Słaby mecz. Brawo dla Wisły bo utrzymali bez bramkowy remis Śląsk do bani.

lider - 19 sierpnia 2016, 19:55:20 - *.dynamic.chello.pl
Za remis 0-0 nie powinno przyznawać się punktów.

hchx - 19 sierpnia 2016, 19:55:23 - *.dynamic.chello.pl
Mecz rowny poziomem calej ekstraklapy, Wisla znow punktuje

dsaas - 19 sierpnia 2016, 19:56:11 - *.plock.mm.pl
Oczy bola po tym mecze, no ale co zrobisz przynajmniej pkt jest

lopez - 19 sierpnia 2016, 19:56:23 - *.dynamic.chello.pl
Przełaczyłem na inny kanał po 2-ch minutach.

jkj - 19 sierpnia 2016, 19:57:38 - *.dynamic.chello.pl
Slask stomilek Lechia Gdansk

Kibic - 19 sierpnia 2016, 19:58:51 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Oglądałem to coś tylko dla Pawełka i jego słynnych Pawełków... strata czasu,lepiej skosic trawe przed domem. Mecz totalne dno. Arka pokazała tydzien temu jak ogolic takie ogóry. Widownia żenująca tylko Maciek Terlecki jak zawsze na poziomie,jedyny wyluzowany komentator.

zks - 19 sierpnia 2016, 19:59:51 - *.plock.mm.pl
Śląsk i Lechia nie mają żadnych stosunków ze Stomilem,ziomek z Olsztyna śmiał się,że to zgoda zawarta na facebooku,co do meczu to przeciętnie oba zespoły,w końcówce lepszy Śląsk,który chciał przerwać passę remisów u siebie,ale Wisła w obronie nie pozwalała na zbyt wiele.Dzięki za 1pkt,teraz Korona.

Kibic - 19 sierpnia 2016, 20:03:41 - *.dynamic.dsl.as9105.com
I jeszcze żarcik Lacha ze Slask ma 70 tysiecy lat... Ci ludzie w kwocie 6679 nieliczac gosci to po meczach swojego Slaska to na antydepresantach musza przez pare dni jechac

Kolko - 19 sierpnia 2016, 20:04:49 - *.146.135.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rogal nic

SPQR - 19 sierpnia 2016, 20:06:17 - *.dynamic.chello.pl
Sląsk zaczął grać typowego Rumaka - 90 minut atakowania piłki i brak pomysłu na grę z przodu.

podzielony - 19 sierpnia 2016, 20:11:01 - *.ists.pl
Pusty stadion, raptem 6 tys. ludzi. Młyn a raczej młyneczek w wielkości mikro. Widać, że kibice nie akceptują zerwania zgody z Wisłą i nie chcą mieć nic wspólnego z AS.

abc - 19 sierpnia 2016, 20:15:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten slask to straszna wiocha Arka pokazała gdzie ich miejsce..

:-) - 19 sierpnia 2016, 20:15:29 - *.146.3.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He - Mariusz 0-0 Rumak...
Wyniki takie jak frekwencja we Wrocławiu. Było zostać w kurniku na Oporowskiej, a nie bez kibiców przenosić się na 40-tysięcznik.

hahaha - 19 sierpnia 2016, 20:18:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
eho stadion, hahahaha co to za klubik??? do 4 ligi się nadaje jedynie!!!

miki - 19 sierpnia 2016, 20:20:02 - *.itvmedia.pl
punkcik z wyjazdu ,dibrze jest ,gramy dalej.

MZKS - 19 sierpnia 2016, 20:20:55 - *.rzeszow.mm.pl
Wielka Kpina Sportowa.

pods - 19 sierpnia 2016, 20:22:43 - *.dynamic.chello.pl
Liczba mieszkańców Wrocławia - ponad 630 tyś.
Pojemność stadionu - 42.771 widzów
Frekwencja na meczu - 6.679 widzów.
Dno dna.

zombi - 19 sierpnia 2016, 20:26:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
I dobrze ze koniec zgody slask wisla lechia..
kibicow ten smieszny klubik nie ma

Zaki - 19 sierpnia 2016, 20:27:37 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Żenada i beznadzieja!

ygrek - 19 sierpnia 2016, 20:28:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Reca ławka.gdzie jest Lebedyński???pokłucil się z Kaczmarkiem???dziś Wisła lepsza.WISŁA&STOMIL

Zaki - 19 sierpnia 2016, 20:29:20 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Żenada i beznadzieja! Oglądanie takiego szrotu to strata czasu...

beka - 19 sierpnia 2016, 20:30:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lechijke kazda zgoda od zawsze miała gdzies, z lechia od zawsze zgody robily co chcialy wiec ten klubik to tez samo dno

nooby - 19 sierpnia 2016, 20:35:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
6 tys to najniższa frekwencja Arki w 1 lidze, co za biedacy

zks - 19 sierpnia 2016, 20:41:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cenny punkt, ale szkoda sytuacji Recy i Krivietsa. Śląsk gra totalny dramat i padakę. Cwaniaki tylko faulują i przedłużają grę licząc na stałe fragmenty, a jeśli nic z przodu nie wpadnie to 0:0, jak widać już kolejne. W Wiśle najlepszy Stępiński i Kun, bardzo solidnie Szymin i Bozic, znowu słabo Reca.

STEVE B - 19 sierpnia 2016, 20:52:27 - *.adsl.inetia.pl
obstawiać polską lige u bukmachera to tak jak wsadziC dupe do ognisko.

0xKtośx> - 19 sierpnia 2016, 20:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wisła płock dobrze grala poniedzialek z jagielonią a dzisiaj remis ślaskiem ważny punkt niż porazka a ślask stracila paixaków i brami nie umią strzelać bez nich a wisła płock zaskoczy 8 i życze wam dlugie lata w estkalsie

jer - 19 sierpnia 2016, 21:24:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
Śląsk osiągnął już totalne dno,trenerze Rumak co w tej drużynie jeszcze robi Grajciar,a najlepiej jakbyś zostawił ten zespół bo na następnym meczu widownia będzie liczyła nie więcej niż 3 tys.

hultaj - 19 sierpnia 2016, 21:29:11 - *.play-internet.pl
Arkowcy,przypomniec sobie 4-1 baty z Jaga i nie wypisywac glupot.Frekwencja no u was to potega na skale Polski.

artuur,,, - 19 sierpnia 2016, 21:48:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Co to jest? Czym oni chca przyciagnac kibicow! Bida piszczy! A co do kibicow , nawet Nabojka nie chce patrzyc na ta padake. Cienko to widze panie prezydencie Wroclawia.

Arkowiec - 19 sierpnia 2016, 21:59:39 - *.as13285.net
Teraz betony siedzą cicho ale jak na arkę przyjdzie 6 tyś. to będą pisać, że frekwencja żenada.

DQ - 19 sierpnia 2016, 22:02:00 - *.adsl.inetia.pl
Pocałujcie ŚLĄSK w dupę !!!

ojskin - 19 sierpnia 2016, 22:05:27 - *.dynamic.chello.pl
Lechia zrobils uklad xe stomilem bo nie maja nikogo na wschodzie .Podobno stomil tez byl na drodze przejazdu widzews.

sulko - 19 sierpnia 2016, 22:15:00 - *.leon.com.pl
Miałem wrażenie, że Wisła od 65 minuty tylko się broniła - jakby zabrakło im sił. I Iliev, Furman, Kante grali, bo musieli.
Trochę się boję o Wisłę - obrońca aktualnym liderem strzelców. Dziś Śląsk wybronił się genialnie przed wrzutkami Furmana z rożnych i dupa, nie było komu strzelić gola.
Brakuje napastnika, Kante jest świetny, ale na ofensywnego pomocnika, a nie na napastnika. Co się dzieje z Lebedyńskim?
Jeśli chodzi o Śląsk, czemu Rumak trzyma Bilińskiego na ławce? Pamiętam go z gry we Wiśle, dobry grajek. No ale Śląsk też jakoś się nie popisał - na równi z beniaminkiem. Generalnie słaby mecz. A komentarz na Eurosporcie jeszcze gorszy.

hooltaj - 19 sierpnia 2016, 22:22:48 - *.cable.smsnet.pl
Plock trafiony w drodze na mecz przez Widzew.Orlen-slabizna.

123 - 19 sierpnia 2016, 22:34:25 - *.098.c84.petrotel.pl
Kogo interesuje jakaś Arka, to chyba nie ten new's. ;)

on - 19 sierpnia 2016, 22:39:20 - *.anfa.net.pl
slasku zrob cos dla polskiej pilki rozwiążcie ten smieszny klubik

oni - 19 sierpnia 2016, 22:45:31 - *.Martel.net.pl
zaraz po tym jak twoja mama przestanie dawać na prawo i lewo

Oxi - 19 sierpnia 2016, 22:49:34 - *.toya.net.pl
Czy w Sląsku Wrocław istnieje coś takiego jak atak? Bo po wynikach widzę że w 6 meczach 2 strzelone gole i 2 puszczone to domyślam się że jak tak dalej pójdzie to we Wrocławiu Śląsk pożegna się z Ekstraklasą.

pipi - 19 sierpnia 2016, 22:50:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibice Śląska złapani na dopingu...
Jo1.

Plocensis - 19 sierpnia 2016, 23:03:46 - *.179.192.216
A Wisła Płock lubi Śląsk Wrocław. I życzy mu wszystkiego najlepszego.

Zaba - 19 sierpnia 2016, 23:10:32 - *.centertel.pl
Mecz na trasie Plock 35-40v Widzew 25.Nafta zlana na luzie.
info st.opr.

maryJanek - 19 sierpnia 2016, 23:14:01 - *.play-internet.pl
Uuhaha. Ale frekwencja!!! Malinowe nosy już nie kochają swej drużynki? Dno totalne. Niech grają na Oporowskiej albo na Brochowie. A Sedes 🚽 Arenę zaorać...

autor - 19 sierpnia 2016, 23:16:46 - *.c155.petrotel.pl
Brak napastnika. Oby się udało z Piątkowskim, albo innym, który mógłby strzelić około 10 bramek w sezonie. Patryk nie dostał powołania na U21... mam nadzieję, trochę to szalone, ale mam nadzieję, że Nawałka chce go sprawdzić. Od początku rundy najpewniejszy punkt naszej obrony. Czemu Gruzin zszedł w przerwie? Oby nie kontuzja. Nie chce mi się wierzyć, że Kaczmarek go zdjął z powodu słabej gry. Kiedy Sylwestrzak wróci? Stefańczyk z meczu na mecz sobie coraz lepiej radzi, ale Stępiński się marnuje na lewej obronie. Kaczmarek jako wykonawców rożnych i wolnych powinien mieszać Furmana z Kriwcem, żeby było chociaż minimum zaskoczenia.

mistrz2017 - 19 sierpnia 2016, 23:21:56 - *.play-internet.pl
Nieciecza -widzów prawie 5 tysięcy. Brawo Wrocław. Kibice sezonowi. A może tramwaje nie działały?? Wrocław=Rynek +pazdziochowe kamienice+ wessane wsie...Takie miasto, ze wszędzie korki bo ulic za mało

bako - 20 sierpnia 2016, 0:27:50 - *.tmodns.net
Slask powinien wrocic na oporowska tam jego miejsce gdzie wchodzi 10tys widzow a nie na miejskim gdzie stadion jest wypelniany w 1/4 !!!!

slazak - 20 sierpnia 2016, 2:04:15 - *.adsl.inetia.pl
Po 6 meczach 2 bramki strzelone i 2 stracone. Myślą o rekordzie? Jakie emocje i szaleństwo we Wrocławiu Wszystkie mecze 0-0.

hłehłe - 20 sierpnia 2016, 2:23:14 - *.red-81-38-185.dynamicip.rima-tde.net
Widzów 6679??? 700 tys. miasto... Kpina! Ten klubik z Wrocławia powinien zostac unicestwiony i zniszczony. Mieć taki wielki, ładny stadion i nie móc go zapełnić chociażby w 1/4... Wrocław to zaścianek kibicowski Polski, dokładnie taki, jaki się znajduje w Szczecinie. :]

hłehłe - 20 sierpnia 2016, 2:25:31 - *.red-81-38-185.dynamicip.rima-tde.net
Zapomniałem dodać, że klubik z Wrocławia powinien zostać unicestwiony, a Ryota Morioka zasilić Legię. I tyle z tego klubiku z Wrocławia bez kibiców.
Top 2 zaścianka kibicowskiego:
1. Śląsk Wrocław
2. Pogoń Szczecin
:]

Carmen - 20 sierpnia 2016, 9:51:37 - *.centertel.pl
Plockie obite w drodze na mecz przez Lodzki Widzew,szybko i po meczu.

zks - 20 sierpnia 2016, 10:18:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzew obity w drodze na mecz z finiszparkiet przez bezzebnych januszy jadacych do monopolowego po browary.

kolo - 20 sierpnia 2016, 12:54:36 - *.centertel.pl
Widzew 25 Plocka 30-40 szybkie zwyciestwo Rts-u nad polamanym Plockiem.

hahah - 20 sierpnia 2016, 14:44:39 - *.free.aero2.net.pl
ŚLĄSK, Bilińskiego do pierwszego składu bo strzelił 2 bramni w rezerwach która grała że Ślęzą w 3 lidze i prowadziła 4:0 a przegrała 4:5 hahahaha

Hugh - 20 sierpnia 2016, 17:00:38 - *.10.209.164
Kiepskie życie, kiepskie sprawy... Marne mecze i oprawy

LEO - 20 sierpnia 2016, 18:06:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko w Płocku się cieszą

jorg - 21 sierpnia 2016, 11:57:31 - *.59.57.144
to juz 6 mecz a najwieksze wzmocnienie kamil sylwestrzak jeszcze nie zagral ani minuty.czemu to kamilek nie gra.kontuzja tak powazna.czy po prostu ktos sie wreszcie poznal na talencie kamilka.ale jemu to na reke nie grac a kaska leci bo i tak pilka to mu tylko przeszkadza.

@jorg - 21 sierpnia 2016, 12:17:56 - *.dynamic.mm.pl
@jorg - zgadza się, to już jego druga kontuzja odkąd przyszedł do Wisły, ale pogra, zostało jeszcze sporo meczów. W międzyczasie grał w PP.

kibic@ - 21 sierpnia 2016, 20:42:14 - *.090.c90.petrotel.pl