23 sierpnia 2016, 22:35:07 - bartekwr9
LM: Drużyna Kamila Glika w fazie grupowej

AS Monaco FC, którego zawodnikiem jest Kamil Glik wygrał 1-0 (0-0) na własnym boisku z Villarreal CF w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów i awansował do fazy grupowej rozgrywek. W pierwszym meczu obu drużyn także lepsze było Monaco, które wygrało 2-1.

23 sierpnia 2016, 20:45 - Monako (Stade Louis II)
AS Monaco FC 1-0 Villarreal CF
Fabinho 90 (k)

żółte kartki: Djibril Sidibé - Mateo Musacchio.

sędziował: Jonas Eriksson (Szwecja).

Reprezentant Polski rozegrał cały mecz.

Liga Mistrzów 2016/2017

super - 23 sierpnia 2016, 22:38:31 - *.derkom.net.pl
super, brawo Monaco, Brawo Kamil, wystarczy tych 8 drużyn z hiszpanii na siłe pchanych w LM

kikskolejk - 23 sierpnia 2016, 22:40:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
polecam zobaczyc co zrobil Szczesny przy drugiej bramce dla Porto

JJ - 23 sierpnia 2016, 22:45:53 - *.adsl.inetia.pl
Kamil Glik uznany najlepszym piłkarzem meczu , dzięki niemu Monaco nie stracilo ani jednej bramki !!!

scx - 23 sierpnia 2016, 22:50:30 - *.dynamic.chello.pl
Kurde, powołajcie w końcu reprezentację Monako która będzie członkiem UEFA a potem FIFA i będzie mogła grać w eliminacjach!!!!
Np.taki Tom Hateley będzie uprawniony

sikor - 23 sierpnia 2016, 23:07:53 - *.146.43.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
no wojtus nieezły numer wykręćil a przy trzeciej bramce sam sie polozył.... oj dłuuuga ławka bd totti jaki zadowolony

kolo - 24 sierpnia 2016, 2:40:46 - *.61.255.68
Co się stało z Villareal'em? przecież powinni ich dmuchnąć. Monaco w zeszłym sezonie to nawet nie awansowało ze słabej grupy LE. Co ciekawe - Monaco grało w zeszłym sezonie w grupie LE z Besnikiem Hasim i to Hasi wyszedł z grupy, a Monaco nie. W futbolu dzieją się rzeczy, które się fizjologom nie śniły. Teraz ten słaby Hasi ledwo męczy 1:1 u siebie (po golu w ostatniej minucie) z półamatorami z Irlandii. Śmiać się czy płakać? =/

kwach - 24 sierpnia 2016, 2:43:23 - *.sheab.net
Glik cały mecz i gitara. Kolejny Polak ,który będzie występował w LM. Super wiadomości. Mnożą nam się Polacy w LM. Ten transfer to dla Glika krok naprzód, niewątpliwie!

LEO - 24 sierpnia 2016, 17:43:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl