6 września 2016, 22:38:07 - miszel
eMŚ: Michaił Aleksandrow zagrał w reprezentacji Bułgarii

Michaił Aleksandrow z Legii Warszawa wystąpił w reprezentacji Bułgarii w wygranym 4-3 (1-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z Luksemburgiem. 27-letni pomocnik, który znalazł się w wyjściowym składzie gospodarzy, został zmieniony w 56. minucie przez Iwajła Czoczewa.

6 września 2016, 20:45 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 4-3 Luksemburg
Dimityr Rangełow 16, Marcelinho 65, Iwelin Popow 79, Aleksandyr Tonew 90 - Aurélien Joachim 60, 62, Florian Bohnert 90

żółte kartki: Anton Nedjałkow, Marcelinho, Aleksandyr Tonew - Kevin Malget, Christopher Pereira, Florian Bohnert.

sędziował: Gediminas Mažeika (Litwa).

W 64. minucie na boisku w barwach gospodarzy pojawił się Aleksandyr Tonew (w przeszłości Lech Poznań), który zmienił Georgiego Miłanowa.

nikt - 6 września 2016, 22:41:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam wrażenie, że Aleksandrow zamulał ten mecz. 56 minut na boisku i jedna bramka, 34 poza nim i sześć...

Wiesław - 6 września 2016, 22:42:26 - *.leczyca.vectranet.pl
Tak szczerze to szkoda Luksemburga, już doprowadzają do wyrównania i tracą gola na 4:3.
Meczu nie oglądałem ale musiało się dziać i to sporo.

Susłoń - 6 września 2016, 22:43:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dożynkowa rąbanina typu "juhasi kontra miastowe".

ksS - 7 września 2016, 0:15:25 - *.tsm.tarnobrzeg.pl