11 września 2016, 19:52:29 - dyrovski
"Jaga" wciąż na czele

Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 2-1 (1-0) w przedostatnim meczu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bramki dla gospodarzy zdobyli obcokrajowcy - Dmytro Chomczenowśkyj i Konstantin Vassiljev, który pokonał Michała Miśkiewicza pięknym strzałem sprzed pola karnego. Goście odpowiedzieli trafieniem Patryka Małeckiego.

Gospodarze od samego początku posiadali niepodważalną przewagę w tym spotkaniu. Już w 2. minucie Dmytro Chomczenowśkyj uderzył sprzed pola karnego, ale Michał Miśkiewicz nie miał problemu ze złapaniem piłki. Dwie minuty później Jagiellonia stworzyła bardzo dobrą okazję do zdobycia gola. Piotr Tomasik zagrał z okolic środka boiska na prawą stronę szesnastki. Tam futbolówkę wzdłuż bramki zgrał Taras Romanczuk, a z najbliższej odległości strzałem głową w Miśkiewicza trafił Jacek Góralski. W 12. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Rafał Grzyb dośrodkował z prawej strony, a głową uderzył Chomczenowśkyj. Wydawało się, że golkiper gości złapie piłkę, jednak nie porozumiał się z Richárdem Guzmicsem i ta wpadła do bramki. Sześć minut później Chomczenowśkyj miał szansę na kolejnego gola, ale Miśkiewicz poradził sobie z jego uderzeniem sprzed pola karnego.

W 22. minucie Przemysław Frankowski z łatwością minął Adama Mójtę i zdecydował się na uderzenie z okolic linii pola karnego, lecz i tym razem górą był Miśkiewicz. W 25. minucie w końcu okazję bramkową stworzyli sobie goście. Patryk Małecki zacentrował z lewej strony boiska. W szesnastce futbolówkę głową zgrał Rafał Boguski i ta trafiła ostatecznie do Mateusza Zachary, który uderzył mocno bez przyjęcia, lecz na nieszczęście Wisły piłka odbiła się jedynie od poprzeczki. Pięć minut później strzał Karola Świderskiego obronił Miśkiewicz. W 42. minucie bardzo dobrym podaniem do Świderskiego popisał się Frankowski. Napastnik gospodarzy zdołał jeszcze kopnąć futbolówkę, robiąc wślizg, ale Miśkiewicz nie dał się zaskoczyć.

Druga połowa także była prowadzona pod dyktando gospodarzy, jednak Wisła zaczynała poczynać sobie coraz śmielej. W 63. minucie Denis Popovič zacentrował w pole karne, a szansę na strzelenie gola miał Boban Jović, lecz w trudnej sytuacji nie potrafił skierować piłki do bramki. Pięć minut później Konstantin Vassiljev kopnął bardzo mocno i niecelnie z rzutu wolnego. W 70. minucie Boguski podał do Krzysztofa Mączyńskiego, a pomocnik Wisły zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale dobrą interwencją wykazał się Marián Kelemen. Trzy minuty później Jagiellonia prowadziła już dwoma golami. Chomczenowśkyj podał do Vassiljeva, a Estończyk oddał piekielnie mocny strzał sprzed szesnastki i trafił w samo "okienko", nie dając żadnych szans Miśkiewiczowi na skuteczną interwencję.

W 85. minucie Wiśle udało się zdobyć bramkę, a Kelemena ładnym uderzeniem pokonał Małecki. W doliczonym czasie gry Maciej Sadlok sfaulował Tomasika i sędzia odgwizdał rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam Tomasik, jednak Miśkiewicz obronił jego uderzenie. W odpowiedzi Jović zagrał z prawej strony szesnastki wzdłuż bramki, a strzał bez przyjęcia oddał Boguski, lecz dobrą interwencją wykazał się Kelemen.

11 września 2016, 18:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 2-1 Wisła Kraków
Dmytro Chomczenowśkyj 12, Konstantin Vassiljev 73 - Patryk Małecki 85

Jagiellonia: 25. Marián Kelemen - 22. Rafał Grzyb, 17. Ivan Runje, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski (81, 13. Przemysław Mystkowski), 4. Jacek Góralski, 6. Taras Romanczuk, 5. Konstantin Vassiljev (86, 23. Damian Szymański), 7. Dmytro Chomczenowśkyj - 28. Karol Świderski (61, 18. Maciej Górski).

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 5. Boban Jović, 26. Richárd Guzmics, 4. Maciej Sadlok, 15. Adam Mójta - 9. Rafał Boguski, 29. Krzysztof Mączyński, 10. Denis Popovič, 20. Mateusz Zachara (78, 13. Krzysztof Drzazga), 88. Patryk Małecki - 23. Paweł Brożek.

żółte kartki: Tomasik, Chomczenowśkyj - Popovič, Sadlok, Małecki, Jović.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 18 646.

W 90. minucie Piotr Tomasik (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Miśkiewicz obronił).

BadBoy - 11 września 2016, 19:52:45 - *.col.wideopenwest.com
Jaga i Pasy!

Tarnów - 11 września 2016, 19:53:21 - *.dynamic.mm.pl
Ten wynik meczu to miód na moje serce :P

Andrzej - 11 września 2016, 19:53:43 - *.ds14.agh.edu.pl (*.168.197.30)
Wisła dziady

mowcaprawd - 11 września 2016, 19:53:50 - *.adsl.inetia.pl
Wisła płynie na wstecznym

Pasiak - 11 września 2016, 19:54:11 - *.dynamic.chello.pl
oj co to ja widze. juz 7 porazka z rzedu. hehehe. licze na kolejne dokonania w rekordzie porazek. cupial wiedzial kiedy spadac

zeal - 11 września 2016, 19:54:42 - *.231.28.60.koba.pl
A co tak mało kibiców Ruchu w sektorze gości?????????

Potter - 11 września 2016, 19:55:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rekord Dyskoboli Grodzisku Wlkp czyli 16 porażek z rzędu coraz bliżej xd

SPQR - 11 września 2016, 19:55:44 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczyło, że zszedł Vassiljev i Jaga o mało co by nie dowiozła wygranej.

spec - 11 września 2016, 19:55:50 - *.koba.pl
ale końcówka meczu znakomita, karny nie trafiony a póżniej parada kelemena

56 - 11 września 2016, 19:55:56 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Wosla fc ruchu.

Skisła - 11 września 2016, 19:56:04 - *.centertel.pl
Jestescie slabi, kazdy to czuje.. Wisłahahahahahahahahaha.

mixu - 11 września 2016, 19:56:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jaga!

Irecki - 11 września 2016, 19:56:31 - *.play-internet.pl
I tak do 37 kolejki !!!
Jestem w stanie kibicować nawet Jagillonii i Śląskowi by tylko prali wisłę. Klątwa derbów zaczęta przez Pasy trwa- to już 7 mecz

picolo - 11 września 2016, 19:56:45 - *.116.237.10
Wdowczyk dziękujemy miej troche honoru i odejdz ...bożę.

tomektsp - 11 września 2016, 19:59:36 - *.237.91-rev.victor.pl
Jak Podbeskidzie grało w ekstraklasie to wielu mówiło ze nie zasługuje na ekstraklase.
Skoro po ośmiu kolejkach Wisła ma tylko 3 punkty to tak samo można powiedzieć o Wiśle ze nie zasługują na ekstraklase bo tak dla porównania rok temu po ośmiu kolejkach Podbeskidzie miało
troszkę więcej punktów bo zdobyło 7 punktów.
A Wisła wciąż z 3 punktami na koncie.
i ja bym zaznaczzył jeszcze jedną rzecz
Wisła ma najwięcej straconych bramek spośród wszystkich drużyn Ekstraklasy

kalbaro74 - 11 września 2016, 20:00:14 - *.dynamic.chello.pl
Oni już w tej Wiśle naprawdę gaszą światło.

nikt - 11 września 2016, 20:01:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygrana Jagiellonii sprawiedliwa ale widać poprawę gry Wisły. Coś mi się zdaje, że na Piaście Wisła przerwie swoją serię.

Pancio - 11 września 2016, 20:03:45 - *.play-internet.pl
hahahaha huhuhuhu fc ruchu znów dostał po uchu...

:-) - 11 września 2016, 20:04:05 - *.dynamic.chello.pl
1,2,3,4,5,6,7... MAŁO !!!

antek - 11 września 2016, 20:04:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mójta!!!!!! nieprawdopodobne!!! spuścił z ekstraklasy GKS Bełchatów i przeszedł do Podbeskidzia. Spuścił jako obrońca Podbeskidzie z ekstraklasy. Przeszedł przed sezonem do Wisły...........

kiler - 11 września 2016, 20:04:42 - *.40.53.4.vegawlan.pl
Apeluje do informatyków z szanownej ekipy 90minut.pl aby stworzyć statystykę, która sortuje mecze pod względem frekwencji
have a nice week

Jaga - 11 września 2016, 20:04:59 - *.203.15.8
W 2-krotnie mniejszym Białymstoku lepsza frekwencja ,niż w 2-krotnie większym Poznaniu, hahaha pyrki :D

32 - 11 września 2016, 20:05:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
że ta legia chciała kupic sadloka za milion złotych to śmiech na sali a jeszcze większy ze wisła go za tyle nie sprzedała

Bumar - 11 września 2016, 20:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mójta wracaj na Wildę pomożesz nam w 3 lidze aby Warta 1912 nie zleciała do 4 ligi !!! Mecz super i doping klasa a frkewencja ponad 20000 Super Biała Białystok .

artuur,,, - 11 września 2016, 20:07:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No no Jagiellonia czuje ze bedzie dobry meczyk we Wrocku za tydzien.Hej Slask

WigryF - 11 września 2016, 20:10:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Od łez (mecz w Suwałkach), do radości (mecz przy Słonecznej).
Brawo Jaga!
Kosti - bramka sezonu! Obawiam się, że z taką grą pójdzie w okienku zimowym gdzieś dalej.
Ale póki co można cieszyć się z Waszego liderowania 😀!

amur - 11 września 2016, 20:25:13 - *.play-internet.pl
Wdowczyk miej honor i nie męczsobą drużyny a nie licz tylko na kase.

kibic - 11 września 2016, 20:30:07 - *.adsl.szeptel.net.pl
A dlaczego nie grał Czernych - zmęczenie po meczu w reprezentacji?.

@kibic - 11 września 2016, 20:33:19 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Żebra pogruchotane.

kyso - 11 września 2016, 20:33:24 - *.225.84.60 (*.68.53.189)
Gratulacji i Pozdrowienia dla Jagi z LBN.

Tony - 11 września 2016, 20:35:01 - *.58.169.220
Skonczyla sie kasa w Wisle !!!!!!!!
Czyzby zaczela sie tragedia znikniecia z mapy Polski ???

Olo - 11 września 2016, 20:35:50 - *.3-1.cable.virginm.net
I tam jest wasze miejsce hehe

sztama@szl - 11 września 2016, 20:46:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wyjątkowo nie lubię probierza, ale po wisle nikt w ekstraklasie płakał nie będzie. Coraz więcej ludzi zna historie, wiedzą jak pod milicyjna opieką sięgała po mistrzowskie tytuły i niszczyła drugi Krakowski klub - Cracovię, odbierając najlepszych piłkarzy pod groźbą więzienia dla rodzin! Teraz odszedl cinkciarz, bandytka rządzi na całego, niedługa znikną z piłkarskiej mapy Polski.

TSW - 11 września 2016, 20:46:38 - *.ists.pl
W ten zakątek Polski to nawet na wyjazd nie chciałem jechać. Tam nadal w walonkach ludzie chodzą.
Jeszcze się podniesiemy, zobaczycie...

BKS - 11 września 2016, 20:54:43 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Otrzyj sadzę z twarzy i nie denerwuj się.

Robik - 11 września 2016, 21:00:22 - *.ssh.gliwice.pl
Ewentualnie zmienicie front,i z gieksą będziecie upłynniać towar,a odległość od Krakowa ta sama.

Hgc - 11 września 2016, 21:00:55 - *.dynamic.chello.pl
A za rok hity w 1 lidze : Wisła-Górnik,Raków-Wisła, Tychy-Wisła, Miedź-Wisła, Wisła-Chrobry.

nikt - 11 września 2016, 21:07:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
(W)dowczyk (DDDDDDD)ariusz i wszystko jasne

drwaalu - 11 września 2016, 21:08:18 - *.bialnet.pl
Lidera Mamy.... a wisle z ligi spuszczaamy !!!

drwaalu - 11 września 2016, 21:10:00 - *.bialnet.pl

Zenek Mart - 11 września 2016, 21:14:14 - *.internetia.net.pl
Tak, tak, tak spada jedna z gwiazd,
Cicho zsuwa się z wysoka.

pepe - 11 września 2016, 21:29:16 - *.146.42.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taka karma. Wazne ze prochy dobrze schodza. Pora szukac nowych rynkow zbytu. Moze Kluczbork, Suwalki albo Bytow. Obyscie spadli razem z niemcami.

kondi192 - 11 września 2016, 21:29:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Hmm... czyli klątwa Mójty nadal działa?

kkkkkkk - 11 września 2016, 21:32:01 - *.play-internet.pl
Liczba kibicow Wisly gorzej niz dno. Juz nawet z Lecznej bylo wiecej kibicow. Na razie najgorsza wynazdowa liczba ktora zagoscila w Bialymstoku

TSW - 11 września 2016, 21:36:08 - *.ists.pl
Kolego bo do tego "miasteczka" to nikt nie chce jeździć.
Już lepiej wyjazd opuścić niż tam się wybierać.
..Nowa atomowa siła: Wisła-Ruch-Widzew..

Wisła - 11 września 2016, 21:46:44 - *.ists.pl
Jaga w Champions League hehe aleś mnie rozbawił :D To tylko ich chwilowy wzlot kiedy są liderem!

Hujaobang - 11 września 2016, 21:47:30 - *.bb.sky.com
Odwroc tabele, Wisla na czele :D Brawo Jaga. Szacun za frekwencje.

kkkkkkk - 11 września 2016, 21:47:41 - *.play-internet.pl
Do TSW
To zamiast wysalac 40 chlopa bylo calkowice zrezygnowac wtedy do dyspozycji byloby 3 700 bietow wiecej i prawdopodobnie peklo by 20 000 widzow a tak sektor buforowy i sektory gosci puste

artuur,,, - 11 września 2016, 21:49:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@TSW,,,chyba,,atomowa,,lodz z pletwa

Reczny - 11 września 2016, 21:56:05 - *.opera-mini.net (*.254.178.185)
bankrut z wawelu plynie jak rzeka hahahahahahaha

Jaga - 11 września 2016, 22:14:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tyszanin tobie pęknie ale kiedyś gęba!

Ekspettksl - 11 września 2016, 22:15:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka liga taki lider. Zespoły z Mołdawii czekają na takich ogórków w eliminacjach pucharów.

ghj - 11 września 2016, 22:16:35 - *.adsl.inetia.pl
Ale o co chodzi? Przecież Wisła jest na 7 miejscu w tabeli...ale to WISŁA PŁOCK.

WTF - 11 września 2016, 22:20:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale na tą Jage ludzi przychodzi szok pond 10tys co kolejke a teraz kompletChoć za nimi nie przedam to ten fakt jest pozytywny

Wisła - 11 września 2016, 22:27:44 - *.ists.pl
Większość z nich to sezonowców-piknikowców bo jest lider, nowy stadion i dlatego przychodzą. A doping to jak na lidze białoruskiej albo i gorzej

Bumar - 11 września 2016, 22:28:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś Jedna z Najlepszych Zgód Jaga-Wisła a dziś same wyzwiska szkoda!!! Pozdro Andrzej Iwan i Darek Czykier Piłkarze Legendy!!!!!

Bacieczki - 11 września 2016, 22:29:32 - *.play-internet.pl
O co wam chodzi?Przecież z Wisełką na zawsze będą wspaniałe chwile za dawna sztame to samo z Widzewem.Nie wiem po co w Białym u nas coraz więcej ludzi zaczyna pozostawiać lubelskie motorynki którzy się od lat bratają z nie lubianym śląskiem

expert - 11 września 2016, 22:55:04 - *.dynamic.chello.pl
BRAWO JAGA!!!
A stan Wisły w Krakowie sięgnął dna

tyszanin - 11 września 2016, 23:01:02 - *.dynamic.chello.pl
Do Jaga : Po co się napinasz w internecie ? Nie nawrzucam Ci bo raz że nie na temat a dwa że sprawy załatwiam w świecie realnym. Dużo pikoli na trybunach. Frekwencja dobra i brawo za 3 punkty. A Ty się odwal.

1906 - 11 września 2016, 23:03:18 - *.ists.pl
Jagiellonia (swoją drogą śmieszna ekipa) nie ma z nami już zupełnie nic wspólnego. Nie łączy nas z nimi nic. Wszyscy dobrze wiemy do jakich sytuacji miedzy nami dochodziło gdy został zwarty układ Jagi z Motorem

silek - 11 września 2016, 23:03:50 - *.43.137.26
18 tysięcy a doping jak na lidze mołdawskiej

yoz - 11 września 2016, 23:05:09 - *.tel.tkb.net.pl
Jak tam płetwy ?
Juz nie płyniecie w strone morza ?

Bumar - 11 września 2016, 23:07:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do silek amica lech w cha z landu !!! Jaga Oi Super !!!! Warta Wracamy do Gry z wjeherowem sługusy arki!!!!!!!!!!!

Marek - 11 września 2016, 23:11:36 - *.229.249.103
W Białymsto

ckjabdcj - 11 września 2016, 23:13:05 - *.tel.tkb.net.pl
Ultras czołówka - w tym na pewno lepsi jestesmy od Wisły.

BadBoy - 11 września 2016, 23:13:44 - *.col.wideopenwest.com
Rekord widzow w LOTTO w tym roku! Brawo!
Wisla w I lidze? Marzenia!
Trzecioligowa druzyna rezerw rozwiazana.
Modlcie sie aby nie C-Klasa i derby z PKS Albertus Krakow

Marek - 11 września 2016, 23:14:42 - *.229.249.103
W Białymstoku akurat wszyscy szanują układ z Motorem w przeciwieństwie do nożowników-zabijaków którzy jeszcze w dodatku wąchali się od dłuższego czasu z niemcami.
Wstydzimy się że kiedyś wogóle była sztama z wami

Giovanni - 11 września 2016, 23:17:43 - *.play-internet.pl
Odwróć tabelę Wisełka będzie na czele

LEO - 11 września 2016, 23:44:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dno w Wiśle coraz głębsze

Bieżanów - 11 września 2016, 23:52:35 - *.play-internet.pl
Może i doping nie jak w lidze mołdawskiej tylko bardziej bo bliżej jak w lidze białoruskiej

Bieżanów - 11 września 2016, 23:55:16 - *.play-internet.pl
Z resztą nikt w Kraju za Białoruską jagą płakać nie będzie.Śmieszy tylko wasz układ z motorynkami.Brakuje wam jeszcze do kolekcji śląska i Lechii z którą odwiecznie macie kose

TAG - 12 września 2016, 0:00:34 - *.play-internet.pl
Wisła krakow = 1 liga a potem B-klasa 😀 tak trzymać hehe cieniasy

SLH - 12 września 2016, 0:44:04 - *.play-internet.pl
Bawią mnie te wpisy odnośnie białoruskiej Jagiellonii. To może jeszcze napiszcie że Polonia Przemyśl to klub ukraiński, bo leży blisko granicy, 80 km od Lwowa, jak wiadomo od wieków ukraińskiego miasta. Czy wy, ignoranci, kiedykolwiek widzieliście mapy historyczne Polski, chociażby tej przedwojennej (o starszych nie mówiąc) ? Zobaczcie sobie gdzie na nich leży Białystok, Grodno i dalej na wschód. Nazywanie Białegostoku białoruskim to jest obrażanie historii, również i waszej historii jakby nie było.

ssssssjjjj - 12 września 2016, 3:39:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bieżanów - śmieszy Cie układ Jagi z Motorem? A co powiesz o Waszych układach? Co do Jagi i Lechii to ani jedni ani drudzy nie są takimi hipokrytami żeby po tylu latach nienawiści robić se jakieś układy. Za to Wy macie to gdzieś. Układ z Widzewem (jeśli wiesz jakie stosunki panowały na linii Wisła-Widzew ostatnimi czasy) to dobra beka, oraz układ z Ruchem gdzie pare miesięcy wstecz byli jedną z większych Waszych kos. Jak to było? Wierność - wczoraj wrogu, dzisiaj bracie hahaha. Nie rozśmieszaj mnie kolego swoimi tekstami bo na dzień dzisiejszy to Wy jesteście śmieszną ekipą, która zalicza wyjazdy w takich liczbach w jakich Jaga zaliczała wyjazdy grając w 3 lidze na przełomie lat 90/00. Nie istniejecie bez wsparcia swoich nowych przyjaciół. A najbardziej sie uśmieje jak za pare miesięcy Ruch sie na Was wypnie i zostaniecie z ręką w nocniku i bedziecie sie bujać gdzieś w 40 osób po 4 lidze. Bez pozdrowień

ssssssjjjj - 12 września 2016, 4:14:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bieżanów - odniosę sie jeszcze do Twoich zarzutów na temat dopingu bo to jest dobra kwestia którą poruszyłeś. Jeśli masz jakiś problem co do dopingu i atmosfery w Białymstoku to przypomne Ci mecz Wisła-Śląsk w Krakowie przed przerwą na repre. Tam to mieliśmy istny kocioł. Młyn Wisły zarzuca, reszta stadionu gwiżdze, Śląsk wywiesza trans, reszta stadionu klaszcze. No faktycznie, nic tylko brać przykład z Wielkiej Wisełki. I jeszcze Wasz super nowy gniazdowy, w 5 minucie meczu : gramy do końca Wisełko, gramy do końca. Hahahaha. Macie teraz taką patologie u siebie że mógłbyś sie przymknąć chłopcze bo naprawde nie wypada Wam w obecnej sytuacji nikogo krytykować.

BKS Lechia - 12 września 2016, 5:45:41 - *.play-internet.pl
Fajna banda pojechała do Białego hehe

TWS - 12 września 2016, 7:34:54 - *.ists.pl
A wy baba-jaga jesteście wazeliną Widzewa, a oni i tak mają was głęboko. Ba śmieją się z waszej ekipy równo, zresztą mają rację.

INO_KSG - 12 września 2016, 7:55:47 - *.3s.pl
Wisła śmieje sie z układów Jagi a sami zrobili układ z Niemcami i Koszernymi co za hipokryci hahah
Wisła kibicowsko osiągnęła dno a teraz sportowo lecicie do 2 ligi czekamy na was w Zabrzu

BKS - 12 września 2016, 8:08:40 - *.229.249.103
INO_KSG - masz rację simieją się z Cracovi że koszerni a sami zawierają sztamę z Widzewem. Taka ekipa to już nawet nie śmieszna...
TSW my jesteśmy wazeliną Widzewa hehe? Prędzej nam do kosy z koszernymi, tym bardziej że teraz mają sztamę z hipokrytami i nożownikami

Joa - 12 września 2016, 9:31:31 - *.centertel.pl
Taki trener sprzedawczyk jak Wdowczyk - po wyroku NIGDY nie powinien już być trenerem ekstraklasy ani innej by nie psuć narybku, a medialnie mógłby jedynie występować w tasiemcach typu "ukryta prawda"!!!!,a nie jako profesjonalista i znawca piłkarski!!! Ale to Polska i to smutne....

tak to wid - 12 września 2016, 9:41:23 - *.elektron.com.pl
Ktoś jeszcze tą załosną Ekstraklape ogląda??
Jak wam nie szkoda czasu !!
Białostotczanie nie podniecajcie się za wczesnie, pokazaliście już bowiem nie raz ile znaczycie w rundach przedwstępnych pucharu intertoto!!
Pana Probiezinio oszczedze na dzis!!
Pozdro kibicom prawdziwej piłki, nie jakiejś podrabianej kopanej w Ekstraklapie.

KKS - 12 września 2016, 9:44:46 - *.146.132.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
spokojnie po podziale pkt się utrzymają.Panie Boniek zrob cos z tym bo ta nowa reforma jest po prostu nie sprawiedliwa kluby nic nie graja przez pol sezony tylko na koniec graja

artuur,,, - 12 września 2016, 10:09:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No i wszystko na temat, rozwalili Wisle w ciagu 3 miesiecy( kibicowsko i sportowo) a ty TWS przestan sie (gotowac) z tymi farmazonami to jestes spozniony troche.Fakt co niektorzy dobrze to ujeli,obudzicie sie z reka w nocnik, osci wam stana w gardle,,garstka brodaczy steroryzowala mase,,Ps.Jaga gratulacje za dobra atmosfere i poziom gry i pozdrowko dla Prawdziwych Wislakow bez Pletwy i osci Hej Slask

TWS - 12 września 2016, 11:15:08 - *.ists.pl
do artuur niby że jakie farmazony walę?
Na mieście ludzie powoli przyzwyczajają się do nowych zgód. Napisy na Lechie i Śląska już są zamazywane a pojawiają się Widzewa i Ruchu. Spokojnie potrzeba trochę czasu a wszystko się unormuję i zobaczycie siłę najmocniejszej ekipy w kraju!

PewnyRzut - 12 września 2016, 15:05:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepsze przewidywania bukmacherskie - co jesteśmy w stanie udowodnić !
55829064446424/
I gdy dobrniesz do punktu w którym naprawdę pragniesz sukcesu, tak jak pragniesz oddychać, wtedy zaczniesz zwyciężać..

WISELKA - 12 września 2016, 15:09:16 - *.play-internet.pl
Wsty żeby taki klub jak jaga z takimi Januszami reprezentowal nas w europie. Nie dla jagi

WISELKA - 12 września 2016, 15:12:25 - *.play-internet.pl

Beret - 12 września 2016, 16:51:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
za to wisła z takimi milicjantami to jest przypał !

t - 12 września 2016, 16:54:33 - *.sferanet.pl
Tylko zmiana trenera uratuje Wisłę najlepszy kadydat to Bogumił Panik trener lidera czeskiej Gordon ligi

trnejro - 12 września 2016, 18:50:16 - *.idk.net.pl
nic im zmiana trenera nie da,syfu w zarządzie to nie zmieni,a piłkarzom umiejętności nie doda

Jaga1920 - 12 września 2016, 18:51:30 - *.tel.tkb.net.pl
Czytam,czytam te milicyjne wpisy 10 latków i rzygać mi się chce Zostawcie beksy krakowskie troche miejsca na murach na nowe IV ligowe zgody gołodupcy bankruci

kibic - 12 września 2016, 19:31:11 - *.cws.sco.cisco.com (*.231.28.12)
Żenująca liczba delfinów w Białymstoku.

only you - 12 września 2016, 20:17:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisłę i Kolejorza spuścimy do morza..., czas najwyższy by otrzeźwiały te oba kluby - wskazana liga niższa

Pancio - 13 września 2016, 22:15:11 - *.play-internet.pl
brodacze zniszczyły już wisłe teraz to tylko równa pochyła...

Bomba!! (J - 14 września 2016, 9:44:51 - *.bialystok.vectranet.pl
Do tak to widz.:
Jagiellonia nigdy nie grała w pucharze inter-toto.

Król Krak - 16 września 2016, 18:48:57 - *.interkonekt.pl
Jak gdy była silna w lidze Wisła reprezentowała Polskę? A jak potentat ligi polskiej Cracovia wypadł? Nie wspominając co ugrali kiedyś w intertoto. Chylić czoła. Hokej Liga Mistrzów zdobyta . A i Tychy pokazały coś. To wszystko to układy i pralnia pieniędzy nic ze sportu. I przestańcie się podniecać, obrażać i wyzywać bo wszelkie szychy mają w dupie kibiców i zawsze wszystko (łącznie z wynikami) sprzedają. Nakręcają tylko atmosferę by więcej zarobić na nieświadomych fanatykach.

yoz - 17 września 2016, 16:42:35 - *.tel.tkb.net.pl