewskiego. Bardzo dobry mecz Alana, Marciniaka (mimo kilku złych decyzji) oraz Białego. Również Ciara miał kilka super rajdow, niestety często o jeden zwod za dużo, i może dlatego gra "tylko" w Warcie. Martwi natomiast niepewny bramkarz. O tym ze nie jest to mocny punkt Warty swiadczy zachowanie i reakcje Bekasa w czasie meczu. Bramka dla warty trochę z niczego bo pilka leciała pol godziny w pole karne, a po strzale glowa nie siegnal jej zle ustaiony bramkarz Kotwicy. Ciekawy zawodnik z numerem 19 w Kotwicy oraz zawodnik z numerem 15. Poza tym trochę martwi postawa sędziego pod koniec pierwszej polowy, kiedy to zawodnik Kotwicy z numerem 14 przerwal kontre Warty i powinien zobaczyć druga zolta kartke, co przyznali sami kibice z Kolobrzegu którzy byli na meczu. Zdawal sobie z tego sprawę również trener Kotwicy, który od razu po tym zajciu, w przerwie zmienil srodkowego pomocnika.

Bumar - 31 lipca 2016, 0:11:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry Mecz i Warcinka pokazała ze Trener Bekas ti dobry Trener i potrafii zrobić Dobry Team !!! Warcinka do Boju 1912 OI!!

Bumar - 31 lipca 2016, 0:18:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kibic dobry opis ale nie zgadzam sie z toba!! Jak Jan Paczyński i Szynka wyszli to w 2 połowie było by 1-3 !!! Stawaj na Młodych !!! Tylko W 1912 Pride OF Old Wilda !!!

Bumar - 31 lipca 2016, 0:57:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kibic byłeś na Meczu Kotwy 5 osób na Trubunie Honorowej !!! Pozdro Kotwa Szacin za 2005 i 2-2 u nas na DD 12 !! ale Szynka i Jasiu Paczyński Mogli Wejść!!!

tra - 31 lipca 2016, 1:10:02 - *.play-internet.pl
Gielu wracaj nie ma kto strzelac w mksie

Shrek - 31 lipca 2016, 11:53:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Bumar -Jasiu i Szynka powinni dostawać szansę ,ale do 70 minuty to grać powinien doświadczony kiler .Oczywiście nie taki co bardziej od gry w piłkę zainteresowany byłby pochlaniem z Zakim Kikutem i Świerszczem.A Koliba to przy golu Giela krył na radar.

pozdro - 31 lipca 2016, 12:32:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl