3 sierpnia 2016, 22:36:03 - dyrovski
Debiut Kamila Glika w AS Monaco

Kamil Glik zadebiutował w barwach AS Monaco FC w wygranym 3-1 (2-0) rewanżowym spotkaniu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Fenerbahçe SK. Reprezentant Polski wszedł na boisko w doliczonym czasie gry za Valère'a Germaina. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Turków 2-1. Tym samym zespół Polaka awansował do kolejnej rundy.

3 sierpnia 2016, 20:45 - Monako (Stade Louis II)
AS Monaco FC 3-1 Fenerbahçe SK
Valère Germain 2, 65, Falcao García 18 (k) - Emmanuel Emenike 53

żółte kartki: Danijel Subašić, Andrea Raggi - Hasan Ali Kaldırım.

sędziował: Artur Manuel Ribeiro Soares Dias (Portugalia).

Losowanie IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędzie się 5 sierpnia o godz. 12:00 w Nyonie.

Karbon89 - 3 sierpnia 2016, 23:00:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Glik ledwo co z urlopu wrócił. Pewnie pod koniec sierpnia zacznie grać w pierwszym składzie

Ebi - 3 sierpnia 2016, 23:00:33 - *.160.249.50
@Tom bez kitu co ty piszesz, chyba dopiero co wykupiłeś internet i nie wiesz o Bożym świecie...

Rafał - 3 sierpnia 2016, 23:18:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drewniany glik ława.

Andrzej - 3 sierpnia 2016, 23:20:58 - *.wmc-si.pl
drewniany to Ty jesteś - jak nie znasz tematu to nie pisz głupot.

kima - 4 sierpnia 2016, 0:13:17 - *.53.144.2
Ale patrzę na mecz Celtiku i smiem twierdzić że tam sędzia mecz dla nich wygrał .

ciek - 4 sierpnia 2016, 3:52:45 - *.hsd1.ca.comcast.net