6 września 2016, 22:41:57 - euzi
eMŚ: Vladislavs Gabovs zagrał w reprezentacji Łotwy

Obrońca Korony Kielce Vladislavs Gabovs rozegrał całe spotkanie w reprezentacji Łotwy w wygranym 1-0 (0-0) wyjazdowym meczu grupy B eliminacji mistrzostw świata przeciwko Andorze.

6 września 2016, 20:45 - Andora (Estadi Nacional)
Andora 0-1 Łotwa
Valērijs Šabala 48

żółte kartki: Ludovic Clemente, Jordi Rubio, Márcio Vieira, Cristian Martínez, Marc Garcia - Valērijs Šabala, Oļegs Laizāns, Cristián Torres.

sędziował: Clayton Pisani (Malta).

Cały mecz na ławce rezerwowych Łotyszy spędził Pāvels Šteinbors z Arki Gdynia.

Razem z Gabovsem cały mecz rozegrali byli polscy ligowcy - Aleksejs Višņakovs (Cracovia i Widzew Łódź) oraz Valērijs Šabala (Miedź Legnica), który strzelił decydującego gola. W 45. minucie Artisa Lazdiņša (Piast Gliwice) zastąpił Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk i ŁKS), a w 74. minucie Artūrs Karašausks (Piast Gliwice) wszedł na boisko za Artūrsa Zjuzinsa. Na ławce gości pozostali Roberts Savaļnieks oraz Igors Tarasovs (obaj Jagiellonia Białystok)

Poza kadrą Łotwy z powodu kontuzji znaleźli się z kolei Deniss Rakels (w przeszłości Zagłębie Lubin, GKS Katowice i Cracovia) i Artjoms Rudņevs (kiedyś Lech Poznań).

Thorgal - 6 września 2016, 22:45:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A mistrzowie i vice-mistrzowie Europy bez wygranej i bez strzelonej bramki.

pb88 - 6 września 2016, 23:31:00 - *.231.12.153
Jeśli już, to Artiom Rudniew.

vertg - 7 września 2016, 0:35:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A pamiętacie jak Łotwa pokonała kadrę Bońka w eme 2004? A Póżniej awansowała po barażach i na euro 2004 zremisowała z Niemcami i Holandią. Myślę że Szwajcaria i Łotwa z tej grupy będą się bić o pierwsze miejsce

@pb88 - 7 września 2016, 0:37:46 - *.162.216.1