10 sierpnia 2016, 17:30 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 pd. Śląsk Wrocław

Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 22. Mateusz Bartków, 5. Dawid Szufryn, 28. Michal Piter-Bučko, 3. Lukáš Kubáň - 20. Adrian Danek (76, 26. Filip Piszczek), 33. Bartłomiej Kasprzak, 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim, 8. Maciej Małkowski (67, 37. Bartłomiej Dudzic) - 11. Maciej Korzym (63, 9. Dawid Janczyk).

Śląsk: 33. Mariusz Pawełek - 23. Paweł Zieliński, 3. Piotr Celeban, 21. Lasza Dwali, 5. Augusto (90, 17. Mariusz Pawelec) - 29. Peter Grajciar, 32. Ostoja Stjepanović, 6. Filipe Gonçalves (69, 20. Adam Kokoszka), 10. Ryota Morioka (60, 14. Alvarinho), 18. Łukasz Madej - 11. Bence Mervó.

żółte kartki: Małkowski, Kasprzak, Baran - Filipe Gonçalves, Morioka, Alvarinho.

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 1150.

W 1/8 finału Śląsk zagra ze zwycięzcą meczu Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w dniach 20-22 września.

Puchar Polski 2016/2017

Jańczyk - 10 sierpnia 2016, 20:00:47 - *.adsl.inetia.pl
przepraszam wszystkich kibiców Sandecji za to, że dziesiąty mecz z rzędu nie strzeliłem bramki (wliczając sparingi)

nikim - 10 sierpnia 2016, 20:02:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
połowa składu Śląska w szpitalu po meczu z Sandecją

aras - 10 sierpnia 2016, 20:05:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja, oddaj za bilety!! Żenująca gra.

pp - 10 sierpnia 2016, 20:06:22 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
@Jańczyk Spoko Dawid! Może na kielicha skoczymy?

@Jańczyk - 10 sierpnia 2016, 20:09:59 - *.enn.lu
jak juz się pod kogoś podszywasz to byś przynajmniej opanował pisownię jego nazwiska ale to widocznei przerasta twoje skromne możliwości

sparing - 10 sierpnia 2016, 20:14:08 - *.internetia.net.pl
Sedzia ? karny z kapelusza , a brutalna gra SN bez kartek.

z - 10 sierpnia 2016, 20:14:29 - *.range81-159.btcentralplus.com
a ja musze napisac jako kibic Slaska ze z taka gra to sie spotkamy za rok z Sandecja w 1 lidze zszedl Morioka zero rozegrania , jak mozna bronic 45 minut wyniku 0-1 , gdzie jest sponsor ? dzis odziwo dobry mecz beztalencia Grajciara ,Zielinski podanie do napastnika przeciwnika jak w c klasie , i jak mozna wpuszczac Kokoszke czyli defensywnego za ofensywnego i tak szybko bronic wyniku , wlasnie dlatego nasze kluby nic nie osigaja bo dla nich 1-0 to wynik marzen

Misiek - 10 sierpnia 2016, 20:17:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile Wisły wspierało Śląsk w Nowym Saczu?

artuur,,, - 10 sierpnia 2016, 20:18:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sandecja ta gra to mozecie pogrywac w B klasie,,topory,, zero pomyslunku tylko ,,kosa,,

Kibol - 10 sierpnia 2016, 20:19:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Slas nick nie gral ledwo ledwo awansowal
Za rok 1 liga

kghm - 10 sierpnia 2016, 20:19:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to korzym grajek z aspiracjami, który odrzucał oferty naszych ekstraklapowiczów gra teraz w sandencji

Knur - 10 sierpnia 2016, 20:31:15 - *.play-internet.pl
Ilu ludzi na mczu i jaka pogoda w Sączu?Slask pewnie chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił stad taki wynik.Wogole PP to okazja dla tych słabszych ekip do pokazania się.Staja wtedy na rzęsach zeby dowalic faworytówi i pewnie tu też tak było.

@Knur - 10 sierpnia 2016, 20:41:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Około 1800, po bramce ślaska kibice slabska wyszli i wrocili do wroclawia. Deszcz, deszcz, deszcz przez caly mecz..

gerwazy - 10 sierpnia 2016, 20:42:16 - *.dynamic.chello.pl
Wisla w liczbie 56 wNowym Saczu. Wywieszamy 2 flagi i spiewamy razem ze Slaskiem

popey - 10 sierpnia 2016, 20:44:44 - *.adsl.inetia.pl
Korzym odejdź z klubu!

Pasiashym - 10 sierpnia 2016, 20:54:46 - *.218.97.131
Ty gerwazy ześta śpierwali ale przez jedną połowę a potem szybciutko do domu na bigos na swinskim ryju i pod kołdrę. Sandecja nie była gorsza od Śląska do karnych mogło dojść a ten wasz cały Alvarinho to do cyrku bo polska rzeczpospolita większego Błazna nie widziała i jeszcze długo nie zobaczy. Piszczek mógłby z nim konkurować ale lepiej by się z pisał w kategoria dziadyga potyka się o własne nogi a piłkę kontroluje jakby to byla pilka lekarska.

Edek - 10 sierpnia 2016, 21:18:33 - *.hsi16.unitymediagroup.de
Podobno Biliński idzie do Miedzi. Ktoś,coś?

From W-w - 10 sierpnia 2016, 21:40:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Misiek - 10 sierpnia 2016, 20:17:56 - apn-95-41-5-180.dynamic.gprs.plus.pl
Czy to pytanie to żart, z Twojej strony, Niedźwiadku?
@gerwazy - 10 sierpnia 2016, 20:42:16 - 31-178-145-173.dynamic.chello.pl
"Wisla w liczbie 56 w Nowym Saczu. Wywieszamy 2 flagi i spiewamy razem ze Slaskiem"
Przepraszam, ale czy może mi ktoś to wytłumaczyć? Czy Ty sobie jaja robisz? Pytam, bo meczu nie widziałem - wróciłem niedawno do domu, a to co napisaliście wydaje mi się skrajnie nieprawdopodobne

kibic - 10 sierpnia 2016, 21:50:41 - *.play-internet.pl
Kibice z Wrocławia po pierwszej połowie opuścili sektor gości i wrócili do domu ,chyba im deszcz przeszkadzał albo chłopaki byli z cukru.Śląsk totalne dno z taka gra to za rok będziemy grali razem w 1lidze.Brawa dla Sandecji za walkę i szacunek dla kibiców za bycie na stadionie w ta paskudną deszczowa pogoda.

Mtk - 10 sierpnia 2016, 21:57:40 - *.218.116.89
Wks Drwal Wrocław-cieli równo z trawą.

Kisik - 10 sierpnia 2016, 22:00:35 - *.fiberway.pl
Dopóki będzie w Sandecji taki gość jak Szufryn to nigdy nie awansujemy do ekstraklasy. Jest zwykłym toporem, i podobno rozwala całą szatnie
Pretensje do wszystkich tylko nigdy nie do siebie.Za niedługo będzie pauzowal za kartki jak to zawsze bywa więc moze wtedy zaczniemy wygrywać. Panie Szufryn dziękujemy za wysokie progi za duża gęba!!! Będę obserwował dalej na meczach

aa - 10 sierpnia 2016, 22:06:12 - *.146.43.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz wyrównany, sląsk miał farta i tyle. Kibice sląska podobno z wisła która miała prześcieradło wierność ale nie wieszali bo padał deszcz.

reee - 10 sierpnia 2016, 22:28:13 - *.opera-mini.net (*.19.179.138)
O co chodzi? Jakieś kontuzje?

Szorstki - 10 sierpnia 2016, 22:34:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Fatalne warunki do gry non stop mocny ulewny deszcz.W takich warunkach lepszej gry nie mogło być.Slas ciut lepszy.W pierwszej połowie sektorze kibiców Śląska widoczne były flagi Wisły z Krakowa.W drugiej połowie ani flag ani kibiców gości już nie było.

Pasiashym - 10 sierpnia 2016, 22:35:59 - *.218.97.131
@reee oni wszyscy z kibicami włącznie nadają się do szpitala ale psychiatrycznego o zaostrzonym rygorze. Kibice z cukru chyba się roztopili. Piłkarze rodem z paraolimpiady więcej leżeli niż stali. Padalec pawiana swirowal ciągle coś przedłużal.

ase - 11 sierpnia 2016, 7:37:39 - *.static.ip.netia.com.pl
kilka osób z wisły w sektorze razem ze śląskiem

LS - 11 sierpnia 2016, 8:23:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Śląsk, w PP liczy się tylko zwycięstwo, nie ma że boli...

krych - 11 sierpnia 2016, 10:13:47 - *.play-internet.pl
janczyk zapraszam na dobra gorzale kiedy do kadry nawalki

LEO - 11 sierpnia 2016, 17:17:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja Próbowała

maniek55 - 12 sierpnia 2016, 18:22:16 - *.gorlice.ap-media.pl
Byłem na meczu .W pierwszej połowie ,chyba po bramce dla Sląska ,zniknęli kibice Sląska ,ale również znaczna grupa kibiców-ultras Sandecji.Podejrzewam ustawkę w strugach deszczu...gdzieś nad Dunajcem