5 września 2016, 22:57:45 - euzi
eMŚ: Ostoja Stjepanović zagrał w reprezentacji Macedonii

Ostoja Stjepanović zagrał w reprezentacji Macedonii w przerwanym meczu grupy G eliminacji mistrzostw świata przeciwko Albanii. Jego drużyna remisowała na wyjeździe 1-1 (0-1), a pomocnik Śląska Wrocław grał do 61. minuty, kiedy zmienił go Milovan Petrović. Mecz zostanie dokończony jutro.

5 września 2016, 20:45 - Szkodra (Stadiumi Loro Boriçi)
Albania - Macedonia
Armando Sadiku 8 - Ezǵan Alioski 51

żółte kartki: Ostoja Stjepanović, Leonard Žuta (Macedonia).

sędziował: Hüseyin Göçek (Turcja).

Mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 1-1 z powodu ulewy.

W drużynie Albanii w 60. minucie na boisko wszedł Bekim Balaj (w przeszłości Jagiellonia Białystok), zmieniając Amira Abrashiego. Na ławce rezerwowych gości znalazł się Ivan Tričkovski (poprzednio Legia Warszawa).