6 sierpnia 2016, 20:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 7. Radosław Kursa, 31. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 90. Patryk Gondek (89, 77. Sebastian Deja), 5. Rafał Niziołek, 4. Robert Tunkiewicz, 9. Bartłomiej Olszewski, 6. Michał Szewczyk (79, 39. Paweł Kubiak) - 23. Michał Kojder (71, 19. Maciej Kowalczyk).

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 3. Hunter Gorskie - 18. Michał Bartkowiak, 21. Damian Rasak, 7. Łukasz Garguła (70, 20. Adrian Łuszkiewicz), 10. Petteri Forsell, 11. Óscar Martín (83, 14. Jakub Chrzanowski) - 29. Paul Batin.

żółte kartki: Gondek, Kubiak - Bartkowiak, Martín, Łuszkiewicz.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1430.

źródło: własne / Miedź Legnica / MKS Kluczbork

lol - 6 sierpnia 2016, 21:54:05 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Sedzia troche przegiął gdy cały czas faulowany był Bartkowiak... przynajmniej mogł gwizdnąć faul

ooo - 6 sierpnia 2016, 21:55:12 - *.ipv.net.pl
Kiedy Miedz ostatnio straciła 2 bramki?Chyba bardzo dawno temu,a tu kopciuszek aplikuje gwiazdom 2 brameczki.Szkoda,że Mks nie zdołał dowieść wygranej.

Max - 6 sierpnia 2016, 21:58:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedz co ? Spadek pewne info !

Samyr - 6 sierpnia 2016, 22:00:31 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Ten punkt trzeba szanować. Hej Miedź!

Zcik66 - 6 sierpnia 2016, 22:00:33 - *.play-internet.pl
Łapanie przez Miedź na spalonego i przecinanie prostopadłych piłek to wstępna faza beta, alpha, prototyp. Ten remis można przyjąć pod warunkiem wygrania w piątek u siebie z Olimpią. Przypominam, że przed Miedzią 7 wyjazdów z rzędu od października, także jest co poprawiać, bo terminarz BARDZO CIĘŻKI.

ggg - 6 sierpnia 2016, 22:00:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
max co ? półgłówek pewne info

autobus - 6 sierpnia 2016, 22:01:05 - *.play-internet.pl
Może być problem w tym sezonie jak będziemy rozdawać punkty Kluczborkom, Puławom i innym Siedlcom. Jak nie można wygrać to trza zremisować i to się udało . . .
Jedziemy dalej Miedzio !

piterek - 6 sierpnia 2016, 22:03:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Trudno. Ale lepiej zremisować niż przegrać. W poprzedniej rundzie na remisach i wygranych doszlusowaliśmy do czołówki. Ale jak chce się walczyć o awans trzeba wygrywać. Dopiero drugi mecz. Zobaczymy jak to będzie.

lojal - 6 sierpnia 2016, 22:05:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do ooo na Twoim miejscu tak bym się nie podniecał bo tak czy tak będziecie walczyć o utrzymanie a czy akurat to są gwiazdy ? Każdy mierzy swoją miarą

1976 - 6 sierpnia 2016, 22:09:45 - *.opera-mini.net (*.254.161.96)
Liczyłem na pewne 3 pkt ale jak sie weźmie pod uwage ze przegrywalismy w drugiej połowie to trzeba z niedosytem i pkt przyjac. Dodac trzeba że Pan Jarzebak jak zwykle robił swoje jak jest perfidny faul na piłkarzu Miedzi to tego udaje ze nie widzi ale najmniejsze faule Miedzi widzi nawet stojac tyłem do akcji!! Ten Pan Miedzi nie powinien sedziowac od pamietnego meczu w Łecznej gdzie dal nam 13ż.k. i 3 cz. a mimo wszystko nie udało mu sie Miedzi wywalowac bo był remis! A zabolało go to ze w prasie szydzono z niego ze trzeba byc uniedacznikiem by zwałowac drużyny grajacej w 8 zeby przegrała!

lol - 6 sierpnia 2016, 22:10:07 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Bez urazy ale dla Kluczborka to są gwiazdy, oczywiscie troche sie napaliłem na wygraną Miedzi ale są i też plusy typu gol Batina i ambicja walki co cieszy oraz ciagniecie serii bez przegranej

ooo - 6 sierpnia 2016, 22:10:39 - *.ipv.net.pl
Do Lojal Nikt się tu nie podnieca.Po prostu Miedz to typowy,średniak,przeciętniak i kopacze jak inni,a to że Kluczbork będzie walczył o utrzymanie to było wiadomo od początku.

NormalnyOK - 6 sierpnia 2016, 22:12:09 - *.adsl.inetia.pl
Niestety oddaliśmy Miedzi dwa punkty. Powodzenia w walce o awans Miedziankom

Sdf - 6 sierpnia 2016, 22:15:17 - *.play-internet.pl
Zlekceważyli rywala. MKS się dozbroił w przerwie i juz nie są to chłopcy do bicia. Każdemu tam będzie ciężko. To dopiero drugi mecz, więc wszyscy dopiero się rozkręcają. Jakiekolwiek oceny warto zacząć stawiać po 5 - 6 kolejkach. Teraz zdecydowanie za wcześnie. Hej Miedź !!

Gosc - 6 sierpnia 2016, 22:18:10 - *.centertel.pl
Wlasnie maja 7 wyjazdów bo ktos bez głowy zamiast w lato to w listopadzie trawę wymienia na stadionie...

1976 - 6 sierpnia 2016, 22:27:03 - *.opera-mini.net (*.254.161.47)
Człowieku masz prawo do małej napinki w takim sensie jak chocby duzej pewnosci w zdobycie 3 pkt! Jasne że wszystkiego nie wygramy i beda nam dogryzac niedosyty po remisach. Ale trzeba i remis z wyjazdu uszanowac jak jest, bo te małe pkt jak ich sie pare nazbiera na koniec moga miec ogromne znaczenie. Co do serii wyjazdowej to sa minusy ale jest tez plus bo w decydujacej fazie zagramy 7 meczy lub 6 bo nie pamietam u siebie i na tym mozemy bardzo zyskac

1976<0 - 6 sierpnia 2016, 22:32:09 - *.81.212.211
Miedzia uzyskała cenny punkt na wyjeździe.

ZL - 6 sierpnia 2016, 22:44:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedz Spadek Pewne Info !

murek - 6 sierpnia 2016, 22:55:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MKS stracił dwa punkty ponieważ był drużyną lepszą. Miedz z taką grą może tylko marzyć o awansie.

playmaker - 6 sierpnia 2016, 22:55:49 - *.play-internet.pl
Spiker tego meczu to jakiś dramat. Składy czytał bez numerów, nie podawał na początku strzelców goli. Zmiencie gościa, bo na trybunach ludzie byli po prostu wściekli. Gość się ewidentnie do tego nie nadaje!!

velvet - 6 sierpnia 2016, 23:03:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poważnie: Ilu kibiców z Kluczborka było?

VadimBoret - 6 sierpnia 2016, 23:05:08 - *.centertel.pl
Miedź Legnica w skrócie: Miednica

KSG - 7 sierpnia 2016, 7:16:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Całe wieki szwędaliście się po pastwiskach 3 ligi, a teraz Kluczbork wyzywacie. Wielkie gwiazdory od 7 boleści. A co wam Kluczbork zawinił?

Arek242 - 7 sierpnia 2016, 16:18:18 - *.dyn.optonline.net
Jakie wieki, jak istnieja od1976 , a mlynek zacza sie po 90 tych

Siedlce - 7 sierpnia 2016, 21:06:26 - *.siedlce.vectranet.pl
Zapraszamy do Siedlec to zobaczymy jak będziecie prosić o najniższy wymiar kary😊😊😊
Najgorszy jest przerost ambicji nad możliwościami! !!!

IA - 8 sierpnia 2016, 19:26:23 - *.adsl.inetia.pl
Portal ponownie zaniża liczbę widzów na kluczborskim stadionie, ponieważ był pełny stadion czyli około 2500 widzów. Zresztą co tu mówić o ilości kibiców, skoro portal nadal podaje, że na Stadionie Miejskim w Kluczborku nie ma oświetlenia!!! To w ciemnościach grali biało-niebiescy z miedziowymi, jeśli mecz zaczynał się o godzinie 20.00???

mc_1 - 9 sierpnia 2016, 8:32:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uzupełnijcie sobie w końcu dane o świetleniu stadionu w Kluczborku; dwa razy pisałem do 90minut.pl już jakiś czas temu i nic to nie dało. Moc oświetlenia 1600 luksów jakby ktoś pytał.