sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

źródło: własne / suwalki24.pl / lajfy.com / Wigry Suwałki

kam - 5 sierpnia 2016, 21:39:04 - *.srn-dsl.gauldalikt.no

pucek - 5 sierpnia 2016, 21:39:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

sk - 5 sierpnia 2016, 21:39:24 - *.suwalki.vectranet.pl
no i tak ma być!

kubik - 5 sierpnia 2016, 21:40:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jaja Znicz spadek pewne info

Ptr - 5 sierpnia 2016, 21:42:36 - *.dab.02.net (*.146.199.97)
Brawo Wigierki.Za pomnik w końcu trafia w meczu o punkty.Oby tak dalej panowie.A i chyba już dawno nie było wygranej po tym jak pierwsi bramkę trafiliśmy.Graty

Ptr - 5 sierpnia 2016, 21:44:00 - *.dab.02.net (*.146.199.97)

zorro - 5 sierpnia 2016, 21:45:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje !!! ale nasuwa się mi taka dygresja. Biorąc pod uwagę "skuteczność" Adamka - czytaj 5-7 setek w meczu = jedna strzelona bramka to czy dyrektor sportowy nie powinien załatwić mu jakiegoś psychologa ?

kayk - 5 sierpnia 2016, 21:46:22 - *.89-22-35-75.matrix-net.pl
W skrócie. Karny z kapelusza. Czerwona kartka niesłuszna. Wygrana Wigier szczęśliwa ale zasłużona. Amen

zorro - 5 sierpnia 2016, 21:50:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam na myśli psychologa sportowego.

spider - 5 sierpnia 2016, 21:52:43 - *.internetia.net.pl
czyżby za rok DERBY PODLASIA ?

kubik - 5 sierpnia 2016, 22:00:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciesze się bo gdyby nie Pan Sylwek Znicz był by na 1 miejscu pewniak do awansu może jak spadną to ludzie przejza na oczy z prezydentem na czele

dex - 5 sierpnia 2016, 22:00:46 - *.tktelekom.pl
Fajnie jak by Wigry awansowały do ekstraklasy . Wreszcie by była jakaś świeża krew w najwyższej lidze .

g - 5 sierpnia 2016, 22:10:14 - *.mielec.mm.pl
Akurat teraz to jest z 6 zespolow ktore bardziej by sie przydaly w ekstraklasie niz Wigry

KaeS - 5 sierpnia 2016, 22:11:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Wigry za walkę do końca.Niech ten pseudo sędzia nigdy już więcej nie wraca do Suwałk,przecież on kompletnie nie radził sobie na tym placu,sędziowanie beznadziejne.Sędziował nam w ubiegłym sezonie o ile pamiętam był to jego debiut w I lidze i był tak samo słabiutki-temu panu dziękujemy.

qwety - 5 sierpnia 2016, 22:14:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wigry 2 zwycięstwa.

stefan - 5 sierpnia 2016, 22:14:50 - *.bielskobiala.vectranet.pl
w Bielsku boisko wszystko zweryfikuje

arturo - 5 sierpnia 2016, 22:15:41 - *.centertel.pl
Jak ktoś mówi, że Wigry fartownie to pewnie śledził mecz na livescore... Fartownie to Znicz, że tylko dwie wpadły. Znicz w drugiej połowie zero strzałów na bramkę,a w pierwszej nie grożące dwie, może jedna,nie licząc karnego z kapelusza. Wigry posiadanie piłki w drugiej połowie na poziomie 70-80%. Piękna gra od nogi do nogi Wigier. Znicz zaplanował w czasie przerwy, że za wszelką cenę wywiezie skromny wynik,co było widać co ok 5 min gdzie leżał ich zawodnik na murawie

alan - 5 sierpnia 2016, 22:19:57 - *.play-internet.pl
Wigry potrzebują środkowego pomocnika

sks - 5 sierpnia 2016, 22:32:40 - *.suwalki.vectranet.pl
Piłkarzyny Znicza od 60 minuty więcej leżały na boisku niż grały. Co do sędziego to szkoda słów w meczu z Olimpią G. w poprzednim sezonie wyczyniał cyrki.

Arodziej - 5 sierpnia 2016, 22:42:20 - *.polsystem.net.pl
Gra Wigier bardzo dobrze wyglądała szczególnie w pierwszej połowie masa okazji do strzelenia bramki brak skuteczności ( poprzedni sezon się przypomina ) karny z mego punktu widzenia 50 na 50 był lekki kontakt sędzia mógł podjąć taką decyzje lecz nie musiał i to też by nie było błędna decyzja, ogólnie sędziowanie katastrofa w jedną i drugą stronę Znicz bez koncepcji na grę

arturo - 5 sierpnia 2016, 22:46:57 - *.centertel.pl
Gracz Znicza nr 7 dobry gracz

arturo - 5 sierpnia 2016, 22:49:53 - *.centertel.pl
Miłosz powinien grać od 1 minuty. Wniósł sporo dobrej gry, a jego podanie z piętki... Podanie kolejki w Europie

marekb - 5 sierpnia 2016, 22:51:32 - *.suwalki.vectranet.pl
Trzeba się cieszyć ze zwycięstwa ale drużyny to my nie mamy gratulacje za sprowadzenie do Wigier Bucholca on nawet do 4-ligi sie nie nadaje był zerem jest i będzie zerem jeśli chodzi o grę w piłkę

Zielony - 5 sierpnia 2016, 23:03:42 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Do kumatych jak prezentuje sie Radecki

biko - 5 sierpnia 2016, 23:08:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@markbet ty nie masz pojęcia o piłce może podasz jakie błędy popełnił Bucholc zamiast plucia po omacku

z bieguna - 5 sierpnia 2016, 23:09:03 - *.dynamic.mm.pl
Wigry-Znicz widzów ok.1800,zero z Pruszkowa.Mecz przewaga Wigier i zasłużone zwycięstwo,fakt że szczęśliwe.Znicz mądrze się bronił i defensywa solidna.Sędzia poziom II ligowy.Z nowych twarzy fajnie Wroński i Augustyniak..gorzej Radecki,ale to pierwszy ich mecz w Suwałkach i pewnie dawno nie grali przed tak żywiołową publika :-) Momentami blisko 2000 osób ekstra kibicowało!

oko - 5 sierpnia 2016, 23:13:46 - *.89-22-36-98.matrix-net.pl
Sprawiedliwy wynik chociaż uzyskany w końcówce. Większość dobrych okazji wynikało z szybkiego rozgrywania piłki dołem i prostopadłych piłek przez środek, a bramki padły po dośrodkowaniach , które przez 87 minut nic wcześniej nie dawały. Brawo drużyna za walkę do końca. Nie zgadzam się z Marekb-Bucholc dobry mecz cały czas do przodu po skrzydle dobra wymiana pozycji , gra z pierwszej piłki oby tak dalej. Cała drużyna zasłużyła na Graty no i kibice klasa!!!

arturo - 5 sierpnia 2016, 23:22:09 - *.centertel.pl
Ludzie jest 23:21 a na zewnątrz 28 stopni. Jak żyć?

marekb - 5 sierpnia 2016, 23:30:18 - *.suwalki.vectranet.pl
Bucholc 99% podań do tyłu biko zwróć szczególną uwagę przez cały mecz na jego zagrania

m - 5 sierpnia 2016, 23:41:04 - *.net.media.pl
to nie fart w Motorze ogromną ilość meczy Nowak wygrywał w końcówce

arek - 5 sierpnia 2016, 23:44:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odwal się od Bucholca.Z ciebie znawca jak z koziej dupy trąba.Podziękowania dla całej drużyny za walkę do końca.Sędzia to jakiś pajac.Dobrze że wygrała drużyna lepsza,bo mało brakowało że przy współudziale sędziny cienki Znicz wywiózł by 3 pkt.Kibicowanie w końcówce rewelacja.

Brömcik - 6 sierpnia 2016, 0:15:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
Cóż za zabójcza końcówka Wigier. EKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ!!!

ja - 6 sierpnia 2016, 0:17:29 - *.internetia.net.pl
marekb.... Bucholc zagrał dobre spotkanie. sporo grał na skrzydle, zwłaszcza w drugiej połowie. Sędzia to dramat. myślę, że to jego ostatni mecz w I lidze. Grunt, że Wigry wygrały

artüro - 6 sierpnia 2016, 0:19:33 - *.146.199.69.internetia.net.pl
Wigry przegrywają i co robi trener ? wpuszcza dodatkowo 2 napastników .brawo Panie Dominiku.facet z jajami !!!

Shady__ - 6 sierpnia 2016, 2:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktoś, dlaczego mecz o 19:47? A nie 19:30/19:45?

mido - 6 sierpnia 2016, 7:01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia meczu katastrofa. Nie powinien gwizdać na tym poziomie. Znicz cienki. Wigry delikatne nie narzuciły swojej gry. Widać brak zawodnika dogorywającego ostatnie podanie. Publiczność wielkie gratki za doping do końca. Cieszą kolejne 3 punkty. Gra do poprawy.

wigrzak - 6 sierpnia 2016, 7:12:56 - *.suwalki.vectranet.pl
W sumie, krótko mówiąc, dla takich emocji chodzi się na mecze!

w1947 - 6 sierpnia 2016, 7:18:14 - *.centertel.pl
Noo jak się chłopaki zgrają, to mamy niezłą ekipe 😊 nowi dobrze wygladaja także z kazdym meczem będą sie lepiej rozumieli i bedzie lepiej.

Kibic - 6 sierpnia 2016, 7:59:03 - *.146.67.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co Gąska robi na boisku,to jest porażka .

Gladiator - 6 sierpnia 2016, 9:16:15 - *.play-internet.pl
Co Ty masz gościu do Gąski ? Dobry mecz zagrał. Trzymali razem z Augustem środek.

dixi - 6 sierpnia 2016, 9:44:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co malkonentom nie pasuje Wigry wygrały i to się liczy a Znicz nie jednemu jeszcze punkty odbierze i to faworytom rozgrywek

@@ - 6 sierpnia 2016, 9:48:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak Znicz urwie punkty, tylko nie w I lidze, a w 2 Nie ośmieszaj się dixi.

dziadek - 6 sierpnia 2016, 10:29:19 - *.134.65.251
Do z bieguna – cytuję :- „Z nowych twarzy fajnie Wroński ………….., ale to pierwszy ich mecz w Suwałkach i pewnie dawno nie grali przed tak żywiołową publika :-) Momentami blisko 2000 osób ekstra kibicowało. Otóż przyjacielu WROŃSKI w barwach BEŁCHATOWA grał: ŚLĄSK PP- 19 500 widzów, LECH EX – 19 000, WISŁA Kraków EX – 17 000, JAGIELLONIA EX – 12 500 i tak dalej ……

JohnyKSG - 6 sierpnia 2016, 10:40:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl