10 sierpnia 2016, 20:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)

Chojniczanka: 12. Michał Dumieński - 25. Wojciech Lisowski, 26. Michał Markowski, 4. Piotr Kieruzel, 23. Jacek Podgórski - 11. Michał Jakóbowski, 8. Mariusz Kryszak (71, 5. Paweł Zawistowski), 15. Irakli Meschia (56, 10. Andrzej Rybski), 7. Rafał Grzelak, 21. Łukasz Kosakiewicz - 20. Patryk Mikita (82, 22. Filip Kozłowski).

Stal: 88. Marek Kozioł - 4. Robert Sulewski, 2. Sebastian Zalepa, 3. Krzysztof Kiercz, 23. Krystian Getinger - 15. Tomasz Prejs, 6. Piotr Marciniec (46, 7. Szymon Sobczak), 31. Kamil Radulj (66, 10. Sebastian Szczepański), 18. Dorian Buczek (46, 8. Jakub Żubrowski), 22. Zé Lucas - 20. Sebastian Łętocha.

żółte kartki: Kryszak, Markowski - Szczepański.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 800.

W 1/8 finału Chojniczanka zagra z Wisłą Kraków. Mecze tej fazy odbędą się w dniach 20-22 września.

Puchar Polski 2016/2017

źródło: własne / lajfy.com / Stal Mielec

Tomo39 - 10 sierpnia 2016, 21:54:37 - *.dynamic.mm.pl
Wtopa zaje..... ciekawe co dalej

Stal FKS - 10 sierpnia 2016, 21:56:00 - *.dynamic.mm.pl
Chojniczanka będzie mocna w tym sezonie....szkoda, że Stali nie udało się wygrać , czekałby na nas super mecz z Wisłą ...no nic , trudno, gramy dalej !

Tomo39 - 10 sierpnia 2016, 21:59:06 - *.dynamic.mm.pl
Gramy dalej?? Kim mamy grac??Pupilkiem trenera Łetocha???Ciekawe ile wypij dzisiaj.Niema kim grac i bedzie dół tabeli.

sajgonaa - 10 sierpnia 2016, 21:59:55 - *.199.253.242 (*.246.158.50)
Dlaczego Chojniczanka grała u siebie a nie Stal???

blee - 10 sierpnia 2016, 22:00:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
patałachy a była taka szansa na Wisłe

Tomo39 - 10 sierpnia 2016, 22:02:50 - *.dynamic.mm.pl
Niema sponsora to niema kasy na transfery,a jak niema transerow to szykuje sie powrot do 2 ligi i tam jest miejsce Stali z takim budrzetem.Klub nie potrafi znalezc kasy a miasto im nieda.

Vert94 - 10 sierpnia 2016, 22:02:57 - *.87.0.1
Z relacji wynika, że Buczek kilka razy spudłował w dobrych sytuacjach, z Górnikiem to był wręcz sabotaż w jego wykonaniu. Nie rozumiem też zmiany bramkarza na mecz- Libera zagrał fantastycznie w Zabrzu. Łętocha był w ogóle dziś na boisku?
W niedzielę tylko zwycięstwo!

@tommo39 - 10 sierpnia 2016, 22:04:34 - *.87.0.1
Za to Tobie przydałby się powrót do podstawówki i poznanie tajników ortografii. Pieniądze nie grają na boisku kolego, w zeszłym sezonie mieliśmy przedostatni budżet w lidze, a ją w cuglach wygraliśmy.

Kici - 10 sierpnia 2016, 22:05:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Taktyka tragedia, obrona tragedia, brak walki tragedia.

Tomo39 - 10 sierpnia 2016, 22:08:01 - *.dynamic.mm.pl
W cuglach???? hahahahhaha bo stal bylo tylko stac na 2 lige nic wiecej.Miasto obiecalo kase i dupa teraz sie wyparli dali recznej ponad banke a nozna nic wiecej nie dostanie bo za nowa hale trzeba zaplacic a po raz to kto tu zwraca uwage na ortografie???

Sebek - 10 sierpnia 2016, 22:17:16 - *.centertel.pl
To niech odppwiedzialni za pozyskanie sponsorów w klubie się wykażą a nie czekają na miasto. Miasto nie ma obowiązku sponsorowac sportu zawodowego a klub mógłby ruszyć dupe sam, bo z wielkixh zapowiedzi przed sezonem nie wyszło nic. Dosłownie nic

czarny - 10 sierpnia 2016, 22:18:54 - *.petrus.pl
Stalówka grała z kątry cofnięta cały czas chojniczanka chciala wygrac jak najmiejszym nakładem sił i miała cały czas kontrole nad meczem stalówka miala 2 okazje i tak nic nie pokazała mecz średni.

Klops - 10 sierpnia 2016, 22:20:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie ma co przeżywać. Na lidze trzeba się skupić. Miasto ma prawo dać na ręczna tak samo jak na sekcje sumo jeśli powstanie. Gminy nie muszą finansować sportu zawodowego więc nie psiaczcie na prezydenta tylko na działaczy z Orlowskim na czele.
Ja jestem ciekaw jak wypadł Brazylijczyk? A że grał Kozioł to akurat nic strasznego bo chłopak umie bronić

on - 10 sierpnia 2016, 22:20:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Witam. Stal wyglądała dziś jakby chciała od pękać 90 minut i jechać do domu... zero podjęcia walki w meczu....do 87 minut chyba jedna sytuacja po której było zagrożenie pod naszą bramką...Chojna spokojnie kontrolowała cały mecz.....brawo!!!

luk_p - 10 sierpnia 2016, 22:20:52 - *.dynamic.chello.pl
Malkontentom szkoda odpisywać...w niedzielę gramy o punkty i teraz to jest najważniejsze.

mks - 10 sierpnia 2016, 22:22:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Meshia słabiutko, Grzelak super mecz,Jakóbowski super mecz i tak samo Markowski. Brawo Chojna

Kiki - 10 sierpnia 2016, 22:22:33 - *.play-internet.pl
Śląsk będzie grał w Bytowie, Wisla w Chojnicach. Ciekawe bardzo

Klops - 10 sierpnia 2016, 22:22:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stalówka to jest w Stalowej Woli. Dziś grała Stal Mielec.

aaa - 10 sierpnia 2016, 22:22:46 - *.petrus.pl
Stal w zasadzie bez stu procentowych sytuacji, miała co prawda trzy dość dogodne wolne, ale wszystko daleko od bramki. Chojniczanka za to bardzo dobrze, nie można MKSu lekceważyć, będzie w tym sezonie bardzo, bardzo mocny. W zasadzie nikt nie zaliczył dziś złego meczu, no może poza Rybskim który jest trochę za elektryczny, chyba presja trybun go przytłacza w ostatnim czasie. Reszta zespołu bardzo, bardzo dobrze. Cieszy też kolejny dobry występ młodego Podgórskiego z naszego regionu, trochę miał początkowo problemów w ofensywie, ale gra obronna i późniejsze wyprowadzenie piłki świetne. Oby tak dalej, czuję że to może być świetny sezon.

La bruijta - 10 sierpnia 2016, 22:24:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Spokojnie. Bedzie dobrze. Nie bylismy faworytem tego meczu. Nie spodziewajmy sie cudow tylko budujmy zespol cierpliwie i rozsadnie.
Wszyscy na Stal w niedziele i goraco dopingowac!

Stalowiec - 10 sierpnia 2016, 22:25:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bez napastnika ligi nie zawojujemy. Niestety.

Kici - 10 sierpnia 2016, 22:45:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Z tą grą obrońców II liga będzie w 100% o taktykę nie wspomnę. Stal nie gra piłką, na II ligę to wystarczyło a I ligę to zweryfikowała. Grać z kontry od trzech lat to za mało. :-D

Tato - 10 sierpnia 2016, 23:31:18 - *.petrus.pl
Szkoda że chłopcy ze STALI nie byli w CHojnicach mam nadzieję że na ligowy mecz przyjadą gdyż są ciekawą ekipą

laki - 11 sierpnia 2016, 8:57:22 - *.dynamic.chello.pl
ten mecz odpuscili wszyscy , trener , zawodnicy i kibice Stali .... taka prawda , kontuzjowani się leczą , wychodzi rezerwa , sprawdza inne ustawienia ...... taka prawda ...w Mielcu się udało z Wisła P. bo była presja z trybun .... PZPN ustalił ten mecz na wyjeżdzie z góry wskazując zwycięzcę (słabszy zespół jedzie do mocnego ! gdy się zaczęły rozgrywki Stal była w II lidze jeszcze ) ... pozdrawiam , dla Stali tylko liga ważna ..

Fan - 11 sierpnia 2016, 9:26:36 - *.centertel.pl
czyżby zanosiło się na wzmocnienie LAST MINUTE w Stali? ciekawe kogo mają na oku. Oby to był jakiś sensowny napadzior a może jakiś środkowy ofensywny pomocnik? no chyba że lewe skrzydło?

Kici - 11 sierpnia 2016, 9:44:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mżonki o wygranej z Kluczborgiem buhhhhhhhhhhaaaas

luk - 11 sierpnia 2016, 10:22:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokładnie, też się spodziewałem, że STAL odpuści, a jak już zobaczyłem skład to byłem pewien, typowy sparing. Moim zdaniem... dobrze. Nigdy nie szanowałem odpuszczania Pucharu, ale naprawdę to dla nas maraton i połowa składu leży i się regeneruje. Skupmy się na lidze i ograjmy na tym poziomie rozgrywkowym, żeby nie było ratowania przed spadkiem.

tom - 11 sierpnia 2016, 10:24:49 - *.petrus.pl
typ ze stali z numerem 20 to jakaś parodia co jakiś czas kładł się i udawał ,że jest faulowany symulować typ potrafi gorzej z grą w piłkę

aaa - 11 sierpnia 2016, 10:45:40 - *.petrus.pl
Zwykłe szczęście w losowaniu, że musieliście przyjechać do Chojnic, a nie Chojnice do Was. W Chojniczance duży plus, że mimo iż skład też był eksperymentalny, bo w lidze graliśmy paroma innymi zawodnikami to jednak jakość pozostała w zasadzie ta sama. W końcu mamy taki skład, że trener ma ból głowy kogo wystawić, a kogo posadzić na trybunach. Byleby tak dalej, a będziemy mieli w mieście sporo radości.
Zresztą Stal taka słaba nie jest, utrzymanie będziecie mieli raczej spokojne, jest kilka gorszych zespołów w lidze.

Klops - 11 sierpnia 2016, 11:20:34 - *.play-internet.pl
Za parę męczy spotkamy się w lidze i wynik będzie odwrotny.

stalbyd - 11 sierpnia 2016, 12:22:16 - *.146.66.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal Mielec kiepsko. Ciężko będzie w 1 lidze...

asd - 11 sierpnia 2016, 12:46:15 - *.19-1.cable.virginm.net
jak można oceniać zespół po jednym meczu? i w dodatku mało ważnym? Puchar to może być ważny dla Legii albo Lecha albo innych ekstraklasowców, a nie zespołu który jest beniaminkiem 1 ligi z małym budżetem. Znawcy już komentują, to jest dramat co ludzie mają w głowach. Przecież widać kto grał, nawet mieliśmy debiutanta, liga pokaże w jakim miejscu jesteśmy, a nie pucharowy mecz z Chojniczanką. ten nade mną to pewnie kolejny selekcjoner reprezentacji. Polska - kraj najlepszych znawców futbolu.

Kici - 11 sierpnia 2016, 12:52:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do asd co ma piernik do wiatraka, za chwilę 3 kolejka a tu dalej ogromne problemy z graniem w piłkę, powtarzam w piłkę, nie chodzi o ten konkretny mecz ale o styl, na 34 mecze 34 remisy, też można utrzymanie zrobić. Ale obawiam się, że niestety wyjazd do USA był błędem, brak świeżości, duża liczba kontuzji, grano na boiskach o sztucznej nawierzchni. Teraz będą chyba tego rezultaty, obym się mylił.

asd - 11 sierpnia 2016, 13:17:16 - *.19-1.cable.virginm.net
Styl jest ten sam od długiego czasu. Trener ściąga sobie zawodników pod tą taktykę, zachowując odpowiednie proporcje nie jesteśmy jedynym klubem tak grającym, przykładem choćby Leicester, Nieciecza. Ja wogóle nie rozumiem uczepienia się tego wyjazdu. Przecież nie takie drużyny jeździły. Co ma wyjazd do tego? te mecze to jak treningi dla nich były. Po co to roztrząsać?

Kici - 11 sierpnia 2016, 13:37:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przerwa,przerwa, po prostu przerwa od piłki od kolegów,piłkarze są poprostu sobą zmęczeni. Oni mieli 3-4 dni przerwy, co pokazały gwiazdy na Euro jak były zmęczone. Nie chodzi o sam wyjazd ale jego czas.

Leo - 11 sierpnia 2016, 15:00:22 - *.petrus.pl
Kolejny niezły mecz Chojniczanki, Stal Mielec w tym meczu praktycznie nie istniała pomimo, iż w porównaniu do poprzedniego meczu Chojny w lidze ze Stomilem w pierwszym składzie było 7 nowych zawodników. Na szczęście nie odbiło się to na jakości gry. wydaje się, że w końcu w Chojnicach mamy mocną ławkę rezerwowych. Ciekawie będzie w sobotę w Katowicach, w końcu GKS chce walczyć o ekstraklasę. Wydaje mi się, że będzie to mecz stojący na bardzo wysokim poziomie. Oby trzy punkty przyjechały do Chojnic. Co ważne w MKS w składzie ma również kilku młodzieżowców, którzy bardzo dobrze rokują. Do boju Chojna. A Stal słabiutko, aczkolwiek wydaje mi się, że rzeczywiście trochę odpuścili. Ten zawodnik z 20 to jakaś paranoja. Ciągłe próby wymuszania fauli. sędzia był jednak pobłażliwy

@kici - 11 sierpnia 2016, 15:18:32 - *.87.0.1
Problemy z graniem w piłkę? :O Kolego chyba Ci się Stale pomyliły, jest jedna taka za miedzą, co 3 razy wygrała w 2016 roku :D Mieliśmy 5 meczów, z czego 4 przeciwników było zdecydowanie wyżej notowanych. Pokonaliśmy Wisłę Płock- ekstraklasa, zeemisowaliśmy ze spadkowiczem z Ekstraklasy- Górnikiem Zabrze, remis z Sandecją po 30 min gry w osłabieniu też trzeba szanować. W żadnym z tych meczów Stal nie grała na alibi, mieliśmy konkretny plan na mecz i dłuższymi fragmentami gra wyglądała całkiem nieźle. To, że przegraliśmy z Chojniczanką to pokłosie kontuzji, zawieszeń za kartki i słabszej gry zmienników. W niedzielę Kluczbork i to jest przeciwnik jak najbardziej do ogrania, możesz siedzieć na kanapie i popijać harnasia, albo przyjść na mecz.

fks1939 - 11 sierpnia 2016, 15:41:00 - *.dmllc.com
Do kibicow z Chojnic - jak sprawowal sie debiutujacy Brazylijczyk w Stali? Prosze o rzetelna ocene.

aaa - 11 sierpnia 2016, 17:17:02 - *.petrus.pl
Pierwsza połowa w wykonaniu Brazylijczyka poprawna choć bez szału w drugiej był kompletnie niewidoczny. Jak zgra się z drużyną powinniście mieć z niego pożytek, bo umiejętności niewątpliwie ma całkiem niezłe.

LEO - 11 sierpnia 2016, 18:40:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda bo liczyłem że Stal sprawi niespodziankę

OldFan - 12 sierpnia 2016, 14:12:25 - *.dynamic.mm.pl
Połowa składu Stali liże rany,wyszła w Chojnicach druga"11",drugi bramkarz.Nie lubię odpuszczania PP,ale niech Stal skupi się teraz na lidze,bo nadrzędnym celem klubu jest utrzymanie w I lidze.Co do kasy z miasta,to jesienią mają być przyznane pieniądze dla klubu-taki przekaz jest ze strony prezydenta Mielca.Co do sponsora-rozmowy z firmą "Goodyear"nie razie nie przyniosły wyniku-ktoś wie,co dalej ze sponsorem?