9 sierpnia 2016, 19:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Lech Poznań

Podbeskidzie: 33. Mateusz Lis - 10. Marek Sokołowski (69, 19. Paweł Tarnowski), 4. Robert Menzel, 27. Adam Deja, 17. Ariel Wawszczyk (69, 25. Mariusz Magiera) - 9. Dariusz Kołodziej, 90. Damian Jakubik, 7. Daniel Feruga, 14. Damian Chmiel, 8. Łukasz Sierpina - 23. Róbert Demjan (73, 15. Kamil Jonkisz).

Lech: 30. Matúš Putnocký - 4. Tomasz Kędziora, 26. Maciej Wilusz, 35. Jan Bednarek, 5. Tamás Kádár - 17. Maciej Makuszewski, 6. Łukasz Trałka (66, 14. Maciej Gajos), 55. Abdul Aziz Tetteh, 10. Darko Jevtić (58, 86. Radosław Majewski), 8. Szymon Pawłowski (81, 29. Kamil Jóźwiak) - 19. Nicki Bille Nielsen.

żółte kartki: Menzel - Wilusz, Trałka.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 4510.

W 1/8 finału, która odbędzie się 20-22 września, Lech Poznań zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy Stomilem Olsztyn a Ruchem Chorzów.

Puchar Polski 2016/2017

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała

Judi - 9 sierpnia 2016, 20:47:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matko Bosko, co to się stanęło.. ;O

Tuomas - 9 sierpnia 2016, 20:48:16 - *.play-internet.pl
Szkoda, ale liga najwazniejsza. Gramy dalej!

znawca - 9 sierpnia 2016, 20:49:29 - *.ostrowmaz.mm.pl
Bramkarz lecha grał w podbeskidziu, trzy strzały, try lecialy w niego, trzy przepuscił, podbeskidzie 4 słupki w meczu... jednym słowem jaja! Lech spadek pewne info

Wheeler - 9 sierpnia 2016, 20:51:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Wrócił Szymon i jest jak trzeba. Gratulacje z Lubina.

Aa - 9 sierpnia 2016, 20:52:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szcerze...beż żalu. W sytuacji TSP lepiej skupić się tylko na lidze.

jj - 9 sierpnia 2016, 21:03:54 - *.logitus.pl
Kędziora imprezowicz z Zatoki Sztuki w Sopocie i ....warszawskich dyskotek w końcu odpalił ;) gratulacje !!

LechKKS - 9 sierpnia 2016, 21:12:05 - *.icpnet.pl
Buric do Sampdorii, zarząd do dymisji!

zaza - 9 sierpnia 2016, 21:16:44 - *.opera-mini.net (*.254.161.211)
Nielsen postraszył Lisa w tunelu, przecież ta pokraka by nigdy bramki nie zdobyła, 1.liga Amica!

hahaha - 9 sierpnia 2016, 21:16:59 - *.play-internet.pl
Hahahahahaale jajca , ten sędzia to urodzony w Poznaniu czy pod ??? Pięknie gwizdał pod Lecha albo przerywał akcje bielskim ,albo dawał im przywilej dawała idiotycznej strachu ,a przy drugiej bramce powinien być faul dla gospodarzy ,a nie bramks dla Lecha oj było ciągnięcie.
Płyta na tym Podbeskidziu to lepsza niż na Euro w Żabim kraju

Hulk - 9 sierpnia 2016, 21:17:18 - *.146.102.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lis to jest tragedia, ławka do końca wypożyczenia i won!!!

fc m - 9 sierpnia 2016, 21:35:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miło by było zobaczyć Lecha w Olsztynie oczywiście myślę tu i aspektach czysto piłkarskich ...

bolek - 9 sierpnia 2016, 21:39:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po co te rundy wstępne. Ogłosić przed sezonem że w maju finał na narodowym Legia - Lech i po sprawie.

papo - 9 sierpnia 2016, 21:43:45 - *.215.35.206
Podbeskidzie nie ma zamiaru angażować się w Puchar, bo ich priorytetem jest powrót. Natomiast Lech swojej jedynej szansy na europejskie puchary może upatrywać właśnie w PP

nnbbnn - 9 sierpnia 2016, 21:48:53 - *.play-internet.pl
Lekka kpina z kibiców. Co to miało być. Po co wchodzić znowu do Ex, jak takie łomoty z padakami typu jak Lech teraz miałyby być. Z taka grą, to za kilka kolejek jesteśmy w środku tej dziadowskiej I ligi.

dawid tsp - 9 sierpnia 2016, 21:52:03 - *.beskidmedia.pl
ci co sie znaja na piłce wiedzą ze ts gra o awans a nie o pp a gra lecha w tym meczu niezła tylko pytanie co w lidze bo tam nie ma odpuszczanie . pozdro dla kibiców lecha

dawid tsp - 9 sierpnia 2016, 21:58:28 - *.beskidmedia.pl
pan musiał swoja drogą ale boczyny przy 3 bramie dramat spalony jak się patrzy widziałem z wysokosci trybun skandal . no ale w piątek bedze 3 do 0 dla nas pewne info ha

leon - 9 sierpnia 2016, 21:59:32 - *.play-internet.pl
Ten bramkarz w Podbeskidziu to tragedia,czemu nie grali Zubas,Piacek i Baran,Deja jest za słaby fizycznie na środek obrony.

dawid tsp - 9 sierpnia 2016, 22:03:04 - *.beskidmedia.pl
nie grali bo liga najwarzniejsza z pucharu dla nas nie ma nic czy w tej rundzi czy w nst odpasc

dawid tsp - 9 sierpnia 2016, 22:06:13 - *.beskidmedia.pl
a co do gracza meczu .... adam deja

KrisBB - 9 sierpnia 2016, 22:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zero pozytywów ze strony Podbeskidzia.Gdyby PBB wykorzystało 200 mogło być inaczej.Kołodziej KRÓL w rozgrywaniu na swojej połowie.Dlaczego grał cały mecz!Brak pomocnika w środku pola.Ogólnie b.słabo PBB się zaprezentowało.Lech również słaby.Ogólnie mecz zbyt towarzyski i b.słaby.

Anton - 9 sierpnia 2016, 22:18:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łoo matko i córko, Kolejorz wygrał mecza!
Mało tego wygrali do zera :P
Cóś się musiało stać :P
Aaaa no tak to tylko Puchar, w weekend jest liga i będzie lanko :P

KibicTSP - 9 sierpnia 2016, 22:28:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Że mecz odpuszczony wnoszę po tym, że Darek gonił pełne 90 minut, a tego nawet najstarsi Górale nie pamiętają. Po za tym w Adama wciąż wierzę, ale nie jako stoper. Jedynie PD.

robercik - 9 sierpnia 2016, 22:29:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluczowy moment meczu to 2 pudła przy stanie 0:1. Lech piłkarsko lepszy. Zadawałem sobie na meczu pytanie po co cymbał liniowy puścił 2 metrowego spalonego przy wyniku 0:2, w samej końcówce meczu i nie wiem do teraz: taki tępy wał, czy po prostu zrobił to z premedytacją. Mimo wszystko IDZIE, IDZIE....

123 - 9 sierpnia 2016, 22:32:26 - *.098.c84.petrotel.pl
W bramce Podbeskidzia stał bramkarz wypożyczony z Lecha, wszystko jasne.

sajgonaa - 9 sierpnia 2016, 23:19:54 - *.199.253.242 (*.246.158.50)
Dobrze że przeszli dalej ale Urban nadal musi odejść bo nic z tego nie będzie. Pozdro z Ostrowca.

west - 10 sierpnia 2016, 8:33:31 - *.adsl.inetia.pl
Chłopcy grali trochę odpuszczająco paru wystąpiło paru zawodników którzy grają mniej. Mistrzostwo jest priorytetem i nie chcą się szarpać po prostu. Jak w 70 minucie zmieniony Demjan to sprawa była jasna koniec jakiejkolwiek gry tylko symulacja z Jonkiszem co przy okazji pokazuje co się stanie przy braku napastnika gdy kontuzji ulegnie Demjan.
Napastnik i to bardzo szybko!!!! Lech wcale źle nie grał pytanie czy Podbeskidzie nie ułatwiało mu zadania.

jo - 10 sierpnia 2016, 9:57:38 - *.icpnet.pl
brawo Kolejorz, pozdrowienia dla januszy sprzed monitorów ;)

Neutral60 - 10 sierpnia 2016, 10:02:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wróciła równowaga w Kolejorzu bo wrócił Szymek i wreszcie Lech strzela bramki !!! Teraz będzie już tylko LEPIEJ z wynikami w drużynie z Bułgarskiej!!!!!Szykowane na mecz z Cracovią przez kibiców dla Urbana białe chusteczki wszystko wskazuje nie będą potrzebne !!!!!

Paweł - 10 sierpnia 2016, 10:12:36 - *.adsl.inetia.pl
Górale spokojnie. Po co ta napinka? Po co wam Puchar? Macie awansować w tym sezonie! To jest cel na ten rok!
pozdrowienia z Gdańska

Pielgrzym - 10 sierpnia 2016, 11:15:22 - *.adsl.inetia.pl
Podbeskidzie wybrało LIGA najważniejsza ,a więc puchar olali. Dobra decyzja.

lubialem go ale trace go chlopa szacunek
procz tego dodam ze Trener D.D niec się zastaowi co zrobic na mecz ligowy Puchar trudno wtopa
ale ligowego nie mozemy przegrac wiec ten sklad z wczoraj na czele z magiczna 9która gra piach do wymianki

kocur - 10 sierpnia 2016, 15:37:04 - *.mycingular.net
Lech nie moze grac Tralka i Tettehem dwoma topornymi pomocnikami , Tralka jest zdecydowanie za wolny do Ekstraklasy do tego Tetteh ktory wirtuozem nie jest , wogole to ze Lech ma ostatnie miejsce w ekstraklasie to nie jest przypadek wystarczy porownac sobe poszczegolnych zawodnikow , Lech ma jednych z najslabszych pilkarzy.

Bumar - 10 sierpnia 2016, 18:56:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kocur masz racje lech to kupa forsy i nic więcej!! Ja Wolę Warcinkę 1912 2 liga Warta Rodowici i Od 1912 Fanatycy !!!

LEO - 10 sierpnia 2016, 20:12:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Podbeskidzia chyba dobrze się stało powinni skupić się na lidze a Lech może w końcu zacznie grać jak trzeba

Znafca - 11 sierpnia 2016, 16:07:37 - *.antik.sk
No i dobrze. LECH lepszy i niech walczy w pucharach a TSP niech się skupi na lidze bo kadry nie ma za szerokiej