12 sierpnia 2016, 18:00 - Legnica (Stadion Miejski)

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 31. Keon Daniel - 18. Michał Bartkowiak, 21. Damian Rasak, 7. Łukasz Garguła (67, 20. Adrian Łuszkiewicz), 10. Petteri Forsell, 11. Óscar Martín (59, 14. Jakub Chrzanowski) - 29. Paul Batin (90, 8. Adrian Cierpka).

Olimpia: 22. Jakub Wrąbel - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 27. Marcin Woźniak - 96. Jakub Łukowski (63, 10. Karol Angielski), 94. Arkadiusz Kasperkiewicz (90, 4. Lukas Klemenz), 14. Dariusz Kłus, 8. Kamil Kurowski (77, 12. Nildo), 9. Marcin Kaczmarek - 99. Damian Michalik.

żółte kartki: Rasak, Chrzanowski, Bartczak - Malec, Kasperkiewicz, Kłus, Žitko.

źródło: własne / Miedź Legnica / Olimpia Grudziądz

kibic - 12 sierpnia 2016, 20:03:36 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Miedź chyba spokojny środek tabeli w tym sezonie, zgodnie z przewidywaniami.

kibic - 12 sierpnia 2016, 20:04:25 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl

kris - 12 sierpnia 2016, 20:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest jakieś fatum. Multum sytuacji i dalej bez gola. A Bartczak znowu strzela w 87 minucie gola i sędzia go nie uznaje xD

janko - 12 sierpnia 2016, 20:06:27 - *.ssp.dialog.net.pl
czyli niestety miedź lipa - to samo co w ubiegłych latach

fritz - 12 sierpnia 2016, 20:17:49 - *.centertel.pl
Szczęśliwy remis.

piterek - 12 sierpnia 2016, 20:18:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Beznadziejny mec. Poza nieuznanym golem Miedzianka z jedną 100% sytuacją w końcówce i tyle. Sędzia z opóźnieniem umysłowym. Każdy rzut wolny celebrowany. Powolutku odmierzanie metrów, psikanie sprejem, notowanie, pogadanki z zawodnikami, spacerkiem na swoją pozycję i dopiero gwizdek. z 10-15 minut gry uciekło przez tego patafiana :D

Samyr - 12 sierpnia 2016, 20:55:30 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Bez paniki to jest polska liga. Jak się gra trzy mecze w ciągu tygodnia to tak to właśnie wygląda. Do serie A czy Bundesligi to nam daleko

1234 - 12 sierpnia 2016, 20:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1800 widzów żenada to miasto chyba ma ok 5tyśa

&&& - 12 sierpnia 2016, 21:09:48 - *.play-internet.pl
Warszawa ma 1.8 mln mieszkańców a na mecze przychodzi średnio po 18 tys. widzów. a na pierwszym meczu sezonu było 13 tys. widzów. I co? Witaj w Polsce.
Miedź ma przynajmniej stadion idealny na polskie warunki i jak liczbowo jest mało osób, to na oko i tak nie ma takiej pustki jak na innych stadionach i jest zdecydowanie lepsza atmosfera.

gtaa - 12 sierpnia 2016, 21:15:08 - *.dynamic.chello.pl
miedz nie ma kibiców a stadion ma taki absurd !!!

gtaa - 12 sierpnia 2016, 21:30:54 - *.dynamic.chello.pl

- 12 sierpnia 2016, 21:43:38 - *.donhost.co.uk
Senny mecz. Środka brak. Daniel zamiast na środek za Gułe, to biega w obronie, co pokazuje, jak skład transferami uzupełniono.
Skrzydła na razie dużo wiatru i waleczne, ale nic poza tym. Nie ma za bardzo dla nich zmienników.
Trudny wyjazd do Bytowa i pewnie ciężko będzie tam ugrać remis z taką grą, a tu marzą się 3 punkty. Nie jest to na ten moment drużyna na miejsca 1-2.

lolo12345 - 12 sierpnia 2016, 22:06:29 - *.223.6-211.eturbo.pl
mecz na poziomie 3 ligi, sytuacji podbramkowych tyle co kot napłakał, kopanina, mnóstwo pomyłek, poziom 3 liga po obu stronach, mało nie zwymiotowałem .... ale to co pokazał sędzia to jakiś kabaret, poruszał się jak moja babcia zbierając ślimaki z kapusty, spacerował, uzgadniał, mylił się co krok, poziom sędziowania B-klasa, jak 20 lat chodzę na mecze Miedzi to takiego kabaretu sędziowskiego nie widziałem - powinni go do sędziowania golfa przekierować

Samyr - 12 sierpnia 2016, 22:10:27 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Nie przejmujcie się prowokatorami o frekwencji. jakby odbiegała znacząco od pierwszoligowej średniej...

Gruost - 12 sierpnia 2016, 22:11:11 - *.kal.pl
Pierwszy punkt Olimpii i 243 pkt w Historii występów w I Lidze w 173 spotkaniach no i pierwszy remis pomiędzy tymi Klubami Remis Miedzi to porażka

XL - 12 sierpnia 2016, 22:31:27 - *.146.188.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tarasiewicz musi odejść!

Zenek Pere - 12 sierpnia 2016, 22:56:08 - *.static.chello.pl
Mam pytanie. Czy mógłby ktoś obiektywnie ocenić grę nowego nabytku Miedzi M. Bartkowiaka?

Gigo - 12 sierpnia 2016, 23:01:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedz tragedia

Miedziak - 12 sierpnia 2016, 23:05:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Bartkowiak na wielki plus ! Walka i jeszcze raz walka takich piłkarzy nam potrzeba ! Ogólnie to tylko on i Forsell zasługują na brawa ... reszta słabo. No i może Bartczak !

Rafał - 12 sierpnia 2016, 23:15:24 - *.centertel.pl
@Zenek Ja bym mu wystawił 4. Bardzo waleczny, bardzo szybki i świetny technicznie. Olbrzymi potencjał. Widać, że mało doświadczony bo podejmuje czasami błędne decyzje i w związku z tym za mało daje zespołowi konkretów.
Jak się trochę bardziej ogra (w ekstraklasie grał ogony), nabierze więcej doświadczenie i zgra z kolegami - mega wzmocnienie Miedzi. Jestem bardzo zdziwiony, że go Śląsk wypuścił.
@Miedziak A Rasak? A Chrzanowski? A Kapsa dzisiaj bezbłędny? Pamiętaj, że Chrzanik 2 lata zmagał się z kontuzją i potrzebuje jeszcze czasu.
Zanim się wypowiecie o poziomie - pooglądajcie troszkę I ligę, bo macie za wysokie wymagania.

Fcc - 13 sierpnia 2016, 9:30:29 - *.opera-mini.net (*.68.22.70)
Hehe chyba znow awansw tym roku hahaha

LEO - 13 sierpnia 2016, 16:01:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Emocji brak

MKS - 13 sierpnia 2016, 17:43:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzie ogarnijcie się to dopiero 3 mecz , wszystkich sie nie wygra jak by nie bylo jest to kolejny czyli 15 mecz bez porazki w lidze , fakt ze na słabym poziomie bo praktycznie nic sie nie działo a co do nie uznanej bramki to slusznie bo wyrazny byl spalony

hultaj - 15 sierpnia 2016, 12:04:05 - *.play-internet.pl
Ale frekwencja na stadionie.No Miedz slaba jak co sezon.